X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NONPLUSZULTRA
#4567
No az egós W7-es topicból kiderül, hogy nem csak én szívok vele, hanem mindenki, akinek eredeti lemeze van, a Tages egyelõre nem foglalkozik a W7-el.
Viszont a Steameseknek nincs vele problémájuk, sõt még minõségjavulásról számolnak be, úgyhogy erõsen gondolkodnom kell egy Steames beruházásrs, ha nem lenne olyan drága nem vacillálnék... Bár akkor lenne egy eladó lemezem.

Amaro: úgy tûnik mákod van, hogy nálad mûködik.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#4566
<#zavart2>

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4565
Ja mégvalami: BEZÁRT AZ OLDALAM! -Bizony, Tomonor's X-Site, rest in peace. Ezentúl már Amaro oldalán leszek elérhetõ, az oldalam végleg meghalt. Aki még tiszteletét szeretné tenni a még 2 hónapig mûködõ oldalvázon, az vegyen egy szép nagy koszorút X díszítésekkel, és lépjen ide: http://www.tomonorx3.gportal.hu 😊))

Köszönet mindenkinek aki támogatott az oldalon! Természetesen továbbra is itt leszek házigazdaként, vagy adminisztrátorként Amaro oldalán.

Nos asszem ennyi o.o GG every1

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4564
O_______________________O'

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4563
Van egy limit, amelyet nem léphetünk át, ugyanis nem fogja engedni vagy a gép, vagy a játék engine. Próbálkozni persze lehet...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

NONPLUSZULTRA
#4562
Valódi nem elég. A TC-ben még nincs gyárbirodalmam, de Reunionban 5-6 FPS-el repesztek a szektoromban.
Egyébként csak a maximumot akarom: 1920x1200-as felbontás alatt minél nagyobb élsímítással és plafonig felvitt grafikai beállításokkal szeretnék akadásmentesen harcolni végeláthatatlan flottám élén egy szintén végeláthatatlan Xenon+Khaak flotta ellen egy aszteroidákkal, köddel és komplexumokkal tele szektorban, minél többféle különbözõ színû rakétacsóvával. Olyan sok ez??

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#4561
Semmi sem elég alatt mit értesz? GS-felhasználói nem eleget (120FPS alatt semmi), vagy valódi nem eleget (a gyárbirodalmad miatt)?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#4560
Hmmmm......
Köszi Amaro, de megpróbálom tisztán (igaz, így ellesek vele egy darabig).
Amúgy meg, akit esetleg érdekel, elgurult gyógyszerem keresgélése közben alkottam (ha lehet ezt alkotásnak hívni) unalmamban:
The Chronicles of Julian Granda (not Gardna!) Ep. 1 Part 0
Ep.1 Part 1

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

NONPLUSZULTRA
#4559
Hello, sorry, we currently do not support Windows 7 Beta for the disc checking versions. Activation versions will work.
Kind regards,
TAGES Activation Support Team

Nem adom fel. Eddig minden fejlesztés a gépemen az X3 miatt történt. A 64 bites platformot is emiatt erõltetem, a jobb memóriakihasználás miatt. (4GB memória van bent 1066MHz-en pörög 5-5-5-15 idõzítésekkel - és még van hely további 4 Gb számára, de a 32bites rendszerek csak 3 Gigát "látnak" és az X3-nak semmi sem elég)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Amaro
#4558
Végezhetsz vele hamar: két mod is van az ego oldalán, a Medium hub és az Easy hub. Mindkettõ lecsökkenti a szükséges anyagok számát, utóbbi elég drasztikusan.

Vitez77
#4557
És én még azt hittem hamar végzek.........
Sebaj, legalább nem fogok unatkozni.
Mellesleg, aki visszasírja az 1.3-as árazásokat a harci küldetéseknél, az töltse le ezt a .cat .dat fájlt.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4556
nividiumból 500 egység egyáltalán nem sok... <#idiota>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4555
Eredetileg pár százezer darab crystal, rengeteg ore, nividium (ebbõl nem sok, ha jól emlékszem olyan 500 körüli mennyiség), meg pár hasonló apróság.

Ha valamit nem találsz gyárakban, attól még érdemes lehet leszállni bármely állomásra és cserélgetni azokkal a hajókkal amik dokkoltak. Én speciel így szereztem be a chipeket és a nividium egy jókora részét is. Venni nem tudtam, hát körülnéztem pár állomáson és mázlim volt.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Vitez77
#4554
Mert akkor értelmét veszíteni ez a fórum 😛 Legegyszerûbb lenne védelem nélkül, alla SoaSE (ha fel akarnak vmit törni, úgyis megteszik, ha meg vki meg akarja venni, úgyis megveszi. Így legalább a (idézem a Stardockot!!!!!) "tisztességes játékosok" teljes mértékben élvezhetik a játékot).
On: dejó.......rohadt HUB.
Vki meg tudná mondani, mik kellenének majd hozzá?

