749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • Tinman #668
    Emlékszem én még az XBOX360 "gyűjteményedre"... egy laza fél milliót biztos kihúztál a fejlesztők zsebéből. Te tudod, csináld amíg lehet, az EU-ban előbb-utóbb tűzzel vassal írtani fogják ezt a "megszokást".
  • gazgoblin
    #667
    "ha el lopod a szomszéd zöldségét a kertből nem lesz neki zöldsége"

    és pénze se az esetleges eladasbol

    ennyi a parhuzam...nincs itt kulonbseg
  • Rena11
    #666
    ha el lopod a szomszéd zöldségét a kertből nem lesz neki zöldsége
    ha letöltesz 1 játékot az honnan tűnik el?
    ezzel nem azt akarom mondani hogy warezoljon mindenki, de a hasonlóság a kettő között ég és föld
  • Istencsászár
    #665
    Te lehet elviseled én nem... ha valami nem tetszik nekem akkor szólok érte, legyen az barát vagy idegen. Vannak akiknek mindegy és azt is leszarják hogy a fejül fölül ellopják az országot, mert ők is ugyan ezt teszik, őket ez nem zavarja... engem meg ugy próbáltak nevelni hogy ne lopjak, ne hazudjak! Nem mondom hogy sose warezoltam mert igen, de mára felfogtam hogy ez a dolog is ugyan olyan rossz mint ha ellopnám a szomszád zöldségeit a kertből... van akinek ez természtes dolog...
  • guardian hero
    #664
    Úristen... Azt eddig is tudtam hogy ez a csávó kissé komplexusokkal terhelt, de hogy még ennyire LASSÚ is... :D Szinte hallom a rozsdás fogaskerekek csikorgását, ahogy egy hónap alatt sikerül megszülnie ezeket a frappáns hozzászólásokat :D
  • tejföl
    #663
    Hat ha onszorgalombol volt , akkor meg szanalmasabb. WAREZ WAREZ WAREZ WAREZ WAREZ WAREZ
  • tejföl
    #662
    Ja igen es meg valami. Ezt az oldalt szamosan hagytak el a beteg unintelligens faszok miatt , mint amilyen DanielT. O azt mondja , hogy ilyen a stilusa , pedig amit o csinal az nem stilus , hogy Rigelt idezzem egyszeruen szimplan csak PARASZT a szo pejorativ ertelmeben. DE ti azert jol elvgytok vele. Csak igy tovabb!!
  • tejföl
    #661
    Megvitathatjuk a dolgot elo szoban , ha gondolod . Nem teszek kulonbseget az alapjan a tarsaim kozott , hogy ki warezol es ki nem. Ennel azert tagabb a latokorom , hogy ez alapjan iteljek meg valakit. De ha ez teged megnyugtat , kozlom veled , hogy talan haromszor annyi jatekot vettem meg eredetiben , mint te es talan a szoftver teren sem maradok el toled.
  • Zóanagyvarázsló
    #660
    Érdekes, azokon az oldalakon, fórumokon, melyeket én jobbnak neveznék, éppenséggel sokkal keményebben tiltják a(z itt a fórum legnagyobb részében sajnos megtűrt) warezt...
  • Istencsászár
    #659
    Szerencsére nemszoktál ide irogatni:) a pécés szekcióba puffoghatsz s a warezpista barátaiddal ugy beszélgethetsz a kerkkekről a lopott szotfwerekről a warez jótékony hatásáról ahogy akarsz:) hajrá!
  • Rena11
    #658
    ez aaaaaaz

  • Sir Quno Jedi
    #657
    Nos, ez esetben légy jóérzésű ember és messziről kerüld az SG-t! :D Ha erre vágysz, még mi sem tilthatjuk meg neked... (ugyan)

    P.S.
    Tévutakon jársz, pláne a vezetőséget illetően. :D
  • tejföl
    #656
    Ja es majd elfelejtettem : Shado......... Kapja be !!!!!!!
  • tejföl
    #655
    Ez inkabb szanalmas. Az is volt kezdettol fogva. Lehet itt a nagyfiut jatszani , ahogy te is teszed SQJ , de a lenyeg az , hogy joerzesu ember az SG-t messze keruli. Mert nem mervado , mert messze jobb oldalak vannak , ahol normalisan lehet eszmet cserelni anelkul , hogy a warez emlitese is bannolast valtana ki. De mi szukseg volt itt erre ? Bizonyitani kellett a vezetoseg fele , hogy TE es moderator tarsaid bizony elkotelezett kokemeny emberek vagytok? Megsugom neked , hogy a gamer 365 nagysagrendekkel jobb site es toleransabb.
  • Sir Quno Jedi
    #654
    De igen meggyőző volt. Néha nem árt megbizonyosodni, hogy nem-e ágyúval lövünk verébre.

    Láthattuk azonban, hogy ha Halálcsillaggal lövünk, az is édeskevés...
  • Zóanagyvarázsló
    #653
    Ehhez akár teszt se kellett volna, borítékolható volt.

