479
  • Énvagyokazapád
    #278
    jah, én is :D
  • Kandurex
    #277
    hm, élek a gyanúperrel, hogy erről lemaradtam..
  • John Cena
    #276
    igen de csak 1napig érvényes!
  • Bandee1987
    #275
    Huá!!!

    Láttátok a tv-ben a reklámot? Április 29-én, aki Big Mac szenyát vagy menüt vesz, ajándékba kap még 1 Big Mac-et :))))

    Big Macre fel!
  • rastaman
    #274
    lol. pedig a kínaiak mindig mcchickent kajálnak. esetleg fish-t. mást nem nagyon
  • Rundstedt17
    #273
    tegnap voltam mekibe.valamilyen kinai csoport is:mondja a kínai hungarian burger please..lol:D.
  • John Cena
    #272
    ez igaz bár valami meleg ládába hoznák ki :)
  • CSOCSO
    #271
    kurvara nem menne mivel 10 perc utan a meki kaja mar szar..
  • akyyy
    #270
    hát ez változó. itt a környéken az összes "hamburgerenél" ilyen fosszar rántotthúst meg egyéb fasságoka teszne bele.

    1 helyen csinálnak nagyon jó hambit:
    hajdúböszörménybe!

    nah ott nagyon fincsi
  • Phat Smoker
    #269
    az igaz, de közel sem olyan trendik ;-)
  • hgkj01
    #268
    Budapesten elvileg már megszületett az ötlet: www.gyorskajcsi.hu
  • smith09 #267
    Az biztos, hogy a büfés hamburgerek jobbak, de hogy miért is járnak oly sokan a mekibe, azt tökéletesen leírja a super size me.
  • banok
    #266
    az aluljárókban sokkal jobb hamburgereket lehet kapni. Na meg itthon is sokkal tartalmasabbakat csinálok.
  • I.C.ram
    #265
    Burger szerintem sokkal finomabb, karakteresebb íz. Mérete is sokkal nagyobb pl egy Dupla Whoppernek, mint a BigMacnak, miközben az ára jóval olcsóbb. Mekibe nem járok soha, de a Burgert néha megkívánom.
  • CSOCSO
    #264
    viszont sargarepat senki nem zabalja magaban es ha a normalis kaja mellett mondjuk a vacsit kihagyod es csak repat zabalsz akkornemhogy nem doglesz meg hanem lefogysz faszan.. mig a mekit meg sokan csak zabaljak zabaljak es hiznak mint atom.. ha vacsi helyett mekiznek akkor elhiznak.. nem lehet osszehasonlitani a ket dolgot igy.. a film kurvara nem volt hulyeseg de nagy tulzas volt... amugy legtobbszor eszek meki kajat akkor igenis lehet erezni hogy gagyi kajat ettem... felfuj.. zsiros.. krakognom kell tole. meg kohognom. ( ez altalaban nem jon elo a mekcsikennel de big mac meg quarter pundernal igen!) ezert imadom a taco bellt.. az nagyon komoly maja.. barmikot meg tudom enni nem leszek tole rosszul, nincs hasfajas, fingas, fosas, krakogas es olyan erzes mintha megettunk volna egy kilo zsirt...

    jo kaja ez a meki de en csak mkcsikent zabalok onnan..
  • smith09 #263
    Szerintem a valóság valahol ott van amikor kiderül hogy semmilyen táéjokzatást nem kapnak a " bugyuta " amerikaiak, hogy mozgás nélkül és miközben eszik ezt a kaját totálisan kicsinálják magukat. A filmben azért 1 - 1 eszmefutatás érdekes.
  • guardian hero
    #262
    Ok, de ennek az egésznek a felelősségét a mekire próbálták ráhúzni... Holott mi köze van annak hozzá, hogy a hülye vásárlói mozognak-e?
  • Bandee1987
    #261
    "nulla mozgás mellett. "

    Igen, mert ha megnézed az amerikaiak egy jó része (akik elhízottak) EGYÁLTALÁN NEM MOZOGNAK. Tehát miért kellett volna neki mozognia? Ő csak megcsinálta azt rövid idő alatt, gyorsított tempóban, amit az átlagamerikai csinál több hónap/év alatt.
  • Punker
    #260
    a film tökéletes figyelmeztetés volt hülye embereknek


    ha meg véletlenül valaki a valóságban is így élne az meg is érdemli hogy megpusztuljon.

    amúgy ugyanezt bármelyik céggel meg lehetett volna csinálni legyen az pizza vagy kínai vagy bármi.....
  • guardian hero
    #259
    A baromság nem egyenlő azzal, hogy hazugság.

