1969



OFF topik
  • Gascan #1849
    na es jobb lett valamivel? mi valtozott?
  • Csokis
    #1848
    Megjött a 4GB-os(!) patch.

  • HJ
    #1847
    Elvileg módosított UE3-at a játék, de a grafikából és animációkból ítélve én inkább a UE2.5-re tippelnék. Azt használta sok játék 2007-2008 körül. Ez magyarázná, miért maradt ki az újabb videókártyák teljeskörű támogatása is.
  • mester1987
    #1846
    A legnagyobb gond az, hogy a látványból lehet látni, hogy ez nem Unreal Engine 3, hanem valami mezei fos engine. Ha használnák valóban az UE3 adta lehetőségeket már fejlődnek patch-el valamit :D

    Viszont a primitívsége tuti megmarad.
  • grebber
    #1845
    Kiadják hivatalosan amit a neten már az userek megcsináltak. Ezek után ki lehet nézni a nyomorultakból!
  • mester1987
    #1844
    Szarból nem lehet várat építeni, igaz is. Viszont a méretéből kifolyólag kíváncsi leszek a fejlődésre mit próbáltak összegányolni.
  • grebber
    #1843
    "improved texture resolution, various visual improvements"

    Mindhiába ha nincs hangulat
  • mester1987
    #1842
    PC update next week.
  • mester1987
    #1841
    Pont ők a hibásabbak, de látod még a végén megússzák. Szarna sünt a brigád.
  • tomsolo
    #1840
    azért a Gearboxon is eret vághatnának...
  • mester1987
    #1839
    Leépítések az Aliens fejlesztői körében

  • mester1987
    #1838
    Legalább valamit javítanának utólag vagy valamit felmutatnának vagy munkát kiadni a kezükből xD
  • SZEG007
    #1837
    ha valoban biroság elé kerül az ügy az egy több honapos, vagy éves folyamat lesz mire lezárul, de valoszinübb hogy a felek elöbb megegyeznek...
  • mester1987
    #1836
    :DDD
  • grebber
    #1835
    Válveregetést mert sikerült az ingyen reklám és vették sokan ezt a fost!
  • mester1987
    #1834
    Nem tudjátok mi lett az ügy vége, kaptak valamit?
  • grebber
    #1833
    Kb 0 ez a kép így. De várjuk szeretettel ennél rosszabb nem lehet!
  • Rayden02
    #1832
    Kicsit OFF a téma,de ezután a játék után talán már nem annyira!
    Kiszivárgott kép a Creative Assembly Alien játékáról
  • KakiSzaki
    #1831
    Alien Colonial Marines 4 jatekos vegigjatszas magyar
  • mester1987
    #1830
    Az akkor multiplayer csak. Azt nem próbáltam.
  • gabe paul logan
    #1829
    hát nem néztem a single player gamet, mert Drake, Hudson, Apone, Hicks modelljeire vagyok kíváncsi, de rohadtul nem dobja be az appearance menü őket
  • mester1987
    #1828
    Azokat hagyni kell a picsába, csak a 3 db POBundle-t kell a DLC mappába másolni és automatikusan benne lesz a leltárba a DLC fegyverei. Persze egyjátékos. Többjátékost nem tudom, de nem is akarom tudni :D
  • gabe paul logan
    #1827
    jó ezt mind bemásoltam, de nem jelenik meg semmi...még, még először kiírta h dlc elérhető vagy mi egy másodpercre...majd még olvasgattam az nfo-t és non-steam gameként beállítottam a steamen a játékot, sőt a steam fixet is feltettem és a green lumát is frissítettem, de semmi
  • mester1987
    #1826
    Az OFF Topik-ban belinkeltem csak a DLC-ket...bár azt inkább nem is kérdezem miért játszik valaki ezzel, mert csak magamat bosszantanám :)
  • gabe paul logan
    #1825
    https://thepiratebay.se/torrent/8190153/Aliens_Colonial_Marines_Limited_Edition_PreOrder_DLC-P2Pesiampo_

