23
  • who am I 7
    #23
    Akkor dobj össze egy accountot :D nem sokáig tart..aztán confirmálni-kell vagy mi, érdemes megnézni..Csak, hogy mindenki tudja, merre hány méter ennél a "népnél" :)
  • arrakistor
    #22
    sajna valami regisztráció miatt nem tudom megnézni..
  • who am I 7
    #21
    Nem tudom, de azért "szórakozni" még van idejük, nézd meg milyen kis videócskát dobtak össze : http://youtube.com/watch?v=4GjNSUatTc4 LOL
  • arrakistor
    #20
    azon morfondírozok, hogy vajon nem paráznak-e ott azon a "szegény" nagyorrúak a sivatagban , 6ezer éves történelem alatt 6milliós létszámmal összehozva , körülvéve minden irányból önfelrobbantó arabbal a környező 50 ország, 800 éves történelem alatt 450 millió főt nemző és 50%-os fanatikus "hadseregével" szemben... amiből 225 millió fő bármikor meghúzza magán a karabínert a kaftánosok között röhögve. én eléggé el lennék szontyolodva megmondom őszintén. bár a heizet ennél biztosan jóval összetettebb ...
  • arrakistor
    #19
    viszont bennünket nem szokás 6 millió számra hollókoszttá konvertálni..
    valószínűleg azért, mert nem mi csinálunk valamit nagyon-nagyon rosszul.
  • kacsi01
    #18
    Igazad lesz... ;)
  • balage187
    #17
    Hat, ebbol max. ugy tudnak profitalni, hogy a letolto portalok reklambevetelebol kapnak reszesedest, vagy sajat letoltooldalakat hoznak letre, es akkor az ovuke az egesz bevetel ebbol. Elvileg egy jol latogatott weblap eleg jol profital reklamokbol, de azt nem tudom, hogy ez vajon elfogadhato bevetel-e nekik.
  • sanner011
    #16
    Jóó neked... :D
    Előbb-utóbb nekem is kéne.. Amúgy sem voltam még külföldön.. :(
    Itt az idő.. Veszem is a puttonyom. XD
  • Sanyix
    #15
    Hát pedig nyáron meg le se megy :)
  • who am I 7
    #14
    A történelem tanulás nem segít az ilyen csőlátásuakon.
  • dimenzio harcos
    #13
    inkább tanulj történelmet, aztán nem írsz majd ilyen baromságokat.
  • Shodan
    #12
    Én holnapután utazom
  • juhand
    #11
    Úgyis az ABBA meg a Roxette a kedvenc együtteseim.
  • Lavigne
    #10
    csak gratulálni tudok azoknak akik örvendeznek az #5 hsz-en. és tulajdonképpen ezért igaz a #6-os
  • ziipp
    #9
    Mármint értem, hogy letöltés után kapják a pénzt, de maga ez a letöltő portál miből termel pénzt?
  • ziipp
    #8
    MWHAHAHA! :D

    sKie: igazad van, nagyon jó ország, csak sajnos nagyon sötét van. Úgyértem, a Nap későn kel, és korán megy le, pedig én összel voltam ott.

    Ez a jövő, bár nem t'om ebből hogy tud bárki is profitálni. De én örülök ennek. Jogtalan lehúzás volt 5000 forintos CD és barátai.
  • NeoMaN
    #7
    :FFFFFFF
  • jeti00
    #6
    vagy MO-tól...
  • arrakistor
    #5
    tök egyszerű : kellő távolságban vannak Izraeltől
  • kacsi01
    #4
    Egyetértek. Egyébként miért van az, hogy a svédeknél minden normálisan működik...?
  • sKie
    #3
    En erosen gondolkodom is rajta, kiskorom ota rajongok Svedorszagert, tanulom is a sved nyelvet, bar csupan kivancsisagbol es a latokorom szelesitese miatt, nem kifejezetten a kikoltozes buvoleteben.
    Irigylese melto, hogy milyen jol latjak a dolgokat. A RIAA meg elobb bombaztatja le Svedo-ot, minthogy belassa, hogy ez a jovo. Akik szabalyozni akarjak az Internetet, meg mindenfele kodolast semlegesito, meg jogvedo modemeket/routereket akarnak bevezetni, azoktol ne varjon senki barmifele ertelmes megnyilvanulast.
  • sanner011
    #2
    Költözök svédországba, ott úgyis sok jó zekekar van. :D
  • god25
    #1
    Ennyi. Előbb-utóbb az idiótariaa is rájön, h ez a jövő és a bevételeiket innen tudják biztosítani.