50
Online játék
  • Benny04
    #10
    3473 legelsőnek :D
  • tigeroo
    #9
    kicsit war3 tower wars feelingje van:)
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Gáz, hogy az ember őrült módjára upgrade-eli a legjobb "harcosait", mer muszáj, de egy-egy BOSS úgy pukkantja ki őket, mint a lufit. Ja és van AI, mert mindig azokat szedi ki a többi közül, aki veszélyesebb (így pl. a mobilokat). Én egyfolytában nyomattam a repair-t. Nomeg amék egység jó földre és levegőre IS, az vajmi keveset ér levegőre sajnos. Csak jól felupgrade-elve maximum, már csak a range-ek miatt is...
  • cenobite
    #7
    Én is elszórakoztam vele, nagyon jó. A számológép ahogy lövi a számokat. :D
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Na én az első 150-b bejutottam, de nem értem el 7k-t. Igaz nem is arra toltam és csak medium-ban, csak kíváncsi voltam a végére.
  • Loál János #5
    4654 elsőre easyn.
    Gombamód teremnek most az ilyen játékok, eddig ez a legaranyosabb, amit láttam.
  • Loál János #4
    Ászos.
  • bigapó
    #3
    Javítottam:) 7980 az új csúcsom.
  • bigapó
    #2
    Most képet nem rakok be, de reggel csináltam egy 7977-es eredményt, jelenleg a 49.-ik vagyok ezzel (Peterson néven játszom).
  • bigapó
    #1
    Helló!

    Üdv a topikban. A témát azért indítottam, mert találtam egy olyan online játékot amit már régebben is játszottam, de most valahogy megint elém keveredett. Erről van szó: Revenge of the Stick

    Valószínűleg többen találkoztatok már a játékkal, akik nem azoknak leírom pár szóban miről is van szó. Adott egy terület, egész pontosan egy monitor előtti 13*13-as "sakktábla". Ezen a területen kell elhelyezni különböző védelmi egységeket (pl. gemkapocs, toll, számológép, mobil, stb.), amikkel meg kell akadályozni a pálcika-emberkéket abban, hogy elhagyják azt. 4 szint van, easy, medium, hard és insane. Kezdőknek ajánlott easy-n kezdeni, hogy megtanulják melyik egység mire jó. Ez fontos, mert ki kell alakítani egy stratégiát, amivel hatékonyan és időben ki lehet írtani a kis pálcikákat.
    Ezek is többfélék, vannak normálisak, vannak olyanok amelyek lelővés után két kissebb pálcika-emberre esnek szét, akiket persze megint ki kell lőni és van olyan ami repülni tud. Mindegyiknek egy a célja, kijutni a pályáról. 50 szintet kell teljesíteni, ezalatt kell pénzt gyűjteni az ellenség írtásából, amiből lehet fejleszteni vagy újabb egységeket venni. Egyszerűnek hangzik, de nem az:)
    A játék végén az elért pontszám alapján fel lehet kerülni a Világranglistára is akár. Előre szólok, nem lesz egyszerű.

    Ami engem érdekelne, hogy kinek mennyire sikerült belejönni a játékba és milyen helyezést ért el? Esetleg képek beszúrásával meg is mutathatja azt. Érdekelnének a stratégiák, ki hogy érte el azt amit. Le kellene gyűrni a többieket, legyenek magyarok az elsők ebben is:DD Hajrá!!