1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • MPetike
    #1303
    valaki nem jáccik hamachin?
    tolhatná velem valaki a kampányt
  • viizo
    #1302
    10 perce végeztem én is az utolsó, a japán kampánnyal :)

    nekem tetszett, hogy a végén pár egységgel face-to-face csatát vívsz még a ruszkikkal :)

    összességében az orosz kampány tetszett a legjobban, utána a szövetséges, majd a japán.
    ennek ellenére a japán kampány sem volt rossz, sőt sokkal jobb annál mint amire számítottam még pár hónapja, amikor a víz is kivert mikor meghallottam hogy a japánok lesznek a harmadik fél (bár a tetszési indexet Suki Toyama, azaz Kelly Hu is erősen tolta a kampányban felfelé.. xD).

    most jönnek a skirmishek, utána a pedig LAN-on a multicsaták :)

    a 3 teljes hadjárat utána eddig a gamma nálam: 10/9
  • BiG G
    #1301
    most ahogy hallgatom az OST-t az legalább jól sikerült :)
  • TomDantes
    #1300
    Végig toltam. Na...a japán utolsó küldetés...ez beteges volt!

    Ezt a hülyeséget....már majdnem győzök...erre kírja most felrobban minden..é marad egy maréknyi szir-szar-om. És közben persze még mindig küzdjem le az épületet...ez minek kellet bele?

    Hülyeség...a japán kampány nem tetszett annyira.
  • tboy01
    #1299
    az előbb nem ment
  • karajjj
    #1298
    megy az rendesen, nincs semmi baja
  • tboy01
    #1297
    A warez topik miért nem műkxik??
  • karajjj
    #1296
    offtopikban megtalálod a választ a banner alatt linkelve...
    (ki kell kapcsolni az auti frissítést)
  • amdopteron
    #1295
    Hallo vki nem tudja azt megmondani hogy hogy lehetne azt megcsinálni hogy annyira sokáig tölt befele a menüt vmit gyorsítani ????hm...???vki vmi ötlett??vagy patch?
  • karajjj
    #1294
    szövetségeseknél az állítsd meg az elnököt feladat nekem közepesen annyira nehéz volt, hogy 4 órát ültem fölötte mire meglett :DDDD
  • BobaFett
    #1293
    könnyű fokon... pfh. hát akkor neis csodálkozz.
    Úgy birom amikor valaki azért szapul egy gémet mert túl egyszerű/rövid. aztán kiderül hogy a lehető legkönyebben nyomul, vagy még cheatel is

    (ettöl függetlenül tényleg kicsit rövid)
  • TomDantes
    #1292
    A japók nehezek. Szívok én is velük néha.

    A médiacenter-est kétszer vagy háromszor kezdtem újra.

    Meg amikor másodszor kell az óriás robotot írányítani....hihetetlen de a végén szarrá lőtték a robotot....már ki írta hogy nyertem,...szét lőtték a robotot...és akkor vesztettem,
  • BiG G
    #1291
    LOL :)
  • Fbn Lx
    #1290
    a Japók kampánya amúgy durva...
    a szovjetek meg amcsik simán mentek médiumban, néhol még hiányoltam is a kihívást. de a japánokkal vagy én játszok szarul, vagy alapból jóval nehezebb, vagy tényleg gyengék az egységeik.
    ezt a médiacenter elfoglalós pályát háromszor kezdtem újra, csak úgy tudtam megnyerni, hogy folyamatosan raktam kocsiba a kémeket, beküldözgettem a bázisára, aztán eladogattam az épületeit...
  • karajjj
    #1289
    nemigaz, hogy nemtudod elolvasni a banner alatti piros szöveget...
  • Fbn Lx
    #1288
    9 küldetés van.
    tedd fel ugyanezt a kérdést itt
  • Pókmalac
    #1287
    császtok

    szovjeteknél a hadjáratban 6küldetés van???és akkro a kérdésem még hogy a másik kettö "országnál" is 6 küldi van? mert nálam a 6 dik küldetés végén kivágja magát az asztalra...és ha ugycsincs több küldi akko nem idegelem magam feleslegesen:)
  • SlaCker
    #1286
    Ja akkor köszzönnyük a Házigazdának!!!!
    Nagyon jó tudni,hogy figyelsz a topikra.Köszönnyük!!
  • karajjj
    #1285
    nyugi azért megy itt is az anyázás, csak gyakran járok erre és könyörtelenül törlök minden nem idevaló dolgot :D
  • SlaCker
    #1284
    Hát ez a topik nekem is bejött!!!
    Nincsen anyázás,offolás,nem kell hússzor elmondani valamit stb..Szóval nagyon rendben van a topik. :))


