1969



OFF topik
  • Fenrir
    #1729
    Régen azért volt demo verzió egy játékból, hogy a vásárlás előtt megnézd, hogy tetszeni fog-e és utána megvedd ha igen.

    Az ciki, ha a demo sokkal jobb mint a kész játék...
  • fejnelkuli
    #1728
    A magammal vitt fegyvereket,hogyan tudom összeállítani?
  • kill3r21
    #1727
    nemtom engem sem köt le sajnos, pedig vártam...azért megértem hogy aki megvette most veri a fejét a falba...jogosan szerintem
  • Maxtreme
    #1726
    A szívemből szóltak.
  • Skyline
    #1725
    "szerintem arra jó hogy elüsd vele az időt nem?"

    Nem....
  • DarkSector
    #1724
    Igazából a sok sírás szerintem akkor érvényes ha megvásároltad-előrendelted már a játékot, ha nem és lewarezolod, szerintem arra jó hogy elüsd vele az időt nem?
  • kill3r21
    #1723
    Azért ez brutális, mindha totál visszabutitották volna...
  • DarkSector
    #1722
  • TBTPumpa
    #1721
  • gabe paul logan
    #1720
    nekem okés :)

    legalábbis dobott a hangulaton kicsit
  • tommygear
    #1719
    nemhinném, hogy sok köze lenne hozzá
  • Prince23
    #1718
    Pont ezt csináltam, és nem indult el a game egyáltalán.
    Minden bizonnyal warez verzióval kompatibilis a dx 10 és a Sweet is :P
  • tommygear
    #1717
    elég értelmesen le vannak írva, dx10 mod tartalmát bemásolod a játék főkönyvtárába és mindent felülírsz, a sweetfx-et meg a win32 mappába másolod
  • DarkSector
    #1716
    Hát erre várhatunk, crysis-nál a real mód vagy mi sokkal szebb.
  • a.carkey
    #1715
    Majd ha azt hozzák ki belőle, amit Unreal a Skyrimból, na akkor tényleg szóljatok! :D
  • a.carkey
    #1714
    Megjelenés óta ennyi, és semmi extra nem jár hozzá amit más bolt olcsóbban nem ad.
  • Prince23
    #1713
    A dx 10-et és sweetet hogy kell használni? mert nekem nem indul el a játék, mióta felraktam ezeket a warez szarokat :)
  • jarlaxxe
    #1712
    Nem értem mert nem egy kategoria a két játék se grafban se semmiben ha nekem nem hiszel higyél az eladásoknak meg az user értékeléseknek.
    Az alient egyébbként nem rendeltem elö, nekem gyanús volt ez a elhúzodó fejlesztés.
  • DarkSector
    #1711
    Ebből a tanulság hogy ne rendelj előre.
  • bajgunar
    #1710
    Hát akkor nézd meg az E3-as vidit és amit otthon nyomsz a gépeden!
    Ég és föld. Csak anyit.
    Persze szép-szép, de mégse AZT kaptuk, amit beígértek, mutattak. Majd jöttek a konzolos nyafogással, hogy így-meg úgy vissza kellett venni, mert nem bírják, meg bla-bla. Mese habbal. PFf. Miért?
    Te meg persze előrendeled ~ 15k-ért FC-is, meg ezt is 10k-ért. Azt közbe mikor meglátod, és ultra grafon lef.sod a bokád, legszívesebben visszavinnéd nekik. De már nem teheted. A zsetont meg buktad.
    stb... Érted?
  • tommygear
    #1709
    az, hogy ugyan ezt eljátszották amit itt :)

  • jarlaxxe
    #1708
    Mi a fenét szúrtak ki neked a FC3-al? teljesen rendben van az a játék, ehhez a foshoz meg nem is lehet hasonlitani mert nincsenek egy súlycsoportban.
  • bajgunar
    #1707

    Nemtom volt -e. Hát igen. Ritka egy fos lett. És ugyanúgy szúrták ki a szemünket vele, mint ahogy a FarCry 3-al!
    Demo és a végkifejlett, kézhezkapott között.
    És csodálkoznak, hogy sok a warez! Hát csesszék meg! Sok is lesz, főleg így, ekkora átverésekkel!
  • maross
    #1706
    Ajjaj, nem kell tul sok kommentet visszaolvasnom ahhoz hogy ne rohanjak a boltba megvenni :)
  • Shep
    #1705
    Köszi.


    Hát ez szép, arra a szar Borderra költöttek mindent, menjenek a csába!
  • TDC Geronimo
    #1704
    www-t írd a link elé
  • DarkSector
    #1703
    ja ebből érthető azonnal 2 szóba foglalták a gearbox és társai munkáját:

    403 - Forbidden. :D
  • TDC Geronimo
    #1702
    Itt le van mentve lehet olvasni
  • TDC Geronimo
    #1701
    A kamudemok alapján nem volt ez rossz. Akik első nap vették vagy nem olvastak utána azok az alapján megvették.
  • grebber
    #1700
    Az én megértem hogy minden a pénzről szól,de hogy ennyire balfaszok hogy ilyen fosul kiadni.Mire gondoltak,hogy ilyen állapotban kasszasiker lesz?
  • tommygear
    #1699
    gearbox lassan lekörözi az ea-t meg az activisiont, hányinger mit meg mernek engedni maguknak
  • TDC Geronimo
    #1698
    Gearbox beleszart a játékba, összes arra kapott pénzt borderlands sorozatra fordították és ezt meg kiadták külsős fejlesztőknek. Amit visszakaptak egy halom szar volt, de azt is leszarták és csak annyit csináltak vele, hogy a crasheket javították meg olyan részeket ahol pl pályán nem lehetett valami miatt továbbjutni. Rakat dolgot kivágtak belőle, csomó átvezetőt stb. Testerek mondták, hogy ez egy halom szar, de SEGA egy fillért se kívánt már rááldozni és nem akartak már halasztani. Ez lett belőle. E3as demo és a régebbi videók pedig mind átbaszás volt. Sose létezett.
  • mester1987
    #1697
    Minden politikában van hazugság. Túljátszották és ez lett a vége.
  • DarkSector
    #1696
    Elkúrtuk. :P
  • Shep
    #1695
    Összefoglalhatnád pár szóban :)
  • mester1987
    #1694
    Ez még a semminél is rosszabb, azt legalább nem hagy benned nyomot. Csúnya hát, mint az atom.
  • TDC Geronimo
    #1693
    hm törölték most összes kommentet pedig verified acc volt szóval már nincs mit olvasni :D
  • TDC Geronimo
    #1692
    Redditen mesél egy tester, hogy mik is történtek és hogy mekkora hazugság volt az egész E3as demo stb...

    Érdemes elolvasni
  • DarkSector
    #1691
    Csak szerintem ocsmány mind2 kép?
    Lehet élőben szebb mint az alap de semmiképpen nem szép.

    szarfosocsmány mod.
  • tommygear
    #1690
    na így már okés