479
  • kalop
    #319
    igen ez sajna így van nem adnak túl sokat...és kb minden köpésnél van egy meki...csak érdekes, hogy Magyarország az ilyen mekifanatikus vagy nemtommi...
  • sport88
    #318
    hát nekem nem az a +határozó h mi esik útba
    inkább továbbmegyek ha kell :) , a meki hiába esne útba éhesen mennék tovább , elég karcsú adagokat adnak , nincs bennük semmi anyag
    ezért(is) burger :)
  • kalop
    #317
    szerintem is a burger jobb, de az a poén, hogy más országokban általában burgerből van több
  • Rubenvagyok
    #316
    Burger nem rossz csak nincs belőle sok felénk:P De valahogy sokkal jobb a fűszerezése az ételeiknek!
  • Coldplayer
    #315
    Mondom mikor melyik esik útba. Ha számolnám akkor talán Burgerben többet voltam mint a Mekiben. Főleg a nagyobb szendvicsek miatt. Viszont a krumplijuk annyira nem nyerő.
  • kalop
    #314
    a szegedit én is ismerem, de azért az tény, hogy a nagyobb gyorséttermekben, mint pl a meki vagy a burger sokkal nagyobb a választék, és majdnem egy árban is vannak
  • Aquir
    #313
    hol
  • Rubenvagyok
    #312
    Ismerős nekem! Egyik szegedi haverom vitt el oda! Igaz hogy jó de nekem egysíkú, vagyis nincs valami nagy választék hamburger vagy hamburger. Ha meg valami másra vágynál halasra vagy csirkésre az már nem igaziból készül hanem valami boltban vett mirelit cuccból.
  • sport88
    #311
    Én bírom az uborkát is , kell bele vmi zöld :)
  • Coldplayer
    #310
    Nekem igazából mind1. Nem csak ilyenek szoktak szóba jönni hanem a helyi jellegzetességek is. Szegedi szuperhambis kálvárián mond valakinek valamir ???
  • Rubenvagyok
    #309
    Burgernél ott a sajtburger nekem jobban tettszik, szezámmagos zsömi:D az a tuti! Csak az az egyetlen baj hogy mindegyikben van uborka:S
  • kalop
    #308
    amúgy az a durva, hogy én pl tök nehezen döntök, hogy melyik a jobb burger vagy meki... mert a sajtburi pl a mekiben a legjobb, de nagyobb szenyák meg a burgerben...meg a mekivel már volt olyan élményem h hideg volt a szenya, de burgerrel még nem
  • Rubenvagyok
    #307
    ezt azért én is tartom! A két nagy közül én is inkább burger mellé állnék!
  • sport88
    #305
    Én főleg a burgerbe megyek , sztem ott tartalmasabbak a kaják
  • kalop
    #304
    hát ja:), de hát ez a legjobb nem, hajnali 2kor kajálni egy hambit...ti amúgy hova szoktatok még menni ilyen gyorséttermi szinten??
  • Coldplayer
    #303
    Az felszívja a piát mi? Egyébként ez valami féle kultusz lett, hogy az emberek éjszakai kiruccanások alkalmával mindig egy gyorskajáldában végezzük.
  • kalop
    #302
    Sziasztok!
    Szerintem az a legjobb a gyorséttermekben, hogy buli után a legeslegjobb egy sajtburgert, vagy egy akármit és máris jobban érzed magad...az a plusz 10%:)
  • Aquir
    #301
    inkább egyél kaját xD
    tehát olyan normálisat xD
  • zomgzerg
    #300
    adjon vki pesten bigmac+mcc kupont mert kifogytam es ehen halok :D
  • zomgzerg
    #299
    IM LOVIN IT
  • rastaman
    #298
    ahova én járok az csak egy napon nincs nyitva az évben: dec 25
  • Rundstedt17
    #297
    Tegnapelőtt ettem 4 sajtburgert
  • FRe4k
    #296
    Üdv!
    Munkaszüneti napokon is nyitva tart a McDonalds?
    Most speciel nov. 1. -jére gondolok.
  • ruffirant
    #295
    ilyenkor vidd vissza nyugodtan hogy a termék minősége szar és kicserélik...
  • szucsy89
    #294
    ja...nem mondom hogy ehetetlen volt csak nem ezt szoktam meg
  • ruffirant
    #293
    sztem az fordulhatott elő hogy kicsit tovább tartották meg mint ahogy lejárt volna a szavatossága...fogadjunk puha volt és íztelen.
  • szucsy89
    #292
    debreceni mekibe multkor olyan szar krumplit ettem el is ment egy időre a kedvem tőle...nyiregyibe finomabb sokkal pedig elméletileg egyformának kéne lenni(vagy csak most ez kivételesen rosszra sikeredett)
  • Énvagyokazapád
    #291
    drágult a sajtburesz
  • ruffirant
    #290
    télleg mustárt raknak bele csak nagyon minimális mértékben asszem 0,7 ml-t van mondjuk a sajtburgerben...
  • kenomy
    #289
    Bocsi azoktól akik esetleg oda vannak érte. :)
  • kenomy
    #288
    Sziasztok!
    Szerintem a mekis kajákkal az a baj,hogy nincs ízűk. Én szeretem ha van benne majonéz, sajt, gomba,zöldéségek stb.
    Csak nézzétek meg a mustárt (ha az egyártalán),a színe az nem természetes tuti.
  • mahalo
    #287
    Hhhhuhhhúúúú, ez nem gyenge... Vallomás a Meki vs kínai kaja dilemmában: videó
    Tökjól érvel a srác
  • rastaman
    #286
    a meki kajának pont az a lényeg hogy mindenhol ugyanolyan nem? pont ezért van ez a franchise dolog. hogy bárhol, bármikor ugyanazt a jó (?!) minőségű kaját kapd, akár mo-on akár usa-ban vagy a holdon vagy...
  • skate00
    #285
    de Am sokan nagyon nagyot tévednek!! be volt linkelve ide vidi hogy betesznek üvegekbe Mekis kaját és minden nap nézik és romlik

    Mo. jó a mekis kaja meg drágább is nem ugy mint AMERIKÁBA hogy ott szar anyagböl csinálják meg . Meg ott naponta nagyon sokat csinálnak ....
  • Aquir
    #284
    de hát az meg egészséges.. hogyan gondolhatod ezt nekik szegényeknek? :|
  • ruffirant
    #283
    én már kb 3 hónapja dolgozok mekiben és azóta nem eszek úgy mekis kaját hogy ne lássam hogy hogy készül.Nem értem az embereket hogy mondjuk vasárnap délután hogy képesek eljönni a mekibe és telezabálni magukat...inkább mennének egyet túrázni...
  • Z
    #282
    150 méteres sor volt, nem? :D
  • Solten
    #281
    Valahogy el kell passzolni a lejárt szavatosságú "ételeiket"...
  • Bandee1987
    #280
    Itt az újabb Big Mac akció!!! 43 forint lesz a kedden a Big Mac, csak a Régiposta utcai (az első itthoni) Mcdonaldsban

    de csak 11-től délután 1 óráig. Aki kivárja a sort, az vehet 15 BigMac-et 1 áráért.
  • Bandee1987
    #279
    Én 3 bigmacet termeltem be aznap