970
  • tommyx
    #650
    #610 !!! olvass előrébb!!
  • kri555
    #649
    ennél a résznél letöltöttem egy örök élet trainert hogy megnézzem milyen a szörny ami kinyír.De mikor bementem örökélettel a sötétbe magamtól megahtam és nem jön ki semmi.XD
  • kri555
    #648
    http://data.hu/get/333387/Penumbra_Black_Plague_HUN.rar.html ez írásos
  • Tabitar
    #647
    Hello!

    A penumbra black plague-hoz tud vki linket adni arról, hogy hol lehet letölteni az írásos magyarítást? Szükségem lenne rá :D

    Amit lejjebb találtam azt már elvileg törölték a rendszerből :S
  • armageddon666
    #646
    az cuki rész volt szerintem x)
  • Blekk Síp
    #645
    Na jó, ma az uv-s rész után olyan nyomás kerekedett rajtam felül, hogy ki kellett lépnem. :DD
  • armageddon666
    #644
    conceptben XD én speciel örülök hogy nincs ilyen... gyorsnak és veszélyesnek tűnik...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    am sztem ez az ami megesz a sötétben


    nem illett volna bele a játékba mert most abszolut nincs fegyver ha jól emléxem...
  • tommyx
    #643
    Ez hol van???
  • DJ GamerGirL
    #642
    Konzolba lehet írni pár dolgot, ha nem mondod, hülyén halunk meg. xd
    És igen, van erre is külön topik, mondtam már, de még egyszer mondom, hogy kicsit utána kéne nézni a dolgoknak... Ne azt várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön.
  • Seth
    #641
    Ne offold már szét a topikot felesleges cuccokkal,kösz
  • kri555
    #640
    ÉN CSINÁLTAM A HL.2 ELSŐ PÁLYÁN.Na kitudja hogy kell megcsinálni beépítésnélkül a szupergravitációs stukit.Én tudom de titok[IMG][/IMG]
  • kri555
    #639
    http://data.hu/get/355716/ghost.exe.html ezt nézzétek meg.Nagyyonjó játék!!!
  • tobias88
    #638
    én mindig leállítom, mert félek, pedig nem vagyok az az ijedős típus
  • Blekk Síp
    #637
    Na már nem kell, az volt a gond, hogy előtte egy helyiség bejáratlanul maradt. (:
    U.i.: KURVAJÓ ez a játék! :D
  • Blekk Síp
    #636
    Lécci, vki nem tudna egy mentés adni azután, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy pamutszálat kell kivenni egy dobozból, hogy robbanószert készítsek
    mert nekem vmi bug miatt nincs benne.
  • kri555
    #635
    ja lehet :)
  • DJ GamerGirL
    #634
    Utána kéne nézni kicsit a dolgoknak... :D
  • kri555
    #633
    A penumbra BP nem régi játék
    !
  • ffxi
    #632
    Ahhoz képes régi a gém. Vki melyik nagy torrent oldalon felélesztette a gémet? Mag netán? Mert ott mondták, hogy nagy klasszikus. Különben nem is hallottam volna róla.
  • ffxi
    #631
    Ááááh... csak nagy a izgalomban, hogy ilyen fizikával az ember máshol nem találkozhat, csak HL2-ben picit lehúzta az IQ-mat.
  • tobias88
    #630
    satuban nyomd össze... ha ezen nem jutsz túl, akkor később nagy bajban leszel
  • ffxi
    #629
    Vki segítsen!
    Már az elején, amikor szobában vok. Elhúztam a szekrény és megtaláltam a az érmét. Csak hogyan tudok csavarozni az érmével? Hogy a támlát leszedje?
  • Blekk Síp
    #628
    A magyarítást/szinkront nem tudná vki feltenni pl. rapidra?
    Nekem ez a link ne jó.
  • DJ GamerGirL
    #627
  • Peetboy
    #626
    Hát az a pöcsük, nem tudtad? Vérvörös farkuk van.
  • DJ GamerGirL
    #625
    Örök relytély marad számomra, hogy mi is az a lábuk között... XD
  • armageddon666
    #624
    Overture sokkal nyomasztóbb volt Black Plaguenél, viszont hála Clarencenek több volt az intenzívebb rész BPben :K

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Overtureben mikor Redet elégetjük az nagyon gáz rész volt :S utána a végén majd beszartam xD folyosó végén a muki :S

    Black Plagueben mikor a zombit megöljük és kiderül hogy a csaj az ... az "picit" rosszul esett... mint Philipp nem tudtam mit mondani...
    Aztán ugye mikor máskor is halucinálunk azok eléggé kellemetlen részek voltak :K Meg ott volt a sötétben támadós lény O.o azt sem szerettem XD


    azért volt p"cse mert igazából nem változott át csak úgy láttuk. halucináltunk. amúgy ami kilóg belőlük az visszakanyarodik a testükbe, szal az valami más szerv inkább :K végülis nem emberek, nem kell hozzá hasonlítani őket :C

    Az még jólsejtem hogy nem derült ki honnan vannak az óriáspókok és giliszták? És miééééért írtuk meg a levelet ? :\
    Mondjuk ez nem elég egey új részhez de ha jóltom készül a Requiem. Kiváncsi vagyok mi lesz benne...
  • wantonly
    #623
    Azért, hogy legyen folytatás. :D
  • grebber
    #622
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most vagy én vagyok debil értelmi fogyastékos vagy tényleg aki beszél hozzánk az a vírus??? Ha igen ezt hogy csinálja miféle vírus ez?
  • DJ GamerGirL
    #621
    Én meg azt nem értem, hogy mikor a csajt ki kellett szabadítani, a zombivá alakult lényének miért van p¨cse? XD
  • DJ GamerGirL
    #620
    #604, tehát olvass lejjebb.
  • armageddon666
    #619
    amúgy mi történik ha minden Strange Atrifactot összeszedek?
  • armageddon666
    #618
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem értem miért kellett átbaszni ezeket a lényeket :\ miért küldtük el azt a levelet -.- pfff
  • DJ GamerGirL
    #617
    Overture-hoz itt a magyarítás, ez evileg teljes.
    HUN
  • DJ GamerGirL
    #616
    A kiszabadításnál lesz egy kis meglepi!
    Mondjuk ez:
    http://www.djramy.extra.hu/Penumbra%202008-06-19%2012-24-41-15.jpg
    XD
  • armageddon666
    #615
    Black Plaguebe csak ugye ilyen lomha zombik vannak? ^^

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most jutottam el a csajhoz, most kikéne szabadítanom onnan... érzem hogy most már harc is lesz nem csak kerülgetés :C
  • armageddon666
    #614
    jah, értettem sztem mindent. mondjuk így második rész alapján az elsőben nem sok derült ki O.o pedig elolvastam sztem mindent XD
  • tobias88
    #613
    overtudehoz nincs teljes honosítás nem? mindenhol csak félkészt láttam!
  • Seth
    #612
    Vki tud ám angolul is ... -_-
  • tommyx
    #611
    hát.. mert így akkor gondolom marha sokat értettél belőle... pedig a story is fontos.