1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • [NST]Cifu
    #344
    Gyors olvasat után kiosztottam négy embernek 2-2 büntipontot, mivel a figyelmeztetés után is folytatták a személyeskedést. Ha a közeljövőben sem változik a hangnem, akkor először egy napra, további folytatólagos személyeskedés után huzamosan bezárom a topicot. A személyeskedésért pedig a továbbiakban is adom a büntipontokat.

    Szerk.: Már öt ember.

    Lehet tényleg a bezárás marad az egyetlen megoldás, lehet kérni és könyörögni, hogy normális hangnemet üssetek meg egymással szemben, semmi hatása.

    Viszont én meg amíg moderátori jogköröm van ide, a Tudományosba, nem tűröm el ezt a hangnemet, szerintem ugyanis itt nem kellene ennek elfogadhatónak lennie...
  • Pheel
    #343
    Az utolsó pár tucat hozzászólásai alapján nem tűnik rosszabbnak, mint a többi ott fórumozó, az egész topikot naprakészen követni pedig nem bírja senki.

    A múltkori szankciók alapján azt tudom mondani, hogy vagy megfértek, vagy megint be lesz zárva az egész topik.
  • endgamer
    #342
    Tisztelt Moderátor!

    Bár nem kenyerem sem az árulkodás, sem a viszálykeltés, de szeretném felhívni a figyelmedet bucser kolléga NWO-beli ámokfutására.

    Pár szösszenet az elmúlt 2-3 napból, hogy érzékeltessem a helyzetet:

    "szerinted érdekel hogy 2 frissen regelt fikanick ki a halál picsája?
    ugyanarra a sorsra jut mint a többi nickje."

    "Kit nem ismerek fel?
    exy Okkultist a 2 lehetséges majom. remark ha jól tudom nem lett bannolva."

    "Látom újabb fikanick a tarsolyból. Máshogy nem megy ugye Okkult/Exy?
    Csak egy troll vagy akkor is."

    "Köszönjük endgamer, hogy ilyen jó példát hoztál az agyatlan fröcsögésre."
    (megj.: Egy közgazdász végzetségű illető olvasmányos elemzését másoltam be, amit bucser, mivel kevéssé tud cáfolni, fröcsögésnek minősített.)

    "megkaptam a privit. nem válaszoltam rá és nem is fogok.+ letiltottam a pici trollt aki ki lett tiltva.
    Te sem jársz jól szerintem ha idézgeted. nem véletlenül lett ő kitiltva innen."
    (megj.:Fenyeget, miért is? Csak mert valaki kérésére bemásoltam egy elemzést? Megkérdezhetem, hogy bucser kinek is képzeli magát itt? Esetleg neki is van valami moderátori joga? Ebben az esetben jobban meg kéne válogatnia, hogy miket is enged ki a száján)

    "NA ideje lenne benyögnöd mi a halált dolgozol egész nap? mert hogy itt rontod a levegőt az számomra azt jelenti, hogy semmit."

    "látom remark már nem is meri a saját baromságait saját maga előadni."
    (megj.: hasonlóan a fentebb említetthez, itt is egy illető kérésére másoltam be a tárgyilagos elemző írást.)

    "Egész nap itt esz a fene?? Délben írtam 2 hsz-t meg most.
    még jó, hogy nem te döntöd el mikor és ki ír ide."

    "Már pár napja figyeltem Rudolf úr ámokfutását mióta küldte nekem a szép kis privijét.
    Eddig nem írtam be. Csak mostanra elegem lett az újra felhozott sületlenségekből megint."
    (megj.: másokat minősít anélkül, hogy annak mondandóját cáfolná.)

    Bucser kolléga gyakran hangoztatott és legütősebb érve: "SZÁMOKAT, TÉNYEKET mert hadoválsz össze vissza." "Hadoválsz itt össze vissza..." "Nem értem miről beszélsz."

    Folyamatos, becsmérlő kijelentések: "A wiki nagy előnye, hogy megfelelő alapot nyújt a gondolkodás megkezdéséhez és ahhoz, hogy ne kelljen 2000 linket és forrást összeszedni egy normális alaptétel magyarázatához.
    De látom te már itt elbuktad az IQ próbát."

