970
  • reaper4
    #330
    akkor érthető.
  • wantonly
    #329
    Kösz.
    Pedig biztos voltam benne, hogy azt már felvettem. ^^ Ezek szerint mégsem, vagy elfelejtettem menteni.
  • Bokafix2
    #328
    Lehet, de én eddig csak ilyenekkel játszottam. Mai gémek közül nem sok van meg.
  • reaper4
    #327
    tévedsz. a legtöbb játéknál nem így van.
  • dante3
    #326
    jaja
  • strebacom
    #325
    Van sok olyan game is ami meg a rejtett mappákba teszi....pl. az Application Data-ba akkor mit tennél??
  • strebacom
    #324
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az övet vagy pántot vagy mi a franc az megtaláltad...annélkül nem megy!!
  • Bokafix2
    #323
    Hát tényleg lol. A legtöbb játéknál van egy save mappa, oszt oda bevágom a mentést és kész. De nem, itt a Doc. and settings-ben kell szarakodjak.
  • wantonly
    #322
    A gyengélkedőben vagyok, amikor be kellene adnom magamnak azt a szert, az ajtón átjutáshoz.

    Na igen, de nem engedi, azt írja még nem vagyok kész erre, ha meg máshova megyek, akkor azt, hogy keressek biztonságos helyet. Már mindenhol voltam, próbáltam, nem tudom mit kell csinálni. Igen, a végigjátszást olvastam, ott is csak annyit ír, adjam be magamnak, de kérdem én, hogyan?!
  • reaper4
    #321
    lol
  • strebacom
    #320
    Csak ötöt....5 kell vissza olvasni, de legyen segitek...vissza 5
  • Bokafix2
    #319
    Tényleg, a mentéseket melyik könyvtárba kell másolni, mert nekem nem rakja hozzá a listához.
  • Synchronous
    #318
  • Synchronous
    #317
    Jaha, már észrevettem... izé... bocsesz
    De egy 7 órás Painkiller multiparti után te se nagyon lennél magadnál...
  • strebacom
    #316
  • reaper4
    #315
    ez 1xűbb ,mint a játék 1-2 feladványa :D
  • strebacom
    #314
    Valóban, reaper4 már leirta, hogy mit kell tenni, és a #257-ban találod hogy a letöltött fájlt hová kell másolni!!
  • strebacom
    #313
    Hali, aszem neked 7600 van, igaz ,akkor EZT szed le és tedd fel de elötte feltétlen töröld le a régi drivert, és még driver cleanert is használj...ez egy nagyon jól optimalizált driver...a GF 6-7-8 sorozathoz.....
  • reaper4
    #312
    nem értelek. linkre katt. megvárod míg visszaszámol bal középen a számláló. beírod a betűket amiket kiír és mented.
  • Synchronous
    #311
    Thx. De elmagyaráznád, hogyan juthatok hozzá, mert beírtam a nevet a keresőbe, de egy táblázatot dob ki, amivel nem tudok mit kezdeni, pedig igazán kellene az a mentés.
  • gregtom6
    #310
    Hy mindenki!
    Nekem az a gondom,h ha a grafját leveszem,akkor is beakad a játék amikor pl elrántom az egeret.
    Egyszer a Fearnél is ez volt a gond,ott az egyik teremnél ha a lámpába néztem,akkor akadt. Amúgy maxon megy mind2,és a régi Penumbrával asszem ilyen gond nem volt,bár már régen vittem végig.
  • strebacom
    #309
    Esetleg nézd meg hogy benne van-e:#248
  • Synchronous
    #308
    Nekem a második pálya töltése mindig megszakad és visszalép a Windowsba.
    Ez az az utáni pálya, amikor az injekciós tűt benyomom abba az azonosító rendszerbe és nyithatóvá válik az a nagy vasajtó.
    Ezután töltené a következő pályát, de mindig kilép. Már sokszor próbáltam. Akkor mi a teendő? Még peccset sem találtam a játékhoz. Járt már valaki hasonlóképpen ennél a pályánál?
  • dante3
    #307
    Én meg most kezdem a melót!
  • strebacom
    #306
    Köszi tesókám, hogy segitesz az emberkéknek..mert én most "dolgozom" mint állat!!
  • Bokafix2
    #305
    LOL... o_O

    Nem is tuttam hogy már van. Minden gond meg van oldva! Hálám üldözni fog, biza!
  • dante3
    #304
    Végigjátszás!
  • Bokafix2
    #303
    Nem tudtam megcsinálni amit mondasz, mert a satu sajna nem enged. Egy kicst forog mindkét irányba de végül megakad, és nem megy tovább, bárhogy erőlködtem. Lehet hogy rozsdás és be kéne olajozni?
    Találtam ott valami flakont, de azt sem lehet kinyitni.
    Jól jönne egy végigjátszás...
  • Seth
    #302
    Mert ez túl logikus neked??? :D Totál egyértelmű minden, itt nem kell fogpiszkálót kombinálnod ventillátorral, hogy kicsalogasd a faorrú vizibuzerátort a tűzből, mint egyes point and click kalandjátékokban ( elsősorban a monkey island sorozatra gondolok:D)
  • reaper4
    #301
    hála a jó égnek :)
  • dante3
    #300
    Segítünk!
  • reaper4
    #299
    én nem ilyen kalandjátékokhoz vagyok szokva :P pedig nem 1et végigvittem és imádtam.
  • reaper4
    #298
    kipróbáltam nem adott. hozzávágtam 1 beton darabot és kijött. looool :D azért ez nem könnyű így. kíváncsi vagyok,h 5perc vagy 10 perc után akadok el megint :D
  • dante3
    #297
    Vágj hozzá egy kődarabot!
  • reaper4
    #296
    hát akartam kivenni belőle valamit, de mintha azt mondta volna, h üres. visszamegyek aztán próbálkozok. (a szándék megvolt :)). big thx!
  • dante3
    #295
    Termosztátra rakd rá az üdítősdobozt, amit az italautomatábol kivettél/remélem/!
  • Synchronous
    #294
    Jaja, ez még csak a bemelegítés. Először én is úgy gondoltam, hogy nem az én kis Painkiller-ezős agyamnak való, de idővel rá lehet érezni az ízére...
    Nyami-nyami.
  • reaper4
    #293
    nagyon béna vok :( a játék elején ahol is jön a csőből a hideg "gőz" ott, hogyan tovább? már felpakoltam mindent abba a folyosóba :) de persze semmi..
  • dante3
    #292
    Ez még nem is volt bonyolult!
  • Bokafix2
    #291
    Te hát, ez, ez bonyolult te...
    Amúgy köcc, már azt gondoltam falat, vagy tetőt kell bontani.