1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • L Viper #384
    Még tetézi:

    #1774 Ez már hihetetlen
  • L Viper #383
    Finnugor eredet

    #1767

    #1771

    Sziasztok. Nem szeretnénk ha a fenti topikban az ehhez hasonló megnyilvánulások megjelennének.

  • [NST]Cifu
    #382
    Kezelve.
  • Dj Faustus #381
    Reklám?
    Geotermikus energia - #342
    Szélenergia - #336
  • [NST]Cifu
    #380
    Korrigálva / szankcionálva.
  • uwu
    #379
    Ez viszont nagyon gáz.
    Törölni kéne ezt a hsz-t a - Mi az idő? - című topikból, mert szétcseszte a nézetet, a dok pont miatt kitplta a hsz-eeket a sezélése, és bem lehet tőle elolvasni.
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1189281688&no=1133

    Meg mondjuk , aki ilyet csinál simán jár neki 210 büntető...
  • [NST]Cifu
    #378
    Azért kifejezett reklámnak nem nevezném, ezzel az erővel reklámnak lehetne tekinteni azt is, ha valaki egy játék topicjába belinkeli a CDGalaxis, Game.co.uk vagy az 576.hu oldalát, mert ott vette meg a játékot.
  • uwu
    #377
    NWO topik #23987 hsz.
    könyvkiadó reklámozása
  • Aquir
    #376
    ty
  • [NST]Cifu
    #375
    A házigazdaság továbbra is úgy van megoldva, mint eddig, legalábbis amennyire én tudom. :)

    A kód berakva, működik.
  • Aquir
    #374
    Először is köszönöm :)

    Nekem most Ubuntu van fenn, és itt például nem feltűnő fekete szövegként jelenik meg, de legyen inkább simán piros, mivel jobban észrevehető.

    A kód:

    <a href=http://www.sg.hu/forumkepek/2010_02/3D_kepek.png><font size =2><font face ="courier"><font color=red>[3D képek nézése tutorial]</font></font></font>

    Házigazdaságot még mindig csak a szokásos, örök várólistás email címen lehet kérni?
  • [NST]Cifu
    #373
    Szvsz mivel linkről van szó, a színezésnek nem sok értelme van, a legtöbb böngésző úgy is átszínezi. Legalábbis sima HTML linknél. Ennél komolyabban én legalábbis nem tudom megcsinálni. :)

    Ha egy komplett kódot küldesz priviben, akkor beteszem azt.
  • Aquir
    #372
    Üdv!
    Kedves moderátorok, kéretik az Optikai csalódások topik banner részébe aláhúzott, kék színű, félkövér "3D képek nézése tutorial" szöveggel linkelni ezt a képet. Köszönöm.
  • Pistike 007
    #371
    Erős idegzetűeknek.
  • qtab986
    #370
    Köszönöm a segítséget! Önzetlen volt és azt hiszem, meghaladta egy moderátor feladatát, mert egyszerűbb lett volna törölni. Még egyszer THX!
  • [NST]Cifu
    #369
    Javítva, már amennyire lehet, de ezt írhatod nyugodtan a topicba is.

    Egyébként a linknél volt gebasz, a hosszú URL-eket tényleg nem szereti a fórum...

    Szerk: a képeket megmentettem, a linkeket viszont még sima szövegként sem lehet beilleszteni. Így sikerült csak. :S
  • qtab986
    #368
    Üdv!
    Haditechnika Topik-ban kérem a saját hsz.-om törlését, #44969. Eltűntek a képek és a linkek egy kivételével. A noscript-ben engedélyeztem (firefox browser) az sg-t, ott voltak a makrók a hsz. dobozban. Lehet, hosszúak voltak URL-ek és azért tűntek el az elküldés után?
  • Pheel
    #367
    Kész. Bocs a csúszásért!
  • qtab986
    #366
    +
    A hsz az enyém. Azért kérem a törlést, mert rossz, viszont sok helyet foglal.
    SRY!
  • qtab986
    #365
    Üdv! Ezt a hozzászólást törölni kell:
    qtab986 ma 09:53 | privát | galéria | válasz erre | #44828
    Haditechnika topik Hozzászóláslink
    THX!
    Indáról nem lehet videót beágyazni sg-re?
  • bertino
    #364
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1244415299]#293[/URL]
  • USAMEN POWER
    #363
    PlogT nicknevű uriember, nem bír magával.
  • Rundstedt17
    #362
    idióta topic,hozzászólókkal
  • [NST]Cifu
    #361
    Tanult kollégám figyelmeztetése a Tudományos fórumrészben is élni fog, eleddig az idióta topicok hozzászólóit csak ritkán büntettem (egy-két "voltamozás" kapott jutalmat), de ezentúl az ilyen topicokat csak jelentsétek a moderátori topicban, vagyis itt. Viszont ezen topicokban kommentelni, hozzászólni nem célszerű, büntipont jár érte!
  • [NST]Cifu
    #360
    Egy fórum egy közösség, ha érdekel a fórum, és tagja akarsz lenni, akkor elfogadod az adott fórum szabályait, módszereit. Ha nem, akkor nem mész oda. Ha aktív tagja akarsz lenni a társaságnak, akkor az ötleteket fel lehet vetni a megfelelő helyeken, a fórum üzemeltetői pedig ha arra érdemesnek találják, beépítik, ha meg nem, akkor figyelmen kívül hagyják őket.

