970
  • dusan84
    #370
    Sziasztok!Van egy problémám mégpedig:Az elején vagyok mikor a halott emberből ki kell szipkázni a vért,utána az ajtó melletti vér elemzőbe beleereszteni,eddig minden stimmel, mikor be akarok lépni az ajtón elkezdi betölteni a kövi pályát és töltés közben kidob,akár hányszor próbálkozok mindig kidob a játékból.Mi lehet a baj?Ezek után felraktam az 1.0.1-es patch-et és így se müxik.SOS Köszi!A magyarítás mikorra várható?Jó munkát
  • Evin
    #369
    Én most azt hallottam, hogy állítólag magyarul jön ki. Azért jó lenne vmi biztos infó.
  • wantonly
    #368
    Ezzel én is így vagyok.

    Valaki azt mondta, már elvileg fordítják többen is, de azt nem tudom hol lehet ennek utána nézni. Én várok amennyit kell, csak jó lenne tudni, hogy áll a dolog. :)
  • nesto
    #367
    magyarosítás hogy áll? én azóta nem játszom vele mióta meghallottam hogy készül, jólenne már folytatni :)
  • dante3
    #366
    Ati betegség, én sem tudtam megszüntetni!
  • Perszepeta
    #365
    ok nagy nehezen sikerült.
    De ezekre a "villódzásos" hibákra tud vki orvosságot? Néha kicsit zavaró (bár nálam eddig nem művelt olyan durvákat).
    (Ati HD 2600Xt karim van, legújabb driver van fönn). A patch nem segített.
  • strebacom
    #364
    Valamit biztosan kifelejtettél, és az egészet is abból a szemszögböl kell nézni, ahogyan a képen van.....
  • wantonly
    #363
    Hogy áll a magyarítás, Mester?
  • Perszepeta
    #362
    Ott tartok, h egy hajón vagyok, és a szobát kell berendezni. PONTOSAN így tettem a kép alapján, de nem történik semmi (leírás alapján csinálom /PcLife). Az asztalon van 1 lap v térkép, de nem látszik a villódzás miatt (patch nem segített, pedig felülírtam az eredeti exe-t). Ez lehet a gond, a "bug"? Erre ill a berendezkedésre vmi tipp?
    Vki segítsen, please!!!! KÖSZI
  • dante3
    #361
    Vagy orosz oldalról szerezte be!
  • strebacom
    #360
    Nem lehet hogy amikor telepitetted, akkor az oroszt választoddat...telepitsd ujra figyelmesen!!
  • rushmantheone
    #359
    Sziasztok. Nekem olyan gondom lenne, hogy az egész menü orosz és sehol sem tudom átállítani. Minden orosz! Bármilyen ötletet segítséget szivesen fogadok. Köszönöm
  • dante3
    #358
    Stáblista :D
  • gyuri12
    #357
    mi a vége a játéknak?:D
  • strebacom
    #356
    Atinál elöferdül a dolog próbálj másik drivert, vagy kérdezt Dante3 tesvért priviben neki ati van hogy melyikkel nyomta....
  • nesto
    #355
    ha minimumra veszem a grafikát akkor nekem is ezt csinálja
  • zpeti
    #354
    Egy kis segítség kellene... A játék közben nekem a textúrák villognak, és mintha folyamatosan mozognának minden felületen ha megmozdítom az egeret. Nincs vmi patch vagy javítás amivel a taxtúrákat lehet igazítani? Egyébként mintha a textúrák igazításával lenne vmi gondom... de nem tudom pontosan. Ja, egyébként ATI HD3850 karim van 8.2-es driverrel... vmi ötlet?
  • Seth
    #353
    concept art-ok,wallpaper-ek meg egy motion capture videó
  • Boroskóla
    #352
    És mi van ebben a super secret nevű fájlban,mert én már töröltem a játékot,rem nem valami bónusz pálya vagy valami :)
  • Seth
    #351
  • balee4
    #350
    Én csak 6-ot találtam asszem, vki nem adná meg azt a kódot?
    Egyébként befejeztem tegnap a Black Plague-t is, majd ha kijön a magyarítás újra végigviszem, hogy mindent megértsek.
  • Seth
    #349
    10 db-ot kell megtalálni az egész játék folyamán, ha mind összeszeded megkapod a kódot az install könyvtárban lévő super secret nevű fájlhoz
  • balee4
    #348
    Inkább így:
    penumbra
  • balee4
    #347
    Találtam ún strange artifactokat itt-ott elrejtve, ezek mire használhatók?, itt a kép:
  • nesto
    #346
    én megálltam, megvárom a magyarosítást. valahol a felénél járok, onnan izgalmasabb lesz úgy továbbjátszani hogy értem is mit csinálok :))
  • dante3
    #345
    Grat! Jöhetne még pár episode!
  • Zomil
    #344
    nah én is végigtoltam, nagyon jó volt:D

    föleg a vége volt érdekes :)
  • Synchronous
    #343
    Valaki, akinek megvan a "Messhall" nevű pálya első mentése, az elküldhetné nekem ímélben ([email protected]).
    Bár letöltöttem, amit az elvtárs a #248-ban közzétett, de azok mind az utolsó pályák mentései közül valók, én meg nem szeretnék 10-15 pályát átugorva játszani, mert úgy nincs sok értelme. A Messhall a 3. vagy a 4. pálya lehet.
    Plz, akinek megvan küldje el, én pedig cserébe nagyon hálás leszek.
  • SötétBarom
    #342
    ok :D

    Csak azért, mer én véletlenül jöttem rá, hogy az fagyasztó :DDDD
    (véletlenül magamra zártam az ajtót, aztán szép lassan kipurcantam, és ez alapján cselekedtem, mikor előjött az ipse :DD)
  • Seth
    #341
    én bezártam, anélkül elég kellemetlen lett volna azt a szar szgépet beüzemelni. A fene se futkároz mint a mérgezett egér
  • SötétBarom
    #340
    Aha. Ok.

    Akiről én beszéltem, azt mindenki bezárta a fagyasztóba, vagy csak én? :c
  • dante3
    #339
    Nem, hanem amikor felveszed a fűrészt a kis raktárban!
  • SötétBarom
    #338
    Azt az arcot mondod, amelyik levágja a kezét, aztán az ajtót kitépve neked ront? Én azt bezártam a fagyasztóba :D
  • extra sensory
    #337
    Kösz a tippeket. Kipróbálok minden verziót. Bár eddig mindig az történt, hogy meglátott, elkezdett verni, én meg menekültem előle. Befutottam a magnós szobába de utánamjött és agyonvert.
  • dante3
    #336
    Jah ti még a demós részről beszéltek, én meg a fürész felvétele utániról!
    Ott én is az asztal mögé bújtam, de észrevett a rohadék!
  • gettobuxa
    #335
    a felborult asztal mögé is el lehet bújni, legalább is nekem sikerült :)
    pedig olyan közel jött h a fejét láttam, csak a lámpa fénye nem rám irányult
  • strebacom
    #334
    Én meg az asztal mögé kuporodtam le...de nem látott meg...
  • dante3
    #333
    én felugrottam a ládákra
  • extra sensory
    #332
    Ti hová bújtatok hogy a kutász zombi ne találjon meg? Az amelyik lámpával járkál. A szoba melyik része a legbiztonságosabb?
    Bárhol guggoltam is le mindenütt észrevett. Aztán lett is csihi-puhi.
  • strebacom
    #331
    Nincs mit szivesen!!