1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • Sponnyabob
    #1862
    Nekem úgy sikerült hogy csináltam egy EA fiókot és terméktámogatás című oldalon a menü pontok között van egy olyan hogy "lépjen kapcsolatba" és ott ki kell választani a játékot aztán leírni mi a baj. Nekem másnap délelőtt küldtek e-mail-t szóval elég gyorsak.

    Egyébként ez az oldal címe: http://eahu.custhelp.com
  • cumpy1337
    #1861
    hogy sikerült? nekem is ez a bajom
  • Sponnyabob
    #1860
    Kösz a tippet sikerült újra aktiváltatni a cd kulcsomat.
  • karajjj
    #1859
    szerintem kérdezz rá az EA-nél, tuti, hogy van vaami info vonaluk, vagy mail címük, ahol ezt megkérdezheted
  • Sponnyabob
    #1858
    Hello emberek!
    Felraktam a játékot és azt írja hogy túl sokszor volt már telepítve és hogy kérjek új kulcsot. Erre tud valaki valamit honnan lehet kérni vagy csak venni lehet? Szóval mi a teendő ilyenkor?
  • jocika
    #1857
    Megvettem eredetiben az alapjátékot és kieget is. Letöltöttem a kieget, minden rendben, amikor telepítésre kerülne sor, akkor csak felvillan a dos ablak és befejezi a futást.

    Mi bánatot kell még tennem? A letöltés közben nem jelzett problémát.

  • karajjj
    #1856
    ezt ne itt -.-
  • harcos95
    #1855
    Sziasztok
    Az a problémám akadt hogy felpatchal-tem(XD)1.9ig és nem találok hozzá cracket...
    segítség :(
  • Sponnyabob
    #1854
    Na sikerült megoldanom. Mégse a jó helyre tettem a modokat.
  • Sponnyabob
    #1853
    Ja és eredeti a játékom!
  • Sponnyabob
    #1852
    Sziasztok! Az lenne a problémám hogy nem tudom modolni a játékot. Régebben ment gond nélkül de most valamiért nem sikerült. 1.12 patch van fenn. Berakom a modot a helyére de a játék Vezérlőközpontjában nem jeleniti meg a módosítások között. Windows XP-m van. HA valaki tudna megoldást írja meg ha lenne olyan szíves. Köszi!
  • Andrejka
    #1851
    igen, a folt a nagy almán az utolsó pálya a szovjetekkel
  • vitya79
    #1850
    Hello.

    Szovjet newyork pálya után folytatást nyomok, az elejéről kezdődik a játék. Vége lenne a játéknak?
  • karajjj
    #1849
    gongolom nem eredeti a játék, az offtopikban találsz rá megoldást, link a banner alján
  • vitya79
    #1848
    Sziasztok

    Elkezdtem játszani a játékkal, de van egy kis gond vele. Eljutok a Krukov tábornok legyőzéséig, majd kidob a játék, és nem tudok tovább menni. Mit lehet ez ellen tenni.