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Amaro
#4553
Nem kell crackelt verzió, én a sima letölthetõ változattal próbálkoztam, nem tudom, nálad miért nem indul el. Mondjuk a W7 nálam már agyon lett állítgatva, lehet, hogy valamibe beletrafáltam véletlenül. Próbáld meg talán a daemon/mini image változattal, bár az meg nekem XP alatt se jött össze - tehát lehet, hogy nálad menni fog 😄
Miért nem csinálnak egy olyan védelmet, ami rendesen mûködik?!

#4552
Saját gyárak nélkül ezt még meg lehet csinálni, a további tételeket már nem.

Vitez77
#4551
Kérdések:
1. hogyan tudom beállítani azt, hogy a TL-emhez rendelt Kea automatikusan és folyamatosan feltöltse a TL-t ECellel?
2. felépítettem egy megrendelt SPP-t Brennans Triumphban, erre piros lett. WTF?
3. Lásd az elõzõ Vitez hsz-t
Nonpluszultra: emberek 90%-nak nincs.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

NONPLUSZULTRA
#4550
Kipróbáltam a Tages drivert, hasztalan. A Rightmark CPU Clock Utility-t letöltöttem, feltelepült de nem indul el.
Próbáljak ki esetleg egy Crackelt verziót? Hátha azzal megy.
Egy linknek örülnék. Ez nem Warez, hanem zsákutca. Nekem megvan eredetiben, úgyhogy nem bánt a lellkiismeret. (úgy sincs)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#4549
Ja, HUB: létezik olyan, hogy hirtelen elfogy az összes microchip a galaxisban? Mert rohadt lassan fog összegyûlni az az 500db :S

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4548
Amint kész a HUB azután pár órával indul! Sok szerencsét! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4547
Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy a HQ plotot mikor és hol lehet felvenni?

köszi

Vitez77
#4546
Vagy lesz vmi, vagy csak Egosofték úgy gondolták, ideje kitenni egy új képet.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4545
Azokat.

For the Overlord!
Treasure!!!

stb...
Aki játszott az Overlorddal, az mindent hallotta már...

Lockheed
#4544
Kinek a megjegyzéseit ? A droneokét ? Amit a szektor térképen írkálnak? 😊 Azok elég jók!

For the Master! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4543
Juteszembe...
Figyelte már valaki a MARS script által vezérelt Goblinokat (fighter drone-ok), amikor kimennek valami elszórt cuccot összeszedni? Érdemes elolvasni a megjegyzéseiket...<#wink>

Vitez77
#4542
Még így is jobb, mint a SecuRom....

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4541
Az ilyeneket szeretem, rátesznek 1 védelmet de az már nem jó. És akkor még mi nekünk kell frissíteni a védelmet XD

Persze ha nincs más megoldás.

#4540
Na ezt megnézem...

Ez a teges egy eléggé elfuserált védelem, ahogy a többi is. Mind csak az eredeti lemezt használókat szivatja...

Amaro
#4539
Egy fontos részletet kifelejtettem: 64bit alatt a v5.5 Tages drivereket használom, szabadon leszedhetõ a tagesprotection oldaláról. Azt nem néztem, milyen módosítás van eredetileg az X3-ba építve, de a tapasztalat szerint fut ezzel a driverrel.

Amaro
#4538
Vista 64: simán megy, semmi gond. W7: Rightmark CPU Clock Utility-val 60%-ra téve a procit eredetinek látja az eredeti lemezt 😄 Röhej, de ez van.

#4537
Nálam se pajzs se fegyver nem szokott maradni az elfoglalt hajókon,de ezt csak m6-osok esetében tapasztaltam.A szoftverek meg szoktak maradni.M6-oson kivül a yaki ryut foglaltam idáig el,hogy legyen tl hajóm ezen megmaradtak a fegyverek,és a szoftverek de a pajzs nem.Viszont volt rajta jumpdrive ugyhogy gyorsan át transzpoltáltam bele energia cellát és kiugrasztottam a szektorból.
#4536
Igaz
#4535
Nem nagyon akar. A Tages (a védelem) 64 bit támogatásával van valami baj...
Túl sokat nem küszködtem vele, felraktam, kipróbáltam, nyafog...
Ru megy vele szépen, stabilan de abban már nincs semmi védelem, kiszedte az egosoft valamelyik patch után...
Azt igérték, hogy a TC-bõl is kiszedik majd...

NONPLUSZULTRA
#4534
Juhúú! Kezdõdik megint: Újratelepítettem a játékot, nem peccseltem fel hanem közvetlenül indítottam volna, de ugyanúgy kéri az EREDETI lemezt. Fuck. Végre eszembe jutott, hogy indítsam el a korábbi verziót, amit XP alatt használtam - ugyanaz. Reboot. Elindítom a jó öreg megbízható XP-t, és voilá: mûködik szépen minden.
Ha valakinek voltak hasonló kalandjai ossza meg velem (velünk), hogy mire jutott.
A 64bites Vistásokra vagyok kíváncsi, ne adj Isten 64 bites W7-esekre.

