1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • szenyor Lopez
    #424
    Hehe, idézd csak a "mocskolódásaimat" ellened. Rajta! És hogy teljesen tiszta legyen a kép (magyarul, hogy HAZUG vagy): a 29896 volt az első reagálásod felém. Előtte mi nem beszéltünk... Ez öngól volt, de csúnyán.
  • lopbisz
    #423
    Ezek mind utólagos reagációk voltak a szenyor mocskolodásiara.. Úgy 10 oldalal ezelött. És ahogy mondtam ott is, nem érdekel már és nem is írtam neki többet mert meguntam a mocskolodásait. De ő 10 oldal után is mocskolja az embert, amit lejebb is linkeltem mert kényszeresen nem tud leállni.
    Egyébként ha az egész fórumot átolvasna az admin akkor szenyor simán kaphatna egy bant.
  • szenyor Lopez
    #422
    Ja mindez az NWO topicban, ha esetleg nem lenne egyértelmű
    A jelzős szerkezeteket pedig nem mellőzöm. Nem az embert fikáztam, hanem a mondanivalóját (habár kultúráltabb helyeken a kettőt egybe veszik). Nem kenyerem a besúgás, de ez kiverte a biztosítékot...
  • szenyor Lopez
    #421
    No akkor lássuk:

    29896 „állandóan az jutott eszembe hagyjuk rá a hülyére amikor téged olvaslak”
    29897 „De ne aggódj, nem csak egyedül te vagy hülye”
    29899 „bye bye idióta”
    29972 „De már fárasztó vagy és egyébként is leszarlak. De azért le a kalappal! Mert, hogy ennyire hülye legyél azért ahhoz művészet kell.”
    30012 „Te idióta! Mindesetree észre vettem én is a SALOSUL-Szenyor pöcs egyezést”
    30115 „Csak nem gondoltad, hogy ilyen iq harcost mint te „ és „MAGASRÓL LESZARJA MINDENKI HOGY TE IDIÓTA MARADSZ VAGY SEM!” ugyanebben „ javaslam szégyenedbe húzd a klotyon” ugyen írni nem tud rendesen, de habzó szájaskúdni igen
    30129 „Te hülye vagy megint” „Ezért is a tovváibakban szarok rád”

    Ezek azok a szövegek, amelyeket lopbisz felém engedett el. Amiket mások felé, azokat direkt nem hoztam most. Erre értettem az undorítót és talán még gyengén is fogalmaztam.
  • [NST]Cifu
    #420
    Érzésem szerint azért ez még nem olyan súlyos megjegyzés, hogy büntipontot érjen, de egy figyelmeztetés ment priviben, hogy a jelzős szerkezeteket lehetőleg mellőzze.
  • lopbisz
    #419
    fika
    "Ezenkívül a Zenty és lopbisz félék az undorító szövegeikkel is elhatárolják magukat."
  • [NST]Cifu
    #418
    Ott is ott a pont. Most már jól el vagytok? :)
  • salsoul
    #417
    Személyeskedés, nem megfelelő hangnem:
    NWO #30246; #30200; #30188;
  • [NST]Cifu
    #416
    Egy büntipont repült, ha folytatja, szólj, megy a többi.
  • Saintgerman
    #415
    NWO # 30336 kötözködés
  • L Viper #414
    Ez gyors volt, köszönjük szépen
  • [NST]Cifu
    #413
    Szerencséd, hogy öregapádnak szólítottál, fiam. :D

    A kérésed tisztelettel teljesítve vagyon. :)
  • lopbisz
    #412
    bocsánat a fórumot nem linkeltem:
    Finnugor eredet? Átnevezés: A magyar őstörténelem + banner
  • lopbisz
    #411
    Őméltóságos Cifu :D!

    Szeretnénk alázatosan megkérni, hogy a finnugor topicot átneveznéd erre: "A magyar őstörténelem"

    Egy banner is készült. Az sg banner műhelyébe csinálták a mesterek! Természetesen a fórum átnevezés tiszteletére:
    banner

    tehát szeretnénk ha ezt a bannert is beszúrnád.

