X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4817
Mostmár jó, köszi. Nem tudtam hogy a toronyba is át lehet ülni.
Ezzel a módszerrel a soktornyú nagy hadihajók tornyait is lehet irányítani majd? Ott is olyan tetû lassan fordul a torony, mint a szállítóhajóknál?

Amúgy kár, hogy magára az aszteroidadarabolásra nem lehet befogni a gépet. Magukat a kis sziklákat szépen gyûjtögetik a TS hajóim, de a felaprózást nekem kell csinálni a lassan újratöltõ mobile drilling systemmel.

#4816
A manual szerint rekétaként kell a podokat felszerelni és kilõni.

#4815
Magadnak kell kilõnöd, csak manuálisan lehet de kb. 100x leírtuk már a topicban.

#4814
Lehet valamilyen command sw-t hiányol, rakj rá mindent amit lehet, gondolok itt a navi meg a special cmd sw-re.

#4813
Megvettem a Minotaurt, nagyon szép hajó.
Fölpakolom Marineokkal, meg minden létezõ kütyüvel (még ore collectorral is), aztán próbálok elfoglalni vele egy M1-est. NEM LÖVI KI A MARINE-okat! A piracy menü meg szürke, hiába van 6 Boarding podom.
Az additional commandba lévõ launch all marine parancsot meg nem csinálja meg.

Ezzel meg is lett a hajó neve: Impotent <#idiota>

Valakinek van ötlete?

#4812
egyiket sem. majd a windows7 -et .én a helyedben kivárnám . addig xp-ben kapcsold ki a lapozófájl.
Vitez77
#4811
Mining Laser? Nem mobile drilling system? Vegyél azt (MDS-t).
Azt nyugodtan ugorj át a toronyba (F1), nem telik az olyan sok idõbe.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4810
Most ezt nemértem.

Próbálok bányászni a manualban leírt módon.
Van rendes TS hajóm ore collectorral, felszerelt mining laserrel, és egy aszteroidamezõm, aminem minden egyes aszteridáját leszkenneltem már mineral scannerrel.

Azonban az aszteroidákat hiába lövöm közelrõl lézerrel, csak nem akarnak kissebb darabokra esni, még az életük se csökken.
A TS tornyába meg hiába szereltem mining lasert, nem hajlandó rálõni vele az aszteroidára, hiába van a turret 'attack my target'-ra állítva, illetve hiába van rászerelve mindenféle, nem engedi command consoleról kiadni a 'mine minerals' parancsot, szürke.

Na most akkor mit is csinálok rosszul?

Vitez77
#4809
Lockheed: Hát, heretics end az pont egy olyan szektor, amibe én nem nyúltam volna bele.
A szektoromat meg még mindig keresem 😄
bgabor: nem vészes a növekedés, nem duplájára növelt, csak olyan 60km egy szektor. Nem vészesek.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4808
Üdv mindenkinek!

Hetekig hanyagoltam a játékot, de most asszem visszatérek, bár most fog elkezdõdni a LINUX tanfolyásom, no és azér a munkát is tolnom kéne... 😄

De mivel vettem 4x1 Giga Geil BlackDragon 800-as ramot, és most az XP csak 3.25 GB-t lát, ezért megkérdeznélek benneteket, hogy milyen 64 bites oprendszert toljak fel a gépre.
XP64-t, vagy Vista64-t.

Vistát még életemben nem használtam, így semmi tapasztalatom sincs. Proci marad ugyanaz a tuningolatlan Core2 Duo E6320-as. (1.86 Ghz).
Lockheed
#4807
Na azzal semmi bajom nincs, nekem amúgy is meg volt növelve szóval engem nem zavar.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4806
Ez a mod szerintem akkor lenne tuti, ha csak a háttereket változtatná, és nem nyúlna bele a játékmenetbe(duplájára növelt szenzor hatótávolág és hasonlók).

