7362
Markus Schulz
  • donyyy20
    #5240
    húúúh elég érdekesek az emberek...

    Tavaly Nirvana még jó volt, idén Smack my bitch up az nem "adja"???? hmm... pedig ez is legalább akkorát ütött... Markust meg pláne nem értem, egyébként ahogy tavaly is, most idén is ő volt a bunkó ATB-vel szemben, mert ATB felkonferálta, mutogatta, tapsolta, hogy ő jön, ő meg le se szarta, szóval neki kéne egy kicsit visszavenni az arcból szerintem..., és visszanézve a tavalyi videót, ott is ugyanez volt.. de mekkora arc, hogy lefikáza a smack my bitch up miatt.. hát ha majd egyszer Markus, vagy bármelyik top 3 dj csinál egy ilyen hirtelen "cselt" , hogy lead egy ilyen zenét, vagy bármi hasonlót.. szerintem ez sokkal inkább a közönségnek szól, mint az, hogy bármi van, én is úgyis ezt fogom játszani -effekt...

    Hozzáteszem a keverések szarok voltak, nem tudom miért ...:S

    egyébként is nehéz atb helyzete szerintem, mindenki a slágerek miatt jön el rá, és ha nem azokat játssza, akkor mindenki áll egy helyben..

    Nem értem, hogy miért nem értitek meg, hogy ATB nem az a tipikus dj, ő egyedi, most ez lehet valakinek nem tetszik, de azért a közönség elég vevő volt rá, úgy vettem észre...és valószínűleg ez a lényeg neki... mármint elvileg a dj feladata ez... ettől függetlenül én is örülnék ha kevesebb saját zenét tolna, és több "idegen" számokat, meg trancesebb legyen, meg minden...

    kicsit elfogult itt a fórum, úgy érzem, mert egyből megjegyeztétek a polós esetet.. ami lehet viccből volt...
    ATB játszott régen Markus zenét, nem hiszem, hogy utálná..

    Érdekes, miért nem flasheltek , hogy leadta a meet her at the loveparade-t, vagy say hello-t?? bezzeg, ha pl. PVD játszana ilyet, akkor már milyen komoly....

    Dash Berlin - Never cry again, yuri kane nem nagy zenék? vagy hogy van ez?? áááh.....

    Egyébként az elején elkezdte a Sunset Beach-ről játszani a zenéket, és szerintem annyira nem voltak vevők rá, ezért (is) tért rá a slágerekre... és legalább beszélt, ezt is melyik dj csinálja??? és nem magát sztárolta, pont az,hogy megköszönte a közönségnek, azért is lépett előre a színpadra, de hát mindenki másképp látja ezt..
  • Adaaam
    #5239
    Markus, twitter:
    Hello Budapest. Not sure I'm at the right venue. ATB is supposed to be playing but right now I hear "Smack my Bitch Up" and someone MCing.

    milyen igaz :D
  • schottner
    #5238
    ez a buli vitt mindent!!!! hát ehhez képest Armin sem votl jó buli!!!!
    DE ez az ember azzal az alázattal amivel zenélt végig és csinálta a bulit megállás nélkül egyszerüen hihetetlen!!! zenélt 3 óra 20 percet és egy kortyot nem ivott! és csak kétszer törölte meg az arcát a törülközőbe!!! ááááááá #1!!!!!!!!!!!DJ MARKUS SCHULZ!!!!
  • schottner
    #5237
    a lényeg az h siekrült kezet fogni MARKUSSSSSALLLLLLLL!!!!!
  • schottner
    #5236
    első sor!! korlát! Csillával meg Desivel majd Donival:D:D:DD:
  • shad0w
    #5235
    surreal surreal surreal!!! :P

    ennyi. köszi mindenkinek :)
  • WuFraZselic
    #5234
    óriási ez a zene :D
  • gabi89
    #5233
    Twitter - Markus
    Are the air traffic controllers on strike again? WTF, I been sitting on this plane for 2 hours and we still have not taken off!!!
    43 perccel ezelőtt
  • Adaaam
    #5232
    Jó volt nagyon a buli. Markus alá is írta a Do you dream? albumot, ugyan a nagy sietségeben eltörte a tokot, de hát ennyi baj legyen :) úgyhogy panaszra nem lehet okom :)
    Videóm:
  • gabi89
    #5231
    +
    Vége mennyire ütött már New World,Surreal és még képes volt egy On A Metropolis Day -t is betolni.

    Off: Beszélt vki Márióval mert láttam ott volt. Reggel ott állt a bal oldalon. 1/2 Poleposition -al együtt.
  • gabi89
    #5230
    Az, hogy elkel felejteni túlzás idén szavazáson én Markust rakom meg NO.1 -nek ezt eldöntöttem mert ez a buli valami hihetetlen volt.
    Sorry, hogy nem sokat voltam veletek de 3csapat között ingáztam (+ egy Szolnoki srác) Illetve egyik csajnak ez volt élete első trance bulija szóval velük voltam főleg. Fontos a jó benyomás, hogy ezentúl mindig járjon xD
  • donyyy20
    #5229
    sikerült neki! milliószor nagyobb buli meg szett volt! lemosta armint, el kell felejtenünk armin nevét is lassan! yeeeeeeeeaaaaaaahhhh
  • desigo
    #5228






