1969



OFF topik
  • grebber
    #1889
    Na akkor végigsanyargatom rajta a testem megint!
  • HJ
    #1888
    Viszont elkészült a játék magyarítása is! :)
  • grebber
    #1887
    Csődöt jelent a TimeGate...

    Ne már pedig annyira várom a folytatást
  • gabe paul logan
    #1886
    az a "film grain" nevű effektől van, amitől teszem hozzá sokkal hangulatosabb a játék, amolyan vhs-es aliens hangulatot ad neki és sok tompa grafikai elemet elrejt, a Silent Hillben is alkalmazták, amúgy a settings menü alatt ki-be lehet kapcsolni
  • Fehercsoki
    #1885
    Max ha valaki gyűjti az alienes dolgokat akkor a CE tartalma mehet a polcra...
  • Fehercsoki
    #1884
    Én biztos nem adnék ki ennyit sem érte. Úgysem játszok vele.
  • wesker24
    #1883
    Én igyis venném simán csak nem vagyok Pesti ez van !
  • Fehercsoki
    #1882
    Playit-en 2k a normal 5k a CE:D Szerintem még így is maradni fog nekik...
  • HJ
    #1881
    Az update 2-ben végre ki lehet kapcsolni azt a bosszantó szemcsés film grain effektet :D
  • grebber
    #1880
    Leértékelték ezt a fost!

    CDG-ban 4990 a limited és 9990 a CE!
  • mester1987
    #1879
    Akit érdekel, már ha érdekel.

    A magyar GameStar szerint javítanak még a játékmeneten, a grafikán és az AI-n és az adatvédelmen a 4 GB-os frissítésen felül.
  • mester1987
    #1878
    Egy kis nosztalgiaként;

  • mester1987
    #1877
    Az a DEMO Unreal Engine 3-at használt, ez meg valami keverék enginet. Red Ring néven, amiben persze biztos Unreal Engine 3 kódrészlet is megbújik, de amit a DEMO-ban láttál az UE3-ra utal (effektek, megvilágítás = összkép)

    Fel lehet ismerni már annyi játékot licenszeltek vele és még fognak is.
  • alma2
    #1876
    hm, nekem az nem tiszta, hogy az a demo verzio amivel jatszanak, miert nez ki sokkal, de sokkal jobban mint a legujabb patch-el is akar.
    fejleszto csere volt, vagy mi a fene?
  • OWEN24
    #1875
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni ? Mert megakadtam az első küldetésnél.
    Amikor Keyes-t kell levágni az Alien trutyiról és kiugrik a falból/mögül egy xeno ,ott amikor az rámveti magát hiába nyomom az E betűt semmit sem csinál és felnyársal az a dög -.-" Tök8, hogy folyamatosan vagy gyorsan nyomogatva tapadok az E betűre semmit sem csinál és kezdhetem előről. Már 6-szor próbáltam de nem jövök rá mit rontok el :/
  • Prof William
    #1874
    Hiába jó a grafika a játék közben olyan heves ásítórohamokat kapok, hogy majd kiugrik az állkapcám. Ez a játék UNALMAS. Nem hiszem hogy akár 5 percet megugrott a pulzusom, vagy magával ragadott volna a történet/hangulat a 6 óra alatt.
  • mester1987
    #1873
    Bár ne hallottam volna róla xD
  • Cumshot
    #1872
    :) Crytek előszeretettel fejlesztett régebben a jövő számítógépeire. Far Cry 1 a kor legszebb játéka volt, talán az Oblivion megjelenéséig semmi sem ért a nyomába.
    Crysis pedig már 6 éves, de még ma is a legszebb játékok között tartják számon.
  • HJ
    #1871
    Jól van na - mindenre lehet pro és kontra érvet felhozni :) A 2004-es Far Cry-t meg az átlag 2004-es PC nem tudta maximális grafikán futtatni :D
    Persze tudom, hogy az ACM grafikája messze nem érte el a mai elvárt szintet.
  • Rayden02
    #1870
    Aliens: Colonial Marines - számít a patch?
  • kanduhr
    #1869
    Vagy Far Cry, ami 2004-es:) De ha nagyon gecik akarunk lenni, akkor a 2001-es Return of the Castle Wolfesntein, ha grafikában annyira nem is, de hangulatban szarrá alázza.
  • kopaszeger
    #1868
    Hj

    Köszi a tanácsot megpróbáltam de sajna nem lett jó.
  • HJ
    #1867
    1 próbát megérhet :) Ha nem jön össze akkor csak visszanevezed az eredeti mappát és kész.
  • kopaszeger
    #1866
    HJ
    Köszönöm a válaszod de nem tartom valószinűleg hogy az lenne a baj, de azért próbálkozom.
  • Marfy
    #1865
    Az egész játék annyi :). Gondolom cseréltek mindent.
  • Cumshot
    #1864
    Társadalomkritikáddal meg mellélőttél, én vagyok az aki nem ugrik fel a deszkalapra, és nálam hiányzik az ezzel járó, a világban terjedő elbaszott nyomoronc külső is szerencsére.

    Amúgy meg nem hiszem hogy azt pozitívumként kell elkönyvelni, ha egy 2005-ös játéknál szebb a Colonial Marines. 2006-ból pl. már vagy tucatnyi játékot tudnék említeni, amelyek simán állva hagyják ezt a látványt.
    Viszont 2013-at írunk.
  • Cumshot
    #1863
    Ok, akkor még pár játék 2005-ből: Fír, SC: Chaos Theory, CoD 2.
    Köszönőviszonyban sincs egyikkel sem. Animációkat pedig gondolom nem figyelted a játékban, a 2003-as színvonalat hozzák nagyjából.
    Amúgy a peccs láthatóan csak a textúrák felbontásán változtatott.
  • mester1987
    #1862
    A grafikán tuti nem!
  • HJ
    #1861
    1 tippem van még: a saját profilod\documentumok\my games\Aliens Colonial Marines\PecanGame\Config mappát nevezd át másra. Utána indítsd el a játékot és állíts be mindent újra. Az ACM újra létrehozza azt a mappát és benne az iniket. Lehet hogy ott akadt össze valami a régi és az újabb dolgok miatt.
  • kopaszeger
    #1860
    HJ köszi a választ de már próbáltam mindenfélét a beállításokban de nem lett jó sehogy. Csak ez a játék csinálja és valószínű hogy a ma megjelent javítás okozhatja a gubancot.
  • HJ
    #1859
    Megjelent a Bug Hunt DLC is. Hmmm... 14,99 euró?
  • HJ
    #1858
    Nézz szét a menüben a grafika beállításainál. Lehet, hogy a patch hozott valami új finomhangolási lehetőséget és ha ott állítgatsz rajta akkor jó lesz újra a kép. Esetleg vedd le a felbontást és minden grafikát a minimumra, mentsd le és utána húzd fel megint olyanra amilyenre akarod. Bár a "szemcsés kép" jelenséget okozhatja más is. Monitor kábel érintkezés, monitor hiba, VGA memória hiba, stb. De gondolom csak az ACM-nél van ilyen jelenség.
  • kopaszeger
    #1857
    hali!!!
    Olyan kérdésem lenne hogy mi lehet a gond akkor ha egyik napról a másikra szemcsés lett a játék. Eredeti a program nem lett rajta állítva semmi sem.
    A steam frissített valamit a mai napon lehet hogy az állított el valamit?
  • HJ
    #1856
    Elég kevés 2005-ben megjelent PC-s játékot ismersz ezek szerint :) Pár ismertebb cím abból az évből: Quake 4, Prince of Persia: The Two Thrones, Star Wars Republic Commando, DOOM 3: Resurrection of Evil, Swat 4.
    Persze most elég nagy divat okkal-ok nélkül fikázni az ACM grafikáját, de ha reálisan nézzük: az eredeti kiadás is jobban nézett ki mint a fenti címek. A belinkelt videó alapján a patch is elég sokat javított rajta.
  • mester1987
    #1855
    Azért egy UE 2.5 is leveri :D
  • Cumshot
    #1854
    Na, így már megüti a 2005-ös szintet a látvány. Mondjuk nem ez fogja megmenteni ezt a játékot...
  • broman191
    #1853
    Pozitív hogy törődnek vele, de még mindig nincs köze a demózott színvonalhoz...
  • mester1987
    #1852
    PC Update Information
  • mester1987
    #1851
    *az eladott enginejükből :)
  • mester1987
    #1850
    Igen, elfelejthetjük az Unreal Engine 3-at, amit a demoban láthattunk. De nem is baj, legalább nem szégyenkezik akkorát az EPIC, hogy mit csináltak az enginejükből :)