    "Már megint a spekulációidról beszélsz? Amiket annyira ostorozol és mégis milyen büszke vagy rá?
    Akkor ne oszd itt az igét, mert bort iszol és vizet prédikálsz."

    Nem mellékesen mindenkit a moderátornál való feljentéssel fenyeget, alaptalanul meggyanúsít, hogy ő ebben meg ebben a személyben kit vél látni, és hogy kit kéne kitiltani..stb. Eközben nem veszi észre még a saját ámokfutását sem. Kérem, amennyiben lehetséges, figyelmeztesség erre őt, és amennyiben úgy látják, hogy jogos az észrevételem, hozzák meg a megfelelő szankciókat. Véleményem szerint nagy mértékben bucser személye és moderálaltlan, partszéli beszólásai, alaptalan rágalmazásai azok, amik az elmúlt időben szétzilálták az NWO fórumot, nélküle, vagy esetlegesen a hozzászólási jogának időleges pihentetésével nagy valószínűséggel moderálódhatna a topik is.

    Ahogy rákerestem a neten, sajnos nem csak itt jeleskedik a becsmérlésben és konfliktusteremtésben, hanem az index bizonyos gazdasági témájú topikjaiban is. Lásd itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?go=77713027&t=9107456
    Nagyjából ennyi amit meg akartam említeni. Sajnos engem is el szokott kapni a hév, és olykor én is felelőtlen kijelentéseket teszek, de mindig próbálom magamat rendre teremteni. Ezt sajnos Bucsernél nem tapasztalom, sőt egyre rosszabbnak érzem.

    Köszönöm hogy végig olvastad ezt a hosszúra sikeredett panaszlevelet. Még egyszer mondom, nem a bosszú vezérel, és nem szívesen mártok be senkit sem, de nekem és sok más fórumtársnak elege lett a kialakult helyzetből.

    További jó munkát, és kitartást kívánok az elkövetkezendő időkre is!

    Üdvözlettel: endgamer
  • Bucser
    #341
    Szerintem egy kisebb takarítás nem ártana ismét az NWo topicban.. néhány troll megint szaggatja az istrángot.
  • uwu
    #340
    Nem teljesen szabálytalan, de szerintem nem illő dolog amit upszilon (alias exy1) csinál.
    A tudományos eszmecsere több topikjába is beszúrogat a saját fórumából (Szabadfórum) linkeket, mai az aláírásában is szerepel.
    Benéztem oda, eléggé döglődik a hely, és valószínűleeg innen szeretne embreket szerezni. Szóval óvatosan reklámozgatja a kis tanyáját ahol magaköré gyűjtött pár áltudományokban hívő embert.
  • [NST]Cifu
    #339
    Bocs, de attól, hogy valami "ingyenes", még lehet reklám, lásd a hülye IQ teszt linkek. Másodszor, minek ennek új topicot nyitni? Beírod a fórumkeresőbe, hogy "szem", és kijön több topic, ami a látással foglalkozik. Ellenben egy frissen nyitott topicba az értelmes és az idióta hsz.-ek aránya valahol az 1:10 körüli, a topic nyitása után máris lehetett benne hsz.-et törölni...

    Ettől még kinyitom, meglátjuk meddig fog élni, és mennyi értelme lesz...
  • grizzly21
    #338
    Es ennek mi ertelme volt? Semmilyen reklamrol nincs szo, az oldal teljesen ingyenes, gyakorlatok vannak leirva, amik tenyleg mukodnek, barki otthon csinalhatja..sajnos en sem csinaltam eddig, pedig kellene...

    Ennyi erovel minek nyitunk jatekoknak topikot, az is reklam.

