970
  • robika1993
    #210
    lécci help a kártyákután mi a kód a számtógéphez?
  • Seth
    #209
    A generátort beüzemelted a power room-ban?? Áram nélkül nehezen fog menni
  • nab
    #208
    Hi

    Egy kicsit elakadtam, hiába dugom be a kábelt nem tudom a kulccsal bekapcsolni.


    5let?
  • Seth
    #207
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most el kéne jutni az experiment (vagy research?) room-ba, elég nehéz lesz így hogy Clarence szarakodik a fejeddel. Az az a szoba,ahol volt a műtőasztalon egy ilyen döglött lény, és abban a szobában van egy gép, amibe 6 anyagot kellett beleönteni. Biztos találkoztál már vele, na oda kell menni
  • robika1993
    #206
    THX!
  • strebacom
    #205
    Itt van mind a három kártya:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boot:Circuit setup, Disk info setup, Hardware locator, a Network:Circuit setup, Socket protocol, Firewall, Antivirus, Net locator, az Interface: Circuit setup, Cmd interface, File streamer ,Admin tools
  • robika1993
    #204
    sziasztok lécci segítsetek 4 napja ezen baszakodok:D,milyen programokat kell belerakni a zöldkártyábe???:$ LÉCCI FONTOS!
  • strebacom
    #203
    Hali!! Kellene egy kis segitség...felvettem egy zöld kristályt a tárolódobozába, utánna rohantam,mert robbant az egész...ezután jöttek olyan látomásfélék, az a hang meg csak röhögött...miután megnyugodott minden most megint a folyosókon vagyok, és nem tudom mit kellene csinálni???
  • Sam87
    #202
    Köszi
  • SötétBarom
    #201
    Betöröd az üveget bármivel, ami a kezed ügyébe esik :)
  • Atesz22
    #200
    az ajtonyito kodok egy jegyzeten vannak. vagy az ajto id az ajtora irva.

    hogy vexem ki a xekrenybol a szert? zarva van. vagy nem a rontgenxobas xert kell beadni?
  • Sam87
    #199
    Hol lehet megtaláni a kódot ami az ajtó kinyitásához kell a számítógépen keresztül?
  • Seth
    #198
    A másik folyosón lévő lyukakat kell eltorlaszolni. Ha most ahogy állsz,elnézel jobbra, majdnem szemben lesz (a "kutyaólakon" túl) a raktárhelyiség amiben a két láda van.
  • k3nGu
    #197

    na itt h is kell átjutni?Seth irta h odakell húzni fémdobozokat, hát én olyat arrafele nem találtam, meg van a kapcsoló, amit ha lekapcsolok akkor meg kinti folyosó lesz sötét szóval passz...
  • dante3
    #196
  • Zomil
    #195
    amugy csak a "szellemet" kellett volna hallgatni:) mondja is, h ott egy fake könyv :P
  • dante3
    #194
    thx
  • Seth
    #193
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha onnan nézzük hogy bementél a könyvtárba,akkor a bal szélső könyvsor, kb közepetáján van egy könyv ami kicsit kilóg ,meghúzod, rejtekajtó kinyílik, odabent kis szomorkás hangulat,gomb megnyom,ajtó kinyílik
  • dante3
    #192
    Segíts egy picit, a könyvtárban hogyan nyílik az ajtó? Valamit elhagytam volna, mert ott semmit nem találok a papiron meg az ajtó felett lévő tárgyon kívül! Valamit nem veszek észre?
  • Seth
    #191
    Jah, béna jószágok, simán le lehet őket rázni meg kerülgetni
  • dante3
    #190
    Ki lehet kerülni, nem nagy ügy!
  • SötétBarom
    #189
    Összeszedtem a fűrészt, de nem merek kimenni mer itt a pajszeros tag.. El kell osonni mellette? Félek, ki se merek nézni az ajtón :S
  • Seth
    #188
    Meg, csak az elején volt hiba, akkor is csak a kicsapó gőz volt fehér négyzet
  • dante3
    #187
    Neked megoldódott a játékban a grafikai hiba?
    Talán nem szereti az Ati kártyákat, mert nálam is fehérbe váltanak a tereptárgyak?!
  • Seth
    #186
    Van hotfix erre a hibára [az exe fájlt írja felül, szóval ha nem eredeti akkor pech]
  • Lacc
    #185
    Marhajó, miután megszerzem azt az anyagot a laborból és menekülni kell, ahogy kiérnék a folyosókra, töltésnél kilép. Semmi hibaüzenet, csak fogja magát és desktop, kétszer is próbálkoztam. Kár :/
  • priluki
    #184
    1000 köszönet,mondjuk probáltam begyujtani csak épp a fákjával :D ugylátcik arra nem gyullad... azért ennyi találékonyságot már megengedhettek volna a játékba...
  • Lacc
    #183
    Köszi :)
  • Seth
    #182
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kennel -es résznél úgy tudsz továbbjutni, hogy a kivilágított, jobb oldali folyosónál a lyukakat eltorlaszolod a folyosó elején lévő raktárban lévő 2 vasládával,majd a folyosó végén átkapcsolod a panelt, mehetsz vissza az eddíg sötét folyosóra, de nem lesz természetesen olyan egyszerű az átjutás,mert a lámpák ki-ki alszanak, a lényeg hogy maradj a fényben,nem olyan nehéz.(Itt próbált vki bemenni a kutyaólakba? nem semmi hanghatások várják odabent az embert:D én frászt kaptam elsőre:D) A szivárgós terembe a gázmaszkal jutsz be, majd csak megtalálod :D A nitrogén meg kén mellé még 4 komponenst kell találnod, de majd csak a játék végén kell őket használni
  • Lacc
    #181
    A csajt kéne kiszabadítanom a kártyával a 2. bunkerben. Találtam nitrogént és ként, van egy beragadt ajtó az examination roomban, a kennelben kellene az egyik folyosón felkapcsolni a pilácsot és az egyik teremben (csak nem jut eszembe a neve) van egy távolról nyitható ajtó ami előtt gáz szivárog.

    Aki ezen a részen túljutott, egy tippet adhatna, hogy merre keresgéljek (nem kell feltétlen teljes megoldás), mert kicsit most elakadtam itt.

    Ez a két mumus aki a folyosókon mászkál pedig nem túl segítőkész, pedig már unalmamban velük kergetőztem.
  • Seth
    #180
    nem sok minden, pár háttérkép, egy motion capture videó és 50 concept art
  • Zomil
    #179
    inkább azt mond el mi van benne:D
  • Seth
    #178


    khm :D azért sem mondom meg mi a kód a super secret fájlhoz

  • strebacom
    #177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A helyságben van egy olajos hordó azt huzzad a doboz elé és akkor kapcsolt rá az áramot az lángra gyul, és az égö hordót alá kell huzni a plafonon lévö tüzjelzö alá, a többit meglátod....
  • priluki
    #176
    hi nem jövök rá mit kell abban a helységben csinálni ahol van egy áramkapcsolo,és ha felkapcsolom az elektomos doboz "zizeg" egy kis helység és sehova nemtok menni. Tud valaki segiteni? pls
  • k3nGu
    #175
    ment a privi...
  • strebacom
    #173
    Igen !..szép lila..
  • k3nGu
    #172
    hát a szekrényből kivetted a chemycalt és beletöltötted a injekciós tűbe?
  • strebacom
    #171
    Én is itt vagyok de hogyan lövöm be magam???
  • k3nGu
    #170
    vki megsúgná az informary szobából ugye nem lehet benni egy ajtón, piros fénnyel van megáldva, és tt kéne belőnöm magam a szerrel, de mégse akaródzik...