  • desigo
    #5227
    Markus 6:19-kor

    What amazing morning in Budapest. Just finished playing, and wanted to play another hour but gotta catch a flight. Boarding in 25 mins!
  • desigo
    #5226
    hát ez a buli ebben a formában igen-igen komoly volt
    köszi mindenkinek
  • JAST
    #5225
    bár minden évben készülnek jó zenék visszasírom a 2005-7 időszakot. pl.: Kalafut & Fygle - 3579Km
  • desigo
    #5224
    Global DJ Broadcast July 22nd 2010
    Ibiza Summer Sessions - Sunrise Set
    With Markus Schulz


    Markus Schulz
    01. Markus Schulz - Spilled Cranberries
    02. Brian Eno - An Ending (Ascent) (Leama & Moor Remix)
    03. Snatt & Vix vs. In Progress - Sunride (Ronski Speed Remix)
    04. Sassot - Where it All Begun
    05. Matt Darey Presents Urban Astronauts - See The Sun (Aurosonic Remix)
    06. Chicane vs. Matt Darey Presents Urban Astronauts - See The Sun Offshore (Markus Schulz Mashup)
    07. Chuck Luis - Collision
    08. DJ Observer & Daniel Heatcliff Featuring Madeleine Rison - Vision (Lentos Dub)
    09. Solarstone vs. Sirocco - Destination
    10. Rex Mundi - Sunrise in Ibiza
    11. Girl Nobody - Cages (Lemon8 Remix)
    12. Paul Oakenfold - Southern Sun
    13. Moonpax vs. Snatt & Vix vs. Yuri Kane - Replay Girl Right Back (Markus Schulz Mashup)
    14. Kalafut & Fygle - 3579Km
    15. Masters & Nickson Featuring Justine Suissa - Out There (Christian Rusch's Chillout Mix)
    16. Humate - Love Stimulation (Paul van Dyk Love Club Mix)
    17. Cressida - 6am (Kyau & Albert Remix)
    18. Bartlett Bros. vs. Mazza - Satellite of Love (Ronski Speed Remix)
    19. Protoculture - Big Blue
    20. B.B.E. - Seven Days and One Week
    21. Markus Schulz Featuring Angelique Bergere - Lightwave (Club Mix)
  • shad0w
    #5223
    na én indulok, aztán fent találkozunk!

    jókat!
  • gabi89
    #5222
    áhh de tudtam berakja
    Markus Schulz feat. Angelique Bergere - Lightwave

    Valahogy passzol a nyári mixbe még ha kicsit dnb beütése is van.
  • gabi89
    #5221
    szmájli lemaradt :D
  • gabi89
    #5220
    B.B.E. - Seven Days and One Week
  • desigo
    #5219
    BBE - 7 Days And One Week

    komolyság
  • desigo
    #5218
    Cressida - 6 AM
  • DJ Tope
    #5217
    sajnálom h régebben nem is voltam vele tisztában h mi is az a trance:(Nekem akkor még a Hevia jutott
  • gabi89
    #5216
    16. Humate - Love Stimulation (Paul van Dyk Love Club Mix)


    1993 ha nem tévedek :D
  • gabi89
    #5215
    aha
  • desigo
    #5214
    egész adás ilyen lazulós volt?
  • desigo
    #5213
    nah mai az alvás áldozata lett
  • DJ Tope
    #5212
    juj abszolút bulirahangolós track
  • gabi89
    #5211
    Szerencsére én csak 20:47 -es vonattal megyek szóval az ASOT első 20perce is belefér indulás előtt :) :D
  • shad0w
    #5210
    ezt a szettet el kéne hozni az útra, de pont nem tudom megvárni a végét :/
  • gabi89
    #5209
    xD
  • butcher20
    #5208
    azaz

    nah kezd bepörögni:D
  • shad0w
    #5207
    elhozom, az alap, de nem akarok rajta keresni. amúgy is 4500 helyszínen, ezt meg 3500-ért vettük, szal túl nagy hasznot amúgy sem hozna :D

    így most úgy néz ki mi is ott leszünk időben, életünkben másodszorra :D
  • gabi89
    #5206
    13. Moonpax vs. Snatt & Vix vs. Yuri Kane - Replay Girl Right Back (Markus Schulz Mashup)
  • butcher20
    #5205
    huhh de jól kis összedobott mashup ez!!!!:P
  • gabi89
    #5204
    Még mindig én érkezem a leghamarabb úgy látom. Bár lehet beugrok a nyugatitól 5perc és időm mint a tenger.
    Na lényeg, hogy 23:30 és éjfél között tali a parkolónál. Jól rémlik?
  • butcher20
    #5203
    hozd el max helyben eladod többért:)

    amúgy mi is kb 23:30-kor érünk oda aztán majd csak meglátjuk bemegyünk-e Joshra...ha be akkor se a tömegbe:)
  • gabi89
    #5202
    pff de komoly még mindig
    12. Paul Oakenfold - Southern Sun
  • shad0w
    #5201
    sajnos lett egy eladó jegyünk. gondolom itt mindenkinek van elővételes, de ha valakinek mégis kéne... :) 3500-as.