479
  • Aquir
    #359
    csak egy gyümölcsfagyira mentem be Burgerkingbe miután máshol ebédeltem. Ilyen finom krémes roppanós rizsszemekkel vagy mivel, elég tartalmas! :)
  • kicsikacsa23
    #358
    egyértelműen jobb, eleve nagyobbak is a szendvicsek, és változatosabb. Csirkeburgereket tolok mostanában, talán egészségesebb, mint a marha. Bár ki tudja:d
  • berreg
    #357
    nekem is bejön a whopper szerintem elég nagy szendvicset adnak belőle,szerintem a bk jobb a mekinél...
  • kirde
    #356
    Nem leszel, mert ez egy bazinagy szendvics, majd meglátod!!!
  • ribot
    #355
    Az nem olcsó! :D
  • Rundstedt17
    #354
    abból veszek vagy 5 sajtburgert a mekibe,én pont csak azért járok mekibe,mert olcsón adnak finomat:D...1 darab akkor nem lexek még éhes?
  • Kelmeli
    #353
    hát nem az:) és úgy is ízleni fog neked...
  • kirde
    #352
    nyolcszázvalamennyi a szendvics, bár én általában menüben szoktam kajálni, úgy ezerkettő körül van, egyszeri próbára nem olyan nagy érvágás, pláne ha ízleni is fog!!!
  • Kelmeli
    #351
    van a westendben is meg az aluljáróban is...asszem egy ezres
  • Rundstedt17
    #350
    A nyugati közelébe van bk?és mennyibe fáj?
  • Kelmeli
    #349
    a whoppernél számomra nincs jobb és elég kevés emberről tuodok, aki megkóstolta és nem ízlett neki...
  • kirde
    #348
    Azért a helyedben bekóstolnék egy jófajta Whoppert, az még nem nevezhető kísérletezésnek, inkább csak próbának, szerintem nem fogsz csalódni, de garanciát nem adhatok (bár mondhatod a pultnál, hogy fizessék vissza az árát, persze miután megetted, de nem hiszem hogy sokra mennél vele)
  • Kelmeli
    #347
    én nem szidom a mekit, csak egyszerűen burger king párti vagyok, de persze van 1-2 terméke a mekinek ami jobb mint a burgerben...
  • Rundstedt17
    #346
    már csak azért is mert divat szidni a népszerűt,meg nem szeretek kisérletezni
  • kirde
    #345
  • Rundstedt17
    #344
    én maradok meki fan
  • Kelmeli
    #343
    igen én is hallottam már róla, hogy behoznak egy új csirkés szenyát...meg láttam is...jól néz ki eléggé, és szerintem nagyon finom is lesz..legalábbis remélem meg így képek alapján...
  • kirde
    #342
    Tudnék most erre durvákat írni, de lehet, hogy kimoderálnák a sok 4-5betűs szót, ami kikívánkozna belőlem:) Lehet, hogy hazabeszélek egy picit, mert tőlünk kábé kétpercnyi gyalogtávban van egy Burger King, de engem nagyon meggyőztek arról, hogy jobb gyorsétteremlánc, mint a meki. És jönnek most egy új szendviccsel, ami a Whopper utáni nagy kedvencem lehet, ha olyan finom, mint amilyen jól kinéz!
  • Kelmeli
    #341
    igen ebben van valami, de a másik eset meg, hogy nem indította el az órát pont azért, mert levonják a fizujából...egyik ismerősöm , aki ott dolgozott pl ezért hagyta ott őket, mert bármi kis apró hibát követett el olyan szidást kapott, hogy nem bírta tovább...
  • kirde
    #340
    Az a 60 mp-s akció egy nagy genyóság volt, és szerintem nem is annyira a vásárlókkal, hanem az alkalmazottakkal szemben inkább. Ezt nevezem én modernkori rabszolgatartásnak: szakadj meg egész nap, mosolyogj és ne hibázz, mert levonjuk az amúgy is nagyon gyenge fizetésedből! Gyomorforgató egyszerűen, nem is nagyon csipázom őket, sokkal előbb befordulok egy Burger Kingbe, minthogy beforduljak egy Mcdonaldsban:)
  • Kelmeli
    #339
    jó, de mondjuk ez a blaha hibája nem a mekié:P de az is tény, hogy rengetegen vannak...és mikor volt még ez a 60mp-es akciójuk, akkor kb egyszer sem adták oda időben aztán kitaláltak mindent, csak, hogy ne kelljen adniuk bármit is...
  • kirde
    #338
    A legdurvább meki az, amelyik a Blahán van, egy átlag meki amúgy, de az emberek, akik előtte bandáznak, azok nagyon durva arcok általában, úgyhogy én nagy ívben kerülöm!
  • ribot
    #337
    és nem is mennek rosszul! Móriczon állandóan tele van! Nem is szeretek bemenni, mert hiába van egy csomó kassza mégis sokat kell várni...az meg a másik, h általában leülni sem lehet annyian vannak! Bár lehet, hogy csak én járok ilyen forgalmas időben arrafelé...
  • Kelmeli
    #336
    igen jön fel, de pl a múltkor utaztam a metrón és ott volt kirakva Budapest térképe, ahol rajta volt hol van meki Bp-en... iszonyat durva volt, hogy kb 3-4 megállón kívül az összes metróvonal megállójában van már meki...
  • kirde
    #335
    Igen, szerintem is könnyebben elérhető a meki, több van belőle, de elég erősen jön fel a BK is, például nagy húzás volt a kuponakciójuk, azzal nem kevés vásárlót nyertek szerintem.
  • Rundstedt17
    #334
    hát igen a meki közelebb van és az is számít,lehet a bk jobb valamivel csak bizony nincs sok helyen....
  • Kelmeli
    #333
    a csípős dolgokat én is nagyon szeretem. csak nekem mondjuk néha az a bajom, hogy a marhapogácsa a burgerben, de a mekiben néha zsíros...nem egyszer volt már olyan, hogy otthagytam a felét kb, mert nem bírtam ránézni se a végére...
  • kirde
    #332
    Az alapot szoktam általában, egy időben toltam az angryt is, de az ilyen csípős mánia csak néha jön rám, a grilles sem rossz egyébként.
  • Kelmeli
    #331
    jaja a Whopper az tényleg nagyon jó:) te melyiket szoktad enni, úgy értem melyik fajtát??
  • kirde
    #330
    Jóideig én is a mekire esküdtem, de lehet, hogy csak azért mert nem volt BK a közelünkben. Aztán kipróbáltam a whoppert, az nagyon ütős. Sztem a legjobb fast food szendvics eddig!
  • Aquir
    #329
    Amiket említettél
  • bcrics
    #328
    mien gitárhúr?
  • Aquir
    #327
    hogy jön ide gitárhúr? :|
  • bcrics
    #326
    nem dehogy.:).mi volt a kérdés?..hogy d'adario vagy fender?
  • Aquir
    #325
    amúgymeg tereled a szót? :| vagy neked sincs már lábad? :|
  • bcrics
    #324
    nem nem.,,félreérted ,,nem haltam meg :D..amúgymeg
  • Aquir
    #323
    és mikor támadtál újra föl? :|
  • bcrics
    #322
    1 hónapig csak azokon éltem:DDD
  • Rundstedt17
    #321
    szerintem a meki jobb,mondjuk csak sajtburgert szoktam venni
  • Coldplayer
    #320
    Burgeeből meg szerintem lényegesen kevesebb van. Sajna