749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • ThugEdge
    #588
    most komolyan tejföl kapott egy bant???
    adjál már nekem is, nem hiszem, hogy ő csúnyábbat vagy csúnyábban mondta volna amit mondott, csak érted mutassátok az erőt meg, keményen a magunkfajta söpredékének

    mellesleg-nem fogom megtenni,mert annyira azért részemről szarom le a dolog-megkérdezném a fő sg-t, nem is tudom ki, de megkérdezném, hogy mit gondol arról, hogy a fórumjaikon valóban arról lehet csak beszélni, amit a moderátorok mondanak?
    mert szerintem a te dolgod-mint a neved is tükrözi-az, hogy az adott témát moderáld, tereld olyan irányban, ami nem sértő másokra nézve, ilyesmi
    de az, hogy majd te megmondod miről lehet szólni az egy kis hatalom iránti sóvárgásra enged következtetni
    oviban, suliban minden rendben volt? nem voltál kiközösítve vagy ilyesmi?
    mert felnőtt korra az visszahat ám rendesen
  • Sir Quno Jedi
    #587
    Így van.
  • Gabe18
    #586
    Elhiszem,mindenesetre a lényeg hogy szerintem vagy büntessétek mindenütt ugyanúgy,vagy ne büntessétek sehol.
    Összességében én ennyit szerettem volna mondani,aztán ugyis az lesz ami lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #585
    Céljaid nemesek, ámde jelenleg enyhénszólva is távoliak! :D
  • Sir Quno Jedi
    #584
    Pedig nem. Ez kb. 1000x ki lett tárgyalva jónéhány év alatt. Itt nincs demokrácia az SG-n és nem is volt. Szólásszabadság sincs (az országban sem, nem csak itt). Ha nem tetszik, vitatkozzatok kérlek a vezetőséggel, vagy akivel akartok. Nem hiszem, persze, hogy őket érdekelné...
  • tommyg
    #583
    jó be lehet fejezni...unalmas vagy
  • tejföl
    #582
    Es???
  • Sir Quno Jedi
    #581
    Persze, meg egy ingyen sportkocsit és örök életet?! Nem?!
  • Gabe18
    #580
    Igazából nem kell,úgyis az van amit ti kitaláltok.

    Ahogy reklámozó meg reklámozó között van különbéség,úgy van a warez topikonkénti megitélésében is.
    Ha nem tudnám hogy mennyire nevetséges elgondolás,azt hihetném hogy külön a Microsoft-al kötött az SG valami 360 warez visszaszorító szerződést,mert kb az összes topikban úgyanúgy chipelnek,wiikey-eznek (pc-t már nem is emlitem,meg ugye nem a ti hatáskörötök) mint eddig,csak a 360 topik lett a warezmentes övezet.Elrettentő bannhammeres üzenetet is csak a Ps2 Chipek topikban láttam még,ami címe alapján már eleve a vicc kategória szerintem warez mentesités mellett,de ezt már írtam régebben.Nyilván én látom rosszul a dolgot.
    De itt be is fejezem inkább,mert az én célom korántsem az hogy a többit is bezárják,vagy hogy onnan is kivagdossák az embereket.Hanem hogy arról beszélhessenek a fórumozók amiről akarnak (a 360 topikban is),és ha az éppen egy új warezon megjelent játék,akkor az.
    (És ez még véletlenül se egyenlő azzal mikor valaki egy nap nyolcadszor kérdezi meg hogy milyen lemezre írja ki vagy hogy honnan töltse le,és ehhez hasonló ezerszer kitárgyalt téma,aminek a megoldásához csak használni kéne az adott fórumot némi visszaolvasással .Az ilyenek törlésével teljessen egyetértek.)
  • SHADOWEYES7
    #579
    Talán ezzel.
  • tejföl
    #578
    Idezd mar legy szives, hogy mikor mire lettem figyelmeztetve reszedrol!!
  • Istencsászár
    #577
    Kezdem unni h az sg account regemen szórakozol, elhiszem hogy vicces tényleg az, SQJ krélek intézkedj már szerintem ezeknek a júzereknek nincs itt helyük és csak flémelnek.
  • tejföl
    #576
    Legalabb megtanulhatnal helyesen irni. Mar ha mas nem megy....
  • ThugEdge
    #575
    muhahahhahahahahahhaaa
    isten vagy tejföl, ja nem egy istencsászárunk már van szerencsére:)
  • SHADOWEYES7
    #574
    A személyeskedést meg most fejezd be, többet nem szólok a renitens viselkedésed miatt, egyszer már lettél figyelmeztetve.
  • ThugEdge
    #573
    Pedig elvtársam az internet és annak hozományai, esetünkben eme remek topik a vélemény nyilvánítás szabadságáról szólt, szól és szólni fog, gyk: ez a demokrácia
  • tejföl
    #572
    Mit igert neked? Zold kartyat? Vagy valami mast?
  • SHADOWEYES7
    #571
    Mi lehetnék én neked????

