1969



OFF topik
  • Totti5
    #1208
    Nem értem. Felsorolok neked 10 játékot amiben nem kell ölni, de 10 FPS, TPS játékban meg ölni kell, sőt RPGkben is stb... hol a baj?
  • Harbinger
    #1207
    Nem érted, de mindegy.

    Az Aliens- mennyivel jobb akkor? Itt nem Necromorphot, hanem Xenomorphot ölthetünk?
  • Totti5
    #1206
    Szerencsére egy akció játékban nem virágot kell vinni a BOSSnak és elhívni randira...
  • Harbinger
    #1205
    Az 1-ben kb. az 5 fejezetnél tudtam a csattanót. Mégis szeretem. Egyébként 10 játékból 9-be ugyanazt kell csinálni: megölni mindenkit. :S
  • Fehercsoki
    #1204
    De úgy értem, hogy itt sokkal monotonabb a dolog, úgy 40% körül már elég unalmas lett a játék=/
  • grebber
    #1203
    "attól eltekintve, hogy változik a környezet mindig ugyanazt csinálod"

    Ilyet kár is leírni mert kb ezt minden játékra rá lehet írni!

    Minden tekintetben a DS3 ehhez az izéhez képest az év játéka!
  • Fehercsoki
    #1202
    DS3:
    -AI nem sok van, bután mennek feléd a szörnyek
    -szörnyek buták sokszor beragadnak valahova, vagy csak szar helyen spawnolnak le és nem tudod hol a szörny de még megy az a harci zene
    -attól eltekintve, hogy változik a környezet mindig ugyanazt csinálod
    -szörnyen lineáris ahhoz képest hogy egy bolygón vagy
  • Harbinger
    #1201
    Hm, ahogy elnézem jól döntöttem hogy a DS3-at rendeltem elő - azt legalább ismerem és nem új cím.
    Az tényleg igaz, hogy a sav nem sebez? Videókban is sokat láttam, hogy amarine háton fekszik és a rátámadó alient shotgunnal illeti. Ettől még az AVP3-ben is annyi volt nekünk.
  • mester1987
    #1200
    Már értem...szóval Bullshit Generator...
  • mester1987
    #1199
    Te hol tanultál baszod...egy árva kukkot se értek ebből az egészből xDDD
  • Cumshot
    #1198
    Azt kifelejtettem, hogy egy rohadt nagy atbaszas az egesz, mert a developer diary-k, gameplay videok alapjan jo jateknak tunt mind a ketto. AvP multis demoja is jo volt, SE V2 demo is fasza volt.
    Aztan amikor fel oraja jatszol a teljes jatekkal, es rajossz, hogy nincs benne AI, segghulye mindenki, es dogunalmas az egesz...akkor meg remenykedsz, hogy kesobb jobb lesz. De nem.
    Ha penzt adtal erte, utod a fejed a falba. Ha nem, akkor utogeted a valladat, hogy megint okos voltal. :D
  • Cumshot
    #1197
    Uj AVP :D
    A Rebellion egyszeruen nem tud igenyes jatekot kesziteni az Sniper Elite elso resze ota.
    Igenytelen fos volt az uj AvP is, es a Sniper Elite V2 is.
    Dogunalmas es ostoba jatek mind a ketto.
    En nem varok sokat ettol a jatektol sem, Gearbox valahogy csak sajat intellectual propertybol kepes jo jatekot kesziteni (Brothers in Arms, Borderlands).
  • TBTPumpa
    #1196
    Hát a Tomb Raidert erősen ajánlom, hogy vigyék is, mint a cukrot! Ha rosszul teljesít a boltokban, akkor biza NEM lesz folytatás és akkor megint jópár évig Lara nélkül maradok.
  • grebber
    #1195
    Szerintem nagyon rajtuk marad mert aki még nem mondta vissza az előrendelést az valami elvetemült fan lehet csupán!
  • ntex
    #1194
    max akkor lesz ha nem viszik. Akkor pánik árcsökkentés lesz hogy valamit legalább visszahozzon ha már tudják hogy veszteséges lesz.
  • grebber
    #1193
    Szerintem a játék milyenségéből adódaon itt most biztos lesz féláron CE!
    Ellenben a Tomb Raiderrel amit még meg is vennék ,mert ott nem lesz :(
  • Fehercsoki
    #1192
    Ja hát igen kb. ha bullshit generatorral írták volna a forrás kódot akkor is jobb lett volna=/
  • a.carkey
    #1191
    Szóval, ezek szerint nem lett jó a játék. :(

