749
Ide linkeld azon konzolos topicokat, amik nyílt warezt tartalmaznak és kivizsgáljuk/zárjuk őket!


/>


A WAREZ téma kibeszélését itt (KATT) ejtsétek meg, ha nagyon szükségét érzitek!!!
  • Bale123
    #708
    Tisztelt Uram!
    Attol hogy egy topiknak X box 360 modding a neve miért számít wareznak? Szoval az warez hogy lefújom sprey el a boxom? WTF?

    Viszont látás!
  • Sir Quno Jedi
    #707
    3-4 ban kiosztva, törlések megoldva. Következőre a topic lesz törölve végleg.
  • DanielT
    #706
    Teljes pusztítást kérnék az utolsó kommentekre, illetve akár az egész topikra.

    Heil Banhammer!
  • Sir Quno Jedi
    #705
    Csak hát mi nem dolgozunk a jogvédő alapítványoknak és pl. én személy szerint nem is különösebben rajongok értük. :D
  • zola2000
    #704
    A ps3 linuxot a sony is támogatja. A psx emulator sem warez, mennek vele a legálisan megvásárolt psx gammák is, a chip készítés, meg eladás sem warez, mert nem a chippelő követi el a jogsértést, hanem a felhasználó. Ha pl valaki chippel valakinek gépet, honnan tudná, hogy nem pl nem legális homebrew programokat akar futtatni vele az illető? :)

    Egyébként mi az hogy warez=azonnali ban. Úgy kéne, hogy warez = ip cím elküldése a szerzői jogvédő alapítványokhoz. asszem ezután nem sok ember írna ide...
  • Attis38
    #703
    Maximálisan egyetértek az általad leírtakkal.
  • PoisonChihuahua
    #702
    Figyelmetekbe ajánlom diamond35 kollega értelmes hozzászólását!
    Warez, reklám, ráadásul szimplán hülyeség is (az már csak hab a tortán, hogy rontja az előtte szóló üzletét):
    Link
    Kösz!
  • DöflingR
    #701
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1116192007 warezhuszár és még anyázik is!
  • Mollaka
    #700
    fair enough

    köszi
  • Sir Quno Jedi
    #699
    Amúgy nem a teljes fórum, inkább csak ez a topic szekció warezkímélő egyelőre, mivel pl. a pécéseknél dúl az ész mindmáig (bár már ott is vannak szép kezdeményezések). Szeretik hangoztatni , hogy ők milyen fasza gyerkőcök (átlagéletkor 14 év alatt), hogy warezolnak, mer azakirály. Okos ember nem hírdeti öntelten egy nyilvános fórumon, hogy lop, mert nem bölcs dolog. Odahaza tegye amit akar, de ne nyomuljon nyilvánosan. Kb. EZ a lényege.
  • Sir Quno Jedi
    #698
    Egyik sem konkrét warez. Magam is pl. HDD-ről tolom a gyári játékaimat, mivel kímélem a lemezt, a fejet és az idegeimet. Chip kell az NTSC-s játékokhoz (csak elmebeteg vesz két-három gépet, mert bantuniggernek tartják a kiadók), az emulátorok önmagukban nem számítanak warez-nek és még sorolhatnám. Igaz ezek valóban súrolják már a warez határát, de egyelőre kompromisszumos megoldásként maradhatnak. Aztán ha elfajzik valamelyik nagyon (amúgy is halott lassan a PS2 téma, úgyhogy emiatt nem aggódok), akkor moderáljuk/töröljük.

    Kielégítő a válasz?
  • Mollaka
    #697
    hogy létezhet egy elvileg a szerzői jogokat tiszteletben tartó fórumon

    "ps2 chipek"
    "ps2 modding"
    "ps3 linux"
    "ps2 játékok winchesterről"
    "psx emulator"
    "xbox 360 modd"

    és hasonló topicok?

    nem felrovás, csak érdeklődés...
  • ekadam
    #696
    sose vettem még meg eredetiben semmit! CSAK A WAREZ! IMÁDLAK WAREZ!
  • arty
    #695
    "de van különbség mert amúgy sem venném meg egyáltalán nem ugyanaz "

    ezexerint ps3-ra nincs egyetlen játékod sem? (idiota...)
  • Sir Quno Jedi
    #694
    Ez a "munkája" no és ő profin míveli. Szakmai büszkeség!
  • Istencsászár
    #693
    Erről jut eszembe hogy ma hozzatunk konténert a ház elé, aztán el is kezdtem bele pakolni köveket, fát 99%ban... kettőt fordultam, kb 10 perc telt el, és már 1 cigó ott toporzékolt... mondom ilyen nincs, honnan a francból, ezek nem is a környéken élnek hanem a város másik szélén... ezeknek valami radar van beépítve? :)

    Hordom ki a cuccost fél óráig, 8. fordulónál mondom neki másodjára hogy, nincs itt semmi, csak fa meg kő... már egy órája pakolok, a konténer szinte tele fával meg kővel, de a cigó kitart ott áll... a végén mondom neki hogy ennyi, ez csak fa meg kő, de ő még kitart:)

