970
  • Seth
    #690
    Én talán egyet ha megöltem. Annyira suta a harc az első részben inkább nem erőltettem ^^
  • Blekk Síp
    #689
    Én meguntam a várakozást, és adtam nekik csákányt. :D
  • Seth
    #688
    4 óra alatt vittem végig minden különösebb elakadás nélkül. Az első rész szerintem kicsit hosszabb volt,mondjuk igazából csak amiatt, hogy a kutyák járőrözését ki kellett játszani,sokszor perceket kellett várni
  • Lerstal
    #687
    ja és végigjáccás nélkül a legizgibb ha 1 hétre akacc el akkoris :Dde olyan nem lesz
  • Lerstal
    #686
    Húúú ez hihetetlenül jó játék :). nézegettem CDgalaxist, mondom mi ez... néztem videokat, demot is letöltöttem és nagyon megtetszett. de én is parázok folyton, nagyon jó :D 1. letöltöttem, már a legelején félelmetes :D , a 2. megvettem. de azt csak az 1. után:)
    amugy az a jo ebben a game-ben hogy horror és logikai, szal nem az a ijesztegetös fröcsög a vér és 20 fegyvered van mint pl doom3. ebben nem is harcoltam még... de amikor bujkálni kell ... :D hah , tök jó h rátaláltam erre, kicsit szüneteltetem a wow-t :p
    (és a történet is faxa:) )
  • armageddon666
    #685
    énis asztal mögé bújtaam XD
  • Blekk Síp
    #684
    Van több ilyen szép kis találkozás. :D
    Az elsőnél
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a felborított asztal mögé bújtam
    és kb fél m-re állt meg tőlem...
    Na ott majd be szartam. :D Mondom ezt úgy, hogy pl. a Doom meg sem kottyant, de ebbe a játékba én vmi hihetetlenül beleélem magam. :D
  • armageddon666
    #683
    én ott sétáltam ki ahol bejöttem O.o
  • Bokafix2
    #682
    Hogy lehet attól a zombitól elfutni? Én próbáltam, de nem sikerült. Azt hiszem nem is lehet addig kijutni abból a helyiségből, míg a zombi magától el nem tűnik egy ajtó mögött.
    Tehát ha észrevesz onnantól már tulajdonképpen gémover. Azt meg lehet csinálni, hogy szaladgálni előle össze-vissza, de úgyis utánad megy és letapos, mivel addig nem tudsz kijutni onnan, míg ő magától el nem tűnik.
    Legalább is én csak így tudtam végigvinni azt a részt meg a haverom is hogy elbújtunk tőle.
  • armageddon666
    #681
    na igen az vicces rész volt... én maradtam annál a megoldásnál hogy FUTÁÁÁÁS :D hálistennek lassúak ezek a valamik -.-
  • extra sensory
    #680
    A kevesebb ellenfél miatt tényleg egyszerűbb az episode 2, viszont sok helyen izmosabbak a feladványok nem beszélve helyenként a számítógép programozásáról.
    Az Overture-ba az ellenfeleket egyszerűen csak legyaktad (hozzáteszem a harcrendszer hagy némi kívánnivalót maga után) itt viszont pl. nekem a zseblámpás zombi az elején komoly fejtörést okoztott, mert nem lehetett csak úgy megbüntetni, mert nem is volt fegyverem, hanem el kellett bújni, és - kinek hogy sikerül ez a rész - nekem sok időmet elvette az állandó próbálkozás, mert akárhová bújtam mindenünnen előkotort, és lett is ám nagy csihi-puhi... Aztán nagy nehezen túljártam az eszén.
    Szóval, nem annyira könnyű ez az episode 2.
  • Blekk Síp
    #679
    Én is szeretek rájönni magamtól a dolgokra, eddig 2x kellett a végigjátszást megnéznem...
  • armageddon666
    #678
    miért? Black Plague sokkal könnyebb... nicnsenek benne hülye gyors harapós korcsok -.-
  • Synchronous
    #677
    Javaslom a végigjátszást, mert ezeknél csak fifikásabb fejtörők jönnek.
    Én úgy csináltam, hogy kinyomtattam a végigjátszást az Overture-hoz is meg a Black Plague-hoz is és csak végső esetben néztem bele, amikor tényleg nem tudtam hogyan jussak tovább.
    Mindazonáltal ezt a játékot bűn végigjátszással játszani, mert ez az agymunkára lett kitalálva és nem a ellen hentelésére.
    De ha az Overture-t útálod, a Black Plague-t gyűlölni fogod.
  • Blekk Síp
    #676
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rá kell dobni egy követ. (:


  • DarkSector
    #675
    Jah én naon hamar elakadok...
    pl belenéztem EP1-ben, és a szabadban ahol a foggantyú le van fagyva, már ott sem tudom mit tegyek....
  • Blekk Síp
    #674
    IGEEEN ÉS GECIJJÓÓÓÓÓ!!
    Egyre jobban tetszik!
  • Seth
    #673
    Mindenképp az Overture-ral kezd,mivel a Black Plague közvetlen folytatása,tényleg ott folytatódik ahol abbamarad az első rész
  • w77d
    #672
    sziasztok! Szerintetek először érdemes végigjátszani az Overture-t, mielőtt belekezdek ebbe, vagy külön is megállja a helyét??
  • Seth
    #671
    Jaj már annyiszor el lett mondva-_-
    Penumbra 1.1 egy techdemo volt,egy bétája a játéknak.
    Overture a rendes játék, Black Plague pedig a folytatása
  • DarkSector
    #670
    Hy nemrég kezdtem el foglalkozni a játékkal.
    Nekem régen egy rész már megvolt, csak nem tudtam vele sokat játszani.
    Na most akkor ez hogy van. Hány része van ennek???

