970
  • Ron Ragm
    #250
    Eszméletlen jó lett, most viszem másodjára az artifactokért, csak az a műanyagdobozos nitrogén meg aceton (és a többi) nagyon szúrta a szemem :\
  • k0c
    #249
    Köszi!
  • strebacom
    #248
    Saját FULL SAVE....
    Tessék ITT!!
  • strebacom
    #247
    Tedd már ki a linket amit küldtem ide légyszi!!!
  • k0c
    #246
    Hát elég sok embernek ez a problémája valaki légyszi dobjon már fel valahova egy mentést közvetlen a menekülés után.
  • dante3
    #245
    Á nekem mindíg kilép a játék, amikor menekül a kristályos üvegemmel!
  • Seth
    #244
    Én most így fejből próbáltam csak, így rémlett. Már letöröltem, úgyhogy nem tudom megnézni azt a doksit amibe bele van írva. Antidote azt tudom
    Na. Egyik oldalon szépen fel van sorolva az összes anyag egymás alatt, azokat számozd be 1-től 6-ig. Eddíg vili? Namost a következő oldalon ott van a sorrend, az alapján sorba rakod őket( de úgy hogy a sorszámuk megmarad).Na és amit kaptál számsort azt bepötyögöd a gépen. A gombok meg úgy vannak a gépen ahogy korábban írtam:
    1 2 3
    6 5 4
  • strebacom
    #243
    Nos minden benne van!!!!



    És mégis ezt irja, pedig ugy nyomom ahogy te irtad.....



  • dante3
    #242
    Azt a fiolát hol lehet megtalálni, nekem nincs meg!?
  • strebacom
    #241
    Igen bele....az ugye nem lényeg, hogy milyen sorrendbe dobtam bele az összetevöket???
  • k0c
    #240
    Nekem is jól jönne az a mentés,mert nekem is kilép ott.
  • Seth
    #239
    a fiolát amiben az a kő van, azt beraktad a gép oldalába?
  • strebacom
    #238
    Köszi, megvan!!!De amit a #223-ben irtál azzal nem indul, valamit még kifelejtettem???
  • SötétBarom
    #237
    Én is ugyan itt vagyok, a túloldalon eltömtem a lyukakat, de itt megfexem :D
  • Seth
    #236
    Nézz át mindent a szobában, könyveket is huzogasd el. Én még azt sem tudtam mire valók aztán simán megvolt mind a 6, csak turkálni kell mindenhol ^^ asszem vmelyik pl egy kukában van
  • strebacom
    #235
    Hali!!! a Sulphurt hol találom az hiányzik????
  • atesszan
    #234
    Már tuljutottam.Nagyon jó a game!
  • dante3
    #233
    Rakd rá a kézre!
  • atesszan
    #232
    Mármint a kutyával!
  • atesszan
    #231
    Help!Azután,hogy a kép szerint "rendet rakok a kabinban" mit lell csinálni?
  • r4pt0r
    #230
    Valaki meg tudná mondani, hogy lehet megszüntetni a gázszivárgást? Mert unclockoltam az ajtót de addig nem nagyon akar beengedni.
  • Lacc
    #229
    Én is megköszönnék egy mentést közvetlen a menekülős rész után.
  • strebacom
    #228
    Ja valaki segithetne ebben nekem is légyszi aki tudja segitsen.....
  • theodor
    #227
    Mi ez???
  • priluki
    #226
    Énis itt akadtam el,beleöntök mindent a gépbe de azt irja Not komplex,valami még hiányozhat, de vajon mi?! És hol találom.. tud valaki segiteni 5 dolog van meg nekem (Nitrogen,iodine,Bromine,Acetone,Chlorine) de itt lentebb olvasom ,hogy 6 kell.. egyszerüen nem találom...
  • Atesz22
    #225
    koxi,kozben rajottem en is. :)
  • Bence9292
    #224
    Egy ilyen mentést én is szívesen fogadnék, mert jó lenne folytatni a játékot.
  • Seth
    #223
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Le van írva a sorrend egyik jegyzetben.(antidote)
    2. oldalán le van írva, hogy mi a számozása az anyagoknak 1-6 -ig,ahogy egymás alatt vannak.
    3.oldalon le van írva egy mondatban, hogy a gombok számozása vmi hiba miatt így néz ki, előtte meg fel van sorolva a helyes sorrend:
    1 2 3
    5 6 4

    A megoldás: 214653
  • Atesz22
    #222
    A szerkevero gepnel vagyok. Milyen sorrendben kell nyomogatni a gombokat rajta?
  • dante3
    #221
    törd ki
  • joeperry
    #220
    Valaki segítsen! Az Infarmary-ben vagyok, de nem nyílik a vörös fénnyel jelzett ajtó. Azt vágom, hogy egy vegyszert kellene beadnom magamnak, de azt hol találom? A szekrényre gondoltam, de az meg zárva van és lövésem sincs, hogy nyílik.
  • nesto
    #219
    a hordókat a kékeszöld színű körökre kell helyezni, és kigyúl a tűz a falban.
    magyarosítás a közeljövőben nem várható a játékhoz? sokkal nagyobb élvezetet nyújtana ha többet értenék belőle
  • Sam87
    #218
    Mit kell ott csinálni, ahol ha a kpcsolót lekapcsolom színes körök vannak a padlón? Van itt 3 hordó is de nem jöttem rá!
  • k3nGu
    #217
    nekem is fagy amikor szűk folyósón kell menekülni, mennék ki a szobábból, töltés azt kilép asztalra, vki nem tudna utána küldeni 1 mentést?thx
  • wantonly
    #216
    Ilyen rövid lett a játék? :(
  • Seth
    #215
    Rossz ötlet volt a 2. résszel kezdeni egyből :(
  • Bence9292
    #214
    Isteni játék, minél többet játszok vele annál jobban tetszik. Kár, hogy eddig nem ismertem a Penumbra nevet, de a Black Plague után szerintem kipróbálom az Overture-t is.

    Most viszont én is ott akadtam el, hogy a végén mikor kijövök a Chemical Research Lab ból mindig kifagy a játék. Kár érte, remélem majd lesz valami más javítás is, mert nekem is backup játékom van és nem megy a hotfix
  • strebacom
    #213
    Megtaláltam, beletettem mindent a gépbe, de nem csinál semmit, hogyan inditom el???
  • nab
    #212
    Penumbra Overture
  • nab
    #211
    hmm lehet hogy nem ty :P