479
  • BenTen
    #158
    az a Wendy micsoda? sosem hallottam róla
  • Z
    #157
    A Taco Smell tényleg jó! Kár, hogy ide nem jönnek. Pedig a fűszeres ízvilág miatt lehet, hogy jól menne.

    Mellesleg a Wendy's-t nagyon szerettem, de azok meg kivonultak. :(
  • BenTen
    #156
    útálom a mekdonáccot, pedig minden haverom ott eszik
    szerintük jó, hát szerintem nem
  • szucsy89
    #155
    húzzál már el minden topikba linkeled ezt a szart-.-
  • szlav
    #154
    ez jooookatt rá
  • szucsy89
    #153
    marhák-.-
  • Atti12
    #152
    Na ezt inkább nem kommentelném.. Eddig a legtöbb kommentedbe amit láttam, mindig csak leoltottál valakit/valamit, mint most ^^. Majd akkor idiótázz le, amikor én is úgy irok mint te..
  • schrank
    #151
    a bbtv-ben az a jelenet csak poénból lett forgatva az olyan idióták miatt mint te akik elhiszik hogy egy testépítő versenyző ilyen szarokat zabál
  • Atti12
    #150
    közbe én is rájöttem hogy valami nem stimmel :D. Sztem ugy értette hogy ez is kell ahoz hogy 24000 kcal-t betudjon vinni egy nap. Gondolom nem ezen van el egész nap :D
  • schrank
    #149
    mekis kaja =
    azé kecsappal meg uborkával ízt "varázsolni" egy olyan ...burgerbe ami gyakorlatolag íztelen nem gyorsétterem ellenes vagyok csak ha már műanyag kaja akkor legalább legyen íze
    DIXIE
  • skate00
    #148
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    VETTEK EGY PÁR HAMBURGERT
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  • immovable
    #147
    én szeretem mekit, csak egészségtelen, meg ha nagyon bekajálok tőle, olyan mitha szivacsot ettem volna, szomjazok tőle, és kb 2-3 óra és újra éhes vagyok
  • Solten
    #146
    Tényleg az a baj ezekkel a műkajákkal hogy iszonyat nem laktat. Pedig egy gyűszünyi kis sajtburger 300 kalória Ennek ellenére én is szeretem, de szerencsére annyira elfoglalt vagyok hogy min.1× eszek a b.nőmmel gyorskaját (múltkori shake dejó vot'.. ) Viszont úgy gondolom, a B.King sokkal finomabb.
  • Rundstedt17
    #145
    jóh a mekis kaja,legalábbis én szeretem.A gond hogy hízlal,meg rohadt drága ha ez nem lenne elég még egy nagy adag hasábburgonya halas hamburger és kóla után is éhes vagyok
  • Solten
    #144
    Burgerrel legalább jól laksz min. 2 órára :)
  • Rena11
    #143
    bekukkantottem ide csak úgy kiváncsiságból és megdöbbentem azon hogy emberek még 1 ilyen fórumban is össze tudnak veszni áááááh ez annyira magyar hogy szégyenlem magam
  • dragon11
    #142
    Van az alap követelmény a szervezetnek: zsírok-olajok, szénhidrátok..etc. meg van a vitamin, ami a kiegészítéshez tartozik:) persze kellő mértékbe...=)
  • Willi Betz
    #141
    Donpepével egyszer jól megszívtam.
    Mert rendeltem tőlük valami húsos pizzát vagy mit és undorító lecsós volt. Utána lévő nap ugy telt el,hogy porcelán látogatás volt több alkalommal is. Azóta hanyagolom a Donpepét.
  • Aspyrin
    #140
    Suli után lehúztam egy évet dolgozóként, na akkor annyira megutáltam, hogy évekig nem tudtam enni mekis kaját.
    A kedvencem a bigmac és a csiken, bár utóbbiban már csalódtam néhányszor.
  • Tinman #139
    Donpepe-nél van ez a Light pizza.
    Meglepően finom és érezhetően egészségessebb, nem fekszi meg az ember gyomrát.
  • Broafka
    #138
    Szerintem jó a McDonalds, finomak a szendvicsei (sajnos), és hát igen, eléggé dagasztja az embereket, a pénztárcát pedig fogyasztja rendesen, kár érte, ki kéne találni a zsírszegény hamburgereket, meg sültkrumplikat, annyit ehetnél belőlük amennyit szeretnél, és még sem híznál tőlük! :D
  • Punker
    #137
    "amugy szvsz a legjobb kajalda a Taco Bell"