    Szálj már magadba kicsit :DDDDDdddddddddddddddd

    Fia lehetnék :DDddddddd

    [fetreng a röhögéstől]

    Akkor bizony 5-6 évesen már gondolom szexuális életet éltél!
  • Sir Quno Jedi
    #570
    Nincsenek oldalak. Ez a ti fixa ideátok. Ha CsoCso eztán ellátja a warezmentes topic fenntartását, a múltja lényegtelen, felőlem lehet ő Hannibal Lecter személyesen. Amíg nem hibázik nagyot, maradhat (és eddig nem volt vele baj, vette az adást úgy tűnik).

    Amúgy sem mi (modik) döntünk róla, mint azt már bizonyára hallhattad, tehát ha nem tetszik CsoCso, válasszatok helyette olyat akiben jobban megbíztok és szóljatok a hivatalos csatornán. A gond persze az, hogy attól, hogy ti bíztok benne, a vezetőség 1x se biztos, hogy ugyanígy látja majd...

    Mind1, itt nincs demokrácia egyelőre és valószínűleg már nem is lesz. (még szerencse)
  • tejföl
    #569
    Hat mar megbocsass, de kinek a segget nyaltad fenyesre, hogy moderator lehess ilyen rovid ido alatt? Korom szerint a fiam lehetnel.
  • Istencsászár
    #568
    Az volt, a múlt, most már más van... aki warezolt az sose irjon többet oda? most is irtnak olyanok akik warezolnak, de nem warezról hanem értelmes dolgokról... kit érdekel mit csinált ezelőtt, most ne csinálja és semmi gond... ( ha most jössz valami életből vett példával pl egy gyilkossal aki már nem gyilkol akkor leesek a székről ).
  • tejföl
    #567
    Ezzel a no warez dologgal meg az az alapveto baj, hogy evekig elturtetek, ha valaki felszolalt ellene az le lett ugatva. Ekes pelda erre a 360 topik hazigazdaja csoscso. Nyiltan warezolt aztan most mi tortent? Semmi. Maradt hazigazda. Nem ertem, hogy lehet valaki mindket oldalon?
  • tejföl
    #566
    Amennyiben?
  • Sir Quno Jedi
    #565
    Ez megint, hogy jön ide? Esetleg az esőerdők kihalásáért nem én vagyok a felelős?! Az alárásokat nem tudjuk moderálni, mivel nincs hozzá eszközünk (ez igaz az adatlapokra is). Ettől függetlenül van akinek szólunk, ha már nagyon gázos. Egyéb probléma, óhaj-sóhaj???

    (jelzem reklámozó és reklámozó között óriási különbségk lehetnek ám, úgymint reg dátum, reg cél, hzsz. szám, csalás és hazudozás, félrevezetés, szándékosság, multispam, visszaeső, multireg stb.-stb., de ez már szvsz. meghaladja itt sokak felfogóképsségét)

    Dögöljek meg, ha értem, hogy miért kéne magyarázkodni a kibiceknek?!
  • Gabe18
    #564
    Ez a reklám dolog is érdekes,átlag emberke berak valami reklám szerűt egyből megy a törlés,felkiáltójel,kivégzőosztag,még fel se eszmélt.
    De van aki az aláírásában hónapok óta a saját boltját reklámozza (vagy azt úgy lehet?),az nem gond.
    Nekem nem gond,mert nem érdekel,csak mindig eszembe jut ha meglátom,hogy mások reklámjai hogy tünnek el egy perc alatt.Úgy tünik ott is vannak egyenlőbbek az egyenlők közt,akárcsak a warez kérdésben...
  • Sir Quno Jedi
    #563
    Szerintem csak szimplán fárasztóak vagytok. Akivel nincs probléma, azzal nekünk sincs problémánk (szerencsére a többséggel nincs, vajon miért is?!). Aki ezt tovább ragozza, azzal valami nem stimmel.

    Jelzem, eddig is a moderátornak szánt topic-ok konkrétan arról szóltak/szólnak, hogy a rendes júzerek bejelentsék, hol vannak reklámok, flémek, vagy bármi szabálytalanság, pl. warez. Ha ennyi ideig ez nem tűnt fel nektek, az nem az én problémám szvsz.

    Eme topic pedig direkte dedikáltan a warezspam ellen jött létre, mint afféle nyílt figyelmeztetés. Persze sokaknak még ez sem elég egyértelmű és folytatják ott, ahol abba sem hagyták. Nem gond. Mi ráérünk. Mindig többen lesznek a renitesek, mint a rend őrei, de szerencsére az deviánsok nem túl kitartóak és nem is szervezettek. Így is vannak áldozatok...
  • Istencsászár
    #562
    Kit érdekel a ti életből vett, feltételes vagy valós elméleteitek? ez egy fórum semmi más, vannak szabályok, vagy lesznek szabályok, esetleg ilyen ötletek mint a mostani. Én szívesen segítek bárkinek szívesen irgatok pl a 360 topikba, akkor amikor 80% nem a warezról szól, mint pl most, máris normális dolgokról lehet beszélni a csöcselék meg igen hamar lekopott, 1-2 barom ugyis lesz mindig azokat h látom szolni fogok az illetékeseknek, ennyi. Ti baromságokról beszéltek, de van egy öteltem, nem kell idejárni és kész.
  • ThugEdge
    #561
    Tanult kollégám nagyon jól beszél
    Nem a warez a lényeg,leszarom,aki futtatja magát warez ügyben az ostoba.
    De az, hogy képes vki létrehozni egy úgynevezett feljelentő topikot az röhejes.
    Nem tudom ti hanyadik éveteket tiporjátok,de gondolom azért csak tanultatok vmicske történelmet.
    Még soha egyetlen korszak flejelentgetős rendszere nem hozott semmi jót és hát sajnos a történelemben volt rá példa bőven
    Na most mielőtt még megszólal vmelyik nagytudású, hogy ez nem politika meg ilyesmi,akkor levezetem:

    Sztetek azok az emberek, akik ilyen kicsi és értelmetlen szar dologbúl ekkora problémát gyártanak, hogy odái jutnak el, hogy wamzerkodnak azoktól az emberektől később, mikor már nem csak a gép előtt ülés lesz a lényeg, mit lehet várni?
    Mit fogtok a gyermekeiteknek tanítani? Árulkodást? Besúgást?
    És ha majd ti vagy gyermekeitek olyan pozicióba jutnak az életben, hogy komoly dolgok felett lesz lehetőségetek dönteni-nem egy röhejes topik, röhejes gazdájának lenni-akkor majd nyilván megy továbbra is az általatok oly remek és egyenesnek mondott besúgó rendszer, amit a vélt vagy valós nagy legalizmusotok zázszlaja alatt visztek véghez.

    Tehát visszakanyarodva a törihez:
    Akik a történelembe hirhedté váltak a mocskosságaiktólvajon nem ilyemivel kezdték fiatalon?

    ui:Nem a warez a lényeg itt!Legyen úgy ,ahogy a szabályok megírják,DE nem mind1 milyen eszközökkel

    na lehet anyázni
  • Sir Quno Jedi
    #560
    Mondhattam volna én is, csak én nem vagyok ennyire finomkodó... :DDD
  • Dark Angel 666
    #559
    ja bocs azt hittem SQJ volt
  • Dark Angel 666
    #558
    valahogy magamat sem értem hogy miért csodálkozom rajta , hogy ezt éppen te mondod
  • SHADOWEYES7
    #557
    Pontosan úgy viselkedsz mint egy 15 éves kamasz.
  • tejföl
    #556
    Pedig egyszeru a dolog. Ne legyen warez. OK. Mindenki tegye a dolgat. Az hogy hova irok az en dolgom. Nem te dontod el. Van 360-am is PS3-am is ugyhogy van kozom a dolgokhoz. Egyfajta emberi magatartas amit te kepviselsz es amire en nem lennek buszke. Ha lettel volna akarcsak katona, akkor ertened, miert nevezem besugasnak azt amit muvelsz.
  • Istencsászár
    #555
    Nemértem a problémádat, azt sem látom h valamely fő konzolos topikba irogatnál, tehát a dolgokhoz vajmi kevés közöd lehet, azt meg végkép nem értem h téged mit zavar h pl a 360 topikba nincs warez... neked lehet ez jó szórakozás h itt tételnekdsz, de nemhiszem h itt kellene ezeket a dolgaidat kiélni, engem meg főleg nem érdekel mi a bánatod, persze már annyiban igen h kezd sok lenni abból amit pl nekem címezel.
  • Zóanagyvarázsló
    #554
    Én a helyi, gyakran elviselhetetlen módon topikrongáló warezspamet inkább az aluljárók ordibálós, illegális árusaihoz hasonlítanám, akik engem ténylegesen zavarnak is. Az más kérdés, hogy ellenük sajnos nem tud/akar fellépni a hatóság, de nem akarok itt ezzel offolni.

    A példáid számomra inkább azt idézik, mintha valaki PÜ-k kapcsán jelentene fel. (A boltos inkább határeset, de elég durva, ha egy boltban nem adnak számlát.)
  • tejföl
    #553
    Latom nem ertitek a lenyeget. Ha latom, hogy valaki feszegeti a bolt ajtajat, akkor en is ertesitem a hatosagot. Ha nem kapok afa-s szamlat egy doboz gyufarol a boltban, EN nem rohanok az APEH-hoz feljelenteni a boltost. Gondolom akik most a szabalyokra hivatkozva probaljak igazolni undorito tettuket, azok meg a rokonukat is feljelentik, ha zarjegy nelkuli cigarettat latnak nala, ahogy rohannak a rendor utan, ha az elottuk halado elfelejtett indexelni. De hat ebben az orszagban ez a divat es ti itt topikokat is szenteltek neki. Hajra! Csak igy tovabb!!!
  • Sir Quno Jedi
    #552
    Áh, a delikvens meg közben visszajött egy másik reggel értetlenkedni. De már az is pihen.
  • SHADOWEYES7
    #551
    Az első írott pozitív visszajelzés
  • Rundstedt17
    #550
    Hát öszintén szólva vannak túlkapások,de mostanában valóban korrektség van
  • SHADOWEYES7
    #549
    Mindíg vádaskodás jön ha ban-t vagy pontot ad az emberfia,ja és az édesanyánkat már nem is említem.