7362
Markus Schulz
  • shad0w
    #5280
    wt mindig a hónap első adása, nem? legkorábban akkor aug. 5
  • butcher20
    #5279
    én úgy hallottam hogy 22-hez képest 3-hét múlva.
  • Peter Sole
    #5278
    Nem sírnék, ha már most csütörtökön lehetne hallani :D
  • exTrem
    #5277
    Rio-s bulit mikor adja le a GDJB-ben ? Hallottam valamit, hogy most csütörtökön de olyat is, hogy csak augusztus első adásában ...
  • exTrem
    #5276
    Nem sok mindent mondott csak annyit, hogy köszi srácok szívből köszönöm, tudjátok, hogy imádok itt játszani, biztosan találkozunk még. Aztán még egyszer megköszönte az egész estét és a hangulatot és elmondta, hogy most viszont sietni kell a Sunrise Festre vagy hova és megy a gépe 7kor :)
  • gabi89
    #5275
    Én sem értettem élőben nagyon semmit. Mondjuk addigra már a hallásom is megkopott :D
    Amit olvastam azt tudom beírni ide.
    "You know guys, I'm always come back."
  • shad0w
    #5274
    én nem nagyon emlékszem rá, h pontosan miket mondott, ha mutatsz róla egy felvételt, akkor lehet h esélyesebbek vagyunk :D
    amúgy ott is elmondta, amit le is írt, h szívesen zenélne még egy órát, de sietnie kell a repcsire, meg szokás szerint, h milyen fantasztikus a közönség, és mindig vissza fog jönni hozzánk :P
  • butcher20
    #5273
    énis leírom a véleményem mostmár:D

    Nagyon nagyon nagyon jó buli volt!!!! sokkal jobb volt a közönség, a társaság mint Arminon ezért 1 fokkal jobb volt a kedvem Markuson!!! A 2 DJ szettjét meg nem hasonlítom össze mert mindegyiké ugyanannyira tetszett:D és ugyanakkorák a szememben minden téren:)

    Markus a hangulatot nagyon jól adta... egy kis csalódás tőle hogy az unsaid meg a not the same-et le se adta:S meg sajna sietett a repülőhöz... de azért ezeket pótolta pár hatalmas tracckel:D

    remélem nem okoztunk neki csalódást hogy reggel 6-kor már csak félig volt tele a tánctér!!:D

    vki le tudná írni a lényegét annak hogy Markus mit mondott a mikrofonba a szett végén?
  • gabi89
    #5272
    Köszi :)
    Egy apró bibi, hogy 30,1kb/s -el jön :S ~ 17óra és már lent is van xD
  • Peter Sole
    #5271
    Fantasztikus szett! Innen le is lehet szedni, akit érdekel: http://rapidshare.com/files/408979323/01-sunrise_festival_2010_-_markus_schulz_live-sat-07-24-2010-talion.mp3
  • Peter Sole
    #5270
    http://depositfiles.com/en/files/i2d8tbsu0

    Itt vannak az általam készített képek, illetve videók! Enjoy ;)
  • desigo
    #5269
    hey
    jövő szombaton folytatás
    töltsd fel a képeket zipben pl ide
  • Peter Sole
    #5268
    Na üdv mindenkinek! Lejárt a 24 órám a reg után uh végre én is írhatok. Fantasztikus volt a csütörtöki partytime, örülök, hogy megismerhettelek benneteket, remélem valami hatalmas dolog vette kezdetét ezzel a közös bulival :) Shah-n jöhet is a folytatás...:D
  • exTrem
    #5267
  • donyyy20
    #5266
    Csütörtöki GDJB Ibiza szett ütött!
  • Tommtom
    #5265
    Szevasztok! Immár most már kipihenve én is írok pár sort a csütörtöki nightról. Most sikerült időben érkezni, így jó pár fórumossal sikerült beszélnem. Xotyiékkal, Desiékkkel, Shadowékkal, és még sorolhatnám, rajtam volt a szófosás :-)
    Donnyval sok mindenben egyetértek, én Butcher haverjával mentem be A Tibire, és vagy 1 órán keresztül toltuk, tök jó volt sztem. Aztán Markus előtt alapoztunk egy jót, majd irány veletek befelé. Markus stíl arc volt, egyetlen negatívum, hogy melóznom kellett aztán, meg voltam halva pénteken, de azért kibírtam :-)
    Folytatás sason :-)
    Üdv: Tommtom
  • Rash87
    #5264
    Csak kíváncsiságképpen kérdem,h vki volt Miskolc környékéről ?
  • desigo
    #5263
    Markus Schulz Live From Sunrise Festival in Kolobrzeg, Poland - July 23rd 2010

