970
  • grebber
    #810
    Na ezt inkább hagyom a prok-ra.Már elején közöm nincs hozzá mit kell csinálni. (Rekviemről van szó)
  • Seth
    #809
    Trilógiának volt tervezve, de aztán a Black Plague-val lezárták egyben az egészet, nem terveztek többet. De úgy tűnik túl jól fogyott, fellelkesedtek, összütöttek még egy részt.
    AZért remélem lesz olyan hosszú mint az eddigiek(BP 4 óra volt^^) nem pedig kiegészítőhöz híven feleannyi :D
  • zzeN
    #808
    ez kieg., gondolom majd lesz 3 is...
  • DarkSector
    #807
    huh.
    akkor ez nem a trilogia uccsó része?
    ez kiegészítő?
  • zzeN
    #806
    black plague, és rá a requim
  • DarkSector
    #805
    Az durva.
    és melyiket kell neki előtte felrakni?

    én aszittem ez a 3.rész.
  • Synchronous
    #804
    Nos, ennek pont ez a lényege, hogy már az elején elakadsz. Ha nem akadnál el, akkor semmi értelme nem lenne. Mert akkor nem kellene gondolkodni, és a pálpusztai kecskepásztor is végig tudná vinni.
  • zzeN
    #803
    hol akadtál el pontosabban?
  • balee4
    #802
    mivel ez egy expansion, nem teljes értékű game, vki elkezdte? az elején egyből elakadtam.
  • Seth
    #801
    Mert kell, nézz utána
  • DarkSector
    #800
    állat=szép
    vagy
    állat=jó történet?
  • DarkSector
    #799
    miért kellene.
  • balee4
    #798
    Tegnap este elkedztema Requiemet, állat lett, hasonlóan a korábbi részekhez. :D
  • Peetboy
    #797
    Ja már megjelent a Requiem? Elég gyorsan jött ez után. Most azt is fordíthatják le, a boltokban úgyis később kerül.
  • Seth
    #796
    Na "kint van" a Requiem, Black Plague kell hozzá.
  • Peetboy
    #795
    Akinél előjött az a Bug, hogy a hordóban ég a tűz, annál a Crack a megoldás.
    Most kért meg rá haverom segítsek neki ez ügyben, mert em tud tovább menni. Adtam neki újabb Cracket és már jó is lett neki.
  • DJ GamerGirL
    #794
    Akkor ügyes vagy.
    Egyesek hozzá vannak szokva az "agyatlan" FPS-ekhez, ahogy én is...
  • kri555
    #793
    Én elakadás nélkül végigvittem.
  • Lerstal
    #792
    .... :/ igy könnyü
    hülyeség elmondani, szenvedjen mint mindenki :) ha pedig kilép 10 perc után akkor menjen wowozni ....
  • Blekk Síp
    #791
    Baszd be be az automatát egy kővel.
  • Prince23
    #790
    Nem értem mit mondasz, bár tegnap óta nem vettem elő a játékot...
  • Blekk Síp
    #789
    Az az italautomata nagyon hívogató.
  • Lerstal
    #788
    probálj visszafele is nézelödni :) + a tárgyak
  • Prince23
    #787
    Véletlenül nem az elemekkel kell vmit csinálni a fagyasztóban? :D
    "Használd az eszed" szlogen... most nem megy :D
  • Lerstal
    #786
    igen igen ^^ minden mozgathato tárgyat nézz meg :) de nem ssegithetünk , ennek ez a lényege :)
  • Seth
    #785
    a disznók kamrájában nézz körül :) , meg az italautomatánál
  • Prince23
    #784
    Na átjuttottam a szelőzőn, közben a frászt hozták rám, szerencsére zárva az ajtó, de továbbra sem hallom jackie chan magyar hangját.
    mostmár végleg elakadtam, ötletem nincs... van nekem egy deszkám, egy ládám, meg egy szék, de hogy azzal mit csináljak? :D ja meg 3 disznó, fagyasztott...talán a kiszivárgott csőt kéne "összeeszkabáljam a szelőzőben? vagy az ajtót kell kinyissam?
  • Prince23
    #783
    Na megoldottan, én hülye vártam, h szélesedjen, ami nem is látszik...
    Épp elakadtam. ugyanis most menekülök a szelőzőcsatornán keresztül, és alattam volt egy csapda, találtam egy Nézz a lábad elé feliartot, láttam egy betondarabot, és eldobtam, és rá ugrottam. Innentől a szellőzőcsatornára nem tudok rá ugrani, tehát nem tudok feltápászkodni...
    ezt nem értem... fogni meg nem lehet semmit...
  • Seth
    #782
    hát ilyen hibáról még nem hallottam
  • Prince23
    #781
    Éppen ezt magyarázom, nyítom én kifelé.. tudod forgatom azt a fogantyúját... de nem tágul, h tudjam belehelyezni azt a pénzt
  • Seth
    #780
    Az elején még nem beszél. A satut esetleg ki kéne nyitni,mielőtt a pénzt beleerőszakolod :)
  • Prince23
    #779
    De ezeket nem hallom, igaz még mindig a cellában dekkolok az elején, de a satut hiába tekerem, az nem interakciózik, tehát az érmét nem tudom elhelyezni benne, hiába tekerem, semmi változás, a satu összezárva.
    ?
  • Seth
    #778
    A főhős nem beszél játék közben csak a hang a fejében :D elfelejtettem a nevét.
  • Prince23
    #777
    Amúgy játék közbe nem kéne hangot hallani... csak felirat van... meg effectek. Az intrónál volt magyar hang, de a mmár maga a játékba nincs... itt nem Kackie Chan magyarhangja kén legyen, mert egy mukkot sem szól a főhős a cellában, az elején... :O pedig kéne
  • Prince23
    #776
    jaja, azt elfelejtettem, már OK

    sry nem figyeltem oda
  • tobias88
    #775
    nyelvet állítsd magyarra...
  • Prince23
    #774
    Nekem nem müködik, pedig fileonként cseréltem ki őket, pedig felül is írták :(
  • siederhird
    #773
    Már meg van.(nem törtem össze az üveget)
  • siederhird
    #772
    Hy!
    Vki tudna nekem linkelni egy képet arról hogy hogy rendezte be a szobát mert én már órák óta rendezgetem és nem történik semmi.
  • david18
    #771
    Kössz szépen