    Előre is köszönjük és az Isten Áldja az uraságát :D!
  • Zenty
    #410
    10 perc sem telt el, de egyesek még rákontráznak ( sorry már nekem is elegem van): "Istenem, te olyan hülye vagy, hogy az nem mindennapi."
    Dronkzero
    A Dronkzero személyeskedése nem érdekelne de a lehülyézést nem tudom tolerálni.

    Remélem most már uralkodnak magukon....
  • Zenty
    #409
    NWO topicban folyamatosan mocskol, provokál és személyeskedik ez a illető:
    nwo 1

    többször kértem, hogy hadja abba:
    nwo2

    Ezt őt nem érdekelte, sőt azt mondta hogy a moderálást "leszarja" és tovább csinálja:

    nwo 3

    Próbáltam neki elmagyarázni, hogy nem rólam van szó és elviszi csak a témát:
    nwo 4

    De ezt őt nem érdekelte és tovább kötekedett.

    Én pedig már meguntam a magyarázkodást és ezért szólok.

    Köszi
  • uwu
    #408
    NWO-s megmondóember :D
  • donoki
    #407
    uhh tényleg bocs, igazából idevezették az utam, minden fórumban láttam ezt a témát, így gondoltam ugyanaz! még1x bocs, és köszi, hogy beraktad!
  • [NST]Cifu
    #406
    Hogy egy konzolos topic bannere miatt miért a Tudományos fórumrész moderátori topicjába írjál... hát kicsit sem logikus, de azért beraktam. :)

    Megj.: Konzolos Moderátori topic - legközelebb az ilyen kérést oda... :)
  • donoki
    #405
    Üdv!
    Azt mondták, hogy ide írjak ha be akarok rakatni bannert egy topikba!
    Ezt a bannert - ebbe a topikba!

    Előre is köszönöm!
  • Zenty
    #404
    Közbe TDantes még "alakitot"

    "Ujjabb hazugság. Nem unalmas folyton hazudni? Vagy anyád nem mondta, hogy kisfiam, hazudni csúnya szokás? Még a végén rácseszel a hazudozásra?! Nem mondta mi?"

    káromkodó provokálás
  • Zenty
    #403
    A finnugor topicban ismét keverik a k@kit "egyesek".

    Tdantes régen írt, de most újra "bemutakozott". Feltehetőleg az index fórumon képzeli magát ahol mindent megtehet.... például a származás alapon provokáció.
    Elöször is: "Ti rohadt nagy önérzetű magyarok"
    a provokáló írássával lényegében elvitte a fórumot fika offtopicba. És megjegyzeném, hogy ha nem is közvetlen nekem szólt az de a magyar származásom miatt sért az írása. Ezért kérném leállitani mert ez nem faji topic.
    provokáló komment
    Az még ráadás, hogy a topic végén mindenkit hazugnak nevez ismét hangulatot keltve a fórumon.

    Van még uwu mester is:
    "Mennyél inenn anyádba!" düh kitörés
    + egy zsidóbérencezés:
    düh kitörés kettő
    itt pedig egy öszinte önbeismerés:
    "Tök jó érzés ennyi buta ember közt osztani az észt, meg flémelni, meg anyázni." Szerintem ez mindent elmond...
    düh kitörés három


    és még megjegyezném, hogy szerintem már kezd unalmas lenni, hogy mindig ez a pár ember kezdi el a provokációkat a fórumon.

    köszönöm.
  • Bucser
    #402
    Nem szokásom árulkodni de Okkultistől=Alienexperiment ez megérne egy törlést az NWo topicban nem?

