1969



OFF topik
  • ntex
    #1769
    Azért lett sikeres mert eladta az Alien név. A hülye is tudja mi az az Alien, rögtön beugrik vagy a film vagy valamelyik játék amiben szerepelnek. És hát a sok vakon előrendelés. Majd ezek után biztos meggondolják az emberek hogy mikre fognak előrendelést leadni
  • gabe paul logan
    #1768
    itt egy egész szint az én sweetfx-es beállításaimmal

  • Voltan
    #1767
    Kicsit off.
    Ha már CE, akkor érdemes összehasonlítani az Assassins Creed 3 Freedom Editionjével. Ma vettem meg a CDGalaxisban féláron 10 ropiért. Gyönyörű, vaskos díszdoboz, szép, autentikus hatású napló-artbook, és egy olyan szobor, amin lehidaltam, messze a legjobb, amit CE-ben láttam. Ami képek voltak lejjebb linkelve a CE szoborról, hát az a legkevésbé sem lélegzetelállító. A teljességet nézve a kidolgozottság OK, de pl. a marine-t megnézve már elég vacak, a részleteken bukik a dolog, pláne 20 ropiért per pill.
    Öszehasonlításképp az AC3 szobor:


    Az egész 10 ropiért. Ja, az európai verzióban nincs övcsat és szövet zászló, csak a többi. SZVSZ marhajó vétel volt. Csak a szobrot 12-15 ropiért láttam árulni. Csak összehasonlításképpen.
  • tommygear
    #1766
    semmit nem ér a dx10 és 11 mod, a szarnak egy pofon
  • grebber
    #1765
    Magyaroknak röviden?
  • Csokis
    #1764
    Modder MaLDo trashes AliensDX11 Mod: “This is the bigger fake I can remember in gaming”

    A couple of days ago, we informed you about a mod for Aliens: Colonial Marines that was supposedly enabling a DX10 renderer for it. Despite the fact that this mod was featured in most places, it seems that it is not what most of you were hoping to. According to modder MaLDo (the one behind the amazing Texture Pack for Crysis 2) this mod is a big scam and believes that this – alongside ACM Custom Settings – is ‘the bigger fake I can remember in gaming.’

    MaLDo has provided a lot of information about the infamous crash error that was introduced in some versions of the AliensDX10 (and now 11) mod. According to MaLDo, this was due to the LOD value and the fact that the game could not load the inexistent files that were indicated via this method:

    “The crash when using game menu after ini editing is clear, you can change how the game see the options but you CAN’T use those options. Selecting LOD 0 for world textures crash the game because those files are not in the final game. That’s why the game is only a few GB. You can define standard preset as LOD 0, but the game can’t find files and then set game options to lower quality LOD 1 (that is maximum) in game menu. If you raise texture settings in game menu, game force to load those inexistent files and crashes.”

    To his credit, MaLDo has a point as we’ve encountered a number of crashes with some versions of this mod, right after tweaking the in-game graphics. We’re pretty sure that a lot of PC gamers have encountered this very same thing, and MaLDo’s explaination is spot on.

    Not only that, but even though the AliensDX10 mod claims to be running via a DX10 renderer, it does not. EVGA’s Precision clearly states that the game is running via a DX9 renderer. In addition, FRAPS also shows that Aliens: Colonial Marines runs in DX9 mode, despite this mod’s attempts to enable the DX10 renderer. Yes, the game’s description is changed to DX10 when you Alt+Tab but that does not mean anything at all as both FRAPS and Precision state that the game runs in DX9 mode.

    Until we get a version of this mod that actually runs in DX10 or DX11, we strongly suggest avoiding using it. Of course some will claim that there is a difference, however that can be a placebo effect and nothing more. For example; even though this mod states that the flashlight casts dynamic shadows, we got the same pre-baked shadows while using it.