    A kapu becsukódik előtte, vár még 10 percet azt elmegy:))

    hihetetlen...
  • guardian hero
    #692
    LOL :D A tükörképeddel beszélsz, nem tűnik fel? :D
  • tejföl
    #691
    Nevetseges vagy. :)
  • tejföl
    #690
    Vegyel mar levegot , mert a vegen meg infarktust kapsz.
  • tejföl
    #689
    Reszedrol nincs ezen mit ragozni , gyava szar vagy.
  • guardian hero
    #688
    Te mire hajtasz? Le akarod ugatni Totti fejéd aztán ráverni a monitorodra? Te vagy itt a keménycsávó az SG-n? Szét akarod rúgni a seggem a zárpádhídnál... KÖCCSSSSÖÖÖÖÖG :D
  • tejföl
    #687
    Most oszinten , mire hajtasz? Elismeresre itt aaaaaz SG-n? Vagy frusztralt vagy...... Te vagy a meg nem ertett zseni jatek fejleszto ?
  • guardian hero
    #686
    vagy van jobb dolga mint hogy egy idiótával dumáljon... utcán megszólít egy csöves nem állok le vele trécselni... :D
  • Istencsászár
    #685
    Nekem nincs semmi mondanivalóm neked, ami meg te AKARSZ az engem nem érdekel
  • Istencsászár
    #684
    Most gondolj bele mit oszttott volna chaten, ki kiváncsi erre?:)

    Amugymeg honnan veszed hogy van headsetem?
  • tejföl
    #683
    No ja , toroltel. Mert nem volt var a pucadbAN , HOGY VALASZOLJ AMIKOR VIDEO CSETRE HIVTALAK.
  • guardian hero
    #682
    Kemény vagy mint a járdára fagyott kutyaszar
  • tejföl
    #681
    Latom neked oromot okoz a seggnyalas.
  • tejföl
    #680
    Ez a gyavasag diszpeldanya raadasul meg hazudsz is. Gratulalok ez vegulis itt trendi az SG-n.
  • guardian hero
    #679
    Úristen, ez az ember totál pszichopata :D Komolyan nincs jobb dologa? :D
  • guardian hero
    #678
    Ha kíváncsi vagy, kérdezd meg tőle. Vagy inkább azoktól akik ott voltak innen a fórumról, mert ő speciel nem jött el...

    A nagy pofádból meg visszavehetnél, a te kvalitásaidhoz nagyon nem illik ez a stílus...
  • Istencsászár
    #677
    Már ne is haragudj de azzal az üzenettel küldtél friend invitét hogy kb igy hangzott "ha van merszed akkor vegyél fel és valami warezról is említést tettél már nemtudom hogy..." én mindenkit szívesen felveszek, megtettem veled is ( hozzátéve hogy fogalmam nem volt ki az, és mire fel küld nekem ilyen üzenetet mellé.. ). Aztán nagyban játszok és küldesz chet invitét... kb 3 ember van aki kedvéért félbehagyom a játékot és elkezdek velük beszélgetni... te nem tartozol közéjük. Aztán előbb felmegyek játszani jön valami videó chat, ép akkor amikor egy minibossal küzdök... dehogy válaszolok, van jobb dolgom is ( ép játszok... ).

    Fogalmam sem volt hogy te lennél az, addig amig nem irtál ide az imént... de ne fáradozz blockoltalak, töröltelek mielőtt kikapcsoltam a boxot...

    ha valami bajod van írd le ide...
  • tejföl
    #676
    No ezt inkabb hagyjuk. Arra azert kivancsi lennek , hogy Soniq a gamer 365-rol elment-e az altalad nagy garral beharangozott bemutatora. Vagy az is csak duma volt reszedrol?
  • tejföl
    #675
    Egy szar gyava semmi alak vagy. Ma este haromszor hivtalak privat csetre . Egyszer sem fogadtad el a meghivast . Itt nagy a pofad a klaviatura mogul , de ezek szerint ennyi .
  • Sir Quno Jedi
    #674
    Elmondanám, hogy van egy bazi nagy link a fejlécben, AMI elirányít egy csodálatos új világba, AHOL meg lehet beszélni a warezproblémáitokat. De NE itt, ha kérhetem!
  • Nightwish006
    #673
    A zöldség friss, és tudom milyen az izé. A játék nem biztos, hogy jó. Sőt közel nem. És amíg a játékot nem 1kg paprika árában adják, inkább nem zsákbamacskáznék.
  • Istencsászár
    #672
    Miért szerinted mi a különbség aközött hogy:

    hónapokon át termelek valami zöldséget, aztán jön egy nyomorult és lelopja

    vagy

    hónapokon átt sok sok ember, rengeteg pénzt beleölve készít el egy terméket amit te szó nélkül letöltesz, ingyen...

    semmi, de semmi különbség nincs a kettő közt, max annyi hogy a zöldségtolvajt könnyebb elkapni mint egy letöltőbűvészt...

    De azért azt is érzed hogy a két termék előállítása közt mekkora szakadék van ?
  • Rena11
    #671
    ahhoz hogy fél milliót kihúzzak a zsebükből kellene hogy legyen fél millióm
    egyszerűen nem jó az okfejtésed
    nem írom meg senkinek nem adom kölcsön senkinek nem venném meg
    ennyi
  • Rena11
    #670
    de van különbség mert amúgy sem venném meg egyáltalán nem ugyanaz
    nem etikus se nem törvényes warezolni de koránt sem hasonlítható akármilyen tolvajláshoz
  • Sir Quno Jedi
    #669
    Úgy tűnik valakinek agyára ment valami... :D