45
  • Molnibalage
    #5
    A jelenegi netelfőizetések vicckategóriát képviselnek a szembemben. 1/8-1/16 arámyú upload/download sávszél. VICC!!! És nem a torrenthez kell nekem. Egyszerűen a hobbim és a suli megköveteli (még 3 hónapig..), hogy sokat töltsek fel. Havi 10 ezer fornitért Invitel Bp. mellett ad 256 kbs (!!!) netet. SZÁNALMAS!!

    Egy másik szolgáltató havi 7 ropiért adott már tavaly is 2Mbs/768m csak akkor még nem volt itt a hálózat. Májusban lejár a hűség, ha továbbra is csak ilyen viccnetet adnak akkor bye-bye...

    Debrecenben a cimbimnek havi 2500-3500 pénzért van 15Mbit/15Mbit (vagy 3500-ért már 25/25 asszem). Sőt a cimbi bespotolta a sávszél mérés eredményét és a névlegesen 15/15-ös netje valójában 21/18-as volt. Az már net, a többi emellett egy rossz vicc. Én havi 10 ropiért egy 4Mb/1Mb-es netet tartok kb. reálisnak, de inkább egy 8/2-et.
  • kozmate
    #4
    Nem neked kell a többiekre gondolni, hanem a szolgáltatónak... legalábbis kellene.
  • Macci
    #3
    Csaba42

    Filmeket, játékokat, soroljam még? :DD
    5-10 megabites nettel bőven elérhatő a 250 gigás adatforgalom.
  • Csaba42
    #2
    Ki az a b*rom, aki 250 GB-nál többet tölt havonta? Egyáltalán mit tölt, hogy ilyen magas az adatforgalma??? Sosem értettem meg őket. Ráadásul arra nem gondolnak, hogy esetleg más is szeretne a lehető legnagyobb sebességgel tölteni, vagy más le van sz*rva, vagy hogy van ez?
  • wander01
    #1
    szép és jo de nem fogok dsl-ről áttérni kábelre az biztos. kár a sávszél különbségért. mindegy, majd meglátjuk mi lesz belőle :)