    01. Meck Featuring Dino - Feels Like a Prayer (Michael Woods Remix)
    02. Mike Foyle Presents Statica - Headrush
    03. Pobsky - Final Cloud (Markus Schulz Edit)
    04. ID (Track 08 from ASOT 450 Wroclaw Set)
    05. Jochen Miller - Humanoid
    06. Skytech - Cardboard Box (Ummet Ozcan Remix)
    07. Markus Schulz Featuring Justine Suissa - Perception (Super8 & Tab Remix)
    08. Rex Mundi - Opera of Norhern Ocean (Phynn Remix)
    09. Jochen Miller & Dr. Willis - 3 Days Later
    10. Paul van Dyk Featuring Johnny McDaid - Home (Cosmic Gate Remix / Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    11. Cosmic Gate - F.A.V. (Arty Remix)
    12. Markus Schulz - 65.4Hz
    13. Lentos - Forget About Us (Barnes & Heatcliff Remix)
    14. ID
    15. Tomcraft - Loneliness (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    16. Jan Johnston Meets Tenishia - Flesh 2010 (Markus Schulz Big Room Reconstruction)
    17. Scott Mac - Damager 02 (Mac Zimms Remix)
    18. Markus Schulz - Do You Dream (Uplifting Vocal Mix)
  • desigo
    #5262






  • desigo
    #5261
    Perception (Super8 & Tab Remix)
  • desigo
    #5260
    nah Inceptionról pont most értünk haza
  • exTrem
    #5259
    elmennek a picsába ilyen nevekkel :D:D:D
  • gabi89
    #5258
    Aki még fent van



    Friday, Digital Stage

    18:00 CARLO CALABRO 1:00
    19:00 NITROUS OXIDE 1:00
    20:00 ARTENTO DIVINI 1:15
    21:15 W&W 1:30
    22:45 CHICANE (LIVE ACT) 1:00
    23:45 GARETH EMERY 1:30
    01:15 MARKUS SCHULZ 1:30
    02:45 ANDY MOOR 1:15
    04:00 CLIFF COENRAAD 1:00
    05:00 FAFAQ 1:00

    link ~ 192kbps
  • exTrem
    #5257
    jaja én is előbb olvastam twitteren :D:D
  • gabi89
    #5256
    Markusnak kalandos az útja lengyel barátaink felé. Csoda lesz ha odaér.
  • exTrem
    #5255
    jóféle buli volt :) én 17.30 körül ébredtem xD
  • desigo
    #5254
    [sportkrémmel kenegeti a vádliját]
  • donyyy20
    #5253
    nem tolta!
  • desigo
    #5252
    Not The Same csak nekem maradt ki vagy tényleg nem játszotta ?
  • gabi89
    #5251
    Milyen fejeket vágnak már :D
  • JAST
    #5250
    Túl vagyunk egy Armin, Axwell és egy Markus bulin,és az Arminos bulikra egy darabig megint nem megyünk el :D
  • donyyy20
    #5249
    jól van kicsit felhúztam magam rajta...
  • gabi89
    #5248
    Képek
    Partypeople
    Partynews
  • DJ Tope
    #5247
    Markus jobban odavágott, mondjuk jobbis volt a hangulatom, és örülök hogy a forumosokkal tudtunk egy helyen tombolni:)Markus überelt, de a Humanoidnál ezt már mindenki tudta:D
  • gabi89
    #5246
    Ezt is leadta ATB-től. Őszintén a klip jobban tetszik mint a szám
  • gabi89
    #5245
    Keverések azért voltak szarok mert ATB nem tud keverni.
    Új mixalbuma is úgy néz ki néha, hogy egyik szám véget ér másik meg kezdődik elölről szinte.
    Azt hozzátenném az utálat közös mert ATB meglátta egyik srácot Markus -os pólóban mutatott egy ilyet majd a saját pólóját mutogatta,rázta ott... Ez nem volt fair szerintem még ha vicc is volt.
    Mondjuk ennek ellenére nem volt rossz ATB tavalyi settjénél jobbat produkált :)
  • desigo
    #5244
    Nagyon pörögsz így délután.
    Szerintem ATB sokkal jobb szettet adott le mint tavaly de hát Markus közelébe nem fog érni soha.
    A "csel" pedig csak hatásvadász néphergelés volt.Egyáltalán nem volt odavaló.

    Nincs ezzel gond.Ha valaki ATBt szereti akkor hallgassa csak ne hasonlítsuk már a többi djhez.
  • OPM
    #5243
    skizo-e vagy?
  • donyyy20
    #5242
    "és legalább beszélt, ezt is melyik dj csinálja???"--- majom dj-k is pont így csinálják pont a Rio-ba való Atb egy hétköznapi buliba... báránnyal hamvaival kezet foghat..
  • donyyy20
    #5241
    ez mi????????????????? "hát ha majd egyszer Markus, vagy bármelyik top 3 dj csinál egy ilyen hirtelen "cselt" , hogy lead egy ilyen zenét, vagy bármi hasonlót." cselt xDDDDD ez aztán kurva nagy csel volt.... inkább nem kommentelem... te szánalmas fasz! Markus-t a közönség konferálta fel és nem a Tibi... cselezd bele magad ATB seggébe!