970
  • tommyx
    #770
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    menj vissza abba a terembe ahol a számítógép volt aztán az asztal egyik fiókjába vedd fel a zseblámpát. aztán beenged
  • david18
    #769
    Sziasztok.Nem tudja valaki, hogy miért nem tudok tovább menni annál a résznél:Amikor betettem azt a köszöntő cd-t a számítógépbe,kinyitottam az ajtót majd elhúztam a ládát és leugrottam a lyukba.Na a gond ott van hogy amikor elindulok a csatorna fele kiírja hogy megfelelő fényforrás nélkül nem megy be oda.Hiába használom a zöld világítórudat vagy a piros jelzőfényt akkor is visszafordít a játék .Amúgy kreált magyar verzsön 1.0.1-es patchel.Tud valaki segíteni? PLS
  • cumfu
    #768
    kössz csak azt a topikot nem erre a játékra gondoltam. kössz
  • Seth
    #767
    Dehogy zárták, ITT van ^^
  • cumfu
    #766
    heló! megszereztem az ep1-et, ma nekiállok, ebbe a topikba mehet annak a játéknak a kérdései? ha elakadtam, vagy ha valami bajom van. A másikat lezárták.
  • Synchronous
    #765
    Vajon milyen újabb megoldhatatlan feladványokat fognak kitalálni a drága fejlesztők az episode 3-ban?
    Talán össze kell majd rakni kacatokból egy komplett részecskegyorsítót, hogy tovább tudjunk jutni? Vagy egy új programnyelvet kell bevágni, hogy be tudjuk programozni a számítógépeket a vírussal kapcsolatos kutatásokhoz és nekünk magunknak kell majd végezni a kísérleteket a pácienseken? Esetleg a kísérletet végző szakembereknek kell majd asszisztálnunk?
    Netalán egy elveszett belépő kártya kódját kell valamilyen fejtörő útján kiszednünk egy több millió kártyakódot tartalmazó számítógépből?
    Vagy a végén egy sumér falfeliratot kell majd lefordítanunk egy interneten megtalálható fordítóprogram segítségével, amit magunknak kell majd megkeresnünk a világhálón a szabadidőnkben?
    Vajon mit találnak majd ki, hogy mi MAJMOK küszködjünk vele.

  • cumfu
    #764
    köszi szépen így minndjárt jobb
  • kri555
    #763
    jah
  • davidka003
    #762
    Így is úgy is ingyen töltjük.
  • kri555
    #761
    http://www.gamestar.hu/penumbra-requiem-nyaron-bezarul-a-kor.html
    Ezen az oldalon azt írja hogy Augusztus 27-én jelenik meg.
  • kri555
    #760
    Jah és lehet hogy ingyen letölthető lessz
  • kri555
    #759
    Álítólag nem folytatás lesz hanem overture és a Black Plague előtti részeken kell játszani
  • Lerstal
    #758
    akkor hamarosan !!!!!!!!! :D
  • kri555
    #757
    2008 Augusztu-ban jön ki
  • Lerstal
    #756
    azta!! ez nagyon jó lesz :) végig kell csinálnom
    mikor jön ki, tudja vki?
  • kri555
    #755
    http://www.gamershell.com/pc/penumbra_requiem/screenshots.html?id=316832
    képek az új Penumbráról
  • kri555
    #754
    jah nekem is eredeti és textúra magyarosítás is van hozzá.
  • Lerstal
    #753
    ha a black plaguet a cd galaxisban veszed meg , alapbol magyar szinkron+szöveg van. és 4000FT, sztem megéri.
  • kri555
    #752
    A beálításoknál tedd be magyarra
  • Bokafix2
    #751
    Nekem a Black Plague magyarításával van egy kis probléma. A szinkron és a textura feliratok működnek, de a többi egyáltalán nem. A menü, a feljegyzések, a tárgyak nevei, és minden egyéb felirat angol.
  • balee4
    #750
    Nemrég emiatt kaptam 3 büntipontot, inkább kihagyom köszi, egy másik oldalon amúgy is minden be van linkelve.
  • Synchronous
    #749
    Lehet, hogy a te linkjeid, de ha nem linkeled be, akkor nem sok haszon van belőle. Ő meg belinkelte.
    De azért neked is kösz.
  • balee4
    #748
    Éntőlem származik, az én linkjeim, szal inkább én vagyok. :D Mind1 egyébként.
  • DarkSector
    #747
    THX
  • DarkSector
    #746
    Jah akkor a techdemo lehet az, mert oda van írva, hogy Penumbra Full 1.1
  • extra sensory
    #745
    Megint rosszul emlékszel. Az Overture ep1 az nem kiegészítő, hanem az első rész. A Black Plague pedig az ep2. Nincs külön kiegészítő, csak egy nagyjából 200 megás techdemo.
  • Seth
    #744
    Nem, az Overture EP1 az az EP1, az első rész,nem kieg :D
    Amúgy van hozzá, ITT
  • DarkSector
    #743
    Jah akkor rosszul emlékszem.
    Bocs. Akkor a Penumbra Overture EP1 lesz a kieg.
    Akkor ahhoz van felirat?
  • Seth
    #742
    Az Overture az első rész,nem kiegészítő, a Black Plague pedig annak a folytatása
  • DarkSector
    #741
    TOMMYX
  • DarkSector
    #740
    Szép lista THX

    Már közbe rájöttem hogy Overture egy kiegészítő, de az első résszel mi a helyzet.
    Van ahhoz fordítás?
  • Synchronous
    #739
    Te vagy az ász haver! Húde kellett nekem már az episode 2-höz magyarítás, csak nem találtam sehol. Ezért még aranyba foglaljuk a neved.
  • tommyx
    #738
    Black Plague
    szöveg és textúra fordítás:
    itt
    magyar szinkron:
    it
    Overture
    szöveg és textúra fordítás:
    itt
  • Bokafix2
    #737
    A Black Plague-hoz itt nincs magyarítás ugye? Mert az Overture-hoz van meg a sima Penumbrához ami az a techdemocska lehet, ami az epizódok előtt megjelent. Nem-e?
  • Blekk Síp
    #736
    Itt van: Itt-e :D
  • cumfu
    #735
    Heló! Már régen megvan a játék, de csak ma raktam fel! Úgy gondoltam h vagy magyar, vagy magyarosítás van hozzá! De magyarosítást nem találok. Nincs is? Keverem? Előre is köszi
  • Synchronous
    #734
    Jaja, pontosan. A video nagy segítség, mert legalább tudom hogy merrefelé meneküljek. Csak a szaggatás miatt elég necces lesz megcsinálni ezt az akadályfutást időre, de megpróbálom. Ha kijutok, akkor gond megoldva, mert nagy a gyanúm, hogy csak ezen a menekülős szakaszon lassul. Kint, ahol a zombi botorkál a zseblámpával már szerintem rendes sebességgel megy.
  • davidka003
    #733
    Nálam sem volt semmi gond max grafikán.
  • armageddon666
    #732
    ja ok beugrott asszem... még nem járok ott a videóban de már rémlik vlami xD az nem is volt nehéz :S jó mondjuk nem szaggatott nálam.
  • armageddon666
    #731
    ejj bazz... a videó elején ami van. azt úgy nem szerettem :S olyan rossz volt :(
    --
    én tudom hogy nem ott jár de robbanás valahogy nagyon nem rémlik xD a kukacost csak megemlítettem. az is hasonló.