Amerikai gengszter - Drog, ahogy még sosem láttad

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17
én sem vágom! nem írná le vki?
#16
én többet vártam a filmtõl, meg a szereplõ gárdától. Mielõtt a részletekbe belemennénk, kicsit uncsi volt, nem szórakoztatott, ennyi...
#15
"amúgy mindenki denzelt dícséri, de szerintem russel jobb😊"

Lehet hogy azért, mert Denzeltõl eddig inkább a jófiú szerepeket szokta meg a nagyérdemû. Most pedig elég meggyõzõen hoztta a badguy figurát. Mondjuk nem egy sablon rosszfiú figura volt ez, nem 100% gonoszság, kicsit árnyaltabb, összetettebb, ahogy egy XXI. századi filmtõl elvárható.

Russell munkamániás zsaru karaktere kicsit egyszerûbb volt, lehet hogy ezért dicsérik kevesebben. Szerintem egyformán jók mindketten. Õ gyengébb szerepekbõl is sokat ki tud hozni, ott van pl. az igencsak elfelejtett Cinderella Man, a családjáért küzdõ bokszolóval: az a film kb. az õ játéka miatt volt élvezhetõ, nézhetõ.

#14
Igen jó film, de nekem is volt a végén egy kis hiányérzetem. Crowe és Denzel papa mindketten jók, de kevés közös jelenetük van. Külön-külön mintha egy külön filmben lennének eljátszanak egy-egy figurát, de a forgatókönyv alig adott lehetõséget hogy egyszerre brillírozzanak.

A "3:10 to Yuma" volt a másik Crowe film amit mostanában láttam. Ott tényleg Russell Crowe és Christian Bale volt a két fõszereplõ, rengeteg közös jelenet, és jó volt látni ahogy ez a két nagy színész kiegészítette egymást, nem lemosta a másikat a váaszonról.

Egyébként ha vki szereti a Nagymenõket, a Sebhelyesarcút és hasonló filmeket, nézze meg ezt is, csalódni nem fog benne. Nem remekmû, de egy nagyon jól megcsinált film. De dévédén elõbb a Volt egyszer egy Amerikát fogom megvenni, az jobban hiányzik a gyûjteménybõl. 😊

Atomreaktor
#13
amúgy mindenki denzelt dícséri, de szerintem russel jobb😊

#12
na megint egy film, aminek lemaradtam a poénjáról (mint a holtak hajnalánál). Valaki leírná, hogy mi jön a stáblista után?
barnie1990
#11
Jó látni,hogy mostanában akadnak jó cikkek is az SG-n 😊

Zene nélkül mit érek én?

#10
Nagyon jó kis film,Denzel jól játsza a szerepeét ahogy általában.Mindenkinek ajánlom aki szereti az ilyen stílúsú moviekat.
"Le akarsz lõni itt a nyílt utcán...bumm" <#idiota>

\"Intel Core 2 Duo E6550 2.33Ghz;Gigabyte P35C-DS3R;Kingmax 4Gbyte Ddr2;Msi Nx8800Gts 320 Mb OC;Maxtor 320Gb\"

#9
szerintem évente több filmet lát, mint te egész életedben
rossz helyen kötöttél bele,
egy másik cikkben próbáld újra

#8
Kész vagyok az ilyen hozzászólásoktól. Már miért lenne szar film? Részleteznéd?

#7
príma lett a korszak bemutatása, ez nem vitás, de aki látta a Nagymenõket, vagy a Casino-t, az már nem lepõdik meg ilyeneken. a kedves filmszakértõ cikkíró ugye látta õket????

http://lery.freeblog.hu Lery - Superfreak

Atomreaktor
#6
szerintem is nagyon jó film, csak ajánlani tudom, a csavar nem nagy szám/erõltetett sztem. western filmjét nagyon várom!!

#5
szar film, mert több helyen elnagyolt.
#4
Jó film, de mindhármuknak (Ridley Scott, Denzel Washington, Russell Crowe) volt már jobb filmje, igaz, így hárman csak ebben a filmben dolgoztak együtt.
Ridley Scott és Russell Crowe a Gladiátorban már dolgoztak együtt, mellesleg az a film jobb is.
#3
1 hete láttam a filmet moziban.
Ez a 60-s 70-s évekbeli hangulat tényleg nagyon kemény. Az elsõ 30 perc után én majdnem föl is álltam : ez annyira nem jött be. De utána valahogy megfogott és valahogyan magával röpített. A végére már életem egyik legjobb filmjének tartottam számon. NAgyon nagyon jó lett a vége - vhogy az eleje döcögõsen indult. Az utolsó "kiírásban" szereplõ csavar nagyon tetszett. Aki látta, az tudja mirõl beszélek.

Összességében : lassú, részletes és hangulat-film. Ebben nem az akció a lényeg. Ez elsõre ilyesztõnek túnik, de mégsem az... csak ahogy a cikkíró is írta : ki kell várni a 150 percet!😊

Ha a valóság elől álomvilágba menekülsz, ne csodálkozz, ha csalódás ér, amikor a valóságra ébredsz.

Picizöldfül
#2
Hmm erõs lesz ez az év..Film nálam 8/10,mindenkinek ajánlom(na jó nem mindenkinek 😄 ),

#1
A rosszakat el kell ítélni!