749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • Petyko
    #628
    Köszönöm közbenjárásod.

    Renitenseket ideirányítom, ha valami nyűgjük adódna.
  • Sir Quno Jedi
    #627
    Éppenséggel kinyithatnám, de elvileg már maga a HDD-ről való játék is illegális, a SONY annak kiáltotta ki. Még akkor is az, ha megvan amúgy az eredeti is. Persze ez már szerintem is faszság, mert ha megvan az ereeti, akkor akár a seggemre is tetováltathatom a biteket róla, abba sem ugázhatnak bele. Megvettem, ENYÉM! Pont.

    No mind1. Újranyitom, de akkor nem kéne ISOkról, meg letöltésekről, meg hasonlókról csevegni! Ha jól vislekedtek maradhat. Végülis a NDS és PSP topic is maradt, amíg csak firmwara-ekről meg kártyákról van szó...
  • Petyko
    #626
    Mester!

    Az lenne a kérdésem, hogy a PS2 játékok HDD-ről topik zárva lett, ami nem feltétlenül warez eszmecseréről szolt. Én például nem rendelkezem chippel, játékaim eredetiek, de kényelemből winchesterről játszom és lehet, hogy mások is tennének, de nincs rá lehetőségük kérdezni.
    A nagy PS2-es topikban viszont azóta is szó lehet írott játékok működéséről (ami persze lehet legal back-up is), ez engem nem zavar, nem is célom ennek megszüntetése, csak a winchesteres topik bezárása nem tetszik.

    Üdv, Petyko
  • bastard187
    #625
    "ja, mi?" :D
  • jaszy
    #624
    Azért a XBOX360 modd topikban ránézhetnél a #105-ös hozzászólásra.
    Köszi...
  • fishBNS
    #623
    Legalizalj... LOL
  • Sir Quno Jedi
    #622
    Dehogynem. Azonban sok minden változott azóta, IRL is és itt is.
  • BobaFett
    #621
    Eh, érdekes holt tart mostmár az SG warezüldözés meg ilyenek.
    Ahhoz képest hogy mi volt itt akkor amikor még supergamez.hu volt :) Na jo gondolom arra már nemsokan emlékeznek :)
  • Istencsászár
    #620
    Naja... az emberek demokráciája is annyiban kimerül h elmehet szavazni, de az is csak egy olyan dolog amit valaki megalkotott, hogy te paraszt neked ehhez jogod van persze ha bizonyos feltételek teljesülnek... Demokrácia nincs sehol, persze szépen hangzik, de amig az élet minden területén millo szabály közé van szorítva aze ember, és több az olyan dolog amit nem tehetsz meg addig ilyenről kár beszélni... talán a dzsungel mélyén a kanibál bantuknál van demokrácia:) bár kitudja.
  • guardian hero
    #619
    Inkább azt kéne megtanulni, hogy se a demokrácia, se a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bárhol bármit mondhatsz/leírhatsz büntetlenül.
  • [NST]Cifu
    #618
    A moderálás témához mondjuk annyit, hogy nevetséges, amit úgy átlagban a magyar fiatalság (és öreség) internetet használó nagy része képzel magáról és úgy általában a világ működéséről. Nehogy már valaki megmondja hogy ők ugyan miről beszélhessenek, nehogy már nekik valami kötelezettségük legyen, ők megtehetnek mindent, csak mert és azért. Mert demokrácia van.

    Meg kéne tanulni, hogy olyan, hogy demokrácia nincs a moderált fórumokban. Olyan max. a moderálatlan fórumokban lehetséges, már ha létezik ez a fogalom egyáltalán.
  • Rundstedt17
    #617
    Jah a csúcson kell abbahagyni
  • Sir Quno Jedi
    #616
    Borg amúgy mindmáig a király! Kerek 3000 büntipontot osztott ki EGYMAGA!

