1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • GeneralsHungary
    #1822
    Hali!

    Ha uninstallálod a játékot, akkor előtte vond meg a lincenszet a gépedtől. Le van limitálva, hogy hány gépen lehet egyszerre. / Ha jól tudom, maximum két példányban lehet csak. /

    Vistán a játéktallózóban ill. a játék launcherjében teheted meg.
  • NiGhTM4R3
    #1821
    Igen, rájöttem hogy láma kérdés volt :D
  • Rage47
    #1820
    aludj rá egyet sztem:D
  • NiGhTM4R3
    #1819
    Egy kis segítség kellene, bár már végigvittem 1x a játékot :O

    Szóval van egy pálya (a szövetségeseknél) ahol kapunk 4 irányítható kémet, és egy kis szigeten kell lekapcsolni pár erőművet (?)
    Szóval ahogy megközelítem az objektumot leszednek az ágyúk

    Milyen módon lehet álcáznom a kémeimet?
  • Higany
    #1818
    Sziasztok! Szedtem le egy csomó pályát és pályacsomagot, azokat hová kell bemásolni, hogy a játékon belül elérhessem őket? Előre is nagyon köszi a segítséget! Bye!
  • cikasz
    #1817
    Tökéletesen müködik.
    köszönöm!
  • RETROB0Y
    #1816
    nmtom

    a léyneg már megy XD
  • karajjj
    #1815
    mi volt a probléma?
  • RETROB0Y
    #1814
    Már megy
  • RETROB0Y
    #1813
    Help!

    Nagy gondöm van ma vettem a gémet és ez jön be:

  • TBTPumpa
    #1812
    itt még elérhető a magyar nyelv az Uprising-hez!
    http://rapidshare.com/files/217277402/ra3u_hun.zip

    nem tudom, hogy működik-e, ez nem az általam feltöltött változat, hanem egy másik, de most senki kedvéért sem fogom megnézni, hogy működik-e!
    majd meglátjátok!
    ha nem működik, akkor majd kiszedem a saját játékom alól, és feltöltöm azt!
  • karajjj
    #1811
    felraknám neked, de nekem nincs meg, most akkor hogy segítsek?
  • cikasz
    #1810
    Hagyjátok nem kell segiteni mert minek is...
  • cikasz
    #1809
    Az Uprising magyar file-jait feltudja valaki rakni valahova? Az előző link már nem él :(
    köszi
  • GPx8
    #1808
    Köszi!
  • Narxis
    #1807
    gamecopyworld
  • GPx8
    #1806
    Sziasztok!
    Működő trainer-t vagy cheat -et tud valaki?
  • cikasz
    #1805
    Törölve lett onnan :(
    Fel tudja valaki tenni valahova?
    köszönöm
  • Narxis
    #1804
    :D
  • gator
    #1803
    Egyébként nem, mert streamet keresztul toltottem.
  • gator
    #1802
    Sorry ... törölhetitek
  • karajjj
    #1801
    egyébként #1731
  • karajjj
    #1800
    úgy érted, rossz verziót vettél meg
  • gator
    #1799
    Skacok valaki meg tudja osztani velem a magyar nyelvi fájlokat az UPRISING kiegészítőnél, mert sajnos rossz verziót szedtem le.
    Köszönöm
  • dawid182
    #1798
    Hello!
    Én szimpla csatát játszanék, de van egy olyan problémám, hogy ők nem támadnak engem...megtámadom őket 1tankal és kinyírom az egész táborukat hiába van 40helikopterük, nem lőnek rám...mi probléma lehet ez?
  • HeavyD20
    #1797
    Hello

    1.) Japánokkal legyél, én legalábbis velük oldottam meg a pályát.
    Yuriko ellen a gépágyú tornyot és a lézeres tornyot használtam, a bázis nyugati részére mindegyikből 4-4 db elég, hogy egy áttörhetetlen falat alkossanak. A keleti felén ne nagyon építkezz a szélére, mert a vízből lezúzzák a klónok a bázisod, viszont a keleti feljáró tetejére tegyél 3-4 gépágyú tornyot, azok bevédenek.
    30-40 db Mechatengu pedig elé hogy kiírts mindenkit a pályán + a rád támadó Yuriko klónokat is hamar leszedik, a veszteséged pedig nem lesz nagy :)