    Pedig biztosan jó lehetett volna, ha:

    -Kreatív módon integrálták volna a racionális marketing-kutatást.
    -Elemzések segítségével bevetették volna a reakcióképes metodológiákat.
    -Alkotó folyamat keretében aktívan menedzselték volna az értéklánc menti szegmentumokat.
    -Megkísérelték volna tipizálni a kultúraidegen interoperabilitást.
    -Innovatív módon fejlesztették volna a dinamikusan növekvő portálokat.

  • Lunki88
    #1190
    Van itt olyan aki előrendelte és megy neki a preload?
  • mester1987
    #1189
    Ezzel egyetértek, de nem mindenki egyforma, nem mindekit ugyanaz hoz lázba.
    Viszont ahogy alant is írja Shep, a Gearboxnak ebben már van tapasztalata...szóval érdekes.

    Lásd: a 2002-es felemás James Bond 007: Nightfire, az egész jó ill. legalább egy átlagos Brothers In Arms részek meg ugye a Borderlands ami már inkább egy egyedi stílust jellemez.

    Szerintem is ülhettek rajta. A' la "félre volt téve" projekt.
  • Shep
    #1188
    Na de a Gearboxnak már van ebben tapasztalata :)
  • Seth
    #1187
    Az a baj hogy ültek rajta,nem dolgoztak. Évekre kuss volt, aztán előkaparták valahonnan az 5 éve elkezdett cuccot, és gyorsan befejezték
  • Shep
    #1186
    Hardon sincsen sav? Azért kérdem, mert az 1-ben pl csak hardon sebzett na meg director's cutban (ha jól rémlik) :)
  • SLICK
    #1185
    az új AvP messze veri a 2-őt... Évezred vicce :D_:?DS_A:D

    Bár legalább olyan fasza hosszú, nem unalams story-ja lenne a mai gameknek, mint az AvP 2-nek én lennék a legboldogabb!
    Az új részben a Predator kampányt csak úgy tudtam élvezni, hogy kicseréltem a hangokat az eredetire. A Predatorok meggyalázása volt ilyen ótvar fos kattogó hangokat betenni hozzájuk.
    Az új AvP-ben ami tetszik a grafika, a kivégzések. Hangulatban, hangokban, a történetben és annak hosszúságában, a multis mapok mennyiségében, Predatorok egyediségében (ugye az újban csak a maszk volt rajtuk más), akkor szintén a Predator fegyverek mennyiségében, AI-ban rendre túlszárnyalja a 2. rész. A Predalien kidolgozása is szar lett. Marine-nál szintén elég rossz hogy sokkal sötétebbnek lát mindent mint a Predator alapból. Na meg az a világítás is vicc...

    Na de nem akarok vitázni, ízlések és pofonok.
  • grebber
    #1184
    Azért az a minimum ,ha ennyi évet ülnek rajta akkor legalább az utolsó rész szintjét üsse meg!
  • gabe paul logan
    #1183
    Lehuzos tetvek...gerinctelenseg...mester azert szar ez a jatek mert glitchekkel van tele,konnyu,rovid,nincs sav, bugos ai minden oldalon, egyeb hulyesegek pl a shitgu 20 meterrol halalos, idegenekkel birkozas,humanok erosebbek mint az alien ellenek,gagyi sztori,gagyi szinkron....
    EZEK 90%NAK NEM KENE ALAPBOL MEGLENNIE EGY JATEKBAN...minimum kovetelmeny erted? Ki szeret gyenge bugos gemmel jatszani?
  • ntex
    #1182
    A SEGA hivatalosan is bejelentette, hogy négy DLC-t terveznek kiadni a játékhoz, melyet egyben elővásárolhatunk a Season Pass segítségével.