    Ez kb. annyit tesz, mintha egyetlen egy szál keresztes lovag vette be volna Jeruzsálemet, fénykorában az araboktól, vaze! És persze egy szál tabardban, páncél és fegyó nélkül! Hátrakötött kézzel, megvakítva és megcsonkítva... ÉJJEL... meg ilyenek. :DD:D::D:DDD

    És maga szállt ki, őt soha senki nem tudta legyőzni! Túl a csúcson!!! Borg Rambo Balboa!
  • Rundstedt17
    #615
    Nah csak érdekel a történelem te meg megtagadod az információt
  • Sir Quno Jedi
    #614
    Ugyan, te még tán meg sem születtél akkor... :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #613
    Engem meg maga St fenyített be személyesen anno! Hopszla! Az má valami. :DDD De azóta meg be is szerveztek látod, mivel jól viselkedtem... :DDDDDD
  • Istencsászár
    #612
    Borg-tól még énis kaptam felkiáltójelet 2005ben:D:D
  • Rundstedt17
    #611
    Borg?Ki volt valamilyen kiskirály a fórumon aki ész nélkül tiltott?
  • SHADOWEYES7
    #610
    Igen azt olvastam, hogy a "Borg idejében bezzeg" :Dddd
  • Sir Quno Jedi
    #609
    Épp a múltkor röhögtem, hogy már Borg-ot is visszasírják lassan a júzerek. Pedig anno úgy útálták a Mestert, mint a langyos SZART! Megfojtották volna egy kanál vízben, de bezzeg, most már látják, hogy milyen nélküle...

    Ehh, a régi szép idők [nosztalgiahullámra polkázni kezd]!
  • SHADOWEYES7
    #608
    :DDdd

    Nemhiába vagy a rendszer hangja :DDDDDd
  • Sir Quno Jedi
    #607
    Amúgyis a sok elmebeteg napestig azt sasolja, hol követ el egy modi hibát, hol írt el egy betűt, vagy mire nem figyelt és hol és akkor majd ŐK jól lecsapnak, mint az igazságosztó terminátor! MÁGLYÁRA A MODIVAL, ha csak egyet fingott is titokban! Ojvé. Erre van idejük bazki, rendet tartani, na arra nincs. Nothing felelősség, mega fikázás! Sosem fogják megérteni, hogy nem ez a lényeg. Értelemes ember segíti a rendet, nem behány ahol csak lehet. De ezeket a jó édes anyukájuk (vélhetőleg nekik is volt olyasmijük) nem tanította rendre, SEM...

    Fárasztó, de már beletőrődtünk (akik maroknyian maradtunk). A legjobbak már elmentek, vagy feladták, vagy elintéztétek őket. Szóval már csak mi maradtunk nektek, a legalja! Ki kell bírjátok velünk! :D
  • Sir Quno Jedi
    #606
    Telejesen jó ez. Értelemes jútzer nem azt olvassa ki ebből, hogy midnent lehet. Hanem szépen meghúzza magát. Az idiótának meg bármit leírhatsz, úgyis azt olvas ki belőle ami neki tetszik és utána midnen szóba bele fog kötni és azon fog lovagolni, hogy a modik SZABÁLYTALANKODNAK és távolítsák el őket, persze ő majd tovább folytathatja kétes üzelmeit zavartalanul és immár ellenőrzés nélkül. Vannak ilyenek, akik egyből szaladnak a főszerkhez, hogy vegyék el a jogaimat és zárjanak ki ÖRÖKRE az SG-ről (érted örökre, ez hülye), mert én aztán MINIMUM ezt érdemlem. Arról sosem esik szó mit is követett el ő... :D No persze.