    Ritka amikor ertelmes dolgot nyitnak az sg-n, de nektek sikerul azt is bezaratni, gratulalok.
  • [NST]Cifu
    #337
    Nem tudom eldönteni, hogy tényleg reklámnak szánta, vagy csak simán ennyi kell neki egy új topic nyitásához (hozzá kell tenni, hogy teljes egy órájába telt, amíg sikerült a megnyitás után az első, teljes három mondatos hsz.-ét bepötyögnie). Az is mérvadó, hogy ez már a második általam bezárt topicja (Osaka robot város néven egy hír miatt nyitotta az előzőt)...
  • Carlos
    #336
    reklám topik
  • HighwayPictures
    #335
    BANÁNOS BANT AKAROK!
  • Freeda Krueger
    #334
    Haditechnika topikban,43635 ös hozzászólásomat kérném törölni,mert állítólag fertőzött oldalra mutat és senkinek nem akarok gondot.innen
  • Dj Faustus #333
    Illetve Matek feladatok - #2724
  • Dj Faustus #332
    Fizika - #1175: Reklám
  • Dj Faustus #331
    Ezen topik nyitója nagyon gyorsan be szeretné záratni a topikját, és a Banamákra szeretne repülni (hacsak nem reglopásról van szó).
  • SL
    #330
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1253388186]#15 - itt jártamozás[/URL]
  • Palinko
    #329
    kéretik átnézni itt
    ezeket:
    #19260, #19261, #19262
  • upszilon
    #328
    Talán nem kellene aljas-szemét módon provokálni mindenkit, akkor azok nem csinálnának védekezésül ilyen kirohanásokat.

    Miért van az, hogy itt sohasem a provokáló genyákat büntetik meg?
  • uwu
    #327
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1108932295
    #19165

    Droidka kicsit túltolta...
  • upszilon
    #326
    "Úgy áll a dolog, hogy ha egy ember belső világa, a lelke nem tartogat meglepetéseket számunkra, akkor személye érdektelen."
    /Bulgakov: Mester és Margarita/
  • [NST]Cifu
    #325
    Pontosan tudod miért kaptad. Figyelmeztettelek, ez már a trollkodás szintje, hogy feleslegesen, értelmetlenül irkálj be csak azért, hogy a többieket cukkold. Ha csak annyi beírni valód van folyamatosan, hogy
    "Milyen sok minden történt 1969-ben...
    Csak a holdprogram állt le.", akkor inkább ne írj be.

    Másik változat, hogy bezárom a topicot, mert te csak azért irogatsz be, hogy rádmozduljon Dronk, Molni és a többiek, akiket így meg nekem kell kordában tartani. Ennek pedig így nem sok értelme van.

    Ha az fog tovább menni, ami most megy, akkor mondjuk arra a sorsra fog jutni.
  • Dj Faustus #324
    Fingszag fokozása - értelmetlen topik a tudományos témacsoportban. Átrakni a Gumiba, vagy akár törölhető is.
  • gerrob
    #323
    Büntipontot kaptam, de miért? "Értelmetlen trollkodás a Holdraszállás topicban." Ez nem indoklás, idézzél tőlem ami szerinted trollkodás, amúgy ilyen topik nincs is, nem ez a topik pontos címe, erről ennyit. Vagy már a legendás indexfórum szintjére süllyedt az sg.hu? Mert akkor egy szót sem szóltam.
  • [NST]Cifu
    #322
    Amit tudtam, én megtettem (banán), de törölni az üzentet nem tudom.
  • B0nFire
    #321
    Vita a smartbook fogalomról#7 offtopic, játéknépszerűsítés
  • Bucser
    #320
    Törölhető topic Shadowgec7 címmel...
  • #319
    Üdv.
    Hogy az általam "feldobott" szavaival éljek:"irónikus lenne neki egy banán,ezért a produkcióért".
    new world order #18397,#18379
  • [NST]Cifu
    #318
    Idézek egy priviből, amiben "belátta" hibáit, és ezt veretesen kifejtette, mikor elkezdtem az alregjeit kitiltani.

    Feladó: BernieLomax VIP
    Elküldve: 2009. 07. 27. 20:09

    Üzenet: kabbe köcsög, van még 15regem


    Biztos bennem van a hiba?
  • Saintgerman
    #317
    CIFU: ha egy fórumozó (mint Pl Okkult) aki ki lett tiltva, változtat a stílusán, de még nem járt le a kitiltás idelye, ha ugyan amnesztiát nem is adsz neki, de nem kéne talán fél szemet húnyni, ha már a stílusa nem a régi ? nem illeti meg az újrakezdés lehetősege azt, aki belátja a hibáit ?
  • USAMEN POWER
    #316
    Köszi !

    #315: Te is megteheted ! Take it, or leave it !
  • Pheel
    #314
    .
  • Dj Faustus #313
    tudományos lehetetlenség - Tudományos eszmecsere témába szerintem felesleges.
  • USAMEN POWER
    #312
    Ezt kéretik betenni ide bannernak.