    MaLDo concluded that a feature that is supported in the 1.4 version of another mod (shared on Steam’s forum) is actually for low-end graphics. As MaLDo said, ‘drop particle distorsion is an effect for low quality configs‘ and concluded:

    “This is the bigger fake I can remember in gaming. Bigger than Aliens Colonial Marines launch. Is it a liar battle between Pitchford and this modder?”
  • DarkSector
    #1763
    Wii U a legrosszabb változat.
  • W B
    #1762
    DLC fegyvereket hogy tudom meg szerezni? Egyedül a Sharp vagy mi van meg abban mit letöltöttem. Engem az elektromos gránát és a plazma karabély érdekelne, "élőben".
  • DarkSector
    #1761
    Nekik semmi más, a játékosoknak annál inkább.
  • Seth
    #1760
    Pénzügyi siker. Kiadóknak más nem számít
  • DarkSector
    #1759
    Ha szar egy játék és 3-4 pontokat kap nem lesz sikeres. :D
    az eladott darabszám=nem feltétlen=sikeresség.

    A sikerességet akkor mérhetjük darabszámban ha annak nagy része nem vakon előrendelt pre. :D
  • gabe paul logan
    #1758
    Ettől még lehet siker a játék...csak a Sega, GBX hírneve bánja...inkább a GBX-é, mert azért Rebellionos koprodukcióval egy színvonalas (bár számomra sablonos,nem hangulatos) játékot összedobott a Sega.

    Örüljünk neki, mert 10 évig más nem nagyon akarta megérinteni a franchise-t.
  • DarkSector
    #1757
    EZEK eladások nem pedig szavazólista, ebből is látszik hogy megjelenéskor minden szar az élre tud törni a sok pre-order miatt meg ilyenek.
    Ez darabszám nem népszerűség.
  • W B
    #1756
    "azért sikerült eltalálnia a Gearboxos srácoknak" - Nem is ők csinálták...
  • mester1987
    #1755
    Nem tudom nem sajnálni őket. Viszont sokáig él, kinek a halál hírét keltik = Gearbox / TimeGate?
  • kill3r21
    #1754
    Ezért nem lesz igény jobb játékokra, ha a szar is csúcsra tőr, vajon abbola sok vásárlóból hány elégedett?
  • Maxtreme
    #1753

    Nem vagyunk egyformák :)
  • The Protector
    #1752
    így egész korrekt a grafika,szépek a fények meg a shader is jó.Ide kell is mert az alienek tiszta taknyok mindenhol.
  • Csokis
    #1751
    Már akinek. Nekem nagyon bejön a játék.
  • Maxtreme
    #1750
    ..és gameplay módosító? :D
    Mert ide az kéne.
  • Csokis
    #1749
    Már van shader módosító cucc is.
  • gabe paul logan
    #1748
    jól van
  • Jakuza001
    #1747
    A grafikai megjelenites ennek a jateknak a legkisebb hibaja. A legnagyobb az, hogy ezt a f*st kimertek adni.
  • gabe paul logan
    #1746



    kicsit dob az atmoszférán
  • mester1987
    #1745
    Ezzel is egyetértek.
  • gabe paul logan
    #1744
  • Skyline
    #1743
    Szuper csak ennek a játéknak a grafika az utolsó ami a hibája....
    Amíg nincs hangulat jó MI addig a grafikát kenje a hajára az összes grafbuzi.
  • mester1987
    #1742
    AliensDX11 HD Better Grafik and Lights
  • gabe paul logan
    #1741
  • mester1987
    #1740
    xDDD
  • DarkSector
    #1739
    :P
  • Shep
    #1738
    *játékban,
  • Shep
    #1737
    A tegnap belinkelt egyik teszterrel történt beszélgetés alapján az a demo amit mutogattak abban a formában sosem létezett a játékban csak egy beállított video volt.
  • Fpocok
    #1736
    Ja... akkor elnézést. Valóban jogos.
  • DarkSector
    #1735
    A régi demo-ra érti, ami ettől szebb volt.
  • Fpocok
    #1734
    Most is van demo. Fenn van magon. :D
  • Skyline
    #1733
    Most meg általában vannak előre felkerülő ingame videók...
    A demó videó bár nem tükrözte teljesen a véglegest és sokkal jobbnak tűnt, azért már ott is látható hogy bárgyú ahogy az alienek támadnak...
    A többi ingame videó amik már jócskán hetekkel ezelött felkerültek pedig totál egyértelművé tették hogy ez egy rakás szar lesz.... Akkor mondtam le az előrendelésem.
  • mester1987
    #1732
    Allied Assault :D
  • woy
    #1731

    szép textúra
  • mester1987
    #1730
    A DEMO-ért fizetek!!!