193
a lány időt kér, hogy átgondolja a dolgokat
  • extramagascsaj
    #73
    na hagyjuk már, h milyenek a csajok...tőlem időt kért, h tudjon gondolkodni...ne beszéljünk egy ideig...nem beszéltünk...aztán együtt voltunk, és most meg kidobott...pasik -.-
  • viizo
    #72
    sztem nincs olyan tanács, amit érdemes lenne bárkitől is megfogadni: bármit is csinálsz, Neked kell érezned hogy jó döntést hozol-e, vagy sem. ;)
  • Graxon
    #71
    Nos valami kifelejtettem az első postomból. Szóval 1 év után azért szakítottam vele, mert féltékeny voltam rá (bár semmi rosszat nem csinált, csak előtte pár hülye ribanc..) és elnyomta az összes érzésem. Szakítottam vele, 2 napra rá pedig egy lány a fősuliról áthívott, hogy kártyázzunk bátyjával, annak barátnőjével, meg mi ketten. Hát jó mondom, autóval voltam inni sem akartam, de valahogy került egy üveg pia, aztán mégegy, végül az ágyában kötöttünk ki. Másnap rájöttem, hogy mennyire hülye vagyok, és mégiscsak a régi kell. Szombaton eléálltam, és elmondtam neki, hogy ez történt, és újra vele akarok lenni. Nála sajnos ez elég nagy törés volt, és túl gyorsan jöttünk össze újra, így görgette maga előtt ezt a tüskét, és nem tudta elfelejteni. Így ez nála ugyan azt tette mint nálam, hoyg elnyomott mindent. Hogy egy másik kan után nem fog menni, azt onnan tudom, mert eddig sem tette, sőt barátok szerint revansot akar venni.
    Némi ötlet, tanács?
    jah valszeg csütörtökön találkozunk, szombaton meg itt alszik, mert családi ünneplés van. Nos mostmár tényleg jól összekuszált a helyzet. :)
  • Frosty01
    #70
    ha egyszer dobott, akkor hagyd a gecybe, mi garantálja hogy egy másik kan után nem ered meg a nyála??
  • [HUN]FaTaL
    #69
    Időkérés ez a legyünk barátok duma után a második legszánalmasabb:(
  • Graxon
    #68
    Hát igen, veszélyes az msn, tény és való, néha tényleg meredek dolgokat lehet kiprovokálni. :)
  • Graxon
    #67
    Update: Délután találkoztam vele, hoyg a ruháimat, meg ezt azt ideadjon. Aztán úgy alakult, hogy leültünk kávézni. Aztán beszélgettünk vagy 4 órát... kiderül, hogy a srác nem kell neki, nemtudja, majd eldönti.. :D viszont új oldalamról ismert meg, mert kb laza voltam mint a rigalánc, és nagyon tetszett neki. Hát, kíváncsi leszek. De attól még szabad vagyok, szóval semmi sem tiltott. Remélem rájön, hogy mégis én kellek neki.
    Addig meg, hát, marad a pia, meg a bulik.
  • Narxis
    #66
    Jó a topik cím.
  • autoszimulator
    #65
    Különben érdekes kis szemináriumot lehetne tartani arról, hogy a csajok milyen módon tudnak megbolondulni egy egy msn-es beszélgetés során... Megered a nyelvük, ezermeg egy olyan dolgot mondanak, amit élőben biztos hogy nem, félreértenek dolgokat :DD Veszélyes menet az ilyenekkel az MSN :D Azt hiszik, ha bezárják az ablakot, azzal mindenkinek a memóriájából törlődnek az írottak? :DD
  • bcrics
    #64
  • viizo
    #63
    heh, ezt akár én is írhattam volna, mert dátumoktól kezdve a teljesen hasonló szituig majdnem detto tök ugyanez esett meg :/