    A topik címe meg legyen megváltoztatva erre. Felhőkarcolók és Toronyházak
  • [NST]Cifu
    #311
    1.: Egyes posztokban azért elég harsányan reagáltál, lásd be, noha nem vitás, hogy Uwu-val vagy DronkZeroval szemben nem álltál neki nyílt személyeskedni.
    2.: Itt a moderátorok is fórumoznak, itt olvashatsz arról mi merre mennyi.
  • upszilon
    #310
    "Mindketten elvetettétek egy kicsit a súlykot"

    Nem, kedves moderátor, nem mind a ketten! Én nem vetettem el semmiféle súlykot. Normálisan, érthetően fogalmaztam, írásaimabn nyoma sincsen sértő, vagy személyeskedő kijelentésnek. Én tehát nem veszem magamra a megrovásodat. Figyelmeztetéseddel azonban egyetértek. Néha bizony kell.

    Azért van egy megjegyzésem: A moderátorok általában nem fórumoznak. Nem folytatnak érdemi vitát. Általában. Te fórumozol. Ilyenkor illek neked is betartani azokat a szabályokat, amik a fórumozókra általánosságban vonatkoznak. Nem illik visszaélni a hatalommal. Gondolom, hogy ezt te tudod. Nem is neked írtam, hanem azoknak, akik benned látják a védelmezőt, a felmentő sereget. Az nem te leszel. Mocskos szájuk, szemétkedő, sértő magatartásuk biztosan nem szorul a Te védelmedre. Kérlek erősíts meg, hogy ezt Te is így látod!
  • [NST]Cifu
    #309
    Mindketten elvetettétek egy kicsit a súlykot, ill. Uwu is nekiállt feleslegesen személyeskedni. Egy figyelmeztetést megejtettem a topicba, ami mindenkire vonatkozik.
  • upszilon
    #308
    "aztán #1009-ben közli, hogy a tudomány magyarázatai nem érdeklik"

    Szajnos nem tudsz olvasni. A válaszom a kérdésedre egy teljes bekezdés. Idézem:

    "Emberileg Daniken? Enegem nem érdekel milyen ember. És az általa adott információt is fenntartásokkal kezelem. De egyet mondhatok, csak tőle láttam még ilyen képeket. A tudomány szarik rá, nem mutat semmit. A magyarázatai viszont már nem érdeekelnek."

    Világos hogy Danikenre utaltam, nem pedig a tudományra.

    Ami a panaszkodásodat illeti, ilyemiket írtál nekem:

    "húzz már el innen kérlek a véres hányásba"

    Ezt neked szabad fórumtárs? Én kedvesen és értelmesen próbáltam veled beszélgetni. Te meg elrohansz bepanaszolni? Miközben magd meg szégyenteljesen viselkedsz? És mit vársz most a moderátortól? Védje meg öreg haverját? Ez lenne a tudományos fórumok érdeke?
  • dronkZero
    #307
    Igazából nincs bajom a csókával, mert vicces rajta röhögni, de nézzetek már rá a "Földönkívüli élőlények" topikra!

    #1004-ben szeretne egy "valóban tudományos topik"-ot, ezt kitiltásokkal érné el, legalábbis sugallja, aztán #1009-ben közli, hogy a tudomány magyarázatai nem érdeklik.

    Irónikus lenne neki egy banán ezért a produkcióért... :D

    (Úgyis újra fog regisztrálni, nem bírja ki... :P)
  • USAMEN POWER
    #306
    Oksa, köszi, még csak annyit kérnék, hogy az Adatbázist javítsd ki nagy kezdőbetűre.
    És a #232 hsz-ben megjelent két nem odavaló kép, azt meg töröld légyszíves.

    Köszi mégegyszer !
  • [NST]Cifu
    #305
    Megvan, de a neveket magyarul írom, és a színezést felülírja alaphangon a legtöbb böngésző.
  • USAMEN POWER
    #304
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1244415299 ---> Valamelyik kedves moderátor szerkessze be ezeket a banner alá:

    http://skyscraperpage.com/ ---> Skyscrapers Database
    http://www.burjdubaiskyscraper.com/photos.html ---> Burj Dubai

    Ilyen formában:

    [Skyscrapers Database] [Burj Dubai] <--- Narancs színnel mind !