    2.) Ezt a pályát oroszokkal csináltam meg.
    Lényeg, hogy az összes bázisodat mielőbb vedd körbe fallal, így nem tudnak bejönni a shinobik+terror droneok.
    Vedd körbe magad tesla tornyokkal, ezek egy lövésből kiszedik a kis szemeteket.
    Építs ki egy kikötőt és gyárts kb. 20-30db Stingray-t.
    Ezekkel elég gyorsan le lehet gyalulni az ellent.
  • HeavyD20
    #1796
    Én kb. 30 perc alatt tudtam megoldani ezt a pályát.
    Japánokkal legyél és a legelején az MCV-det csomagold össze és építsd
    ki a bázisodat a vízen a pálya jobb oldalán levő 2
    nyersanyagforrásnál.
    Foglald el az alsó, szárazföldön levő nyersanyagforrást is, ezt nálam
    nem támadták szárazföldi egységek, csak kirovok néha, de egy yurikoval
    ezt is faszán be lehet védeni.
    Foglald el a másik vízen levő nyersanyagforrást is, és védd be sea
    wingekkel a vízből.
    Mielőbb gyárts kb. 50db sea winget, ezek a pálya kulcsai.
    A sea wing könnyedén leszedi a támadó léghajókat, és egy hullámban
    képes legyűrni az ellenséget.
    A támadó vadászgépekkel ne foglalkozz, mert nem fogják bírni lőszerrel
    az 50 sea wing ellen :) Addig meg megsemmisíted a légibázist úgyis.
    Innéttől meg már csak módszeresen hentelni kell :)
  • domino
    #1795
    sziasztok
    én is szívok a challenge módban 2 pályán is
    1.) egy rakás yuriko klón-t kell kiírtani, amiből még 1 is sok. vegetálni tudok csak, támadásra nincs erőm.
    2.) a sinobik és terror drone-ok áramlanak folyamatosan, lebénítva minden akciót
  • Mikiller
    #1794
    Köszi! próbálkozok.
    Most kb 20-25db olyan japán lépegetővel(légi-földi) mentem, de másra már nem mardt pénz így nem tudtam hatékonyan védeni őket a földről, és 4 vadászgép + pár földi kiskocsi kb 1 perc alatt leszedte őket.
    Az a baj, hogy földről nem nagyon lehet támogatni őket, mert mire odaérnek lemegy az energiájuk fele a gáz miatt, meg még a terror dronok is rágják őket. Már 4 kitermelő kutam is adja a pénzt, de lehet kell egy 5. is. Csak hát azokat is mind bevédeni...
  • wesker24
    #1793
    2 féle nemzet is jó ellenük ! Persze csak akkor ha már megvan hozzá a megfelelő egységed ! Ha jól tudom ehhez a maphoz adja meg a Desolator Troopert ! Amugy az egyik legjobb egység a Desolator Trooper főleg ha csapatban vannak és átváltanak a méregbombázásra !!

    Az egyik megoldás az amcsik Szuper Vadászgépe a Hanrbringer Gunship !
    Legyártasz belöle vagy ugy 5-8-at és már meg is nyerted a pályát !

    Igaz a Harbringer Gunship nagyon sokba kerül és ezt a fejlesztést egy igencsak szivatós map oldja majd fel !

    A másik pedig a szovjetek azon belül ha megvan a Twinblade helikopter !

    Vagy esetleg a japánoknál ha megvan már az az egység ami képes szárazföldön és levegöben is támadni !! Na abból legyártasz egy rakással is azzal támadod öket !

    Ennek a mapnak csak akkor érdemes neki állni ha már mindegyik nemzetből már van jó pár egységed ! Addig csináld a Sude Questeket vagy más challenget !
  • Mikiller
    #1792
    Hi!
    Challenge módot játsza még valaki?
    Van egy pálya amit egyenlőre nem sikerül megcsinálni, az ahol mindent belep a zöld toxic vmi. Igaz még egyik nemzetnél sincs meg minden egység, de valami hihetetlen kemények azok a Trooperek. Egyedül a Terror Drone ami gyorsan végez velük, de annyian vannak, hogy képtelenség csak azt gyártani. Valami tipp, hogy melyik nemzettel lenne jó ellenük?
  • KOBRA9
    #1791
    ok
  • karajjj
    #1790
    megmondtam, hogy mi oldhatja meg, ne értetlenkedj már
  • KOBRA9
    #1789
    :D
  • KOBRA9
    #1788
    patch megoldhatja a problémát?
  • karajjj
    #1787
    mindösszesen annyi a baj, hogy a játék nem csak annyiból áll, amit te a programfilesba látsz belőle, hanem ír a registrybe is, azt meg ugye nem másoltad be, feltételezem, hogy azt se tudod miaz, szóval nem okoskodj már, hogy nem lehet nagy baj...

    szerezz egy telepítőt és rakd fel normálisan, mert ez olyan mintha kerekek nélkül akarnál elindulni az autóval...
  • KOBRA9
    #1786
    sőt jobbat mondok honnan tom megszerezni?
  • KOBRA9
    #1785
    mert miért most azzal nem lehet nagy baj hogy így van elhozva. de mi az isten az a language pack?
  • karajjj
    #1784
    baszki, akkor sok eszetek van...
  • KOBRA9
    #1783
    nem telepítős csak haverom nem akarta ideadni az eredeti dvd-t ezért kiírta a telepített változatot de nála semmi baja nem volt.