1969



OFF topik
  • gabe paul logan
    #1809


  • gabe paul logan
    #1808
    kb MAX 30 perc egy szint...ugye 10 szint van + a 3 perces uccsó, az átvezetők fél óra...tehát nincs 6 óra a játék és szerintem kevesebb is van, ha már tudod hol, mit kell csinálni
  • DarkSector
    #1807
    hát jah izlés kérdése. :)
  • grebber
    #1806
    Inkább egy 4-5 órás király game mint egy 6-7 órás foshalmaz!
  • DarkSector
    #1805
    De tudtommal ez legalább nem 4-5 órás. :D
  • Frank99
    #1804
    DE KIBA JÓ, HOGY NEM VETTEM MEG!!!!!

    megvettem inkább a Crysis 3-at. az bezzeg jó....

  • DarkSector
    #1803
    Thx.

    (mondj olyan embert aki nem utálja. :D)
  • Smithwarden
    #1802
    Ez jo lett nagyon.
    A tobbi kozott is vannak faxan megcsinaltak.


    (De attol meg sokszor hulyesegeket irkalsz es utallak.)
  • DarkSector
    #1801
    köszke...jól elszorakoztatom magam ezzel.
    Lassan jó lene egy rajztábla, hogy magam rajzolhassak képeket...
  • The Protector
    #1800
    Hát,kitettél magadért rendesen.Szép munka.
  • wesker24
    #1799
    Nagyon jó lett !
  • DarkSector
    #1798
    Ehhez mit szóltok?
    Nem mintha megérdemelné a játék.

    ACM tákolmányom...[[URL=http://downloads83.uw.hu/banners/]összes banner[/URL]]:

  • gabe paul logan
    #1797
    mi azért végiszenvedtük coopban ezt a csodás játékot...



  • Susarc
    #1796
    EA......legangyobb keci játékkiadó és mégis szalad a szekér....pfff
  • grebber
    #1795
    A sok hambizabálót nem érdekli a torrent megveszik konzolra azt csá!
    Kíváncsi leszek a köv heti eladási listára fent lesz-e még!
  • Prof William
    #1794
    Ha PS3 exkluzív lenne akkor talán, de manapság max letorrentezi mindenki, hogy lássa milyen.

    Ha már tudom hogy valami szxr nem adok ki rá pénzt, hogy erről megbizonyosodjam.
  • mester1987
    #1793
    Általában az ilyenek lesznek szerencsések és tovább húzzák az igát. Legrosszabb esetben szörnyű kínosan zárnak majd be.

    Ha beigazolódik, akkor emlékezzetek soraimra :D
  • grebber
    #1792
    Abban biztos vagyok hogy azért szépen hoz nekik a konyhára a game! Mivel akkora ez a felhajtás (ingyen reklám) ,hogy még az utolsó csöves is megveszi hogy ezt látni akarom valóban ilyen foshalmaz-e!
  • Susarc
    #1791
    jaja ennyi....szánalmas a magyarázkodás "hogy mi nem tudtuk" bazze ki adta ki külső munkára? ki vette át a külső munkát? ki engedte a boltba a külső cég által készített játékot, HÁT TI/Gearbox/ BAKKI!P:D
  • W B
    #1790
    Esetleg ha már erre képesek voltak eljátszhatták volna a HL2 módit. Felteszik a bugos játékot netre, mondván ellopták tőlük az egyik alfának alfa változatát. Majd ezzel időt szereznek, hogy átalakítsanak (MEGCSINÁLJANAK) mindent rendesen.

    U.I.: Tudom a HL2 készítőit meglopták, nem végeztek rossz munkát, ellenben ezzel. Ez egy kibúvójuk lehetett volna... ha már ilyen gerinctelenül leszrták a játékot, ezt is megtehették volna már.
  • mester1987
    #1789
    A felsőbbrend a hibás. Az alsó munkásnak tudnia kéne a dolgát.
    De ha másnem megállapodnak, de ezek is csak pénzéhes ivadékok...ennyit erről.
  • Susarc
    #1788
    naaa azért ne mártírozd őket agyon:P talán nem installálták fel a "készterméket" egyszer sem?
    ugyanúgy sárosak ők is,hogy kiadták a pocsék munkát
  • Susarc
    #1787
    "A durva hangnemű kritikákat és az alaptalan vádaskodásokat pedig kikéri magának"

    éppenséggel éppen ezeket kúrvára nem kérheti ki magának:P ha megvettem volna habzó szájjal:) vittem volna vissza a DVD-t....és követeltem volna a pénzem....
  • Shep
    #1786
    Nem az a gond ,hogy kiadták, hanem hogy kinek adták ki és mennyiért. Ha nem csalják el az arra szánt pénzt akkor normális fejlesztő cégre is futotta volna és nem egy ilyen TimeGate-re, akik olcsó pénzért szart csináltak, ennyi. Kevés pénzért senki nem szeret dolgozni.
  • a.carkey
    #1785
    SWG NGE :)
  • DarkSector
    #1784
    Azért már részben sajnálom őket az hogy a Gearbox kidja alvállalkozásba hogy törődhessen a Borderlands 2-vel meg a másik játékukkal, én nem feltétlen ítélném el őket...
    Az akik alvállalkozásban ezt produkálták inkább őket kéne megemlíteni.
  • mester1987
    #1783
    Aliens: Colonial Marines - mindenkit átvert a Gearbox?!

