1902
A WAREZ hozzászólások törölve lesznek elvtársak!

Akinek NEM eredeti a játéka és problémája van az indítással, vagy valamelyik küldetés után kilép, az legyen szíves átfáradni az off/warez topikba!!!!
WAREZ/OFF/SPAM topik
  • SlaCker
    #1539
    Ez egyszerű.Az eröltetet támadást használod és kész.ALT+klikk a hídra és máris mennek a hídat megsemmisíteni. :))
  • fsgh
    #1538
    Sziasztok! Hidat hogy lehet el pusztítani? Próbáltam mindennel de nem megy... Szövetségesekkel vagyok szerintem az utolsó pályán és nem lenne hátrány ha szétlőhetném a hidat mert annyi oroszt tank jön hogy az felemészti minden erőmet...
  • SlaCker
    #1537
    Ez a kérdés nagyon foglalkoztat engem is!! :))
    Én neten láttam egyszer egy tessla tankal jött a gyerek,de hogy honnan szedte azt nem tom.Sajnos nem tok annyira angolul és nem nagyon tudtam volna kinyögni mit akarok. :DD
    Én megpróbálok magamtól rájönni,de ha minden kötél szakad akkor megkérdek okosabbakat. :D

    Gyerekek egyvalamire rájöttem,hogy a rakettás kicsikocsi ki....ottul idegesítő.Miértnem lövi szét a légvédelem a rakétát??A 2-ben olyan fasza volt.Itt nem sokmindent lehet tenni ellene. :((
    Picit nem figyelsz (pesze itt azt értem,hogy nem azt lesed,hogy mikor jönnek a kicsikocsik,hanem figyelsz a többi dologra)és ottvan 5 darab és csak annyit mond "base underattack",de akkor már késő mert szétkapta az egész hóbelebancot.Számomra ez kicsit idegesítő.

    Good luck Commrad. :))
  • nandorb
    #1536
    naon porog ez a topik:D
  • omi88
    #1535
    Megtudná mondani valaki hogy hogyan lehet a játékban tesla tankot csinálni??
  • Fasiszta
    #1534
    Mit csínaltatok
  • Narxis
    #1533
    Ahhh, köszi, visszakerültek a kicsikéim.^^
  • karajjj
    #1532
    visszatettem ^^,
  • karajjj
    #1531
    írtam, hogy ideiglenesen lesz, de közkívánatra akkor visszateszem XD
  • Narxis
    #1530
    jah, szerintem se volt rossz a régi banner, és tényleg nem szabad most már ilyen gyerekes dolgokon vitatkozni, hogy pl. a szövetségesek a jobbak
  • Andrejka
    #1529
    régi bannert vissza plz:) és értettük, nem lesz több a szovjetek jobbak szöveg(pedig azok!)
  • wesker24
    #1528
    Jah tényleg mi történt a régi bannerrel pedig olyan jó csajok voltak benne !!
  • ZÓÓÓcsi
    #1527
    Régi banner nem volt jó?
  • Narxis
    #1526
    Roger that
  • Fasiszta
    #1525
    Értettem
  • karajjj
    #1524
    ha mégegyszer ennyit kell törölnöm, akkor elakadásjelzőt kap mindenki, aki bennevolt!!!!!
  • viizo
    #1523
    először jöjjön a kieg, utána jöhet a negyedik :)
  • Fasiszta
    #1522
    Szerintettek lesz 4. rész
  • kavaro
    #1488
    Sziasztok!
    HELP!

    a szovjet kb 4-5 pályán vok, mikor meg kell támadni Krusov elvtársat. A társamat secc perc alatt szanaszét verik, engem meg minden irányból támadnak,pléne amikor kiszélesedik a térkép, megjelenik a nagyobb kék bázis.Nem tudom tartani, meg kevés is a nyersanyag. Helikopterekkel mentem eddig. Van vmi jobb tipp, hogy hogy kell megcsinálni, vagy mi a sorrend