    valakinek sikerült feltennie ezt?
  • wesleyakos
    #1824
    hát nem nagy szám az tuti a játék se a küldi se a multi,, azis hülye aki megvette:D én letöltöttem felraktam a tunngle-t és még multizni is tok, de ez a játék 5 ft-ot nem ér, hülyéskedni jó vele, megis érdemlik ha csődbe jutna ez a fos gyártó cég..és ezt csinálták éveken át ezt a fost...nem semmi
  • W B
    #1823
    Legalább van humor érzékük.
  • tomsolo
    #1822
    Promociós redeemcode a foshoz, és hordhatod a Friend of Gearbox emblémát :D
  • mester1987
    #1821
    Ez mi a bús? :D
  • Rusy
    #1820
    Végigvittem én is teljesen egyetértek veled, engem a grafika abszolút hidegen hagy, főleg hogy szinte amúgy is mindig a sötétben vagyunk, a fény árnyék viszonylag jól meg van oldva a többi tényleg erősen közepes, az biztos, hogy én többet nem fogok vele játszani, csak az alien univerzum miatt vittem végig, tehát itt a warez tényleg sokat ront az eladásokon, mert ezt tuti nem veszem meg még leértékelve sem, mert ha nem lenne warez esetleg akkor izgatna a dolog utána nagy pofára esés, ennél azért több kellene, legalább hosszabb kidolgozottabb single, meg a fejlődés is lehetne esetleg részletesebb.

    Szóval a játék nem lett rossz (sok olyan játék van amit törlök fél óra játék után), de igazából jó sem egyszer végig lehet vinni alien univerzum fanoknak ennyi, sajnos több potenciál volt benne.
  • tomsolo
    #1819
    Ezen hangosan felnevettem
  • HJ
    #1818
    Azt írtam: viszonylag bugmentes a single rész. Szóval nem azt mondom, hogy hibátlan, hanem hogy ennél jöttek már ki sokkal bugosabbb AAA-s címek is.
  • gabe paul logan
    #1817
    te nem is játszottál a játékkal...AI? csapattárs és ellen részén is...az meg a jéghegy csúcsa hogy lehet mp-ben irányítani az alient
  • tommygear
    #1816
    jutub tele van a bugokkal
  • W B
    #1815
    Nincs bug? Én ezt nem mondanám. Szép vicces bugokkal találkoztam.
  • HJ
    #1814
    Azért még annyi pozitívumot fel lehet hozni mentségnek, hogy viszonylag bugmentes a játék. Legalábbis a single részben nincs túl sok bug. Manapság amikor egy új játékhoz heti 2 patch jön ki... már az is valami hogy eddig csak 1 patch jött ki :)
  • mester1987
    #1813
    Lopott és csalt a Gearbox?
  • Schimanski
    #1812
  • Gabe18
    #1811
    Én nem rég fejeztem be. Annyira tényleg nem rossz mint amekkora cirkusz van körülötte, bár valahol meg tudom érteni hogy az "Alien univerzum" rajongói az előzetesek után valami igazán ütősre számítottak, ez meg legfeljebb egy középszerű akciójáték abban a környezetben és ellenfelekkel.
    Néhol csúnyácska, néhol jobb. Néhol vannak érdekesebb részek, néhol már inkább abbahagytam annyira unalmas volt.
    Az mondjuk nagyon gagyi hogy a lelőtt alienek ott süppednek bele a talajba az orrod előtt, talán egy 5-10 darabot elbírt volna a memória hogy amíg az adott területen mászkálsz ott maradjon a teteme. Vagy nem tudom ennek milyen technikai korlátai voltak...
    A mozgásdetektort kb. 5x vettem elő az egész játék alatt, annyira értelmetlen lett volna azzal figyelni honnan jönnek. Úgyhogy ez egy szimpla akciójáték, annak egy gyenge közepest megérdemel.
    Mondjuk a témában sokkal több lenne, de erősen kétlem hogy amíg a jogok a SEGA-nál vannak, addig ebből lesz valami épkézláb cucc...
  • Rusy
    #1810
    Hát én játszok vele egyszer végig lehet vinni nem olyan rossz vannak benne ötletes részek meg jó párbeszédek, de a 49.99 euró azért túlzás, nem lett annyira rossz mint itt sokan írták, a grafika engem nem nagyon érdekel, de akkor is olyan erősen közepes, a fejlődés jó ötlet, lehet a fegyvereket is fejleszteni, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle az tuti