    Na ma megvettem a gammát!!! :)
    Sajnos a poszter tényleg nem nagy és ki is van vasalva.Szóval nagyon látszódik a hajtogatás. :((
    De minden rensben van.Eggy biztos.A doboz látványa és kidolgozottsága nameg a minősége bőven megérte azt az 1000Ft külömbséget.
    Ha nem sikerül a regelés akkor jövök helpért. :S :D:D:D:
  • adammmmmmm
    #1283
    LOL. Szép a topik és a banner is tetszik. Öszeségében jól néz ki. Grat (most kezdett érdekelni a játék szal most vagyok itt elöször)
  • Janoooo
    #1282
    Hali!

    Végigvittem mind a 3 oldallal!!!
    Véleményem:
    Eleinte nem nagyon tetszett, de mire megcsináltam az oroszokkal, addig hozzászoktam a grafikához és megtetszett.
    Nekem legjobban az Amcsik jöttek be. A "kínaiaknak" elég gyenge egységeik vannak (szerintem).
    A játékot kb. 15 óra alatt végig lehet vinni könnyü fokon. 3x9 pálya. :(
    Elég sok poén van benne.
    A videók unalmasak, viszont jó csajok játszanak benne! :D
    Grafika szép, csak hozzá kell szokni.
    Összességében jó játék, de nekem a Tiberum Wars és a Kane's Wrath jobban tetszett.
  • SlaCker
    #1281
    Ezt nem tudtam karesz. :)) bocsi.Minden esetre komoly csajszi. :))

    Micsu nem f-et akartál írni? :D Vagy az a d milenne.Mert az f-el váltasz a gyorsab mozgásra de ugye akkor sérül a csónak. :)),de azt nem nyomogatom mert inkább úgy vagyok vele hogy az ellenség lehet,hogy kevesebbet sebez mint a turbó. :D

    Má alig várom hónapot!! :DMek veszem meg a gammát. :))Első eredeti játék :DD
  • Micsu
    #1280
    "Amúgy nem tom nekem egy kirovot simán leszedett 3vagy 5 db emberek.Nem tom mi anevük. :D Az amcsiknál vannak és ilyen piros lézernyaláb jön ki a fegyójukból valami rakétásember.Na az olyan könnyedén elbánik velük. "

    jaja főleg ha nyomkodják a d-t, a léghajó akkor tud nagyon geci lenni ha eljut a bázisig, a méget is pillanatok alatt szétbassza
  • karajjj
    #1279
    anno még mikor csak készült a játék volt itt a csajról szó a topikban
  • SlaCker
    #1278
    Hát van benne valami. :))
    CSak szerintem mikor ember ember ellen játszik akkor biza szerintem nem tud 10-15 kirovot csinálni :D.Ahoz biza sok pénz is kell. :)
    Igen eggyet elfelejtettem a vizet ott szerintem viszont az oroszok tarolnak.A tengeralattjárójuk nagyon dúrva és,hát a klasszikus Rakétáshajó. :)Azmindíg is hűvolt nevéhez. :DDDSzerintem mostis az maradt! :D
    Amúgy nem tom nekem egy kirovot simán leszedett 3vagy 5 db emberek.Nem tom mi anevük. :D Az amcsiknál vannak és ilyen piros lézernyaláb jön ki a fegyójukból valami rakétásember.Na az olyan könnyedén elbánik velük. :(

    Más.Lehet,hogy csak nekem újj,de én nagyon meglepődtem az eggyik csinibabán.Méghozzá a játékbéli Natasa-ról van szó.Nézzetek utánna ki is ő valójában. :)Megéri!!
    Na go workolni. :DDD
  • Rage47
    #1277
    egyre jobban nehezedik a game, az utsó szövetséges pálya most kifogott rajtam, eszméletlen erős a gép (nem a társam)
  • Micsu
    #1276
    amiről beszélsz az főleg a multira igaz, ott idő cisnálni rengeteg kirov léghajót stb, a migekkel az a baj hogy csak 4 lehet egy reptéren meg drága, azt kiépíteni se kevés idő főleg hogy a twinblade magában nem sokat ér