    Mert nekem van:
    Penumbra 1.1
    Penumbra Overture EP1
    Penumbra Black Plague

    És tudomásom szerint a 3.rész az majd a Penumbra Requiem lesz.

    De akkor ez most hogyan van?
  • Bokafix2
    #669
    Kösz mindenkinek. Megoldottam. Alighanem ez az egyik legnehezebb rész, amiatt a hülye gépprogramozás meg szerverezés miatt. Asszem legközelebb egy rendszergazdával játszom végig.

    tobias88: tényleg abból a tetűből lesz a zombi, csakhát azelőtt olyan értelmesen beszélt, nem gondoltam. Talán agyára ment a sok Doom-ozás ott a szobában.
  • DJ GamerGirL
    #668
    Én ezt használtam a végigjátszáshoz, meg YouTube-ba beírtam, hogy "penumbra black plague walkthrough", ez videós végigjátszás, ez is sokat segített, próbáld ki Te is.
  • tobias88
    #667
    én úgy emlékszem, hogy ő maga változik át zombivá
  • Seth
    #666
    Be kell programozni az üres vezérlőkártyákat a kinti számítógépen
    Boot:Circuit setup, Disk info setup, Hardware locator
    Network:Circuit setup, Socket protocol, Firewall, Antivirus, Net locator
    Interface: Circuit setup, Cmd interface, File streamer ,Admin tools
  • Bokafix2
    #665
    Van egy olyan rész valahol a közepe táján a játéknak, hogy be kell menni egy számítógép terembe, ahol egy muksó be van zárva egy szobába és be kell adni neki egy fűrészt, hogy ki tudjon szabadulni, vagy mi...
    Viszont egy tirpák zombi össze-vissza terrorizálja a szerencsétlent utána engem kezd üldözni. Sikeresen bezárom az egyik szobába de utána elakadok.
    Mivel a számítógépbe hiába rakom be a kártyát, nem tudom kinyitni az főajtót ami bezáródott. Egyszóval nem tok kijutni abból a tetves teremből. A számítógép valami hibát ír ki állandóan, mikor a "compile" gombra kattintok.
    Már az összes kártyát kipróbáltam amiket a "jigsaw-os" szobából hoztam. A pirosat is kipróbáltam, a kéket és a zöldet is, de egyik sem müxik.
    A végigjátszás azt írja, hogy rakjam be a kártyát és úgy nyissam ki az ajtót, de ez nem megy.
    Azt is próbáltam, hogy a számítógép mellett levő szobában abból a mainframe gépből kivettem az összes régi kártyát és megpróbáltam belerakni az újakat, amiket abból a szobából hoztam, de oda azokat nem lehet belerakni. Szóval kifogyott az ötlettáram. Az is eszembe jutott, hogy esetleg a bezárt zombitól kéne valahogy útbaigazítást kérni, de ő csak csapkodja az ajtót, mint valami elcseszett idegbeteg. Szal őtőle ott rostokolhatok jó darabig.

    Szal segítsetek inkább ti.
  • DJ GamerGirL
    #664
    Nem kéne szétwarezolni a topikot. :/
  • kri555
    #663
    nem tom
  • ffxi
    #662
    Ezerhálám! De jobban örültem volna privinek. Most hogy fognak nézni ránk?
  • kri555
    #661
    http://www.alivedownload.com/games/games/penumbra:_overture.html inen le tudod tölteni
  • kri555
    #660
    töltsd le
  • ffxi
    #659
    Akkor nincs meg az 1.rész :(
  • kri555
    #658
    Az első része a Penumbra Overure
    A második része a Penumbra Black Plague
  • tommyx
    #657
    Penumbra - Tech Demo (olyasmi mint egy előzetes)
    Penumbra - Overture (Episode 1)
    Penumbra - Black Plague (Episode 2)
    Penumbra - Requiem (Episode 3(Caming Soon ))
  • ffxi
    #656
    Ennek több része is van? Hogy hívják őket és mi a sorrend? O_o
  • Tabitar
    #655
    Köszöszépen ^^ mostmár a 2. részét is végigjátszom ^^. Az első naon ott volt. Sztem a legijesztőbb az uv fényes rész volt O.o
  • Seth
    #654
    Nincs benne a játékban.
  • tommyx
    #653
    de az a kép a hivatalos oldalon a tech demo galériájában van. de nem találtam a játékba
  • kri555
    #652
    ja :D
  • armageddon666
    #651
    akkor nem rakták be sehogy ^^ mondjuk fura is lett volna valahogy xD akkor el lehetett volna futni...