290
Ride your music
  • Aquir
    #290
    direkt feltöltöd nem egyező színekkel az összes helyet, és bekapsz egy piros festéket
  • PunkZoli
    #289
    hogyan kell megcsinálni a sunburn achievementet?
  • FZoleee
    #288
    1,49 euró steamen :)
  • Aquir
    #287
    emigyen érthető:)
  • Atkamon
    #286
    Igen, volt ez a Potato Sack-es dolog Audiosurf-ben is, a rakéta átváltozott egy deszkává, amin Chell állt, és Portal nézetből (Portal gun látszódott...) ment az Audiosurf, illetve ha a Portal zenéi közül választottál, akkor Glados tett egy megjegyzést, és egy másik számot tett be, a végén meg leszólta, hogy milyen szar voltál :D
    Az elején "Interesting song choice. You must have had a very good taste in music. A long time ago. I will now redirect you to another song.", vagy valami ilyesmi. A végén meg már nem emlékszem valami olyasmi volt, hogy "Sajnos az ilyen szintű tehetetlenség méréshez nincsenek megfelelő műszereink." :D
  • Aquir
    #285
    na igen, de nem játszottam a surffel mostanában - addig ott volt vagy mi? :D annyit tudtam h krumplit kell gyűteni:)
  • Atkamon
    #284
    Hát hogy kijött a Portal 2, és most abban szerepel... :D
  • Aquir
    #283
    hmm vajon mit jelenthet
  • Narxis
    #282
    AudioSurf Update Released

    GLaDOS is busy somewhere else now.
  • Narxis
    #281
    lol :D az szép
  • cs1rk3
    #280
    jó lett ez az update csak nem enged más számot játszani nekem xD
    Am nem akarok nagyképű lenni de országos 1. hely meglett xD
  • Aquir
    #279
    hm :)
  • Narxis
    #278
    Update!
  • Atkamon
    #277
    Sok értelme lenne csalással játszani...
  • uscGhost
    #276
    Van csalás ehhez a játékhoz? Én kerestem de nem találtam :D Ha tudsz leírhatnád! kössz :)
  • Narxis
    #275
    lol, ez csalás :D
  • uscGhost
    #274
    Hali!
    Szerintem nagyon jó játék! Nekem nem eredeti, de a pontok ugyan úgy felmennek a netre. Nézzétek meg :D---> http://www.audio-surf.com/song.php#845
  • Narxis
    #273
    thx
  • kramprusz
    #272
    AudioSurf 2010: http://hotfile.com/dl/54572354/5e991d9/aon-as2010.exe.html
  • Narxis
    #271
    Ma vettem meg, le is toltam pár kört de tényleg durva. xD
  • Aquir
    #270
    basszus attól meg lehet vakulni youtube-on is :D
  • Narxis
    #269
    Jah.

    Beat Hazard egy fokkal talán jobb, bár attól meg epilepsziás rohamot lehet kapni. :D
  • Aquir
    #268
    zenétől függ
  • Narxis
    #267
    Jó game.
  • Aquir
    #266
    Csak Steammel megy online asszem.
  • Rewerse
    #265
    Császtok hogy lehet multizni me azt tom hogy singlit hogy kell de én letöltöttem és nemtom hogy steam nélkül is megy-e
  • Aquir
    #264
    Innen. Ez az a rituálé amikor éppen megvetted a játékot. :) (Nyliván ekkor láthatod mit értél el a többiekhez képest.)
  • tormaimi
    #263
    és honnan lehet ilyen steam-et szerezni vagy mit?
  • Aquir
    #262
    Tökmindegy, mivel van olyan Steam achievement hozzá hogy legalább 5 vagy mittomény hány percig kell menni, én betettem sokperces komolyzenét nekie (éppen volt pár) :)

    Csak azzal néha vigyázni kell mert arra nagyon beindulhat a gém és jönnek a piros alagutak :) (mivel ezeknél a zenéknél általában összevissza váltogatva szoktak lenni nagyon lágy meg élesebb részek)
  • tormaimi
    #261
    hy szerintetek melyik számmal lehet elérni 350ezer körüli pontot sima mono szinten? (ismerősöm 314ezret elért valamivel de persze nem mondja el melyik számmal...)
  • Thomx
    #260
    AudioSurf video 1

    AudioSurf video 2
  • Izsma
    #259
    én a steamen letöltöttem és látom először csak 1 játékmentig lehetett játszani mert gondolom meg kell venni.de amikor nem enged be és amikor belépek és lehet updatelni benyomom de elkezdi tölteni és befejezi de amikor belépek még mindig azt írja ki h nem lehet belépni mert előtte updatelni kell
  • Atkamon
    #258
    nincs mit^^
  • thesnowy
    #257
    igazad volt, kösz xboxos guitar hero kontroller volt bedugva de mostmár müködik köszi :D
  • Atkamon
    #256
    Esetleg ha van valamilyen kontroller bedugva (kormány, xbox kontroller) azt húzd ki.
  • Aquir
    #255
    egyetlen options van, de úgy tudom csak érzékenységet lehet állítani, de mindenképpen látnia kéne az egeret
  • thesnowy
    #254
    hi all, nekem régebben meg volt a játék, most is megvan, akkor egérrel toltam de most valamiér nem akarja csak bill-el valaki tudja hol lehet beállitani hogy egérrel is játszhassak?
  • Aquir
    #253
    hát az eredeti bizos működni fog
  • jackcsabi
    #252
    Akkor oké, akkor csak játszok így, pontozás nélkül... Na nembaj majd az eredetivel jó lesz.
  • Atkamon
    #251
    Hát, szerintem ezért nem tudsz bejelentkezni, mert nem eredfeti a játék... Ha megveszed, utána biztos jó lesz.