    Segítsetek. Köszi.
    Vitya.
  • Dingoday
    #1847
    Nekem eredetin megvan nyáron rendeltem cdgalaxisból 3-4 ezerért+szállítás, de másik gépre torrenteset raktam fel. Évente max 1 játékot szoktam megvenni.
    Nagyon sokan tolják neten, akit érdekel eredetin az nyugodtan vegye meg 2 ezerért, megéri. Színvonal nagyon ott van az egész játék majdnem hibamentes, apró hiba azért akad.
    Uprisingel nem lehet multizni.
  • kafa
    #1846
    Igazad van,de nem büntethető,mert a világ negyede ezt csinálja.Valaki megveszi,valaki ellopja,ez igy volt igy is lessz
  • karajjj
    #1845
    nincs igazad, mert ez egyszerű lopás, de ebbe itt ne menjünk bele!
  • kafa
    #1844
    Én nem mondom hogy megvehetetlen,meg amúgy is én utálom a csalókat,elronti a játék ugymont szépségét.Ha nem tudsz játszani,akkor ne csalj,minek az.Meg nem tudom mennyi az ezer forint,mifelénk dinár van,azaz Szerbiába élek.Na jó nálunk egy újj játék 3000 dinár.Meg amúgyis,az originál karcolódik,max 5 év múlva tuti hogy az olvasó nem fogja bevenni,mert halálra van karcolva.Szerintem torrentel könnyebb,mert nem halmozódik a cd,meg nem kel keresni hogy hova tetted,ha van több is!EZ VAN,EZT KELL SZERETNI!
  • karajjj
    #1843
    csak rá kell kattintani egy ellennséges katonára és kész
  • Yurij
    #1842
    Milyen módon lehet álcáznom a kémeimet?
    Már egy csomószor ki nyírtak,igaz mindig küldenek újat.3 erömüvet kellene elfoglalnom de ezek sehogy nem akarnak álcásodni.
  • Dizson
    #1841
    Hali! Ha csak az uprisinget veszem meg akkor meglesznek multiba az alap játék egységei? Vagy hogy van ez?
  • karajjj
    #1840
    én úgy vagyok vele,hogy 3 ropitól többet nem költök játékra, ha lecsökken annyira valamelyik kedvenc, akkor megveszem ereditbe, mint ahogy most ezt is tervezem beszerezni
  • Yurij
    #1839
    kafa:Nem kell minden játékkal játszani,az a baj veletek torrentes társadalommal hogy nem tudjátok értékelni a jót.
    Nekem ki ne találd hogy 2000ft az sok pénz,ez nem 10000ft.
    Különben is nem muszáj mindig a legújabb gaméval játszani.
    Csak akkor tudom nem lehet vagizni az osztályba.
    1 évbe kb 5 játék jelenik meg amit meg veszek,igaz nem rögtön hanem van úgy hogy egy év késéssel.Addig ki játszom a többit minden nehézségi szinten.Csalások nélkül ami tudom nektek fel foghatatlan.
  • karajjj
    #1838
    na ebbe itt ne menjünk bele, mert ha nem venné meg senki a játékot, akkor a programozók nem csinálnának több játékot, senki nem dolgozik ingyen...
  • kafa
    #1837
    Hi TBTPuma,kössz hogy feltetted a red alert 3 uprising magyarositását arra az oldalra,kijelenthetem,hogy működik nem originlon!Amúgy én mindkét játékot a netről szettem le,az alapot meg az uprisinget.Amúgy olcsóbb torrentel szedni játékot,tom nem gyors,de legalább megspórolsz vele egy csomó pénzt,mert valjuk be nagyon drágák az originális játékok!
  • karajjj
    #1836
    köszi, megnézem
  • Yurij
    #1835
    karajj:szerintem igen menjél fel a 576shop-ra ott biztos megvan minden infó.
    Január 17-ig tart az akció
  • karajjj
    #1834
    rendelni lehet?
  • Narxis
    #1833
    Aki már ennyiért sem veszi meg eredetibe az menjen a p....ba.

    ejnye
  • Yurij
    #1832
    Na nekem az a bajom velle,hogy mikor felraktam a legujabb patch-et amit az Gamestarol szedtem le,tök sötét a képernyö 1.12 patch.
    Én a 576kbyte-ba vettem 1990 Ft+Uprisingis 1990FT.
    Aki már ennyiért sem veszi meg eredetibe az menjen a p....ba.
  • VasBorda
    #1831
    Sziasztok!
    A segítségetekre lenne szükségem. Az a problémám, hogy amikor megpróbálok bejelentkezni online kapcsolatra, akkor kiírja, hogy frissítések állnak rendelkezésre (amit persze már letöltöttem) és csak úgy enged(ne) tovább, ha OK-ézok. Ekkor kiugrik a játékból és kiírja, hogy nincs letölthető frissítés. Itt egy újabb OK-val már teljesen bezárja a játékot.
    Ma már írt egy olyat is, hogy nincs szerver kapcsolatom.
  • karajjj
    #1830
    nincs ez EA-nek valami magyar telefonos ügyfélszolgálata? szerintem ott kellene érdeklődni, emrt mi nem igazán tudunk ebben segíteni
  • aricsi
    #1829
    Hellosztok! Van egy nagy problémám,kellene pár ötlet. Tegnap jött meg az alapjáték cdgalaxisból, minden szép és jó az online bejelentkezésig,ott beírva az ea fiók adatokat a "Telepítésed CD kulcsa hozzá lesz rendelve EA fiókodhoz" szöveg után ezt írja: "A megadott kódot már használja egy másik fiók" (ami lehetetlen)
  • Vardar
    #1828
    Most játszottam ki a kampányt és a kérdésem az lenne, hogy pislogtam vagy a szovjetek tényleg olyan prűdek, hogy senki se akar velem randizni?:D Pedig nekik van a legjobb csajuk az egész játékban.
    Én arra értettem, hogy vannak e még játékosok, lehet-e játszani. Úgy látom kihaló félben van:/ 2000ért akkor is megéri:D
  • Narxis
    #1827
    Patchek telepítésével nincs gond, 11-nél tartanak. :D Úgy tudom él még a multi, legalábbis láttam, hogy szoktak versenyeket szervezni, magyar közösség nem tudom mennyire van még jelen.
  • Vardar
    #1826
    Most szeretném megvenni eredetiben a játékot és a kérdésem az lenne, hogy él-e még a multi? Sokan vannak a szervereken? Élvezetes online játszani? Patchek telepítésével van-e gond?
  • karajjj
    #1825
    gondolom, hogy nem eredeti a játék...
  • steve0123
    #1824
    hali mindenkinek' probálnék lanon játszani de azt irja h már más használja a cd kulcsot! mi lehet a probláma léccik e segitsetek!
  • akdestroyer
    #1823
    Gyerekek bontatlan, eredeti magyar nyelvű red alert 3 eladó, igen olcsón! Érdekel valakit?