    Ha az összes rendőrt haláltáborba küldhetnék, megtennék a bűnözők is, ne aggódj. Próbálkoznak is erősen vele, visszaélve a törvényekkel, amik nem azért jöttek létre eredetileg, hogy a rend embereit szívassák velük, de ez ugye máris homályba vész.
  • Sir Quno Jedi
    #605
    A "rosszemberek" minden oldalon megtalálják a kiskapukat és utána azzal takaróznak, hogy dehát ŐK ugyan semmi szabálytalant nem követtek el és érinthetetlennek hiszik magukat. Valóságban ez így is van sajnos. Azonban ha valaki olyan ember előtt próbál genyázni, akinek megvan a helyes értékítélete és a közel teljhatalma a másik tevékenységének szabályzása felett, az elől nehéz ellógni. Néha sikerül, de NÉHA NEM! :D

    Ezért nem működnek a szabályok/törvények manapság sem. Mindenki mozgássérült parkolóba áll és még neki áll feljebb, ha szólnak neki szépen. PEDIG ha szabály ide, avagy oda, ilyenkor jól pofánbasznák egy szívlapáttal, esetleg bezúzatnák az autóját, másodszorra/haramdszorra (talán) meggondolná, hogy hová parkol. Csak sajnos NEKI jogai vannak, mert ő genya és tisztában van ezzel. EZÉRT ő érinthetetlen (sőt). EZ van. És ezek az emberek bele tudnak nézni a tükörbe utána, higgyétek csak el...

    Genyák ellen csakis a zéró tolerancia él és még oda sem árt némi fifika.
  • ThugEdge
    #604
    Illetve még hozzá tenném, hogy sajnálatos, hogy ekkora fórumon nincsenek egyértelmű és kétségbe vonhatattlan és ami fontos:LE IS ÍRT szabályok, mint ahogy említetted volt csak felületes az egész
  • ThugEdge
    #603
    Na ez már legalább egy korrekt válasz volt, mint felnőtt a felnőttnek
    Az más kérdés, hogy a módszerrel továbbra sem értek egyet, de azt is látom, hogy Téged nem lehet nem is érdemes meggyőzni, hiszen ez a dolgod, viszont engem sem lehet, mert nekem meg más rugóra jár az igazságérzetem
    de hát ugye ahányan vagyunk, annyi féle igazság létezik
  • Sir Quno Jedi
    #602
    Idézhetsz akár napestig. Azok irányelvek és nem a modik számára, max. a sima júzernek. Sokan sürgölködtek itt, hogy az aktuális helyzethez igazítják az évezredes (és csak felületes) moderálási elveket, de süket fülekre találtak (egyik barátom még kiscsillió oldalas okosságot is írt hozzá, részletes szabályrendszerrel és büntiponthálózattal stb.-stb., hogy na majd jóakul beteszik és hajrá). No effect.

    A modik amúgy is azt tesznek amit ők jónak látnak. Azért vannak kiválasztva, mert megbíznak bennük, hogy helyesen tudják mérlegelni az adott helyzetben mi a teendő. Nincs semmiféle modiknak szánt szabályzat, avagy hasonló korlátozó baromság. Nekem elhiheted. Személy szerint én is azt tehetném amit csak éppen jólesik, mégsem teszem, mivel MEGBÍZNAK bennem és tudom hol a határ (meg nem árt némi jóhiszeműség). Ha 1x nagyon elszalad a ló egy modival, avagy túl sokat panaszkodnak rá, úgyis kivágják, de a jellemzőbb, hogy maguktól adják fel...Kitalálod miért...

    Minden helyzet mindig más (ezt a ríőllájf melómban is idejekorán meg kellett tanulnom) és akkor és ott kell mérlegelni, hogy mit teszünk, nem lehet előre megírt forgatókönyvek alapján haladni, azok nem elég rugalmasak hozzá. Ehhez kellenek felelősségteljes emberek, akik nem a személyes hatalmuk kiépítésén fáradoznak. Eleve, aki vezető akar lenni, az már alkalmatlan rá. Akinek esze van, az semmiféle felelősségért nem fog pedálozni, mégis rálőcsölik, ha rátermett, pont ezért. Ez igaz a modikra is. Aki nagyon modi akar lenni, az máris gyanús... :DDD

    Na mind1, elkalandoztam a témától. Szóval csak idézgessetek, valamikor én is olvastam, végül is alapnak nem rossz! :D
  • ThugEdge
    #601
    Mester!

    Ezt a fórum moderálási elveiből ollóztam CSAK NEKED:

    "Hozzászólások törlése:

    Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások,..."