    "Egy lista a hazaárulókról, esetleg később lehet ez halállista is, ők azok akik mindig beleugatnak, hogy mi legyen, de amikor már a sz*r húzza le a wc-t, akkor hirtelen nem érzik magukat idetartozónak, ők nem felelősek, nem miattuk van. =sz*rnak bajnak nincs gazdája, mondta moldova elvtárs is még mielőtt megőrült)
    "

    Mögötte a nevek #28698 . hsz az NWo topicban
  • [NST]Cifu
    #401
    Kezelve. :)
  • Dj Faustus #400
    2 percen belül ugyanannak a honlapnak a linkje, ugyanattól a delikvenstől, két különböző (bár hasonszőrű) topikban, hasonló marketingszöveggel:
    Szélenergia - #458
    Bioetanol - #146
  • Zenty
    #399
    A többi elméletre mondja, hogy poltikai handa banda.. Ez normális politika mentes érvelés lenne?
    De mindegy, ahogy nézem evvel vagy enélkül úgy is tombol a topic :D
  • [NST]Cifu
    #398
    Azért egy "politikai handa-banda" még nem politizálás...
  • Zenty
    #397
    ismét finnugor topic...

    a felszólitásod ellenére politikát emlegeti:
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1246959372&no=2039
  • Zenty
    #396
    üh bocsi Cifu a linket nem raktam hivatkozásba... Máskor oda figyelek.
  • Zenty
    #395
    A finnugor topicba uwu megint politizál és káromkodik:

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1246959372&no=1976
    itt politizál megint. Láthatod, hogy elötte senki nem írt politikáról.

    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1246959372&no=1988
    itt folytatja tovább a "politikáját"

    itt pedig keményen káromkodik is.
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1246959372&no=1974

    elöre is köszi Cifu
  • Pheel
    #394
    :)
  • [NST]Cifu
    #393
    Mesélni lehet, én meg moderálok. Ha meg megunom, nekiállok büntipontot osztani.

    Munkamegosztás FTW. :)
  • uwu
    #392
    Akkor az előző hsz-ben tévedtem, bocsi.
    Tényleg ennyire nem vágod a témát?
    Meséljek róla, hogy képbe legyél?
  • uwu
    #391
    Jaj te kis ártatlan sg doktor:)
    Aki egy kicsit is tájékozott tudja ám honann fúj a szél. A moderátorok se 16 éves kölykök, mint akiket hülyítetek. Lehet elhúúzni a népfőiskolára butítani a népet! Semmi keresnivalója az ilyeneknek egy tudományos topikban!
  • [NST]Cifu
    #390
    Nyilván a #1936-os hsz. alant olvashatóan sem politikai célzatú:

    "2010. márc. 18. ... Vona Gábor a Jobbik elnöke Gyöngyössolymoson bemutatta Varga Gézát a párt mezőgazdasági és vidékfejlesztési miniszterjelöltjét. ..."

    Ezt konkrétan te ejtetted meg.

    Megy a figyelmeztetést mindenkinek a topicban, aztán majd legfeljebb beindul a büntipont-osztogatás, ha nem tudtok a bőrötökben maradni.
  • Zenty
    #389
    Semmi politika nem hangzott el. Csak ti jajjgatok politikáról és mocskoljátok azt aki a történelem kutatást komolyan veszi. Tudom, hogy fáj hogy egyetlen tudományos tanulmányra nem tudsz válaszolni és frusztrál téged az egész. Mert az anyázós kommentjeidre sem válaszolok. Tehát a pártkatonai provokációd magasról le van tojva akármit is csinálsz.
    Megmondtam, hogy avval foglalkozok aki megérdemli. Fikázó provokátorokkal mint te a jövőben se fogok foglalkozni. Csak a topic témájával foglalkozok és marhára nincs közöd hozzá milyen formában fejtem ki.
    Toporzékolhatsz sírhatsz bánom is én akkor sem fogok reagálni rád. Itt is csak azért írok mert nagyon szánalmas a rinyálásod.
  • uwu
    #388
    Szeretném felhívni a figyelmet a Finnugor eredet? című topikban folyó politikai célzatú manipulációra, amit egy bizonyos Zenty nevű reg walloftext módszerrel művel.

    Sajnos nem könnyen megítélhető eset, de el kéne dönteni, hogy akkor ez most egy tudományos fórum, vagy valami kiképzőtábor.
    Semmi bajom a nacionalistákkal, de ne a tudományosba járjanak már toborozni!
  • Pares
    #387
    #26090 hsz.: Reklám, Spam, vagy mifene...
  • gz8
    #386
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1272219156]#4 volt zárás előtt[/URL]
  • L Viper #385
    Köszönjük szépen (a trágár hozzászőlások törlését is).