1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Pares
    #303
    843. hsz. stílus.
  • n3whous3
    #302
    3-as hsz értelmetlen, banplz
  • tigeroo
    #301
    ebben a topicban jó lenne ha a nem oda illő hsz-eket kitörölnétek, és figyelmeztetné valaki a sok offolót
  • [NST]Cifu
    #300
    Figyelmeztetve lett, a következőért repül a büntipont számára.
  • Pares
    #299
    249. és 583. hsz. Molni-nak még mindig nem javult a modora...
  • [NST]Cifu
    #298
    Valóban törlöm, de legalább egy büntipontot érne amúgy a nyitása, és az, hogy nem szóltál hozzá.

    1.: Ha topicot nyitsz, akkor kell egy első hozzászólás, amiben kb. a téma alapját határozod meg, és a téma alapjaihoz nyújtasz egy keretet.
    2.: Amíg a topicnyitó nem szól hozzá (1. hsz.), addig más nem tud a topicba írni. Tehát azért nem is szólt hozzá senki, mert egyszerűen nem tudott a topicnyitó ostobasága vagy tudatlansága miatt...
    Ez a szabály azért lett életbe léptetve, mert korábban sportot űztek magukat viccesnek tartó egyének abból, hogy a megnyitott, de 1. hozzászólás nélküli topicokba beírkáltak értelmetlen dolgokat.

    Ha legközelebb topicot akarsz nyitni, előtte vagy kérdezz, vagy gondolkodj...
  • highlander15
    #297
    Törölje valaki ezta topikot mert úgy látszik hogy senkit sem érdekel.
  • Bucser
    #296
    Erre a regjére is ráférne egy pihenő OKkultistnak.
  • Bucser
    #295
    Világgazdasági Krízis topicból lehetne törölni az utsó 2 hsz-t?
  • Pares
    #294
    Légyszi, javítani kellene a topik címét. Gyorsgépelés közben fölcseréltem az ly és j betűt...
  • [NST]Cifu
    #293
    Mindketten megérdemeltek egyet-egyet. Te is személyeskedve provokáltál, ő meg reagált.
  • cargame
    #292
    3319 es hozzászólás a Holdra szállás topikba. magyarán lepöcsözött :) de ez annyira nem érint meg szóval csak azért szólok, mert sérti a jogaim .
  • Dj Faustus #291
    Értelmetlen topik
  • [NST]Cifu
    #290
    A vége az lesz, hogy mindketten kaptok egy hét pihenőidőt, és kész. Ugyanúgy provokálod, mint ő téged, ugyanaz az elbírálás, téma lezárva.
  • Zenty
    #289
    már bocs cifu de muszáj mindenbe liberáskodni? Nekem miért kell bünti pontot adni? Most szerinted ha káromkodnak velem vagy állandóan provokálnak akkor hogy válaszoljak neki???
    Többször kértem állítsd le tdantes mert igenis trollkodik. De nem nem csak figyelmeztetés kap.... . és mellesleg Tdantes továbbra is ugyanazt csinálja mint eddig.
    Nem kételkedek a döntésedben, de ez nem lesz megoldás és nem fogom eltűrni, hogy dtantes káromkodjon és ilyen stílusban nyomja mint eddig. Ha az anyázásért 1 sima bünti pont jár akkor én is ezt fogom játszatni...

    csak ennyit akartam köszönöm
  • TDantes
    #288
    Azért az pofátlanság teteje...igen, sajnálom, túllőttem a célon. A történelemről akarnak beszélni? Kérem, nézzetek már be oda...milyen képeket linkelgetnek...annak mi köze a történelemhez?

    És én káromkodok? Az nem baj, hogy engem folyamatosan sértegetnek?!

    Állandóan azt kérem ne személyeskedjünk, de ők csak azért is, és még ezek után nekik áll feljebb...

    Viszont a trágárságért én is megérdemlem a büntetést, nem tagadom. De a többire meg rá kéne szólni, hogy nem személyeskedjenek, nem kell támadni a másik embert a véleménye miatt, és a témánál kéne maradni.

  • Zenty
    #287
    TDantes helyre utasítását kérném a finnugor topicba! És nem más a hibás hanem csak is egyedül ő! Ez a tény!
    Nem elég, hogy állandó elviszi a topicot a frusztrált kirohanásaival, de már káromkodik is.
    Én ahogy írtam nem kívánok hozzá szólni, mert én a történelemről beszélnék de ha tovább anyázik akkor azt én sem fogom hagyni.

  • TDantes
    #286
    Ezt a ahddub nevű fórumozót állítsátok már le...nagyon unom hogy folyton sérteget...(finnugorok)
  • Dj Faustus #285
    No ezt azért nem kéne:
    Időjárás egyeztetés - #231
  • TDantes
    #284
    Szerintem jobb lenne abbahagyni...
  • Zenty
    #283
    no komment...
    most magad ismerted el a fórumba, hogy tartod magad a fikázáshoz. Akkor milyen nem sértegetésről beszélsz?
    Az, hogy az utolsó 1-2 hszbe vissza fogtad magad mert betojtál az nem azt jelenti, hogy nem csináltál semmit vagy 500 kommenten keresztül. Tudod a fórum megtartja a visszamenő írásaidat is.

