479
  • ColdFire
    #118
    hoppáhoppá, kemény vagy mint a 2 hetes sajtburger :0
  • zsilike
    #117
    ez a csaj???????szánalmas h izgat téged ez!ja és az iq nem feltétel a meki dolgozóknál,szánalmas az egész!
  • zsilike
    #116
    mcdrivba gyalog?nálunk volt kukabeborítás a mcdrive ablakon/gyalog/az alkalmazott krumplisütőlapáttal védte magát+fojtogatás a konyhán+gyerekkocsiba tologatás+tálcafrizbi...biztiőr leütése mcd pénztárgéppel.mifelén igy ment a gyalog mcdrive!
  • LES FORZA INTER
    #115
    jah nme az aluljárósra gondolok, hanem normális hamburgeresre, ami csak azzal foglalkozik, és hambibavaló a pultnál van tárolóba és az orrod előtt rakják össze a hambit pl.: Miskolcon a Matróz, Szegeden a Hammburger
  • zsilike
    #114
    ez igaz i hate mcd!de hagyd kint a ssima sültkrumplit 20 percre,azse lesz valami jo.fél évente pár sajtburger ennyi!ez pont elég igy+reggeli néha jó,de usa-ba ugye nem kell ecsetelnem h a meki a homlesek helye,ez tény!
  • Shodan
    #113
    Szerintem ez a video egy baromság. A krumplin a penész és a baktériumok valószínűleg azért nem telepszenek meg , mert olyan anyaggal van bevonva amitől ropogósabb lesz, ha jól tudom cukrot használnak, ezért nem rohadt úgy szét, ennyi.
  • Willi Betz
    #112
    Mekiben több pontot kapsz egy zabálásért mint Shell kútnál egy tankolásért.
  • guardian hero
    #111
    Pontosan mi a műanyag benne? Ami bármilyen más kajában nincs? (szóval az általánosan használt tartósítószereket/állagjavítókat/színezékeket hagyjuk, mert az a Gyulai kolbászban ugyanúgy ott van...)
  • Shodan
    #110
    Ez csak kamionnal jó, de nincs aki ott tankolna, mert drága.
  • Shodan
    #109
    Nem jó, a krumpli már 20 perc után ehetetlen lesz.
  • Lammer
    #108
    pedig a smart kartya jo, gyujtom a pontokat Shell kutnal xD

    csakaztnemtudommire? :C (kis ironiaval 10 evig tankolhatnek ott egy golyostollert :C)
  • Shodan
    #107
    Én ezért nem próbálom ki az újdonságokat.
  • desigo
    #106
    házhoz szállítást csinálhatnának
    vagy kell csinálni egy futár céget ami csak mekis kaját visz házhoz jó sok pénzért

    tuti,hogy menne...
  • Tinman #105
    8 sajtburger = 2351 kcal ^^
    Valami nem stimmel...
  • Lammer
    #104
    "kell a kosz a szervezetnek :D"

    hatha meg kosz lenne... de ez total muanyag :C
  • desigo
    #103
    neeeeeem dehogy
    én a bigmacet a háttérben :))))
  • autoszimulator
    #102
    teis a csajt a nézted ki magadnak? engem is izgat hol melózik :D
  • Willi Betz
    #101
    Magyarán beszartál míg hazaértél
  • desigo
    #100
    a logo képe hunmeki?
  • desigo
    #99
    különben is dagiak a mekis alkalmazottak nagy része is...

  • [HUN]FaTaL
    #98
    szénsavat és vizet, nyílván nem csapvízre gondoltam:)
  • Shodan
    #97
    Én azért nem szeretem az ilyen aluljárós hamburgereseket, mert mindenhol csak olyan édes ,állott morzsolódós zsömle van amitől hányni tudnék. Nekem az is jó ha 5ft tescos zsömlébe teszi csak legyen friss.
  • LES FORZA INTER
    #96
    jah ez a mit raknak a kajába: hamburgeres, ami a hamburgerre épül, az öntetek és egyéb belevalókat az orrod előtt pakolják bele, szal ha beleköp hogy nem látod, akkor már meg is érdemled, és lehet variálni mit tegyenek bele, nem kell a sablonhoz ragaszkodni, azt eszel ami kell :D
  • Shodan
    #95
    Akkor maradandó élményt hagyhatott benned, ha így megjegyezted. Én azt se tudom mit ettem tegnap,nem hogy hány éve voltam mekibe.
    Egyébként kb 1 hete voltam már utálom, de este nincs más.
  • desigo
    #94
    pedig nem egyszer mentek már gyalog népek...
  • Shodan
    #93
  • ColdFire
    #92
    ha fiatal a pultos, akkor ált. poénnak fogják fel :)
  • autoszimulator
    #91
    nem mondod hogy gyalog adnak a mekdrájvba? Engem ugy kidobnak, mint cicát szarni :D ezér kell kijárni a kocsival -.-
  • Atti12
    #90
    Nem rég néztem egy Bodybuilder TV-t, a testépítő csávesz 8 sajtburgert tolt be ebédre, mert így lesz meg a 24000 kalória amit bekell vinni egy nap. o.O
  • 89
    #89
    gyros+sör...(legalább tudom miből vannak)
    vesszen a meki!!!
  • joebacsi
    #88
    hajnalba mekdrájvba begyaloglás roxx...arra jó ez a szar is, hogy szíjja az alkoholt :)
  • Aquir
    #87
    wow
  • Aquir
    #86
    nemértem. lenéztem de csak a lábam van ott :|
  • PíszLávJuniti
    #85
    utoljára 9 éve kajáztam mekdonáldszot.
    nézzetek le -
  • desigo
    #84
    Azt tudtátok,hogy lehet a szószokat variálni?

    Pl:a Mc Royal szendvicset kérheted Bigmacben lévő szósszal...
  • desigo
    #83
    Akkor vissza kell vinni és cserélik szó nélkül...
    Én mindig jég nélkül kérem a piát és ha mégis jéggel adják alap,hogy csréltetem...
  • autoszimulator
    #82
    jaa, az más :D
  • Tinman #81
    Öööö... ezek menük voltak ^^
  • Aquir
    #80
    ha bemegyek akkor sajtos Mcroyal, kismenü :| :) ritkábban meg ami különlegesség

    de van egy finom dolog a Mccafféban. az a b betűvel kezdődő tejszínes öntetű fánk vagy gombóc vagy mi (legalábbis szegeden van). 2 kis gombóc 400 Ft nagyon drága csak ritkán fanyalodok rá :p
  • Tinman #79
    Nem úgy értem.. nem érezni az üdítő ízét. Totál vizes az egész :-/