Lockheed
#4805
Azt hiszem Heretic's End is megér egy misét! 😊

Kép 1.
Kép 2.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4804
Egyébként ugyanez a háttér a fölötte lévõ Grand Exchange szektorban de a régi koromsötét Tears of Greed is nagyon szép lett a távoli nebulával és a fekete lyukkal! 😊 Nagyon tetszik. Egy jó háttér teljesen más hangulatot tud adni az egész szektornak. Gyárilag nem tudom miért nem lehet ezt belerakni. Nagyon földobja!

Tears of Greed 1.
Tears of Greed 2.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4803
Az fix, hogy innen kipucolom majd a Teladikat! Ez a szektor kell nekem!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4802
Na jó azt hiszem megvan az eddigi legdurvább amit láttam! 😊) Nagyon tetszik!

Merchant Heaven



Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.
Kép 4.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4801
Való igaz, tényleg más színû. De amúgy nem tudom milyen volt, mert nem emlékszem rá! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4800
Nálam is, de az a 2 nebula meg a fényes csillagok marha szépek (mint a Perseidék, az meg a kedvenc csillaghalmazom). Amúgy érdekes: neked a Menelaus Oasis-i bolygó mindig olyan volt? Mert mint láthattad, az enyém nem ilyen kékes.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4799
Hát nekem ott nem sok semmi van. Egy bolygó egy holddal ami egyébként nagyon jól néz ki meg 1-2 távoli gáznebula. De semmi extra! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4798
Nos megnéztem Menalaus Oasist! Tényleg gyönyörû szép!

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.Kép 4.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4797
Ha már arrafelé jársz, javaslom még Maelstromot. Meg fogom rohamozni a fórumot, hogy több ilyne szektor kell 😊

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4796
Nos ez tényleg bekaki! Még az enyémet nem láttam, mindjárt megnézem! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4795
- rohadt képfeltöltés.hu - view/090201/menelausoasis_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#4794

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4793
csöppents linket is <#nevetes1>

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#4792
Vááá! Menelaus Oasis hihetetlen lett! Elnézést a kifejezésért. de el kell csöppenni tõle!

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4791
Jaja láttam a linket amit betettél ( ha jól emlékszem ) de nem gondoltam volna, hogy ez is ilyen közeli már... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4790
Jön majd egy másik is, Realspacetõl, az a bolygókat is kicseréli (hihetetlenül élethûre). 😉

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4789
Nem messze van tõlem, megnéztem. Nagyon szép kékes színt és egy nebulát kapott a hátterébe. 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4788
Nem gyõzöm megköszönni! 😊 A második otthonomnak kinézett szektorban is kicserélték a hátteret. Ebben van ráadásul 4db 64es Silicon kõ is! Nagyon jó ez a mod!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4787
Én egy Heavens Assertion szerû szektort keresek most, remélhetõleg az benne van.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4786
Hát szerintem a Jupiter környéki szektorok nagyon szépek csak nem lehet Terranokhoz HUB-ot linkelni! Aztán ott van HOL szektor meg Legend's Home. Esetleg Akela's Beacon. De nekem tetszik Grand Exchange és Ianamus Zura is. Viszont a Homebase Sector a már általam említett jobb oldali legalsó szektor lett Menelaus Oasis alatt. Szép, kellemes muzsika és világos.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4785
Lehet.
Mindenesetre most keresem a legszebb szektort, ahova a Terran Defence Stationomet betenném. Kell egy állomás ahol össze tudom gyûjteni a hajókat.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4784
Az nekem is szarakszik. Én simán bemásoltam a Cat/Dat filet a sor végére. (24) Egyébként nem lehet, hogy random cseréli le a szektorok háttereit ? Tehát nem mindenkinél ugyanazt ugyanarra ?

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4783
Mellesleg a plugin manager állandóan hibát ír ki (elnézést, hibát érzékelek, leállok). Reinstall sem segít.....

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#4782
Kész, én beperelem a csákeszt. Nekem nem ilyen (javult, de nem ilyen).

