970
  • dante3
    #290
    Szekrényben pénzérme, befogod a satuba, összenonyomod, kiveszed, polcot odébbteszed! Mögötte levő szellőzőrács csavarját a nyomott érmével kitekered!
  • Bokafix2
    #289
    A játék legelején hogy kell kijutni a szobából? Mivel zárva az ajtó. Irtóra röstellem, de sehogy sem tok továbbjutni.
  • Mast3rmind
    #288
    Hát nem teljes munkaidőben csinálom, de napi szinten. Remélhetőleg hónap végére vagy következő hónapra kész leszek a bétával. Jelenleg már lefordítottam mindent kivéve:
    -Textúrák
    -Párbeszédek

    ezekhez meg ugye idő kell :)
  • nesto
    #287
    jó munkát a fordításhoz. remélem mihamarabb kész lesz, nagyon várjuk
  • wantonly
    #286
    Köszi, hogy fordítod, kitartást hozzá. :)
  • Mast3rmind
    #285
    Rendben, majd adok ki egy nyílt bétát, ha kész lesz.
  • laca no1
    #284
    gyors voltam már meg is oldotam:D
  • laca no1
    #283
    Hali.Kell a játékhoz crack vagy vmi mert nem akar elindulni?Vagy azt írja ki hogy lemez van benne vagy hiányolna.
  • SötétBarom
    #282
    Ha kell bétatesztelés, én segítek szívesen :)
  • gyuri12
    #281
    Kösz!
    Azért win reinstall nem lesz,de az új DX-et letöltöm:)
  • dante3
    #280
    Szerintem frissíts directx-et! Attól függ milyen dll-t hiányol, lehet nem ártana egy win reinstall!
  • strebacom
    #279
    Nagyszerü lesz köszönjük!!!
  • gyuri12
    #278
    Hátha most tud segíteni valaki:
    Tehát, az lenne a problémám,hogy nem tudom elindítani a játékot. Azt írja,hogy indítsam el az "oalinst" exét,az még működik is,de amikor elindítom a játékot,akkor kiírja,hogy valami .dll nem jó. Ha valaki tudna segíteni,nagyon örülnék neki!
    ja,és nem csak a warez verzió hibája, a demók sem mennek emiatt:(
  • gyuri12
    #277
    :D:D
  • Seth
    #276
    Igen ő az, hát én abszolut nem ilyennek képzeltem el a monológjai alapján. Bár szerencsétlen 30 évig élt lenn a bányában gyerekkorától fogva, szóval kissé megzakkant , de akkor sem ilyen szörnyeteg benyomását keltette a hangjával.Bár ha mutatták volna az első részben hogy néz ki,akkor valszeg habozás nélkül bekapcsolom azt a hamvasztót ,nemhogy még ő kérjen meg rá:D
  • Bence9292
    #275
    Jól hangzik ;)
  • Mast3rmind
    #274
    A fordítás jelenleg nagyon kezdeti stádiumban van. A feljegyzések és pályák nagy része még vissza van. Utána meg még jöhet az újrafogalmazás is, ami nem kis munka. Türelem rózsát terem.

    U.i.: A fordítás textúrák fordítást is tartalmazni fogja remélhetőleg. (Falfirkák, táblák és egyéb finomságok)
  • gyuri12
    #273
    Red az a ronda arcú fickó a 2. képen?
  • Mast3rmind
    #272
    Gondoltam megosztom veletek mostanában mivel ügyködök:






  • Maggi4
    #271
    Ja megvan kösz;)
  • Snecie Smicie
    #270
    Még viszonylag a játék elején, mikor egy raktárba belépve le kell jutni a létrán (elhúzva a dobozt), a lámpán kívül mit kellene még magammal vinnem?
    A polcról leszedem azt a piros fényforrást, de utána a barlanba érve azt mondja hogy több fényforrásra van szükségem, és nem enged tovább.
  • dante3
    #269
    Gondolom már bele volt helyezve a gépbe!
  • Maggi4
    #268
    Kipróbáltam, de nálam a legkésöbbi mentésedbe se volt benne az a kéken világító konzervdoboz féleség
  • strebacom
    #267
    Az open AL fel van téve, vagy ha már volt fenn régebbi verzió azt unistall és a játékét kell feltenni...
  • Metontour
    #266
    Ha el akarom indítani akkor valami olyat ír ki:Az eljárás belépési pontja(alSource3i)nem található a DLL-ben(OpenAL32.dll).Ez mitől van próbáltam felrakni az a cuccot ami felajáln de azt írta indítsam újra a gépet de nem történt semmi.Mi lehet a gond?
  • strebacom
    #265
    Hát most mit tegyek nincs más....
  • dante3
    #264
    Grafika szép, de nem túl hosszú életű nálam/ nem tetszik/!
    "off"
  • strebacom
    #263
    Tudja ö azt!!! Ja és neked köszönöm a sok segitséget!!!
  • Seth
    #262
    Ez tök jó,hogy te ezt szeded, de ezt most mire írtad? :D
  • strebacom
    #261
    Most ezt szedem fullba a FEAR motorra épül szinte ugyan az csak más környezet....Nézd meg!!!
  • dante3
    #260
  • strebacom
    #259
    Ja , mert csak tolom és néha nem nézek szét...
  • dante3
    #258
    Köszi mégegyszer a mentést, már sikerült végigtolni! Te elég kevés rejtett tárgyat szedtél össze!
  • strebacom
    #257
    Hát hogy melyik már nem tudom, de másold be és próbáld ki...
    C:Doc.and Sett.--->Fióknév(kinek mi!)---->Dokumentumok mappában megtalálod a Penumbra Black Plague mappát és abban a megfelelö helyet már nem is lehet eltéveszteni....
  • Maggi4
    #256
    Sziasztok,

    Nekem is az a gondom hogy a 2 perces időzítéses robbanós helyből kilép a játék:(

    Amit be linkeltél azok közül melyik van közvetlen utána és hova kell berakni mer nem találtam meg a mappát:(

    Üdv
  • SötétBarom
    #255
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szegény csaj kivégzése miatt ledobtam a láncot, ki kellett lépnem :SSS
  • k3nGu
    #254
    na ez gyors volt, thx, igy már sokkal könnyebb:D
  • nesto
    #253
    AKI BÁRHOL ELAKADT: MINDENRE A MEGOLDÁS
  • Ron Ragm
    #252
    Üveggel se lett volna jobb (meg üvegeknek nem szokott ilyen széles szája lenni)
    Amúgy meg hadd akadjak már fenn, nem kell ahhoz professzornak lenni hogy tudja az ember mi fán terem a nitrogén (főleg hogy az első részben is voltak hasonló dolgok a bombakészítésnél ugye, és direkt írtam annak kapcsán, de úgy tűnik elveszett a többi között :( )
  • Seth
    #251
    Honnan tudod hogy műanyag volt :) Ilyenen fennakadni istenem