50
Online játék
  • Myron
    #50
    megtörtént már kb a 40. körben. miután végleg megállt, párszor bejött h lassan fut a szkript leállítsa e, mondtam nagy lófaszt még mit nem, de hiába vártam nem moccant
  • Loál János #49
    Vedd le low-ra a grafikát.
  • Myron
    #48
    már jött ki a monitorból az utolsó gombóc amikor már annyira belassult az egész játék h 5 perc után se csinált új képet. be kellett zárnom.. soha többet nem indítom el, nemtom már hány perce csináltam és akkor nem tudom befejezni...
  • Benny04
    #47
    -.-"
  • Myron
    #46
    7415 insanen, de jó lenne tudni h miért kap pontot az ember...
  • Myron
    #45
    már nemazért de ez kurvaunalmas
  • bigapó
    #44
    régóta írtam már, de most olyan 8200 pontot döngetjük haverral.
    idegenben viszont kitaláltak valami újat, mert a régóta tartott 8301 pontot űberelték, az igaz, hogy csak párral, de új csúcs van.
  • gyuri12
    #43
    csak insane-n jó
  • Jano
    #42
    Rohatt. :)
    Valamikor nyomok egy Insane-t. -.-
  • Benny04
    #41
    én csak ízin szoktam nyomni :)))
  • bigapó
    #40
    Te kis gyáva :DDD
  • Jano
    #39
    Néha én is elpattintok egy menetet, de csak Mediumon.
  • gyuri12
    #38
    Én is játszok,bár nem nagyon jutok még 7500 közelébe sem D:
  • bigapó
    #37
    megint van új, 8156:)

    kezdem gyanítani, hogy csak kollega meg Én nyomjuk:))
  • bigapó
    #36
    új rekord:) 8115...
  • Loál János #35
    4738 easy, és volt 300k pénzem. :-|
  • gyuri12
    #34
    A bejárathoz kell rakni a legtáposabb cuccokat, és 1 esetleg 2 darab vonalzót. Nekem így az összes boss megdeglett rögtön a bejáratnál:)
  • bigapó
    #33
    hali!

    Új rekordom van:) 8069!!

    ezzel jelenleg a 26. helyen állok:)

    Sir Jedi-nek lesz igaza, mert most kollegával olyan taktikát dolgoztunk ki, ahol majdnem minden egységem maxon volt, idő miatt nem tudtam felvinni az összeset maxra. Egységem sem volt túl sok, elég volt az, hogy az eleje maxon volt, a Boss 5 mp alatt kimurgelt.
  • bigapó
    #32
    azért a vonalzót mindenképpen használd, lassítja a mellette elhaladókat. a tűzőgép is jó, szerintem, azt mindig rakok. ja, valami Neo-mod jó lenne:))
  • mama2
    #31
    5622 Insaneon:). Jó vagyok, agy jó vagyok?:D
  • PyRex
    #30
    amúgy ez tényleg így van, a mobilok nem jók szinte semmire. lassúak és szerintem nem sebeznek annyit, mint elvben kellene :)
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Én elsőre mobilra esküdtem, de rá kellett jönnöm, hogy semmire sem jó és még drága is. Én már semmilyen advanced egységet nem használok, csak azt a hármat, amit alapban ad. Jók azok! Csak upgrade kő rájuk Neo módra! :DDD
  • PyRex
    #28
    igen, sajnos :( nem egy mai gép: athlon 64 3700+ - de hogy ennyire megegye a procit... valami nem stimmol. de mondom, csak a végén volt ez, nem is értem.
  • bigapó
    #27
    azzal csak az a gond, hogy sok lóvéba kerül:) mármint ha túl sokat rakunk le. ez még nem a végleges felállás, mert raktam le később is egységeket, de nem szoktam túlbonyolítani. nem nagyon lehet átlátni akkor már. ahogy írtad a lényeg az upgrade, ha ki vannak maxolva az első sor kinyírja a boss-okat, nem tud végigmenni, max a kanyarig jut el:))
    én légvédelemnek csak 4 számológépet használok, persze mindig upgrade-elem őket, de eddig mindig elég volt. a két repülő boss-t a végén azokat is könnyen leszedik. a többi is segít, de az nem számottevő.