    Kössz Misi
  • Narxis
    #1487
    Volt már itt olyan aki újratelepített RA3-ba visszatette a mentéseit? A szövetségeseknél utolsó pálya után nem Eva jön lenge öltözékben hanem az utolsó előtti küldetés videoja. Hogy lehet megoldani, hogy észrevegye a játék, hogy végigvittem a szövetséges pályákat?
  • Shep
    #1486
    Ja akkor azért nem találtam, végül azért csak sikerült elintéznem őket.
  • Narxis
    #1485
    :D:D
  • Fbn Lx
    #1484
    a final squadronra gondolsz, amikor becsapódik egy rakás gép?
    az speckó technológia, amit a bal alsó sarok menüjéből nyomnak -.-'
  • Shep
    #1483
    A mocsok japánok, melyik üzemben gyártják a kamikaze gépeket? Folyamatosan szarrá szivatnak velük és nem tudok rájönni melyik az, mert ilyen robotika meg technika,meg mindenféle tikák vannak.
  • ZÓÓÓcsi
    #1482
    El tudsz lopakodni a katonák mellett, pont úgy őrjáratoznak (egészen véletlenül), hogy hagynak neked időt átsurranni közöttük..
  • JustJack
    #1481
    Akkor lécci osszad meg velem is, mert én is pont ott vagyok elakadva :)
    Köszi szépen.
  • sonic333
    #1480
    Top10-be bennevan Magyarországon LINKK
    Én is megfogom venni amúgy de csak majd ha 3000Ft körül lesz
  • Shep
    #1479
    Közben rájöttem.
  • Shep
    #1478
    Oroszokkal mikor a japó uralkodóhoz kellene eljutni a kertben, azt, hogyan kellene kivitelezni, mert egyik irányban katonák, másik irányban őrtorony, tehát meg vagyok lőve.
  • BiG G
    #1477
    biztosan elég sokat eladtak belőle, jó nagy hype volt körülötte, és a red alert 2 után rettentően sokan várták. szóval tutira jól fogy, más kérdés hogy ezek után picit csalódás volt.
  • viizo
    #1476
    hogy miért egy hónappal a megjelenés után adják csak ki..

    nem ment az elvárt példányszám?
    eladási statisztika sem nagyon van róla eddig, pedig kíváncsi lennék :|
  • BiG G
    #1475
    ra3 demó, megmondtam hogy lesz :)
  • Landro
    #1474
    más programokban nem tűnt fel ez a dolog. Az egérmutató megy normálisan, csak az egységekhez tartozó menü nem frissül, de kipróbálom egy másik egérrel is.
  • karajjj
    #1473
    nem lehet, hogy az egered rossz?
  • Landro
    #1472
    hello,
    olyan problémám támadt a játékkal, hogy néha nem érzékeli az egérkattintást, kijelölést. A mouse rendesen mozog, rá is tudok klikkelni az egységekre, csak a hozzá tartozó menü nem jelenik meg, marad egy korábban kijelölt egységé. Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?
    üdv
  • 3P
    #1471
    Sziasztok!
    Van a Redalert 3-nak valami jó magyar nyelvű leirása, ahl a játékról többet meg lehet tudni? Pályák, egységek stb leírása.
  • Orgi
    #1470
    Hát nekem mediumon fele bázisára sem volt elég, úgyhogy kb 3 óra alatt sikerült lenyomni lépésről lépésre utána:)
  • fixpont
    #1469
    Elég az a flotta, menj vele a képernyő legtetejére és ott kezdd el rombolni a bázist ne frontásian támadj. Akkor elég. (
  • SlaCker
    #1468
    látom senki. :(
    Ha esetleg gondoljátok akkor gyertek fel 20:00 kor.
    Alkalmi 05;Szoba címe.Hungary.jelszó:redalert

    remélem lesz valaki. :):)
  • SlaCker
    #1467
    ŐŐŐ.Hogyha most olvassa valaki írjon má rám,hogy játszana e neten mert akkor csinálnék szobát és megadnám a jelszót.Utánna meg akkor fent találkoznánk.Remélem lesztek . 2vs2 . :))