X3 - Terran Conflict / Albion Prelude

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vitez77
#4917
Nem 😄
EVE: vannak már benne értelmes nebulék, vagy az csak az Apocryphaval lesz?

天使たちは私を見守る

#4916
Ez egy sima spirál galaxis, mi ezen olyan nagy szám? Alap TC-ben is látni ilyen hátteret. Sõt, az unfocused jumpdriveal elérhetõ random generált szektoroknál gyakran ad be hasonlót, ez tisztára úgy néz ki, mintha onnan lenne.

Lockheed
#4915
Amellett, hogy sok színes nebulával találkozni benne, remek bolygóhátterek is vannak amik nekem nagyon tetszenek! 😊

Akela's Beacon

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

mano1b
#4914
ez kicsit már túl szép nem ?

mano1b
#4913
én meg tóltam a napokba az eve nevû játékot és nagyon szép volt a benne lévõ ugro kapúk
meg az egész ûr ebbe is jólenne ilyen az lenne az igazi.

#4912
hmmm, mondjuk innen hiányolom azt a sárgásbarna ködöt, amelyet a xenonok okoztak, és beborította egész paranidiát... :{

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

Lockheed
#4911
Priest Rings

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4910
Hát én most kezdtem újra úgyhogy teljes a pompa de az fix, hogy nem fogom mégegyszer végigszopni a HUBot, hanem letöltöm a könnyített verziót. Egyszer elég volt, és abban nem csaltam de másodjára tutira nem kínlódom végig... 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4909
Hát megmondom õszintén, hogy nekem nagyon tetszik... Végre sok változatos háttér van. Ami a leginkább földobja azok a csillagok. Nem csak pár kis pont, hanem töménytelen kicsi és jópár nagyobb ami eddig nem volt. Néhol nagyon a távolban látszik egy-egy galaxis spirális korongja. Szerintem nagyon szép és egészen új színt visz a játékba. Sokkal jobban tetszik, mint az eredeti. Megint tartogat minden szektor valami meglepetést. És sok nagyon-nagyon szépre sikerült szektor van ami kellõen világos pedig eddig fekete volt. Sokkal több olyan Unknown szektor lett, ahová szivesen beköltözök, mert végre van benn fény.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4908
Jó! Nagyon jó!
Amint megoldódik az a kis prob, hogy új gamet kell kezdeni hogy ezt apjuk, azonnal játszopm vele újra. Addig Reu-zok/Cabal/Clear Sky.
Pl. Priests Ring végre olyan, amilyennek elképzeli az ember: egy hatalmas gyûrûs gázóriás.
Amúgy (nem szivatásképpen) felvetõdik ilyenkor a kérdés: maga az X mennyire valóságszerû? PL a Teladianium, ami alapjábanvéve sár, mégis abból készülnek a hajók.
Na, de mindegy, lényeg, hogy über játék.

天使たちは私を見守る

#4907
teccik az x-btf-es Argon Prime norma, még akkor is ha az X2-s is szép volt.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

mano1b
#4906
ebbõl az Argon Prime a leg szeb.

NONPLUSZULTRA
#4905
Szép-szép, de mennyire hitelesek, illetve valószerûek ezek a szektorok így? Milyen érzés ilyen környezetben repülni?

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Lockheed
#4904
Merchant Heaven

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.
Kép 4.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4903
Nos igen. Lényeges változásokat fedeztem föl! 😊

Vestibule of Creation
Kép

Home of Light

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.

Argon Prime

Kép

Egy Unknown szektor valahol a mélyûrben... 😊

Kép.

President's End

Kép

Heaven's Assertion

Kép 1.
Kép 2.

Hát szóval az elõzõ sem volt sz@r, de ez odab@sz! 😊)

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

mano1b
#4902
esetleg ha kel valakinek .Parent Directory -
[ ] TBackgrounds.rar 23-Oct-2008 16:53 931
[ ] external-docking.rar 13-Nov-2008 20:12 128K
[ ] new-engine-colors-TC..> 05-Nov-2008 07:18 1.7M
[ ] reduced-payouts.rar 28-Nov-2008 10:33 10K
[ ] types-sounds.rar 20-Dec-2008 10:27 6.0K
[ ] types.rar 07-Dec-2008 10:21 29K

link

mano1b
#4901
itt is akad sok jó dolog..link

#4900
Kösz a segítséget!

mano1b
#4899
ezt találtam a képen belül 7 uj küldit aktivál ha jól látom a képen és ez igaz

mano1b
#4898
jaja

Lockheed
#4897
Az összes lehetséges kezdést.

