749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • Sir Quno Jedi
    #548
    Jelzem nem szándékszom kiterjedt levelezést folytatni mindenkivel, aki nem fér a bőrébe. Ez nem az ingyenes vitatkozószolgálat. Aki meg eleve vádaskodik az első mondatában már, az végleg fogalmam sincs mit vár ettől?! Bizonyára a tanári értekzletre is anyázva járnak be az ilyenek és a rendőrt is leköpik közúti ellnőrzésnél?!! Csak kíváncsi vagyok.
  • Sir Quno Jedi
    #547
    Már pihen is, nekem is teli volt vele a hócipőm, napi több tucat hzsz.-t trörlni/moderálni miatta nem egy élmény. Persz azonnal jött is a privi tőle, hogy ez túlkapás és blblabla, meg ő nem kapott tőlem privit. Imádom az ilyet, még neki áll följebb.

    Jelzem, többnyire senki nem kap tőlem privit mostanság. Először törlöm/módosítom a hozzászólásait, másodrjára szólok (nem feltétlen neki, hanem áltaánosságban) az adott topic-ban, valamint van ahol banerben is van a dolog. Ha ezekután sem nyugszik le, akkor ban.

    Persze van akinek azonnal ban megy, ezt én ítélem meg, hogy mennyire súlyos az illető viselkedése (pl. hogy egyértleműen topikromboló, rosszándékú, ületi célú warezos stb.).
  • Istencsászár
    #546
    Neked nincs jobb dolgod mint velem szórakozni? ez valami szerelem? mert akkor most tisztázzuk én nem vagyok buzi.
  • Bala10
    #545
    kistatyó, meg sátánparaszt... egyre jobb
  • Kandurex
    #544
    sátánparaszt?

    :)
  • ThugEdge
    #543
    akkor spicliskedj ISTENCSÁSZÁR
    változtass inkább nicket, mert ez röhejes
    vagy nem inkább én változtatok:
    mondjuk leszek sátánparaszt..muhahahaha, má érted,te istencsászár vagy és okos is vagy én meg retardált,ezért leszek sátánparaszt
  • Istencsászár
    #542
    Fogd már fel azzal az apró agyaddal h IDEGESÍT amikor én megveszem a gémet ő meg nem és még ott randalrílozik a topikban flémel hülyeségekről, NEM érdekel az ilyen fogja be a pofáját és húzza meg magát. Te meg ne legyél már ilyen értetlen, volt egy változás vannak szabályok, ha mindenki megy előre mint egy vak akkor semmi nem lesz belőle, ha neked az fáj hogy valaki szól hogy olyan dolgot csinál egy illető amit nem szabad, akkor fogd magad és keress más fórumot... bazzeg fél napig azt hallagatom h 1-2 retardált itt sérteget engem amikor pont a topik eszmei lényegét próbálom fenntartani ez szégyen.
  • SHADOWEYES7
    #541
    Egyébként nem kell topik a spicliséghez, nem is képzelnéd mennyi pm jön a fóumozóktól felénk.
  • ThugEdge
    #540
    dehogy szoktam,kit érdekel egy feljelentő topik,na hagyjuk már ezt a baromságot
    nem hiszem el,hogy itt tényleg olyanok diktálják az iramot, akik jófejnek tartják magukat,amiért úgymond feljelentik az egyszeri usert,aki kérdez vmit,mert nem tudja még,hogy itt igazi diktatúra megy

    amúgy meg jelentgessetek csak nyugodtan, ez kell neketek:demokrácia
    az egyik kedves user aláírása alatt volt ilyesmi:
    a demokrácia egy lassan ölő méreg
    ennyi,igaza van
  • Zóanagyvarázsló
    #539
    Ha valakik felfeszítenek egy kocsit a házad előttvagy randalíroznak ott, majd hívod a rendőrséget, az spicliség? De arra is szokott példa lenni, hogy egy egyszerű polgár segít egy bűnöző kézre kerítésében. Itt is arról van szó, hogy egyesek bizonyos szabályokat sértenek, és ezzel bizony zavarják a szabályokat betartó fórumozókat. Nem titkos, négyszemközt elkövetet mondatok miatt "súgják be" itt az embert, hanem a nyilvános szabálysértés elleni fellépésben segítek a moderátorokat.

