479
  • desigo
    #198
    akkor kérjél valami extra kaját :)
  • ColdFire
    #197
    eldöntöttem hogy holnap mekibe eszek, és csak úgy felveszem az egészet telóra :D
  • desigo
    #196
    Nah az tényleg korrekt
  • Bandee1987
    #195
    attól függetlenül tényleg qrvajó izű, ettél már ilyet?
  • Bandee1987
    #194
    hajjaj :DDDDD
  • guardian hero
    #193
    "Remek íze van. (nem mirelit, frissen készítik)"

    Ezt tanúsíthatom, olyannyira, hogy valószínűleg a rendelés leadása után vetik el a magokat, mert mindig megőszülök, mire hozzájutok náluk a kajához...
  • Aquli
    #192
    Móriczon a Wikingert próbálja ki, aki szereti a jó hambit ;)
  • Bandee1987
    #191
    Amúgy mekis krumpli finom ugyan, de a legjobb a belfrites sültkrumpli sztem. (Pólusban és asszem westendben van)
    620 ft-ért kapsz fél kg-nyi krumplit százféle szósszal. Remek íze van. (nem mirelit, frissen készítik)
  • Willi Betz
    #190
    Járt már valaki aki Pesten lakik természetesen, a Kolozsvári úti piacon elöl ott a falatozóban? Most a neve nem ugrik be,de ott bagoért akkora adag kaját kapsz,hogy egy 3 fős család jól lakik egy adaggal:D
    Van az ugy nevezett A4 szelet,az egy A4-es papír nagyságú rántotthús szelet,mellé kapsz 2 kiló sültkrumplit legalább és ha üdítőt is veszel akkor 1 liternyit:D
    Az nagyon korrekt kis kajálda. Egy baj van vele,nem szabad helyben étkezni,mert ha ott hagysz valamit akkor elküld a picsába a góré (Dagadt).
  • Bandee1987
    #189
    én fősuli mellett kínaiban 7-800ftból kapok 1 nagy tál piritott tésztát olyan feltéttel amilyet akarok, és azzal tényleg jól lehet lakni.
  • Tinman #188
    Min. 2.5k-t otthagytál... ennyiből nagyon frankón bekajálhatsz egy normálisabb étteremben és még levest is ettél.
  • Tinman #187
    Kovász? Lfszt látott az az uborka nem kovászt
    Maradjunk annyiban, hogy erősen tartosított uborkaszerűség.
  • Bandee1987
    #186
    denemvalósajtburgerbe
    Sajtburgerbe a következő dolgok kellenek sztem: zsemle (naná :)), húspogi, sajt, kigyóubi, paradicsom, saláta, és izlés szerint kecsöp, majonéz, mustár, ki hogy szereti épp
  • John Cena
    #185
    szerintem kihülve a mekis kaja nem annyira jó szerintem más úyg az íze de ha te 10 méterre lax a mekitől és otthon 2 fish mack azonnal akkor értem a logikát:P:)
  • leho94
    #184
    Én így ma lázasan orvostól hazafelé 1 Cola , karamellás fagyi , 4 Sajtburger és itthonra 2 fishmac:)
  • Mincsi
    #183
    mert a kovászosubi tartós ;)
  • Bandee1987
    #182
    Én csak egyet nem értek: mi a szarnak raknak a sajtburgerbe kovászos ubit? Tökre elbassza az ízét szvsz. Legyen benne inkább kígyóubi. Mellesleg bigmek rulez mekinél, viszont én burgerkinget jobban szeretem, szal dupla whopper rulez :)
  • Pepsi Twist
    #181
    nem szedek izom növelő szereket mert olyan szinten nem gyúrok csak test eddzés képpen meg hogy legyen egy kis felkarom :D
  • Carlos HUN
    #180
    Egy jókis video!
  • dragon11
    #179
    LOL akkor minek szedsz izom növelő szert, ami tartalmazza a hízást, és a növést a gyúrás során?:)
  • Phat Smoker
    #178
    próbálj ki 2 rész vanília fagyit + 1 rész tejet...majd turmixold össze :)
  • kissadamvikt
    #177
    nincs vmi recept a vanilliás shakes-hez, mert rohadtfinom:D
  • norbi56
    #176
    én mindig 2 sajtos mcroyal-t eszek krumplit csak néha hozzá és általában közepes kólát vagy szprájtot de amikor volt BIG Tasty akkor mindig azt ettem nagyon finom volt szerintem az volt eddig a legjobb szendvisz
  • Mike
    #175
    akkor maffiozó :)))
  • Pepsi Twist
    #174
    nem vagyok kidobó(s) :D
  • Pepsi Twist
    #173
    nem csak 135 :D most lehet több
  • Mike
    #172
    és 150 kiló
  • dragon11
    #171
    Pff, mi vagy te kidobó?:D (btw, én is gyúrok^^:D)
  • Pepsi Twist
    #170
    nem csak 203 cm magas és gyúrok :D
  • BenTen
    #169
    10? :o
    te irtó dagadt lehetsz
  • Pepsi Twist
    #168
    Hmm! Én mindig Mekibe ebédelek esetleg néha bisztróba :D (kivéve hétvége) ja és 1 ebéd a mekibe 10 sajtburi + 2 nagy krumpli + nagy kóla és 2 óra múlva olyan éhes vagyok mintha nem ettem vonla semmit!
  • BenTen
    #167
    ezt a norbiizét sem ismerem :(
  • desigo
    #166
    most norbi ápdét van a helyén ...
  • BenTen
    #165
    akkor erről lemaradtam
    majd talán külföldön
  • Z
    #164
    Déplázában is volt? Hú, de fakulnak az emlékek.
  • Z
    #163
    Az Oktogonon volt régen a Burgerrel szemközt jó sokáig egy ilyen étterem, messze a legjobb kaját adták. De asszem tőkekivonást hajtottak végre a világon mindenhol. (ezt lehet, hogy nem jól tudom) :)
  • desigo
    #162
    gyorsétteremlánc...
    DunaPlázában volt kb 10 éve de mamár nincs egy darab se...
  • BenTen
    #161
    nemtom mi az a ponyvaregény
  • Tinman #160
    Ha fűszeres ízvilág kell Don Pepe speciális étlapján a Mexikói részt ajánlom... nem tudnám mindig ezt enni, de néha állat egy kis extrém ízvilág.
  • Tinman #159
    Ponyvaregény? ;-)