X3 - Terran Conflict / Albion Prelude
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Még annó az egósok találták így ki õket, természetesen mindennel a játékok motorjainak kódolása hibáztatható. Ugyanis az alap hajó amiben ülhetsz az a space suit. Ám space suitból csak egyféle lehet. Ezért van az hogy csak argon space suit van, és a khaakokat és xenonokat inkább kihagyták ebbõl a részbõl. A Farnham's legendet pedig ne olyan kaptatott regénynek tekintsd, az az igazi X-en alapul. Amúgy ha beleolvasol az argonopediaban (bannerban van) akkor ott is kiderítheted hogy a xenonok androidok.
(továbbá a régi X-ekben
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Na meg az mivel magyarázható, hogy egy Xenon hajóból kiugrik egy pilóta?
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Amúgy nekem a Reus hajók tetszettek a legjobban, TC-ben sztem túl sok hajó van már. Meg nem értem miért nem lehetett meghagyni az ATF hajókat a Föld "hivatalos" hajóinak.
天使たちは私を見守る
X2 profil:
Fontos megjegyezni, hogy X2-ben a fajok hajóinak minden esetben ugyanaz a pilótafülkéjük, és úgy vannak rákapcsolva a dolgok (pl hajtómûvek) tehát mintha konzolok lennének. Ez akkor még elfogadható volt végülis, ám engem személyszerint most se zavar...
Argon: futurisztikus hajók (nova), néhány pedig öreg, Földi design (centaur)
Boron: Helyes zöld hajók, amelyek kék csíkot húznak és víz alatt is mennek (Argonoké is megy a víz alatt TBH)
Teladi: ?ás fajról koppintott technológia, kalózhajókat is õk gyártják
Paranid: No, ÓRIÁS robosztus hajók, és övék a legrandább
Split: ragadozók. Megálják a helyüket
Xenon: Igazi android technológiát idéz a pilótafülkéjük. Teccenek 😄
Kha'ak: akkor még újdonságnak számítottak, ahogy a Carrier-re mondja az unokatesóm: randa bogár 😄
Goner: o.o nemérdekes
X3 verzió
kialakítottak az X3 esetében egy formavilágot amelyet minden egyes faj hajója követ. Tulajdonképpen mindegyik hajóban észre lehet venni az alap vonást amelyet a többire rámásoltak vagy abból alakították ki.
Argon: olyan igazi emberi hajókat idéz. Ám a régi novát visszasírom. 😞
Boron: teccenek a komfi halacskáik, ezesetben szebbek az X2-s társaiknál.
Teladi: randa hajók, és sajna az X2-s M2-s és M1-est visszasírom nagyon. Ha az M3-asuk méretbe egy picit nagyobb lenne, elhinném hogy õk igazi kereskedõ faj...
Paranid: monumentális, star trekket idézõ hajók, jók lettek, ám most szegény teladik helyettük szívnak.
Split: Fuhú. Nos tetszik az új kialakítás, ám unalmas sajnos és elvesztették az X2-s jó kis ragadozó hangulatot a hajóik. Na meg a vörös lángcsóva. Az is nagyon hiányzik.
Xenon: nos, most szebbek lettek, ám nem mondanám meg hol van bennük a pilóta fülke, pedig õk is emberszerû androidok...
Kha'ak: amikor a reunion a khaak LOD problémával küzködött, azt hittem eldobom az agyam. Ám most szépek hogy világítanak is, ám kezd unalmas lenni a szitu...
Goner: lekoppintották a novát meg a centaurt, ez a szokásos egosoft igénytelenséget jellemzi (amely szerencsére nem jellemzõ)
Nos tõlem ennyi tellet o.o
Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.
A Cobra jó lenne de valami félelmetesen ronda, pedig a split hajók általában tetszenek (olyan brutálisan néznek ki). A boron Kraken túl nagy, lassú könnyen eltalálják, a paranid Ares meg az Argon Minotaur a két szóba jöhetõ hajó, de a Minotaur sokkal szebb úh asszem azt fogom megvenni.
Kiegészítõ hajónak meg Centaurt fogok venni, annak is a katonai változatát, csak az a baj h túlcsicsázták, az a kiugró bigyó a hajtómû fölé nem kellett volna. Sajnos kevés szép hajó van, én meg igyekeznék egységes flottát összehozni, de mindegyik fajnak megvan az éke. Split: nagy hajók, Argon: közepes, Terran: vadászok, Paranid: Hyperion 😊 Boronok jók lennének, csak nem tetszik a szinük, a teladiknak meg ronda az összes.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
天使たちは私を見守る
Aki viszont nem akar várni vele, annak itt van egy kis mod. Ki kell cserélni a 06 .cat .dat-ot, és kapsz egy, a régihez hasonló jutalmazást.
天使たちは私を見守る
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
天使たちは私を見守る
Az ATF és az USC ember, de az USC az a "hagyományos" katonaság, addig az ATF egy elit csipet-csapat, speciálisan az AGI-ok (Xenon, Terraformer, #deca) ellen kiképezve (AGI Task Force).
天使たちは私を見守る
A saber-en lévõ alap fegyverek, az electromagnetic plasma cannon alig sebez valamit. Viszont a neten található különféle táblázatok alapján a sebzése kábé a középmezõnyben van. Le lettek gyengítve a fegyverek az X3:Renunionhoz képest, vagy mi a helyzet?
Ezenkívül jól látom, hogy a Terran és ATF hajókra csak emberi gyártmányú fegyverek mennek fel? Ami érthetõ is, hiszen az X univerzum többi népétõl teljesen függetlenül fejlõdtek, de nem gyenge pontja ez a Terran és ATF hajóknak, hogy csak a hurka emberi fegyverek mennek fel rájuk?
Mellesleg árulja már el valaki, mi a különbség a Terran és az ATF frakciók között? Mindkettõ a földrõl származik, nem?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
A mésodik lehetõség light verziója a kalóz, khaak, xenon irtás az adott szektorokban. Kevésbé light, ha az adott faj õsi ellenségeit kezded ritkítani azokban a szektorokban. Ennek persze mellékhatása, hogy a másik fajnál csökken a repud, illetve lesz néhány ellenséges ûrgyár a térképen. Azok, amelyeknek a hajóit lelõtted.
Teladi területen ne bánts senkit, emrt a teladik mindekivel jóban akarnak lenni, így rögtön neked esnek, ha nem a 4 mindenkivel ellenséges csapatra vadászol (pirate, yaki, xenon, khaak)
Split és paranid területen a boronok és argonok tekinthetõk szabad prédának és fordítva.
A boronok az argonok szövetségesei, a splitek meg elviselik egymást a paranidokkal, így ezek vadászatát a másik csapat által birtokolt terepen hanyagold inkább...
És az is érdekelne, hogy egyes állomások felett mik azok a különféle ikonok?
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
Megint jól el lettek tolva az árak.
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide
#4637
Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide