1969



OFF topik
  • Lunki88
    #808
    Szerintem max O'neal hasonlít a L4D-beli Francis-re, a többinél nem látok hasonlóságot. :)
  • Harbinger
    #807
    Áh, nem. A bellisimo Bella marad a favorit.

    (Nekem van csak kicsit L4D team feelingem a karakterek után?)
  • Rayden02
    #806
    Az utolsó irányítható marine a Campaign-ból!

    Elnézést a nagy képekért,de csak ezekben a méretekben voltak!
    Meg így jobban el lehet olvasni a karakterek leírását!
  • Rayden02
    #805
    bellácska
  • Rayden02
    #804
    Egy kis karakter ismertető!
  • preziosi
    #803
  • gabe paul logan
    #802
    én meg szarkasztikus vagyok
  • W B
    #801
    Új faj? Akkor nem alien. Variáns/fejlődési stádium. De nem faj.
  • preziosi
    #800
    nem ez az első eset, hogy feltűnik "robbanó" xeno, példának okáért már a 2003-as avp: extinction is tartalmazott ilyet, meg a gearbox amúgy sem csinált titkot belőle, hogy az ellenfelek változatosságának és a multiplayer érdekében továbbgondolták a xenomorphokat és új fajokat találtak ki, szerintem ez nem rossz. hosszú idő óta ez az első játék, ami kapcsán valamennyire még a többjátékos mód is érdekel.
  • Inquisitor
    #799
    Aliens: Colonial Marines - Escape Mode Trailer

    direct link
  • W B
    #798
    Milyen királynő? Én a "boiler" idegenről beszélek. erről ni.
  • gabe paul logan
    #797
    Királynő...ez szánalmas(?)
  • W B
    #796
    Robbanó alien... ez szánalmas.
  • Rayden02
    #795
  • Lunki88
    #794
    Szerintem a pályaszerkesztő már csak azért sem divat, mert nem vennék annyian a dlc-ket ha a sok lelkes rajongó gyártaná a jobbnál jobb mapokat. Szomorú hogy itt tart a játékipar.
  • Fehercsoki
    #793
    Alien csak multiban lesz játszható? Multiban lesz LAN/botok? Esetleg pályaszerkesztőt adnak majd ki? (gondolom erre az összes kérdésre nem a válasz, elég régóta nem divat sajnos, de azért még reménykedek)
  • Prince23
    #792
  • Rayden02
    #791
    [URL=http://www.g4tv.com/videos/61290/aliens-colonial-marines-lance-henriksen-preview/?quality=hd]Aliens: Colonial Marines "Lance Henriksen" Preview[/URL]
  • Optimus Prime
    #790
    Én úgy vagyok vele: minek vegyem meg 60 euróért ha cirka 1 éve múlva meg vehetem 1000 Ft alatt is? Épp a minap vettem meg a Homefront-ot 362 Ft-ért, két DLC-m meg már megvolt, ingyen.
  • shaddam
    #789
    Soknak... fél egy év után. Ilyen alapon meg se vegyem mert steamen úgyis 5 ajróért utánam basszák karácsonykor. Egyébként meg ps3-ra veszem, ott el tudom adni a játékot ha kiderül hogy szar. Ellenben steamen egy életre a nyakamon marad.
  • Optimus Prime
    #788
    Láttad már Steamen hány játék pre-order bónusza került fel később DLC-ként is?
  • shaddam
    #787
    Azt az ea szokta
  • Optimus Prime
    #786
    Minek? Fogadok 1 hónap se kell és DLC-ként nyomják kifele több egyéb skinnel együtt.
  • shaddam
    #785
    Vasquez kellett volna még bele de nagyon. Lehet előrendelem
  • Rayden02
    #784
  • Fenrir
    #783
    Eléggé maradi vagy, semmi baj vele. Nekem Origin-en és Steam-en is van játékom.
  • Lunki88
    #782
    Origin pff... Ha fizetnének érte akkor se próbálnám ki. Steam forever! :)
  • Optimus Prime
    #781
    1. kép

    - Hé, nézd már ezt az izét!
    - Piszkáld egy kicsit, én meg fölé álok.
    - OK.
    - Szerinted elég közel van hozzá az arcom?
    - Nem, állj még közelebb egy kicsit.
    - OK.


    De az igazi rámlo,. Borzongés. féelem. Alien: Colonial Marines az Originen!
  • Rayden02
    #780
    Új képek:





    Forrás:
    AVPGalaxy.net
  • W B
    #779
    1:3-hoz, a nők és férfiak aránya a Gyarmatügyi seregben. Ha jól emlékszem. Ebben az AvP3 jó volt.
  • grebber
    #778
    Magyarul!
  • gabe paul logan
    #777
    éééés


    “Female marines are playable in competitive multiplayer as well as co-op, complete with customization elements. This is something the team has been planning and working on for quite some time, and that work is finally at the point where we can confirm it will indeed ship with the game when it releases on February 12, 2013.”

    “Demarcus, Jennifer and Guillermo appear as playable characters in co-op. When playing through the campaign in co-op, the host controls Winter with the rest of the party able to choose between players Demarcus, Jennifer and Guillermo — complete with a variety of customization elements we’ll have more on later.”

    - Gearbox

  • Lunki88
    #776
    Nem semmi hogy a színészeket is ennyire érdekli a játék hogy fontosak nekik a női karakterek. :)
  • gabe paul logan
    #775
  • gabe paul logan
    #774
    http://www.youtube.com/watch?v=I6CF3kcszpA&feature=player_embedded
  • Lunki88
    #773
    Ugyanezt fogják kapni a pc-sek is, ebben kár reménykedni. Max. kicsit élesebb textúrákkal.
  • Rayden02
    #772
    Remélem hogy ez csak konzol játékmenetből való!
  • Optimus Prime
    #771
    Rám gondoltak. Sokat panaszkodtam a Dead Space mattságára.
  • gabe paul logan
    #770
    ez dög.....de mik ezekek a csillogó, gagyi textúrák, fényeffektek??? főleg az elején a gyors vágásoknál...a valóságban sokkal mattabbak a színek...
  • W B
    #769
    Addjjjáááá pénzt és csapatot és aztán mind a huszonegy ujjadat megnyalod utána.