    Az üres frázisokkal operáló érdemtelen hozzászólások, mint amilyen a te mostani hozzászólásod, viszont semmi hatása nincs, sem itt, sem máshol...
  • gerrob
    #359
    Köszi, de valami baromi rossz helyen van. Meg lehet nézni külföldi fórumokat, hogy a nagyok hogyan csinálják.
  • [NST]Cifu
    #358
    Olvasd el a privát üzeneteidet, fórum főrész, bal oldalon privát üzenetek.
  • gerrob
    #357
    Büntetőpontjaim mit jelentenek? Mikor szűnnek meg?
  • Rundstedt17
    #356
    Tessék:Eredeti topic
  • [NST]Cifu
    #355
    Megkérdezhetem merre? Mert a topic megnyitása után reflexből csináltam fórumkeresést a "sertés" és az "influenza" szavakra, ám nem volt sertés influenzás topic találat.
  • Rundstedt17
    #354
    A sertés influenza topic zárása,itt.Már van egy ugyanolyan topik jó ideje
  • [NST]Cifu
    #353
    Felteszem St, mint admin tud egyből bannolni, de ő sem tud 7/24-ben csak ezzel foglalkozni. Anno én is felvetettem, hogy legalább az alregeseket lehessen egyből banra rakni.

    Az újregeknél már bizonyos szigorítások vannak jó ideje (a regisztrációtól számítitt 24 óráig nem lehet még hsz.-t küldeni, nem tudnak linkelni egy jó ideig, stb.).

    Egyébként meg: Mi kellene az SG-nek? :)
  • Carlos
    #352
    OMG. Egyéni elbírálás nincs?
    Ez igy szerintem nem a legjobb megoldás sajna. Mondjuk ha valaki figyelmeztetést kap a regisztrációtól számított 1 hétben (mert alreg gyanús) akkor lehetne kukázni kapásból.
  • [NST]Cifu
    #351
    Moderátor nem tud automatikusan bannolni, 5 büntipontot tud kiosztani maximum, ami egy hét kitiltással jár, banra akkor kerül, ha 20 büntipontot kap az adott egyén, vagyis 4 kitiltás után. Én is jobban örülnék, ha nem kéne minden alreget 4x kitiltani, mielőtt végleg kirepül, de ezek a szabályok, én is e szerint játszom. Megjegyzem, eredetileg a banhoz sokkal több büntipont kellett, ha jól rémlik 60 büntiponttal kezdődött.
  • Carlos
    #350
    Persze hogy nem. Ezzel tisztában vagyok.
    De a ban-t se nagyon osztogatjátok, csak a figyelmeztetést ami tök hatástalan a legtöbb esetben.
  • [NST]Cifu
    #349
    A dinamikus IP-vel (pl. ADSL, de bizonyos kábelszolgáltatóknál sincs stabil statikus IP-d) mit csinálsz? Letiltod a teljes IP tartományt? :)
  • Carlos
    #348
    Megoldás. IP BAN. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés.
  • Candi
    #347
    Az a baj, hogy a topic bezárásával rosszabbat teszel mint jót (szerintem). Aki trollkodni akar, az nem köti magát egy topichoz, átmegy egy másikba. Így csak azokkal tolsz ki, akik normálisan eldumálnának a topic témájában, mivel ők meg nem tudnak mit tenni a trollok ellen.
    Eztán ha valakinek nem tetszik egy topic akármi miatt, akkor trollkodással bezárathatja azt? Ez így nagyon nem gyere be :)
  • Carlos
    #346
    Zárható és egy Ban sem ártana...
  • gerrob
    #345
    Ide kéne életdben egyszer elmenni, egyből nem lennél ennyire frusztrált:
    Relaxációs szoba (Google Zürich)