    Feltételezem következetes vagy, és a spicliségről alkodott véleményedet e topikban is szoktad hangoztatni.

    Mellesleg én sem szoktam - és nem is áll szándékomban - senkit feljelenteni az illetékes topikokban, nem az én stílusom, de nem tartok emiatt másokat spiclinek.
  • ThugEdge
    #538
    "SQJ intézzkedj, bannt neki is, nehogy már ő sértegessen engem?"

    ennek a mondatnak a végére a felkiáltó jel illik-!-így néz ki

    és amúgy valóban ez spicliség, árulkodás, ovigyogyi-pisisarok

    végül az,hogy vki spicliskedik az nem warez/no warez kérdése, az inkább egy gusztustalan, szánalmat keltő emberi tulajdonság
  • SHADOWEYES7
    #537
    Az #528-at azért írtam ha másoknak oly hihetetlenül is nehéz felfogni,hogy ez itt nem off,és flém topik!
  • gazgoblin
    #536
    ohh szerkesztve? na akkor:

    kulon szanalmas hogy te ajanlgatod a privit mikozben te is hasznalhatnad es akkor tuti nem szolna be egyetlen "okostojas" sem...

    "pitianer besugo" es "warez+politika mentes forumravagyo" kozott van kulonbseg es ha te ezt nem latod akkor egy nulla vagy a szememben...
  • gazgoblin
    #535
    "kistatyo"



    btw: amit akartam elmondtam koszi a figyelmet
  • tejföl
    #534
    Kistatyo! Ha gondod van ird meg privatban. De ne minositgessel, mert akkor en is igy teszek. Mert hat mit is csinaltok? Az ember beir ide valakinek az a valaki meg valaszol. Ugy nez ki elintezodott a dolog ennyivel. De nem! Mindig elokerul egy okostojas aki ugy erzi nincs ez igy jol. Attol, hogy ti itt rendre hivatkoztok, nem vatozik a velemenyem. Az ilyen pitianer besugokak nullak lesznek a szememben.
  • gazgoblin
    #533
    geez mit nem ertesz?
    mindenhol erdem a nemkivanatos cucc kitakaritasa....

    sg legyen csak politika es warezmentes!

    ha gond van ezzel akkor biztos van mas forum is a vilagon...a hulyegyerek viselkedeseddel nem fogod itt megvaltoztatni a dolgokat ebben biztos vagyok...

  • tejföl
    #532
    Vajon mibol kovetkeztetsz erre?
  • SHADOWEYES7
    #531
    Jedi tegyél már be a bannerba ide is olyat ,hogy ez nem cset szoba!

    htx
  • SHADOWEYES7
    #530
    Gond van az idegrendszereddel?
  • tejföl
    #529
    Mi az ami nem ertheto? Vagy most ossze kene csinaljam magam? Nehogy buntetopontot kapjak? Komolyan mondom nem felnott emberhez melto amit muveltek. Vagy spiclinek lenni az sg-n erdem lett?
  • SHADOWEYES7
    #528
    #526 #527 ?
  • Istencsászár
    #527
    Igen meg, mivel az anyukám.
  • tejföl
    #526
    Oh jaj! Anyukadnak is megmondod, mint az oviban? Szanalmas...
  • Istencsászár
    #525
    Csak, csak befognám a számat és bekussolnék. SQJ intézzkedj, bannt neki is, nehogy már ő sértegessen engem?
  • gazgoblin
    #524
    vagy lehet hogy csak siman zavarja a warez....