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

mano1b
#4896
szeretném kérdezni ez mit takar pontosan.

Unlock starts X3 Terran Conflict.

Spoilers.

Launch the registry editor (for Win XP use Start-> Run, than type "regedit")
and find the value "HKEY_CURRENT_USER-> Software-> EGOSOFT-> X3TC-> GameStarts.
Change it to "ffff" and enjoy.

Vitez77
#4895
Ha új gamet kezdesz (totál újat) akkor jön elõ az IGAZI mod!
Épp most csítelem be mindazt amim volt.

天使たちは私を見守る

Lockheed
#4894
Mi az újdonság és hol ? 😄

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4893
LOL az Improved background modra 😉 Ez volt a hiba! New Game kell!
Tudja vki, hol találom a TC savegame convertert? 870millt+vagyont nem szívesen veszítenék el...

天使たちは私を見守る

Lockheed
#4892
Pont most telepítettem újra, olyan 30 perce. Most rakosgatom föl rá a dolgokat. Melyikre gondolsz ? A Combat, vagy a másik? Mert most piros a fõmenüm és nem tudom mitõl! 😊

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Vitez77
#4891
Lockheed! Kezdj új játékot a moddal! Szó szerint bekaksizol tõle!

天使たちは私を見守る

NONPLUSZULTRA
#4890
Nálam akkor ugrik el a szektor, amikor rosszul ütöm be a gyorsmakrót - a Shift+J-t.
Szerintem, ha egérrel jelölöd ki a képernyõn, akkor nem ugrál el a kép az adott szektorról.
Shift+J-nél egyik gombot se üsd le duplán.

ALL I WANT IS WORLD DOMINATION

Vitez77
#4889
Pl: ez

天使たちは私を見守る

Vitez77
#4888
Letöltöd az SPK fájlt azt Cycrow (remélem jól írtam) plugin managerjével telepíted a scriptet.
Ajánlom még a No civilians modot meg a no rocks modot.

天使たちは私を見守る

#4887
Nem tudná vlaaki elárulni, hová kell ennek az FPS növelõnek a fájljait másolni? Használtam a keresõt ezügyben, és egyetlen hozzászólást se dobott ki.

Más. Nem lehet beállítani valahogy, hogy amikor felhozom a jumpdrive menüjét(ahol ki kell jelölni az ugrás célját), azon a szektoron álljon alapból, amiben vagyok? Mert most ha felhozom, automatikusan a jobb fölsõ, legtávolabbi, még ismert rendszerre ugrik, ami nagyon idegesítõ.

Fõleg akkor mókás ez, amikor menekülni kellene a jumpdriveal, mert egy harc rosszul alakul, de nem tudok, mert fél perc mire beállítom az ugrás céját(mire végiglépkedek a harmincakárhány rendszeren a nyilakkal). És persze ennyi idõ alatt bõven szétlõnek.

Lockheed
#4886
Combat Mod 5.1 Beta Relased!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

Lockheed
#4885
Hát szerintem ülj bele a hajódba és csináld Te a missionokat. Sok küldetés pl azonnal cancelled lesz amint kimégy az adott szektorból. Mivel nincs BBS így más megoldás nem lévén nem tudsz mit kezdeni a gyárakkal. Többször figyelmeztetnek, mielõtt berágnak rád. Figyelni kell!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide

#4884
nincs mit, remélem nekem is mondanak okosat
#4883
Kösz a tippet!

#4882
A fejlécben található FPS+ cuccot hogyan kell telepíteni? Van három fájl, de pontosan hová másoljam õket?