    az athena az tényleg geci táp de kurva lassú is, max ha közel kerülnek a bázishoz akkor veszélyesek, sajnos percek allatt rommá lehet őket lőni pár helivel, vagy szövetségesek bombázóival
  • Christian
    #1275
    ok bocs én hibám, nem szóltam:D
  • karajjj
    #1274
    banner alján a piros betűs szöveget olvasd végig...
  • Christian
    #1273
    miért lett törölve a hozzászólásom?
  • BEAST #1272
    Oroszoknal nem kell semmi mas csak twinblade es mig, teljesen felesleges draga leghajokra, apok tankokra vagy nagyobb hajokra pazarolni a penzt. Hajokban a japan shogun csatahajo a nyero, nincs nala erosebb vizen, levegoben sajnos eleg gyengek, hiaba imadom a mecha tengukat, eselyuk sincs a dragabb ellenfeleikkel szemben. Szovetsegesek pont hogy foldon erosek, Mirage tank es az Athena cannon mindent utnek foldon, ketfele olcso legvedelme is van, plusz a repulo ami a mignel nem sokkal, de erosebb.
  • bgabor
    #1270
    Lehet őket reparálni, van orosz oldalon javítóépület(daru).
    Az javít mindent, tankot, hajót, repülőt.
  • Micsu
    #1269
    hát oroszoknál a ha föld akkor ott a apokalipszis tank + lég védelem és vége mindenkinek

    a léghajót nem is említem, 10-15db és még multiban is szopnak vele főleg ha véded őket levegőből

    hajójuk az kb ua mint a többinek, a legerősebb hajók azok mindenkinél tápok, túlságosan is, svsz legkeményebb egységek a játékban

    a szövetségesek ereje tényleg a légi egységekben rejlik, a japánoknak a legerősebb robutuk nem olyan jó mint az apokalipszis tank, de azért pár helikopterrel elég hatékony

    végülis minden oldallal lehet jó csapatokat összeállítani, de a nyers erő sztem az oroszoknál van, de pl ott egységeket sem lehet reparálni, nehezebb velük terjeszkedni mint a japánokkal stb
  • Narxis
    #1268
    :DDDDDD emlékszem, de én erről nem tudtam. Lehet biztonsági okok miatt volt éllel lefele. :D
  • xulon
    #1267
    Na az van hogy a JApánoknál a 3-4-5 pálya előtti videó. Pearl Harbornál, a nagy rob otos küldi után a videóban van 1 apró hiba.

    A Császárnál van 1 katana az övjébe tűzve bal oldalt.Ha megnézi az ember akkor láthatja hogy, éllel lefelé van a penge.
    Nemtudom hogy kinek a hibája de, Ez teljesen helytelen.

    A katanát mindg éllel felfelé kell hordani!!!!

    Igy jobban lehet vágni vele a hüvelyből előrántáskor..Van is egy ilyen "sport" aminek ez a lényege.
  • SlaCker
    #1266
    Ja!Fene vigye el őket :D

    Ja azt kérdezni akartam,hogy annál a skiltáblázatnál mindent kilehet fejleszteni?Vagy levan korlátozva?
  • karajjj
    #1265
    a japók rendkívül mobilak :D
  • SlaCker
    #1264
    Jim79 köszi a véleményed az eredetiről. :)

    Hát látom megy a vita,hogy melyik frakció a táposabb.Nézzük Amerikaiaknak nagyon dúrva a légiflottája.Rengetek képesség pokoli nagy tűzerő.Gondolok itt a Centary bombázóra.Ugye ott van a helikopter ami fagyaszt.Plussz a vadászgépe olyan erőse,hogy 2 miget majdnem leápol 1.
    Az orosz a nyers erő?Hát nem tom.Az én észrevételem szerint az oroszoknak az űrbázis ledobása az a mágnesvalami ami az egységeket szedi fel.Ezek kombinálva igen ütős.Ottvan nekik az a vakumbomba az is nagyon ütős.Ha az űrbázisesőt és a vákumbombát egyszerre dobjuk igencsak nagy pusztítást lehet végezni. :)Az Iron Courtont pedig ha okosanhasználja az ember akkor igen nagy pusztítást tud csinálni. :))
    Az oroszoknak ennyiben nyílvánul meg az erő.a földi egységei,hát én nem estem azért hasra pusztító erejétől,se a léginek. "oroszok a tutik!! :DD"
    A japók.Bevallom őszintén még nem mentem velük,és nem is fogok velük eggy idejig :),de amit láttam az durva.Rengetek kétcélra használható egység.Ottvan nekik az a nagy valami ami energianyalábot bocsájt ki. Valami tank. :D és azért elég sok egysége tud levegőbe és földre támadni eggyaránt.
    Szerintem az a legjobb csapat amelyiket a legjobban tudjuk kezelni.
    Ezek mind az én saját véleményeim.Nem kell egyetérteni cáfolni is lehet! :D
    Én így látom a csapaotok közti erőviszonyokat.
  • BiG G
    #1263
    :)))