479
  • Kinga19
    #399
    szerintem egy témáról mindenkinek lehet negatív és pozitív véleménye is
    és ezeket le is irhatja szerintem
  • Rundstedt17
    #398
    jah
  • eightmiles
    #397
    Finom és kész.
  • Rundstedt17
    #396
    Akkor nem kell ide írni és ott enni.
  • Kinga19
    #395
    aki ott eszik egy igénytelen hülye
    kidob egy csomó pénzt 1 tálca szemétért amivel jól sem lakik az ember(sztem ezt direkt ilyenre csinálják h egyél egyél és híízzál)
  • tigeroo
    #394
    hi! én olyan oldalra vagyok kíváncsi ahol az eddigi hamburgerek alapanyaga le van írva kronológiában

    szeretném tudni hogy milyen változásokat "iktattak be" pl. egy mcroyalnál x év alatt, stb :)
  • vénfarok
    #393
    LOL! menj a... éhes lettem
  • veszelka
    #392
  • Aquir
    #391
    amikor tv-ben volt leadták ezt is (a film része volt magyarán)
  • smith09 #390
    Ez a super size me egy jelenete. ami csak a dvd d van rajt, mert a filmből kimaradt. Amikor megnéztem ezt a filmet megfogadtam, hogy soha nem eszem mekiben. Aztán egy év eltelt aztán újra bementem, de csak havi egyszer.
  • Letokteren
    #389
    Már lehet volt:
  • Tripax
    #388
    Szerintem a kislányok íz érzékével van a gond. nem tudnak különbséget tenni az olcsón sokat zabálás és a direkt kidolgozott ízvilágú hamburger között. Aki nem tud különbséget tenni hamburger és hamburger között annak jó a zsömlés szendvics is.
  • Milan bhv
    #387
    A rekord eddig 9420 ft.
  • Aquir
    #386
    Ááááá ne is mutasd mert elsírom magam (rendesen eszem)
  • Bandee1987
    #385
    Ááááá ne is mutasd mert elsírom magam (diétázom)
  • Milan bhv
    #384
    Még 18-án este. :) Elő névnap ünneplés.
  • Aquir
    #383
    megnéztem, az BKool volt de az is fagyiféle :)
  • Rundstedt17
    #382
    jaja:D
  • terribad
    #381
    másnak is dobtak be mcdonalds kuponokat? kb. 1 hónapig ingyen bigmac mindenféle mellé :)
  • Bandee1987
    #380
    Én is voltam ma burgerben, dupla whopper menüben, hagymakarikákkal :)

    Amúgy először véletlen az eladó srácnak azt mondtam, hogy kérnék egy dupla sajtos mcroyalt, aztán rájöttem, hogy hülyeséget mondtam, és egyből helyesbitettem, kicsit furcsán nézett rám :)
  • Kovácsakipális
    #379
    igenigen.
    Ettem.
    Megnyugodtam.
    Estig pihi. :) Burger bácsi segített.
  • nagyadam77
    #378
    jaaa, csak nem tudtam hogy azt úgy hívják :P
  • Kovácsakipális
    #377
    najó, nem kínzom magam tovább, irány a szokásos burger csirke.
  • Wattin
    #376
    tudod az a műanyag poharas fagyi valami öntettel...
  • nagyadam77
    #375
    burger fagyi?? :)
    Én menüt elég ritkán választok, vagy azért mert rohanok és nincs kedvem még a krumplit meg üdítőt is cipelni vagy otthonra viszem és akkor van mit inni meg nassolni mellé pluszba.
  • Wattin
    #374
    Mondjuk nem vagyok az az édesszájú. Inkább egy nagy menüért megyek ezekre a helyekre. De ha mondanom kéne egyet, erdei gyümölcsös burger fagyi. A különleges shakek mag egyszer érdekelnének kb..
    Nektek mi a kedvenc menütök/hol?
  • nagyadam77
    #373
    Mondjuk ezt én sem értem hogy miért mindenhol csak a szokásos csoki-vanília-eper kombó van shakeből. Pedig más egzotikusabb gyümölcsöket is bepróbálhatnának tuti siker lenne. Ez a sárgadinnyés is isteni volt anno.
  • Wattin
    #372
    Nem találod el a billentyűzetet?:) Vagy mi van?
  • Rundstedt17
    #371
    mi van?:D
  • nagyadam77
    #370
    vicceskedik a fórummotor? :P
  • Rundstedt17
    #369
    lol már
  • Rundstedt17
    #368
  • Kovácsakipális
    #367
    Azt nem értem, miért nem adnak sehol görögdinnyés ízű shake-et. Burgerben a csirkés új szenyát próbáltátok már? Nagyon finom. Már ettem egyszer valahol csirkéset (amúgy nem szokásom), nem tudom melyik gyorsétt. láncban, de ehetetlen volt. Szivacsos, műanyagszerű íze volt. De ez tényleg nagyon finom.
  • nagyadam77
    #366
    Nem fagyi volt hanem shake. Elég sokáig volt az étlapon, szerintem egy évnél hosszabb ideig bár nem tudom hogy mindenki éttermükben volt e. Én a westendi éttermükbe jártam akkor és ott volt.
  • Wattin
    #365
    Volt ilyen, hogy sárgadinnyés fagyi?? Nem is emlékszem rá. Lehet nem volt hozzá szerencsém :( Ez sokáig volt étlapon?
  • Rundstedt17
    #364

  • nagyadam77
    #363
    Burgeres fagyi nem lehet rossz a shakejükből kiindulva :) Régen volt náluk sárgadinnyés shake, na az kegyetlen jó volt.
  • berreg
    #362
    nem próbáltam még,de kifogom,ha ennyire ajánlod,rossz nem lehet,burger párti vagyok....
  • kicsikacsa23
    #361
    Van ilyen fagyi? Basszus.... Na majd kajaszünetben tolok egyet:D Csirkéből nem próbáltad a tendercrisp vagy crips-et? Én azt ettem vmikor, és hmmm:)
  • berreg
    #360
    nem próbáltam még a burgeres fagyit,de nem lehet rossz,milyen csirkeburgereket tolsz kicsikacsa?