    /tanulság? ha már egyszer nem mennek jól a dolgok, valszeg game over, és az első bekéredzkedő nyálgép sajnos jó eséllyel ledumálja rólad a lányt/
  • R0zs0máK
    #62
    Lány aszonnya időt kérek -> Azt mondod, oké szevasz :D:D Aztán keressen ha akar, ha nem akkor ott száradjon össze :D:D
  • G_ArchAngel #61
    engem ne szeressen senki, inkább tiszteljen és becsülje meg az én tiszteletem!
  • Rundstedt17
    #60
    Sajnos így van...
  • Ronny
    #59
    fura lények a nők, simán a szemedbe hazudják, hogy szeretnek. Direkt rá is kérdeztem, hogy biztos-e benne és ő "persze igen, a legbiztosabb"!
  • Ronny
    #58
    az az igazság, hogy addig hívogattam amíg felvette és akkor mondta ezeket. Tudtam, hogy az egy hét csak időhúzás, akkor meg minek szenvedjek...
  • Rundstedt17
    #57
    Dehogynem nem szabad rágódni:)
  • Graxon
    #56
    Nos, ez pont aktuális nálam is. 15 hónapot voltunk együtt a lánnyal (20 éves), ebből a 12. után szakítottam vele egy hétre, mert úgy éreztem nem szeretem. Közben rájöttem hogy mégis, és újra együtt voltunk még 3 hónapot. Egy idő után éreztem hogy nincs minden rendben, amúgy rendes lány, tényleg. Nos, 2 hete vasárnap azt mondta hogy szeret, és minden tökéletes volt valamiért. Aznap kapta meg a laptopját, így újra tudott msnezni. Melóhelyén a kolléganője fia (18 éves...) egyből rákattant. egy héttel ezelőtt pénteken megegyeztünk egy szünetben, mert hogy ő már nem szerelmes... semmi foyltatást nem zárt ki, és a jelek is ezt mutatták, hogy van esélyem. Szombaton együtt voltunk, de előtte elment titokban kávézni a gyerekkel, állítólag azért, hogy ne aggódjak (de nem akar tőle semmit, szemebe mondta). 4 napig nem ettem, cigin és kávén éltem. Csütörtök este bejelentette, hogy vége. (hála égnek felkészültem rá) Azért rosszul esett, de mondtam magamnak meglátjuk még mi lesz. Pénteken (tegnap) találkoztunk volna, és lemondta, mert a főnöknek bulija lesz szülinapi, és fáradt lesz. Mondom jó, majd szombaton. Ma délelőtt nézem iwiwet, ránézek a kis gyökér srácra, kapcsoaltban, és a képen smárolnak.