    egyáltalán elolvastad a hozzászólását?
  • Tinman #136
    Hétvége.
  • MoLc
    #135
    a zegi mekibe nem kicsit jó a sprite szerintem... lehet rossz napokon jársz :P
  • zsilike
    #134
    verem magam?azért mert megírom a véleményem és nem csípem a mekit.sajna ez a forum erről szól!te meg ki a fasz vagy?ezt tudtads beirni?óriási!neked is gratulálok!aki meg usa-ba a mc választja azt csak sajnálni tudom.neked meg laposkúszás
  • Tinman #133
    Gyere a Zegi mekibe... olyan spiretozott vizet kapsz, hogy attól semmi bajod nem lesz, elvégre a csapvíz az csapvíz.

    Egyébként nem hiszem, hogy a mekibe előírás lenne ennyire vizezni a cuccot... sokkal inkább hiszem, hogy így lopják az üdítőt a tanoncok.
    Végül is ha 3 dl üdítőből 1 dl-et vízre cserélnek, akkor 1 nap 20 liter üdítőt simán eltudnak lopni. Azt meg ugye kocsmában, egyéb étteremben szívesen megveszik feleáron.
  • autoszimulator
    #132
    Igen, sajnos a kiadások egálok.... :D
  • Gladiator
    #131
    Te mi a faszomra vered itt magad?
  • Willi Betz
    #130
    Eleve az amerikaiak úgy csinálják ezt az egész kajálás dolgot,hogy munkába menet bemásznak egy ilyen gyors zabáldába,vagy utcán lévő kajásnál vesznek maguknak ételt. Meg eleve ott nagyon sokan járnak tömegközlekedéssel munkába,mert nem kérnek el egy jegyért 1 liter benzinre való összeget.
  • Willi Betz
    #129
    Az ottani fizetéshez képest olcsó persze. De ez itt Magyarország ahol a minimál bérből nem tudod eltartani magadat.
  • zsilike
    #128
    usa-ba mcdonaldsba jársz????gratulálok!
  • Punker
    #127
    1 sajtburger 200 pénz most szal kb egál.
  • CSOCSO
    #126
    ennyire draga lenne magyarorszagon??? itt amerikaban pofatlanul olcso...

    1 McChicken avagy sajtburger 1 dolcsi..... 3 dolcsibol jol lakok... egy olcsobb eteremben ennyiert kapok egy fel adag sultkrumplit.....

    amugy szvsz a legjobb kajalda a Taco Bell.. nagyon finom es SOHA nem leszek rosszul utanna.. nincs az a feeling hogy megettem egy tonna kaloriat meg ket deci zsirt.. stb...

    burger king meg zsirosabb szvsz...
  • Carlos HUN
    #125
    Szopjon le a mcdonalds és a burger king is együtt XD fél fogamra nem elég aztán amennyiböl jól laksz abból már étterembe eszek nagyobb adagot esetleg valami jókis falatozoban
  • I.C.ram
    #124
    Purgerking sokkal jobb!
  • Lammer
    #123
    (szerkesztesi ido hijjjjan: pedig regen imadtam a sprite jellegu vackokat meg az ilyen gyors kajakat... de le kellett mondanom rola mar evek ota :C)
  • Lammer
    #122
    videot megnezted? na akkor elemezzuk ki ;)

    nem akartam elohozni, de akkor leirom:
    btw nekem a gyomrom megmondja :D van egy ilyen kis emesztesi problemam amit az orvos allapitott meg(tunetek es szenvedesek utan), hogy nem birom megemeszteni ezeket a muanyag vackokat(kola+sprite+fanta) meg agyontartositott-agyonmuanyagozott termekeket ;)
    nem irom le a tuneteket, mert nagyon undorito :C szoval nagyon oda kell figyelnem az etkezesemre: nem ehetek-ihatok(szensavas italok-kolak pl.-par szazalekos gyumolcsos vackok stb) es ha bemegyek egy mekdonalccba vegigeszek-iszok egy menut... onnantol nekem gg ^^ szal :D
  • Solten
    #121
    mekdonáldsz
  • autoszimulator
    #120
    lehet pont ezér nem lehet gyalog, mer az ilyen alulmaradottak ugyse kapnak kocsit? valszeg igen...
  • desigo
    #119
    szánalmasak vagytok...

    szerencsétlenek épp eleget szívnak azért a minimális pénzért amit kapnak ti meg még szórakoztok is velük.

    Menjetek el valamelyik nagykövetség elé szórakozni.Meglátjuk ott mit fognak szólni a biztonságiak...