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4781
OK! Azt elmondhatjuk, hogy a Cloud Base North West szektorban valami történik... 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4780
Hát nem tudom, hogy új-e de nekem a Jupiter légköre több irányba forog. A hajóm mögötti fehér sáv jobbra, a parancsnoki híd fölötti rész az ellenkezõ irányba. Nem tudom eddig így volt-e de most így van. Szerintem sokkal jobbak az arányok, és persze a Nap is msáhogy néz ki.

Jupiter 2

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4779
hoppá :o

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#4778
Érdekes. Jupiternél járok, de nekem a solban semmi új....

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4777
A SOL szektorok nagyon meggyõzõek! 😊 Hihetetlenül szépek lettek!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4776
Hááát gond nélkül mûködik. Nagyon-nagyon durva lett! Egy szektort láttam még, ahol kiléptem de nagyon szép! Végre vannak csillagok és bolygók a háttérben. Sokkal realisztikusabb. Amit a képeken láttam, hogy fekete lyuk a szektorban ( KÉP ) olyat még nem láttam de a csillagos háttér nagyon meggyõzõ! Tetszik! Köszi a felhívást! Azthiszem másodjára! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4775
Szevasztok!
A játékkal megjelenése óta játszok, de sajna nincs sok idõm a játékra, így szinte sehogy sem haladok vele..., de! eljutottam már arra a pontra amikor is van egy Argon Titánom fullra felszerelve. Az igazat megvallva javarészt békés kereskedéssel töltöttem a játékidõt, harcigépeket csak védelemre vettem, és ez az M2-es hajó is befektetés célzattal lett megvásárolva. Pontosabban arra, hogy õrjárat küldetéseket elvállalva, csak be kelljen küldenem az adott szektorba, õ meg lerendezi a kalózokat/xenonokat/khaakokat.

Na most ez a része mûködik is a gondolatomnak, egyedül ott hibádzik a feltevés, hogy azokért az ellenséges hajókért, amiket a Titán darál le, nem kapok semmi pénzt. És ez baj.
Elsõ kérdésem tehát az lenne, hogy mit kellene hogyan állítsak, hogy küldetésnél a saját egységeim által levadászott hajókért ugyanúgy kapjak zsét, mintha én szedtem volna le õket.

A második kérdésem pedig úgy szól, hogy van pár szektorban pár félreértés, ami miatt ellenem fordultak az ûrállomások. (gamepaddal játszok és a menükilépés gomb ugyanaz volt, mint a rakétaindítás, és véletlen hammerhead rakétákat lõttem ki, ami olyan az állomásnak is, mint csótánynak a villamos) Ahogy fakó emlékeim felderengenek, úgy rémlik, hogy a Reunionban a BulletinBoardon lehetett a kalóz állomásokon, visszahekkelni az ellenséges állomásokat, de TC-ben már nem találtam BB-dot. Szóval azt hogy?

Elég nekem link is, hogy hol találok infót ezekrõl. Köszönöm elére is =)
Lockheed
#4774
hát ez lesz a 24.dat/cat! 😊 Meglátjuk!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4773
Úgy is jó, csak ha sok modot tettél fel így, akkor te is kaphatsz ilyen kis kék üzit mint én 😄 Elméletileg vmi üt vmit 2 modban és ez okozza.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Lockheed
#4772
És ha csak bemásolom a dat/cat fileok mögé a következõ sorszámmal ami jön nem mûködne ? Még nem próbáltam mert nem vagyok otthon csak érdeklõdöm...

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4771
ez+ a combat mod 3 szép kombó lehet...

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Vitez77
#4770
Na, megoldottam 😊 Én ajánlom azt a modot, nagyon megnöveli az FPS-t

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

Vitez77
#4769
Nekem igen 😊
Ha vki letölti és a plugin managerrel telepíti, akkor pls magyarázza majd el nekem, mert a mellékelt magyarázat alapján szégyellem de nem nagyon tom csak false patchként és valszeg az bszkodott a géppel.

&#22825;&#20351;&#12383;&#12385;&#12399;&#31169;&#12434;&#35211;&#23432;&#12427;

#4768
Szép, szép, de nekem bõven elég szép a gyári is. Annyival nem nyújt többet.