    Csak erősebb idegzetűeknek!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A kiadónak állítólag tudomása sem volt arról, hogy a Gearbox lepasszolta a munkálatok túlnyomó részét alvállalkozóknak (valahogy úgy, ahogy idehaza szokás autósztrádák, hidak és egyéb sokmilliárdos beruházások esetében). Pitchford cége felmarkolta a pénzt, miközben a kivitelezést a TimeGate Studios, a Demiurge Studios és a Nerve Software csapataira bízta. A SEGA tudott ugyan a részvételükről, de csak annyit, hogy besegítenek. Nem azért választotta még 2006-ban a meggyőző pedigrével (Brothers in Arms & Borderlands széria) rendelkező Gearboxot egy eljövendő Aliens FPS fejlesztőjének, hogy aztán más végezze el a munkát.

    A név nélkül nyilatkozó forrás (korábbi munkatárs, aki 2007 és 2008 között dolgozott a játékon) elárulta, hogy 2008-ban holtpontra jutott a projekt, és a SEGA az elhúzódó fejlesztésből fakadó magas költségek miatt majdnem elkaszálta. Valószínűleg megneszelhette, hogy a Gearbox az orránál fogva vezette, hazudott a játékon dolgozó fejlesztők számáról, és rendre besöpörte az egyes mérföldkövek elérése után járó pénzt. Még a 2K sem volt tisztában azzal, hogy végső soron hány ember kellett a Borderlands befejezéséhez. A szennyest kiteregető ex-fejlesztő szerint ez a sok hazudozás vezetett 2008 végén egy komolyabb leépítéshez a cégnél.
    Azt is hozzátette még, hogy később beszélt olyan kollégákkal, akiket 2012 elején állítottak rá az Aliens: Colonial Marines-re, akiktől megtudta, hogy egyáltalán nem hitték volna, hogy idén februárban megjelenhet a játék. Egyszerűen nem volt olyan állapotban. Sőt, fel voltak készülve arra, hogy ismét halasztás lesz a történet vége.

    Mocskos egy ügy, pláne, ha már csak a fele is igaz a vádaknak. [b]Egyelőre viszont a SEGA nem kívánja kommentálni az ügyet, míg Randy Pitchford a Gearbox színeiben azt nyilatkozta, hogy megvizsgálják, mi vezethetett az E3-on látott demó és a végleges változat közötti minőségbeli eltéréshez.

    A durva hangnemű kritikákat és az alaptalan vádaskodásokat pedig kikéri magának.
  • mester1987
    #1782
    Nagyon foglalkoznak vele a srácok.
    Ha ki tudnak hozni belőle egy szintet a fanatikusok, akkor már a közeljövőben is ilyen szarokra számíthatunk (mert a fanatikusok úgy is megcsinálják majd maguknak)

  • johny85
    #1781
    meg kellet innom 1 l bort hogy tudjam folytatni,de még igy se jött össze végig játszani,olyan szar.(nem azért mert nem látok hanem mert megbaszott az unalom közbe)xd
  • Starfarer
    #1780
    Itt egy pár embernek szüksége van az ismételtetésre, mielőtt kart lendítenének és szaladnának anyuci szoknyája mögé.
  • gstup
    #1779
    Tudsz valami újat is mondani?
  • Zoliz
    #1778
    Ez egy f@s, bár látszódott a videokból is.
    Letölteni se érdemes, nemhogy pénzt kiadni érte ezzel támogatva az ilyen "alkotás"-t.
  • mester1987
    #1777
    Az univerzum véges életére utalnak a Higgs kutatások
  • a.carkey
    #1776
    SWTOR
  • johny85
    #1775
    Hát tényleg nem nagy szám
    Egyébként hány pályás?
  • DarkSector
    #1774
    Ki bántott meg?
  • gabe paul logan
    #1773
    de legalább spoilerezted a hsz-edet, az is vmi

  • Starfarer
    #1772
    Játszatok csak ezzel a hibátlan programmal, remélem pénzt adtatok érte!
  • gabe paul logan
    #1771
    inkább a több százezer fan, akinek kamu demokat mutogattak....


    aki izgulna a folytatásért...

  • DarkSector
    #1770
    hát igaz.