SaGa: nálad a Reunion ment W7 alatt. 32-es vagy 64-es?. Mi a helyzet a TC-vel?

PS: lehet, hogy floodolásnak tûnik a dolog, de szerintem közérdekû.
Megyek aludni. Ma korán lefekszem.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

NONPLUSZULTRA
#4533
Elkalandoztam a Windows 7 irányába (SaGának köszönet), hát vannak apróbb kellemetlenségek.
Felraktam a játékot eredeti CD-rõl, felpeccseltem, majd telepítettem a Botkormányom driverét és akartam indítani, de nem indult el a botkormány profilkezelõ programja. Leszedtem a legújabb verziót a fejlesztõk oldaláról ( a logitechnél még nincs fent), azzal megy szépen a Profiler: importálom a jól bevált profilt, indulhat a játék! Sajnos nem indul, felszólít, hogy az EREDETI lemezt rakjam be. Hát az van bent, bakker! Most újratelepítem a játékot, addig van idõm írkálni.

Csak azért erõltetem, mert az XP-s TC Deno átlag FPS-em (túlhúzva) 44 volt, Az alapjáratú W7x64-en 43-at kaptam. Túlhúzással felment 50-re de még lehet, hogy tovább feszegetem.
(az ilyenek miatt nincs idõm játszani)

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

BuriP
#4532
Volna egy kérdésem, lehet hogy már meg lett válaszolva, de nem láttam.
Mikor elfoglaltok egy hajót a marine-okkal, mi marad meg rajta? Pajzs, fegyverek, szoftverek?


Úgy néz ki, jövõ héten végre összeáll az új gépem, és három hónap után végre nekiállhatok komolyan TC-zni. Tele vagyok már tervekkel.

Villamos energia nagyhatalom vagyunk - Nagy a feszültség, kicsi az ellenállás, minden csak volt, a vezetők érintése halálos.

#4531
ez meg volt utána nem mutat semit mere menjek csak azt hogy abba a szektorban van ami kell de hogy mi azt nem tom
#4530
Egosofttól letölteni? Ott csak postázásra tudsz rendelni. Letölteni a Steam-tõl lehet...

Amaro
#4529
Nem tudom 😄 Amikor indul a reparálás, már meg lehet nézni az infó statot, ott szerepeltek a lejjebb említett adatok, amik úgy felhúztak (cca. 40-45Mft a kp+nyersanyag, amit ki kell érte pengetni), hogy azonnal reload volt (okosan minden ismeretlen cucc elõtt mentek, hacsak el nem felejtem). Emiatt se a végsõ kinézetérõl, se a nevérõl nem tudok mit mondani (bár a neve nem hiszem hogy változik a helyrehozás alatt vagy után). Ennyi creditért legalább egy TL-t vártam, fõleg, ha figyelembe vesszük hogy mindenestõl kb. 18-20M credit egy EQ wreck kipofozása.

#4528
Igazad van erre nem gondoltam.Viszont az egosoftol le is lehet tölteni amit imént elfelejtettem leírni.
#4527
Nem igaz. Külföldi boltokból is meg lehet rendelni, én e-bayen keresztül egy angliai boltból rendeltem anno tavaly októberben. Szerintem még manapság is lehet találni e-bayen belõle.

#4526
Az országban jelenleg csak úgy tudsz legálissan hozzájutni ha megrendeled a kiadótól,és majd postán megkapod.
#4525
Köszi a választ.Akkor egyenlõre maradok a bázis javitásoknál.
#4524
Íjj, ennek a csodahajónak mi a neve? Teljesen új modell, vagy csak egy átnevezett, statjait átírt korábbi?

Amaro
#4523
Egyedi hajók, tehát máshol nem. De: 31M credit, plusz egy nagy halom nyersanyag, és kapsz egy hajót, ami:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
50-el cammog, nem lehet rá fegyvert rakni, és 24000XL a raktere

Szóval ehhez mérten kicsit drága mulatság. Persze lehet, hogy mindegyikre mást generál, de egyelõre nincs kedvem végig próbálgatni, talán majd ha sok idõm lesz. (Szóval sztornó 😄 )

Pluskast
#4522
Ok és mondjuk olyan helyrõl meg tudom venni mint pl Gamersgate? Vagy van valami olyan oldal ahol x pénzért direkt le tudom tölteni? Nem illegálisra gondolok!!

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#4521
Nem ez még az országban sem kapható sajnos.De bizonyos helyekrõl hozzá lehet jutni.Mindenesetre ha lehet kapni akkor tutira megveszem eredetiben mint az elõdjét is.
Pluskast
#4520
Srácok ez boltban kapható még??

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#4519
Jelenleg én is itt akadtam el.
#4518
Igen azt én is észrevettem, az OTAS plotból véletlenszerûen jönnek a küldik. Nekem pl most Hurricane rakétát kéne szállítanim, de egyenlõre még csak nem is láttam olyat. Asszem fölveszem a küldit és dobom hátha ad valami mást.