    Mi a tanulság? Semmi értelme a szünetnek, mivel úgyis ez a vége. Másodsorban, meg készítsd fel magad a legrosszabbra, és akkor ha rossz ér, akkor nem csap annyira a földhöz. Mert nem fogsz mást érezni, csak haragot, hogy hazudtak neked, vagy hitegettek, vagy mert nem mert eléd állni.
    Nem hittem hoyg ennyire könynen túllépek rajta, pedig tényéleg szerettem. És most? Most az eddig figyelmen kívül hagyott női érdeklődést figyelembe kell venni, és pikk pakk talál az ember újat magának. Valószínű jobbat. Vagy nincs igazam? :D
  • Tinman #55
    Az volt az értelme, hogy a másik pasitól kapott valamilyen pozitív visszajelzést.
  • Rundstedt17
    #54
    Igen,hasonló helyzet volt pár hónapja nekem is egyik napról a másikra azt mondta már nem szeret,később kiderült lecserélt
  • Brolly
    #53
    az szép volt, tegnap du. időt kér ma meg kidob, hát ezzel csak az időt húzta, nem tom mi értelme volt, bár ki érti a csajokat...
    ilyenkor jól jön egy-két ájulás a haverokkal...
  • gabber_saviola
    #52
    simán lecserélt
  • gabber_saviola
    #51
    ha a suna már ezzel jön, hogy időt kérek akkor már lapát van lazán.
  • Ronny
    #50
    5 napja még azt mondja hogy szeret, most meg kialudt a tűz
  • Ronny
    #49
    hivatalosan is kidobott, most egy pár hónapra készen vagyok
  • Sugam
    #48
    fuj . ezaz amitől meghalok, érted nincspara ha aszondja figyelj nemteccel vagy ,vanpasim mittomén. DE EZAZ IDŐKÉRÉS. na ez a menekülés. bizonytalanság ,de ő már mégis tudja hogy bizony mehetsz a levesbe.. idősebb körökbe ez máshogy van ott már komolyabbak az emberek, ahoz nemtudok hozzászólni
  • Molnibalage
    #47
    Az ilyen dumáktól dobok én hátast. Miért nem meri kimndani kerek perec amit akar? Ilyen oltós dumával jönnni... Időkérés?? Mi ez röpladbda? Kosárlabda??
  • Ronny
    #46
    a telefont sem veszi fel, ennek tényleg vége.
  • Rundstedt17
    #45
    Pedig a racionalítás nagyon is kifizetődő...Ahogy mondták a szerelem csak egy kémiai állapotot ami nem tart soká...
  • Rundstedt17
    #44
    Valószínű nem tudsz róla,már nekem is volt úgy hogy nem hittem volna el semmiképpen hogy más van dologban pedig de
  • Botond #43
    Igen, ennyi a lényeg, ezt ragozza el a többi komment is más szavakkal.
  • Rundstedt17
    #42
    Teljesen egyetértek hasonló volt már velem is!
  • Botond #41
    Ha egyoldalú az érzelem akkor csak kihasznál. 3 milliárd nő van a Földön, keress egy másikat, ennyire egyszerű. Most még nem érzed, mert belehalsz szinte, ha szereted, de van amikor tovább kell lépni. Ez eljön mindannyiunk életében, nekünk is volt ilyen, mi is túléltük, akkor nagyon fájt, de így utólag 8-10 évet visszatekintve az évszázad baklövése lett volna nem továbblépni.
  • Botond #40
    Igen.
  • Ronny
    #39
    ha találsz végre valakit, aki különleges, akkor nem fogsz a racionalitással törődni. Még ha ennek az is az ára, hogy később buksz egy nagyot.
  • Ronny
    #38
    és az első három napban hívjam szerinted? Persze csak kötletlen beszélgetés, nem rátérve a témára. Amúgy nagyon logikusnak tűnik amit mondasz, valszószínűleg ezt a szcenáriót fogom követni.
  • G_ArchAngel #37
    amúgy fiatal vagy, ne törd magad ilyenen, a szerelem egy kémiai állapot (vagy biofizikai, nem tudom), párt racionális döntéssel választ az ember magának hosszútávra, nem érzelemből, mert abból rövid kapcsolat/házzasság lesz...

    köztünk sem repkedtek a kis szívecskék soha, nem láttuk a szívárványt az ágyunk felett, mégis 8 éve együtt vagyunk, párszor már bepakoltuk a bőröndöt, de az ajtóig egyikünk sem jutott, mert előbb átgondolta a következményeket, minthogy megfogta volna a kilincset...

    ha valaki időt kér, akkor már inkább biztos a kapcsolat megszakításában, mint a megtartásában, ha fontosak lettetek volna egymásnak, akkor kiabálás/ajtócsapkodás, megbeszélés, takaróalá bújás...
  • G_ArchAngel #36
    nem biztos, hogy nincs - egyszerűen ilyenkor keresik az okot, hogy bedobják a törölközőt: van aki finoman csinálja, van aki durván, van aki gyáván...

    ha egy fiú hülyeséget csinál, és nem férfi miatt monja ezt a lány, akkor megbocsáthat a Neked, amennyiben szeret - max. 3 napon belül...

    ha ez letelt, akkor 13-as komment, majd 33-as...


    én két ilyen esetben vártam két hétig, a harmadiknál már másnap új barátnőm volt, az exnek elkerekedett a szeme, de másnapra már egy másik sráccal volt:)
  • Ronny
    #35
    azért elég jól ismerem és nem úgy történt a dolog, hogy az egyik nap fölkeltünk és előállt ezzel. Csináltam egy bakit(már többedszer) és a lányt erre besokallt. Tényleg ideges volt, kikelt magából. Ha pasi lenne a háttérben akkor talán nem így adta volna elő.
  • G_ArchAngel #34
    vagy nem tudod...

    Mel Gibson, Halálos Póker (Maverick): "Nőnek akkor higyj, ha ló legel a sírján..."