    Nemrég írtunk róla, hogy az Aliens: Colonial Marines című játékhoz már készül az első DLC csomag, ami Bug Hunt címen válik majd elérhetővé március folyamán, 15 dolláros (1200 MS Pont) áron. Ám a SEGA immár hivatalosan is bejelentette, hogy a Bug Hunt csak az első lesz annak a négy DLC-nek a sorában, melyet 2013. folyamán terveznek kiadni.



    A bővítmények az egyjátékos és többjátékos módokat is extra tartalmakkal látják majd el, aki szeretne spórolni az árukon, egyben és olcsóbban is megszerezheti őket. Az Aliens: Colonial Marines Season Pack 2400 MS pontba (30 dollárba) kerül, ami mintegy 40%-al kevesebb, mintha külön-külön vásárolnánk meg a négy bővítményt.

    A játék megjelenése február 12-én várható PC-re, PS3-ra és XBOX360-ra, a Wii U kiadás pontos dátumát a későbbiekben fogják ismertetni.
  • mester1987
    #1181
    Orbitálisan nagyok itt az elvárások. Főleg megváltást várnak itt sokan.
    Viszont, ha a jól bevált dolgok nem működnek, akkor tényleg egy hányattatott sorsú játékról van szó. De mivel 1 fejlesztőnél volt mind a 6 év alatt, így ez elképzelhetetlen nekem (eddig).
    Na majd ha kezem közé került, nyilatkozom.
  • grebber
    #1180
    Azt nem néztem!
  • Fehercsoki
    #1179
    Botok vannak multiban?
  • grebber
    #1178
    Belenéztem a coopba! Nem menti meg a játékot. Shift del.Tpik - fav!
    Az év csalódása megkoronázatlan királya díjat már most át lehet a Gearboxnak adni!Ezt tőlük el nem lehet venni ebben az évben!
  • MarkBlade
    #1177
    multi... az a legjobb...
  • grebber
    #1176
    Nem tudom miért van mindenki oda az Alien vs Predator 2 -ért!
    Anno amikor végigvittem a 3-at ment a savazás hogy bezzeg a 2 milyen jó.És én ekkor vittem végig. Számomra a 3 messze veri a 2-öt (és nem a grafikásra gondolok)
    De ami a lényeg, hogy ezt a szart minden veri.Bárcsak ezek mennének csődbe és a jogok valami olyan céghez kerülnének aki tudna is vele mit kezdeni!
  • Fehercsoki
    #1175
    Az a baj, hogy ugyanezt a csalódást már átéltem 2010-ben az AvP-nél, csak egy kibaszott új enginet kéne tolni az AvP2 alá és kész lenne a legjobb AvP játék=/
  • Fehercsoki
    #1174
    Így, hogy valószínűleg multiban sem lesznek botok elég keveset nyújt ez a játék=/ Azt hittem Gearbox majd csinál valami jót, de úgy tűnik Sega miatt szar minden játék nem a fejlesztők miatt=/
  • W B
    #1173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hicks? De az megmurder Fury-nál. Mi a frászt keres ott? Meg ez a nagy csattanó a végére? Mi a szar... bocsánat, FOS ez?
  • crosscut
    #1172
    Ez baszott eszes döntés a készítők részéről :)
  • gabe paul logan
    #1171
    ACM ENDING video



    hát ez a játék tényleg egy rakás szar :D ez miiiiiiii??? a legfélelmetesebb résznek kéne lennie, ha előrendeltem volna, tuti most nyomnék még rá egy cancelt, ha lehet...letöltés oké, és ha jók a reviewek a multira és nagy multifan vagy, akkor vedd meg
  • gabe paul logan
    #1170
    Elvileg azokat csak a multiban tudod használni, viszont single-t kell játszanod és ugye meg kell találnod, hogy használhatók legyenek :)
  • Shep
    #1169
    Hát ez elég rosszul hangzik