479
  • Punker
    #238
    ez nem ilyen történelem lecke volt? milyen volt a jegyrendszer című fejezet? :)
  • desigo
    #237
    megváltás volt ez az amerikai népnek :)
  • CSOCSO
    #236
    fuck.. elneztem sima hamburger volt.. nem csizburger...

    amugy reggel meg tudtam venni 3 at... 1 dolcsiert:D:D

    este meg olyan tomeg volt hogy a volt elott kigyozott a sor...........
  • szucsy89
    #235
    jó étvágyat akkor hozzá(hozzájuk:D)
  • CSOCSO
    #234
    amcsiban akkora a mekcsiken mint a csizburger .. viszont ugyan annyiba is kerul ( 1 dolcsi... 200 ft?) ja es ma van a NAAAAGY nap... 29 cent egy ch.burger
  • PíszLávJuniti
    #233
    mccsikön 650ért sok
  • Solten
    #232
    Ettem a ma a burgerben.. Nektek is feltűnt hogy egyre kisebbek a hambijaik.. ? :) Igaz a mekié így is feleakkora.
  • Solten
    #231
    Orosz propagandaképek, ez a hús magyarázata...
  • ColdFire
    #230
    wow :o
  • desigo
    #229
















  • Bandee1987
    #228
    Hát sztem pár üzlet mehetett volna. Vagy tarthattak volna ők is torkos csütörtököt :)
  • BenTen
    #227
    mekdonáldsz szar
  • desigo
    #226
  • guardian hero
    #225
    "nálunk ilyen mét nincs :["

    Mert 29 cent az kb. 60Ft, 60 napos hónap viszont nincs
  • Mike at home
    #224
    volt, csak becsődölt
  • ColdFire
    #223
    nálunk ilyen mét nincs :[
    küldjél nekem is annyiért :D
  • CSOCSO
    #222
    a dunkin donáccról:

    ettem mar 2-3 szor.. mindig eszembe jut hogy 1 fanknal tobbet nem tudok megenni.. egyszeruen eljutok a fank feleig es nem kivanok tobbet a fankbol... masik izut igen.. abba is beleharapok ketszer es abbol se kell tobb.. szal valami baj csak van a fankjukkal ha senkinek nem kell...

    ezenkivul 29. en az emcsi mekiben 29 cent lesz 1 sajtbruger!!! aszem egesz nap azt fogok enni:DDDDDDDD

  • franc0
    #221
    Árérzékenyek vagyunk.
    Bevezető áron vitték mint a cukrot. Kis emelés után meg már nem.
  • okmt
    #220
    Sajna az összes burger a különleges rendelés feliratú matricára jogosult.És nem tudom elérni , hogy vagy csak a hagymamentes kupacra vagy az extra hagymás kupacra ragasszon.Vagy mindkét csoportra rak vagy egyikre sem.
  • Willi Betz
    #219
    Rendőrök biztos mennének fánkozni:D
  • guardian hero
    #218
    Magyar szájba magyar fánkot!!!
  • Bandee1987
    #217
    magyar emberek ennyire nem lennének vevők a fánkjaikra? :(
  • Phat Smoker
    #216
    :D
  • Magnumrolcsi
    #215
    :)
  • franc0
    #214
    Mert nem volt jövedelmező. (a tulaj mondta személyesen)
  • Brolly
    #213
    "És persze van 1 különleges rendelés feliratú matricájuk"
    az neked meg minek?
  • desigo
    #212
    éhes vok :(
  • Bandee1987
    #211
    Azok közül, amik eltüntek, a Dunkin' Donuts-t sajnálom nagyon, nagyon finom fánkjaik voltak, miért kellett elmenniük? :(
  • ColdFire
    #210
    csak lett pénzem, négy sajtburi kólával lecsúszott, majd majdnem fel is :D
  • Willi Betz
    #209
    Nincs ember aki ezt megtudná jegyezni
  • autoszimulator
    #208
    mit válogacc annyit :D
  • okmt
    #207
    Fél éve naivan úgy gondoltam meg tudnak oldani 1 egyszerű kérést.2 sajtburger extra uborkával, extra hagymával 2 röfiburger extra uborkával,hagymával és 3 sajtburger hagyma nélkül.És persze van 1 különleges rendelés feliratú matricájuk ami meghatványozza a problémát.Rendelésfelvétel ideje alsóhangon 5 perc és soha nem távoztam 10 percnél hamarabb.Heti 1-2 alkalommal megyek.Nem tudom miért de azt nem tudom elérni hogy a 2 fajta sajtburgert vagy tegyék külön zacsiba vagy csak az egyik fajtára tegyenek matricát.De eddig nem tudták egyszer sem megoldani az azonositást.Nagyon bonyolult dolgot kérek?
  • Z
    #206
    Az nagyon jó volt. Hú, hát ott sem a hagyományos hamburger ízek voltak. A fóti Cora területén volt egy üzletük réges-régen.
  • GTheo
    #205
    Vki Pécsi innen? Citrush vagy az Éhes Pocak milyen? 1x ettem még a citrushban, de azóta vmi új tulaj van ott vagy vmi más változott, azóta még nem voltam.
  • Solten
    #204
    Dixieland-re emléklszik valaki? :D Dairy Queen (nem tudom-e jól írtam) is jó kajákat nyomatott. R.i.p.
  • Apus
    #203
    Volt itthon pár éve egy étteremlánc, a Quick. Na azt nagyon bírtam, jófajta hamburgereket árultak. Voltak a Nyugatiba az óra környékén, meg a Westendben is.
  • ColdFire
    #202
    nem lett belőle semmi, nincs pénzem, talán estefele
  • Bandee1987
    #201
    Ja, tényleg most jut eszembe, hagyma is mehet a burgerbe :DD:DDDD
  • Tresh
    #200
    A sajtburgerbe a hagymapor a legjobb :D
  • guardian hero
    #199
    Persze, szoktunk ott is kajálni. Nekem annyira nem jön be, de hát ízlések és pofonok... Mondjuk a mekis se a sültkrumpli csúcsa, főleg amikor már összeszottyad...