    Mindenesetre hajrá!
  • guardian hero
    #652
    Jajdekár :D
  • lowdog
    #651
  • Sir Quno Jedi
    #650
    Bebuktátok!

    Nos ÚJRA warezmentesítés van! Azaz még mindig. Pár ÓRA alatt bebizonyosodott, hogy mivé fajzana eme fórumszekció, ha hagynánk a warezosoknak, hogy szabadon kószáljanak és anyázzanak mindenfelé! Szigor ezerrel, zéró tolerancia!

    A kísérlet sikerrel zárult, még nem értetek meg a demokráciára! EGYSZÓVAL NO WAREZ!
  • Sir Quno Jedi
    #649
    A topicot zárom. Ezennel a warez menetesítő program végetért. Nincs szabály. Mindenki arról beszél, amiről akar (felőlem legalábbis). Nuygodtan warezolhattok nyíltan itt, vagy ahol jólesik...JA és embert is ölhettek! Csak tessék...
  • Zóanagyvarázsló
    #648
    Miért, téged le kell fizetni azért, hogy a fórumon ne nyavalyogj a warez miatt?

    Mert ez a topik erről szól (legalábbis inkább erről), nem arról, hogy otthon mit csinálsz. Annak is megvan a topikja, lásd banner.
  • Tinman #647
    Akkor is lopnának a magyarok... /állítólag szlovén lenni messzi ágon :-D/
  • David2
    #646
    ha vki warezmentességet akar, duplázza meg a magyar reálbéreket, vagy inkább triplázza
  • kakaoskalacs
    #645
    válts ismerettségi kört
  • Sir Quno Jedi
    #644
    Már vannak jelei. Ottaniak igen izgatottak és már a fontosabb tápigok kezdenek ott is warezmentesítődni. Persze ez egy hosszú folyamat, mivel most még engednek melléjük warez topic-ot is ugyanannak a témának, de szvsz. azokat már csak egy mozdulat lesz zárni/végleg törölni és voilá, az olló bezárult.

    Ez azonban már nem igazán az én hadjáratom, mások állnak az élén (fiatal, ámde lelkes pécélovagok). Jómagam megpihenek egy kis időre a ködös Albionban. :D

    A Excaliburt kőbe szúrtam, Bora-borára lefalcoltam... :DDD (bár így lenne)
  • Druzsba #643
    Pusztán kiváncsiságból, nagyon félénken és udvariasan kérdezem: várható, hogy a szent Keresztesháború a PC-sek fórumaiba is ellágotag?
  • Istencsászár
    #642
  • Sir Quno Jedi
    #641
    Tisztelt fórumlakosság aka kedves konzolpolgárok!

    Az akció sikeresnek tekinthető! Akire nem volt szükség az elment, aki maradt az szépen elfórumozgat a szabályok betartása mellett is. Ugye, hogy nem is volt nehéz és mennyivel jobb így?!

    Jelentem (nagyjából) warezmentes övezetnek tekinthető a konzolosok fóruma! Minket már nem cseszegethetnek!

    Köszönöm mindenkinek a közerműködést!
    (nehéz szülés volt)

    P.S. A jövőben talán másfelé is megfordulunk...
  • Sir Quno Jedi
    #640
    Mivel ez a konzolosok fóruma. Ha valaki a PC-sben is rendet szeretne, akkor próbálkozzon ott ezzel előhozakodni. Mondjuk nem lesz népszerű, de itt sem az... :D

    Jelenleg a PC-sek simán csak ücsörögnek a jó meleg mocsárban.
  • Beast Machine
    #639
    olvassál már vissza. itt kizárólag a konzolos topikok mentesítéséről van szó.
  • Takigabi
    #638
    Hihetetlennek tartom, hogy míg a konzolos topicban a legapróbb warezt is rögtön törlitek, addig a PC-s Assasin's Creed topicban linkelgetik az sms warez oldalakat és az egész topic szinte csak a warezről szól.

    Üdv egy régi fórumozó
  • Rundstedt17
    #637
    nem érdekel senkit,csak nevetnek rajta
  • james69holden
    #636
    "azóta nem nagyon járok ide mióta ez elkezdődőtt"

    király
  • SHADOWEYES7
    #635
    Ok.
  • guardian hero
    #634
    "En kb azóta nem nagyon járok ide mióta ez elkezdődőtt"

    Már csak ezért megérte!
  • Istencsászár
    #633
  • zola2000
    #632
    Ezzel az egész warezmentesitős baromsággal tőnkreteszitek az egész fórumot. En kb azóta nem nagyon járok ide mióta ez elkezdődőtt. Legalábbis az ismerettségi kőrőmben nem tudok olyan embert aki általában tényleg eredetit venne, ez tény.
  • Istencsászár
    #631
    DEL?
  • gazgoblin
    #630
    kezd sok lenni az onreklam (no offense)
  • grayfox
    #629
    Gyerünk srácok, le a warezzal, látjátok, az aláírásomban is van egy pár szuper game nagyon olcsón :)