    "Meglehetne ezt oldani személyeskedés nélkül, normális hangnemben, személyeskedés nélkül."
    ezt felfedezheted volna a moderátor beavatkozása nélkül is
  • TDantes
    #282
    Elnézést, hogy tovább csinálom a fesztivált, de nem provokálok én senkit. Az miért provokáció, ha a finnugor származásról szóló topicban a finnugor származásról írok?

    Nem személyeskedtem, nem sértegettem senkit. Ellenben a kolléga igencsak személyeskedő és sértő megjegyzéseket tesz rám. Nem is érdekelne a dolog, mert nem sértődtem meg, de na...nehogy már az legyen, ő sérteget, neki áll feljebb és én kapom a büntetést.

    Ez azért egy kicsit zavar. Az egy dolog, ha nem ért egyet két ember,de nem az a megoldás, hogy sértegetjük, meg feljelentjük hátha akkor elhallgat.


    Meglehetne ezt oldani személyeskedés nélkül, normális hangnemben, személyeskedés nélkül.

  • [NST]Cifu
    #281
    Mint írtam, figyelek, ha provokál, repül a bünti.
  • Zenty
    #280
    Megjegyzem nekem is elegem van Tdantesből!
    Így nem lehet fórumozni, hogy állandóan burkoltan vagy nem burkoltan személyeskedve provokálják az embert. Én és sokan mások normálisan érvelnek.
    Tőle meg jön a válasz állandóan, hogy hülye mindenki aki nem finnugrozik.
    Vissza lehet olvasni lentebb durvábbakat is csinált. Ezért undoritó, hogy még van pofája megkérdezni, hogy ő mivel provokál. Talán a hülye, barom mindenki, jártál már iskolába, finnugor az isten mert csak! Mi ez ha nem provokálások? Jó, hogy az ember kikel magából.
  • [NST]Cifu
    #279
    Intézzétek el priviben, ha kérhetem, a topicban leírtam, hogy mihez tartsa magát mindenki.
  • TDantes
    #278
    Már elnézést(remélem nem baj ha ezt most leírom) de mit követtem el?

    A finnugor elmélet mellet való kiállás, szerintem nem szabálysértő. Sehol.
    Azzal pedig nem provokálok senkit, hogy nekem ez a véleményem.

    Provokáltam? Mivel úgy mégis? Azzal hogy ha valaki téves dolgot ír le, és megmondom hogy téves, erre személyeskedik és sérteget(adott esetben zsidózik) akkor arról én tehetek?

    Ha igen, akkor kérem az azonnali kitiltásomat, ha a finnugor elméletért az jár.
  • [NST]Cifu
    #277
    Egy figyelmeztetés elment, majd ránézegetek a topicra sűrűbben a következőkben.
  • lopbisz
    #276
    Én pontosítanék, hogy akkor TDantes is kéne. Mivel régóta TDantes provokál mindenkit a fórumon ami ehez a stilushoz vezetet.
    De szerintem nem banolni kell őket, de minimum a kettőnek bünti pont nem ártana.
  • uwu
    #275
    A Finnugor eredet? topikban egy bannolható tag: ahddub

    Semmi bajom a nemzeti érzelmű emberekkel, még a szélsőségesekkel sem, de amitket ahddub írogat, kicsit több a soknál. Elég véralja elvakult náci a srác, és nbem nagyon titkolja:D
  • Wolfsnack
    #274
    ezt a topikot nyomizzátok át legyetek szivesek a TV/mozi fórumrészre
  • Apocalipto
    #273
    No comment...topiknyitót ban.
  • [NST]Cifu
    #272
    Privi ment, az ott leírtak alapján lehet társalogni arról hogy mit és hogyan.
  • Legend Killer
    #271
    és ahogy elmésen megjegyezték annál a topiknál, a fajos topiknál, van már pók topik is.
  • Legend Killer
    #270
    hangyák topikot bezárta Cifu, javaslom az újbóli kinyitását, mert nincs ilyen topik és Cifu meg átirányított a pókokhoz.
    csak az nem tűnik fel neki, hogy ez a topik hangyákról szól és nem pókokról.
  • [NST]Cifu
    #269
    Az én jogköröm a tudományos fórumig terjed, sajnos oda nem tudom betenni. De szerintem ha az általános fórumrészben kéred, akkor ott hamarabb olvassa valamelyik modi, aki meg tudja csinálni.
  • Aquir
    #268
    Kedves Moderátorok!!

    Kéretik Ezt Betenni Ide! Köszi! (ha már másik fórumon nem nagyon csinálják.. :| )
  • [NST]Cifu
    #267
    A bannerbe linkelni lehet, értelemszerűen ha letörlöd, akkor a link nem mutat semmire -> nem lesz banner.

    Ami segíthet, ha egy kicsivel jobban tömörített módon rakod fel, mert szvsz egy ekkora képnek nem kell 200kbyte-osnak lennie...
  • USAMEN POWER
    #266
    Miután kikerült a kép bannernak, kitörölhetem a képtáramból a képet ?
  • USAMEN POWER
    #265
    Ezt tegye már ki valaki bannernak a Felhőkarcolók, és Toronyházak címü topikomba. Előre is köszönöm ! Az az ide.
  • gz8
    #264
    Drog, zárható a topic.