#4881
Nekem van egy complexem, ami Stott Spices-t gyárt, ezt a Cahoona Bakery-k másodlagos nyersanyagként elõszeretettel fogyasztják. Omricon Lyrie-ben raktam le és a szállítóknak mindig tudják a közeli szektorokban eladni. Plankton Farm L + Stott Mixery L (Boron állomások)
Ezekkel kezdtem és hánytak a pénzt. Vagy spórolsz Solar Power Plantra, arra mindig van szükség, mint a való életben a koporsó készítõre xD
#4880
Hello megint, ahogy néztem senki nem reagált a kérdésemre, tudom, hogy sok okos van köztetek, nézzetek rá légyszíves, mondjatok rá valamit!
Köffi

#4775-ös hozzászólás grazie
#4879
No igen, de a springblossomot csak Aldrinban lehet megvásárolni, oda meg nem tudom hogyan lehet eljutni(gondolom a terran plot végén kapok majd oda accesst), ezenkívül az terran jármû, amiktõl nagyon idegenkedek, mert a megszokott fegyverek nem mennek fel rájuk, csak a terran fegyverek.

A Skiront én is kiszúrtam, jó gyors és 1GJ-nyi pajzsa van, de én még ezt is lomhának találtam. Úgy döntöttem veszek inkább egy split Dragont, az elég gyors és nagyobbra egyenlõre úgysincs szükségem, a többit pénzt meg befektetem.

Nade ötletem sincs, hol, milyen stationt lenne érdemes felhúznom. Nincs valakinek tuti tippje, hol, milyen stationnal lehet sok pénzt keresni?

#4878
Alapból vannak freight drone-ok, meg a Terranoknak van saját Fighter Dronejuk, a Keris, ilyet kapsz is a Terran plot során.

#4877
A Springblossom és a Skiron a két legjobb M6-os a megvásárolhatók közül.

#4876
Mint például?

Vitez77
#4875
Idõt fordítanék rá, meg én csak a háttereket+bolygókat változtatnám meg (még silabizálom, hogyan töltsem be a jelenlegi univerzumot) 😄 Hihetetlen, mennyi mindent nem használt fel az Egosoft.

天使たちは私を見守る

#4874
annyi a gond hogy ha saját univerzumot akarsz létrehozni (pl saját szektornevekkel) akkor utility programok, scriptelési tudás, illetve idõ kell hozzá. Sok sok idõ.

Néha megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta a kobra, és eldőlt jobbra.

#4873
Sebességre a Springblossom a legjobb.
Itt van fent a Database link, szemezgess benne kedvedre...
Nekem a Skiron bevált, azzal járok egy ideje, meg van mellé beállítva két Osprey, amiket lõttem magamnak, meg egy halom M3-as TM-ekben parkoltatva, szintén lõttem õket. A TM-eket is. Amikor nagyobb vállalkozásra megyek (Xenon szektor takarítás Disruptor missile gyüjtögetés céljából), viszem az egész flottát.

Vitez77
#4872
a, végre elkezdtem kísérletezni a Galaxy Editorral. Reunionban könnyebb, annyi biztos. Csak ott ha egy napot akarok elhelyezni, akkor összeomlik az egész :S De jól ellehet vele lenni 😄

天使たちは私を見守る

#4871
Végre lett 18 millió pénzem a nividium bányászatból. Tervezem egy M6 vásárlását, de tanácstalan vagyok. Kipróbáltam mind a Heavy Centaurt, mind az OTAS Skiront, de borzalmasan lomha mind a kettõ. Gondolom egyik M6 se sokkal fürgébb. Melyik a legagilisabb M6?
Ti melyiket javasoljátok?

#4870
Csak abban a szektorban lehet hozzá venni fegyvereket, viszont azért elég gyorsan termelõdik ott a fegyver. Mondjuk én már a Springre EMPt nem pakoltam, csak 3 Strbustot, a többi meg Matter.

#4869
Scriptelni kell...

Lockheed
#4868
Találtam egy másik nagyon szép helyet! a Mist of Elysium-tól jobbra ( East ) lévõ Unknown szektor. Mivel Unknown, szabadon belakható. 😊

Kép 1.
Kép 2.
Kép 3.
Kép 4.

Szép színek!

Thorin Matarielle - Shirak Skunkworks - Siseide