    Te melyiket favorizálod? a mobilt vagy a tűzőgépet? kollegám a mobilra esküszik, én meg inkább a tűzőt kedvelem jobban. szerintem a gyorsasága miatt hamarabb elintézi az ellent, igaz a mobil meg nagyobbat sebez, de lassú, szerintem...

    egyébként aki fel akar kerülni a listára az insane-en játszon, mert az adja a legtöbb pontot.
  • Győri Devi
    #26
    5177 csak :( (hardon)
  • gyuri12
    #25
    pontosan. én is mindig labirintust csinálok, nem is tudnak eljutni a célig:)
    az insane meg nagyon jó! azon játszatok!
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Minimum quality-n is???
  • Sir Quno Jedi
    #23
    Majdnem jó a technikád. Lényeg, hogy végig egy labirintust alakíts ki, amiben a lehető legtöbbet kell a rohadékoknak menni a célig. Azt jól gondolod, hogy a labirintus belső főfalai dupla vastagok kell hogy legyenek, mert az egységek, pláne upgrade-elve, belőnek a túloldalról is. Tehát egy sáv széles átjáró kanyarog végig a pályán, mint a kígyó. Belső falai duplák, külsők elég akár normál vastagra, mert kevés a hely. Repülő ellenek ellen meg (mivel azok többnyire mennek a cél felé egyenesen) a védelembe be kell szúrni jól szétszórva a fősávba sok számológépet (6-8 elég) és agyonupgrade-elni őket. Sajnos a land-air egységek air-re harmatosak és rövid a hatótávjuk.

    A kulcs az ugrade. Megsoxorozható a tűzerők egy-egy területre.
  • Benny04
    #22
    4438 ízin :D
  • PyRex
    #21
    én hardon 5300 körül csináltam de a legutolsó pályán úgy belassult, hogy egy másodperc alatt egy pixelt volt hajlandó megmozdulni, szal kikapcsoltam :)
  • mama2
    #20
    3889 Easyn. Nem rossz játék, nem rossz.
  • mama2
    #19
    level 32:D.
  • bigapó
    #18
    raktam be két képet a galériámba. érdekes volt, mert most meg megszöktek egy páran, de nem értem miért:))
    mindegy, ez jó stratégia, mert akik az első sorban vannak nem fognak annyit hátrafordulni, mert messze van tőlük a cél. ez rossz szokása a játéknak, meg szerintem csal is:) néha hiába lövi őket az ember, nem csökken az életerejük...

    végső eszközként ott van még az ököl, ami amolyan atombomba, odacsap és kő-kövön nem marad:) na jó, ennyire nem súlyos, de jó kis fegyver.
  • bigapó
    #17
    általános tippek amiket ajánlok:

    - óvatosan a pénzköltéssel. meg kell találni az édes egyensúlyt a megfelelő mennyiségű/fejlettségű cuccok között, mert minden kör végén bónusz-pénzt oszt a gép. Ez az első időkben 5%, az éppen meglévő GOLD-ot szorozza, amit lehet növelni 2,5%-onként minden BOSS kilövése után, max 40% körülre. Legelőször ezt kell feltápolni és persze mindig arra törekedni, hogy a körök végén minél magasabb értéket szorozzon.

    - Én úgy szoktam, hogy amíg elegendő egy bizonyos mennyiségű védelmi eszköz addig nem veszek semmit, amint kezdenek kiszökni, már rakom is le a többit, persze csak amíg kell. Közben mindig figyelem a lóvét, meghúzok egy határt ami alá nem megyek és addig költök fejlesztésre, de többet nem. Ez a taktika viszont iszonyú figyelmet igényel, pölö jön egy Boss, kinyírja az egyik egységemet, rés nyílik a védelemen és a gép rögtön azon az úton küldi ki az embereit, mert az lesz a legrövidebb út, ha ezt nem tömöm be időben, egy csomó pálcika meg tud szökni, az pedig pontveszteség.

    Majd rakok be képet, hogy Én hogy rendezem a soraim, tapasztalat mondja, hogy jó taktika:) az első 25 körig kicsit nehezebb, mert akkor még nincs sok lóvé, de aztán jö az ereszd el a hajamat. Volt olyan, hogy 700000(!) Goldom volt, folyamatosan tudtam fejleszteni, mégse csináltam csak 7500 pontot. Ebben kérnék segítséget, hogy kinek hogy sikerül. Lehet, hogy minden egységet meg kell venni és lerakni a pályára belőle legalább egy darabot, lehet, hogy az számít, hogy amik lent vannak maxra legyenek kifejlesztve. Nem tudom, mindenesetre a vezető 8300 pontot eddig fogalmam sincs, hogy érték el:)
  • gyuri12
    #16
    linkt!
  • phalanx
    #15
    30 kör után meguntam, inkább megyek warcraft tower defense-ezni
  • mama2
    #14
    2600 mediumon elsőre.
  • Benny04
    #13
    szarügy... :D
  • gyuri12
    #12
    Na,kurva életbe. 4900 valahány pontnál tartottam,ízi, 20 élet(!!!) és akkor véletlenül rákattintottam egy linkre...
  • gyuri12
    #11
    Nagyon jó