    Veszünk egy embert, akinek olyan az anyagcseréje, hogy könnyen hízik (mert ugye mindneki ismer olyanokat, akik bármennyit zabálhatnak, mégis olyanok, mint a piszkafa), majd heteken keresztül mértéktelenül zabáltatják mekikajával (abból is a lehető legmonotabban, salátát véletlen se adnak neki, pedig az is kapható ott...), nulla mozgás mellett. Persze hogy hízik, és vitaminhiánya meg minden baja lesz... Ettől lenne szar és egészségtelen a meki? Frászt, ettől csak a film készítője lesz egy demagóg segg.

    Én is csinálhatnék arról filmet, hogy egy hónapon keresztül csak sárgarépát eszek, majd mikor két hét után majdnem beledöglök, kiejelentem, hogy a sárgarépa bizonyítottan halálos méreg. Kb. ez a színvonal a Supersize Me is. Gondolkodni is kéne néha, és nem mindig bedőlni a jópofa körítésnek meg a divatos jelszavaknak.
  • smith09 #258
    Baromság ? valóban ? hm. teygük fel hogy a film baromság = hazugság, valótlanság, hamis mű. Akkor kérlek fejtsd ki, hogy barátunk mitől hízott meg, és mitől szúrta el az egészségét?
  • guardian hero
    #257
    A Super Size Me egy iszonyú nagy baromság.
  • desigo
    #256
    nyám-nyám
    hám-hám
  • Bandee1987
    #255


    Fújj, szörnyű, egészségtelen, gondolom senkinek sem kell
  • PíszLávJuniti
    #254
    nemtudom ott mekkora, de ezt méretéhez képest elég drágának érzem
  • szucsy89
    #253
    hát failed mert már volt szó róla:)
  • Brolly
    #252
    pedig szóba jött, nézz csak vissza:P
  • smith09 #251
    Ez a 251. hozzászólás, és még nem jött szóba a Super Size Me ;) pedig az nem is olyan nagy butaság.
  • ColdFire
    #250
    régebben itt kecsón olyan volt, hogy ha 30mp alatt nem szolgálnak ki, kaptunk fagyit ingyen :)
    mindíg időn belül megkaptuk, mcdriveból végignézni (amennyit onnan belátok mekibe) hogy rohangálnak, hát vicces :D
    Most is 1 percen belül megkapom a kajám rendelés után.
  • ColdFire
    #249
    sajtburgerből nekem mindig kifolyik a ketchup :-|
  • Punker
    #248
  • smith09 #247
    Én annyira csípem a mekit hogy havi 1 - 2 alkalommal elmegyek, eszem ezt + azt, aztán elkgonolkdom, hogy miért is eszem itt ?! Annyira azért nem rossz, főleg a bigmac, csak miközben eszed a belseje hullik ki belőle.
  • CSOCSO
    #246
    torne a terde valszeg........... :D ah.. szalonnazas lesz :D

    csak ezt itt ugy hivjak hogy barbekjuzas es nincs szalonna csak fincsi oldalas meg steak.. kis kertiparti a csaladdal.. borozas bebaszas... a bohoc meg majd en leszek:D
  • Punker
    #245
    rosszul itt mindig tetű lassúak voltak

    sajtburgeres szülinap lesz? mit lépne a bohóc ha az ölébe ülnél? :)
  • CSOCSO
    #244
    koszike!
  • franc0
    #243
    és HBD
  • franc0
    #242
    Keresztezni kéne őket polippal..

    Egyébként jól emlékszel, régen igy volt, de ma már itt sem. Rájöttek, hogy nem azért járnak oda az emberek, mert gyorsan kézhez kapják. (kivétel a drive)
  • CSOCSO
    #241
    amiota amcsiban vagyok ugy erzem hogy it nincs gyorskajalda... buzi fekak kuuurvalassuak :(( ugy emlexem hogy magyarorszagon mindig pikpak megkaptam a cuccost.. rosszul emlexem?
  • Punker
    #240
    "este meg olyan tomeg volt hogy a volt elott kigyozott a sor..........."


    sorbanállás -> árúhiány -> jegyrendszer
  • CSOCSO
    #239
    MIVAN?