    őőő ha nem tévedek TE pontosan ezt teszed, akkor a TE hozzászólásaidat ki törli?
    És ne vedd ezt a VELED való szemétkedésnek,mint az alantabb írtad, mert azt TE is tudod-mert feltételezem csak nem egy 14 éves pc huligán vagy-dőreség lenne részedről.
    Szal akkor?
  • Rena11
    #600
  • gazgoblin
    #599
  • SHADOWEYES7
    #598
    Jobban is tetted.
  • guardian hero
    #597
    "Még soha egyetlen korszak flejelentgetős rendszere nem hozott semmi jót és hát sajnos a történelemben volt rá példa bőven"

    Minden rendszerben létezett a feljelentés intézménye, mivel nem állhat rendőr minden sarkon. Te bezzeg biztos akkor se tennél feljelentést, ha a szomszédod lakását a szemed láttára rámolnák ki, nehogy még spiclinek nézzenek... Hát ez a tipikus óvodás, gyépés színvonalú gondolkodás.

    Esküszöm ilyen rinyálásra mint amit itt rendeztek egy kibaszott fürdőskurva nem képes, talán fel kéne nőni végre, és felfogni hogy az életben/társadalomban szabályok vannak, amik nem felelhetnek meg mindig mindenkinek. És ez itt még a jobbik eset, mert nem kötelező ide járni fórumozni, ha nem tetszik a rendszer, lehet menni máshova.
  • gazgoblin
    #596



    Szerk.

    (moderaltam magam)
  • Sir Quno Jedi
    #595
    Na látod, EHHEZ sincs semmi közöd! :D Tényleg. Nem baj, ha unatkozol, de menjél inkább konzolos játékokkal játszani, mert ez a konzolos szekció! Felőlem lehet warezolt játék is, amíg leköt téged... :D
  • Sir Quno Jedi
    #594
    Nos, hogy valakik nyalnak vagy sem, abba nem sok beleszólásom van. Szerinted nyalnak, szerintük nem, szerintem meg nem érdekel. Ha zavar, az kizárólag a te személyes problémád. Ha gondolod, dobhatsz rájuk napalmot, vagy ilyesmi, de megkímélhetnél az elvetélt szélmalomharcoddal mindenkit szvsz... :D
  • Sir Quno Jedi
    #593
    Abban mondjuk igazad vagyon, hogy ha tovább személyeskedsz és szemétkedsz velem, akkor bizony te is menni fogsz pihenni, mert az én türelmem is véges! Valószínűleg én nem beszéltem veled így, de úgy látom egyikünknek nem volt gyerekszobája.
  • ThugEdge
    #592
    jó igaz ami igaz nem tudtam,de mivel úgylátom te vagy itt a főfejes, gondoltam veled értekeznék
    miért hogy épül fel a cég?
    hány beosztottad van?
    őőőő jól mondtam?
    mert ha nincs demokrácia akkor nyilván beosztottak
  • ThugEdge
    #591
    még mindig nem érted:

    nem a warezzal vagy annak tiltásával van bajunk!!!!!!!
    hanem ahogy csináljátok és főleg azokkal akik itt nyalnak nektek a meleg szarig,má ha megbocsátasz
  • Sir Quno Jedi
    #590
    Ha én adtam volna banánt a lentebb említett júzernek, még megérteném, hogy miért engem bizergálsz (bár akkor sem élvezném felhőtlenül), de ÍGY módfelett mellélőttél szvsz.?!?
  • Sir Quno Jedi
    #589
    Erősen gondolkodom egy általános offspmawarezidióta topicról, ahová mindenki mehetne itt és a warezterheltebb topicokba menne bannerba. Így aki akar ott moderálás és korlátozás nékül élhetné ki deviáns természetét. Terveimet az torpedózhatja meg, hogy manapság ugye még a gumitopicok is moderálva vannak keményen. (sajna a hatóságok/média/jogvédők/okostojglikibicek abba is belekötöttek anno, pedig nincs is keresőbe linkelve)

    Ehhh... Nem lehet igazságot tenni itt... (nem is cél mondjuk)