  • ThugEdge
    #523
    nem gáz csak alkalmazkodik a másik hasonló témájú topik szánalmasan szar és demagóg banneréhez, hiába az ember ember marad, mindig lesznek ilyenek
  • tejföl
    #522
    Mindig imadtam a besugokat.
  • Istencsászár
    #521
    Küld már el 1 hét pihira MaSzKa usert, állandóan iróvaé , meg warezzal van elfoglalva a 360 topikba..........
  • gazgoblin
    #520
    ebbol van btw
  • Sir Quno Jedi
    #519
    Kösziek!
  • gazgoblin
    #518
    gyorsban osszedobva:

    hasznald egeszseggel!

  • Tinman #517
    Mer' idehaza drágaszág van, és nem mindenki szeret várogatni, míg más szétjátsza az agyát.
  • Sir Quno Jedi
    #516
    Link lehet, de a topic nem az én kenyerem. AZ biza a tisztelt, etéren (is) tapasztalt hárdkór fórumozószakikra vár! :D
  • Zóanagyvarázsló
    #515
    "ÉN SEM szoktam odakintről rendelni, mert nem bízom azokban akiknek mi bantuniggerek vagyunk."

    Miért, a hazai forgalmazók többségének mik vagyunk?

    Amúgy Tinman ötlete szeritnem jó, nem árt egy kis irányadás, legalább bannerbéli link formájában.
  • Sir Quno Jedi
    #514
    Ugyan miért? Ha akar valaki ilyet, megnyitja topic-nak és örül neki. ÉN SEM szoktam odakintről rendelni, mert nem bízom azokban akiknek mi bantuniggerek vagyunk.
  • Tinman #513
    Én csak arra vagynék, hogy a nagy hammer alatt legyen egy kis FAQ, amiben nagyon szépen, lépésről lépésre le van írva, hogyan vásároljunk online játékot külföldről.
  • Zóanagyvarázsló
    #512
    Szerintem ilyen jellegű tanácsadásnak jobb, ha külön topkja van, az viszont megérdemelne egy kicsinosítást (amit írsz), és mutathatna rá is innen a bannerből egy link.
  • Tinman #511
    SQJ:

    Hadd javasoljak valamit...

    Mivel ez a topic kiemelt helyen van, ezért kérem, könyörgöm, hogy tegyetek ide egy nagyon alaposan megszerkesztett leírást arról, hogy milyen módon és hogyan lehet külföldről, nekünk setét balkániaknak szoftvert vásárolni.

    Persze, persze van topicja, de túl sok a hsz, kereső nem működik rendesen, sok az off és a félrevezető infó.

    Egy olyan FAQ kellene, amiben lépésről lépésre leírjátok Pistikének, hogy innen és innen és amonnan tud vásárolni ilyen és olyan módokon, ehhez és ahhoz a magyar bankhoz menjen és igényeljen netkártyát stb.

    Leírva részletesen lépésről lépésre egy paypal vagy akármi regisztrációs menetét stb.

    Ha ezzel nem, akkor semmivel sem lehetne jobban csökkenteni a wrz terjedését és mindenki jól jár!
    A user olcsón megkapja a cuccot, nektek is kevesebbet kell wrz miatt fellépni és az adott eladó is vigyoroghat.

    Sajnos nekem csak az ötlet jutott, külföldről már rendeltem sokszor, de mindig valaki más intézte, tehát én sem vagyok ebben profi.
  • Sir Quno Jedi
    #510
    Ha lesz rá igény akkor engedélyezem. Ámde ott sem tehetnéd fel az xy release mérnem fut, meg mit kell csinálni okosságokat, szóval sokat nem ér. A PS2 meg úgyis kifutó konzol, kutyát nem izgatja...
  • Gabe18
    #509
    Már ne haragudj,de innentől kezdve az egész eddigi warez pusztitás nevetségessé válik.Ha a Ps2-t chipelő emberkének elhiszed hogy legális célokra chipeltet,akkor a X360-at flashelő embernek is el kell hinned hogy a megvett játék biztonségi másolatának futtatása miatt akkar gépet flasheltetni,meg lemezt írni (mindkét feltételezés az esetek 99%-ban vicc...).Úgyhogy akkor ennyi erővel engedéjezhetsz egy X360 flash topicot is,ha már a "fő" topicot kizártátok ebből.